رسمی: ستاره اسپانیایی در اتلتیکو ماندگار شد

جولای 1, 2024

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، آسپیلیکوئتا در پنجره نقل و انتقالات تابستانی سال گذشته تصمیم گرفت از باشگاه چلسی جدا شود و به اسپانیا برگردد تا با پیراهن اتلتیکو مادرید در رقابت‌های لالیگا به میدان برود و خیلی زود توانست به یکی از مهره‌های کلیدی و ارزشمند این تیم در رقابت‌های فصل گذشته تبدیل شود.

این بازیکن در طول فصل گذشته در ۲۴ دیدار با پیراهن تیم جدیدش به میدان رفت و نمایش درخشانی را به عنوان مدافع میانی و همچنین مدافع کناری برای این تیم ایفا کرد. تجربه و مهارت او در بازی خوانی به یکی از ویژگی‌های کلیدی او برای کادر فنی اتلتیکو تبدیل شد و اعتماد سیمئونه را جلب کرد.

این ستاره اسپانیایی با وجود اینکه در ابتدای سال جاری میلادی با مصدومیت جدی از ناحیه مینیسک پا روبرو شد اما توانست تنها در عرض دو ماه به مصدومیت غلبه کند و حالا این باشگاه اعلام کرد که این بازیکن قرار است یک فصل دیگر هم به حضورش در مادرید ادامه دهد.

قرارداد آسپیلیکوئتا تاریخ ۳۰ ژوئن به اتمام می‌رسید و حالا این بازیکن قرارداد جدیدی را تا پایان فصل آینده با اتلتیکو مادرید به امضا رسانده است و باید منتظر تماشای او با پیراهن این تیم به مدت یک فصل دیگر هم باشیم.