رسمی: قرارداد ستاره تاتنهام تمدید شد

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، وینگر آلمانی در نقل و انتقالات ژانویه ۲۰۲۴ در یک انتقال ناگهانی به‌صورت قرضی از لایپزیش راهی تاتنهام شد و در طول دوره کوتاهش در باشگاه لندنی، عملکرد نسبتاً خوبی داشته است.

با این حال تردیدهایی درباره آینده او در تاتنهام وجود داشت و برخی از رسانه‌های نزدیک به باشگاه اعلام کرده بودند که اسپرز قصد دارد زودتر از دیگر بازیکنان تکلیف او را مشخص کند.

وضعیت به گونه‌ای بود که خود ورنر علاقه‌مند به ماندن بود و کادر فنی هم از نمایش‌های او رضایت داشتند اما همه چیز به مذاکرات تاتنهام و لایپزیش بستگی داشت.

در نهایت دقایقی پیش باشگاه تاتنهام به‌صورت رسمی خبر از موفقیت‌آمیز بودن مذاکرات با باشگاه آلمانی و تمدید قرارداد قرضی ورنر داد. ستاره سابق چلسی یک فصل دیگر هم در شمال لندن خواهد ماند و سپس درباره احتمال دائمی کردن قراردادش تصمیم گرفته خواهد شد. قرارداد قرضی این بازیکن با تاتنهام یک بند خرید اختیاری دارد.

طبق گفته‌های فابریتزیو رومانو، خبرنگار معروف حوزه نقل و انتقالات، بند خرید اختیاری ورنر ۱۵ تا ۱۶ میلیون یورو است اما باشگاه لندنی تا کنون علاقه‌ای به استفاده از این بند نشان نداده‌اند و ترجیح دادند همان قرارداد قرضی را یک فصل دیگر تمدید کنند.