رسمی: سیتی برناردو سیلوای دوم را خرید

آگوست 25, 2023

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، جرمی دوکو وینگر بلژیکی ۲۱ساله باشگاه رن با حضور در دفتر منچسترسیتی قراردادی پنج ساله امضا کرد تا از این پس شاگرد پپ گواردیولا باشد.

دوکو سه فصل گذشته را در لیگ یک بازی کرده و در ۷۵ مسابقه در این لیگ موفق شده بود ۱۰ گل به ثمر برساند. وینگر بلژیکی به دلیل تکنیک بالا و دریبل‌های تماشایی‌اش در فرانسه محبوب شده بود.

جرمی دوکو امروز پای قراردادی پنج ساله با ارزش ۶۵ میلیون یورو را با منچسترسیتی امضا کرد و به سایت باشگاه گفت: “امروز برای من روز بزرگی است چه از نظر فردی و چه از نظر حرفه‌ای. سیتی بهترین تیم دنیاست و پیوستن به آنها اتفاق خاصی است”.

دوکو سومین خرید تابستانی تیم پپ است. پیش از او ماتئو کواچیچ از چلسی و یوشکو گواردیول از لایپزیش به سیتی پیوسته بودند. در کنار سیتی چند تیم لیگ برتری از جمله وستهم، تاتنهام و چلسی هم امسال تابستان به جذب این وینگر بلژیکی علاقه نشان داده بودند.

سایت منچسترسیتی در بیانیه‌ای که بعد از جذب جرمی دوکو منتشر کرد از او به عنوان ستاره‌ای آینده‌دار یاد کرد که به عنوان وینگر عملکردی درخشان داشته و یکی از هیجان‌انگیزترین ستاره‌های جوان فوتبال اروپاست.

دوکو فوتبال را از کشورش با باشگاه اندرلخت آغاز کرد و در سال ۲۰۱۸ درحالی‌که تنها شانزده سال سن داشت برای تیم اول باشگاه بازی کرد. او در ژانویه ۲۰۲۰ به رن پیوست و از این پس در منچسترسیتی بازی خواهد کرد.