رسمی: سالیبا با آرسنال تا ۲۰۲۷ تمدید کرد

جولای 8, 2023

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، مدافع فرانسوی که سال ۲۰۱۹ در ازای ۲۷ میلیون پوند از سن‌اتین فرانسه به آرسنال پیوست، در دوره مربیگری میکل آرتتا به یکی از مهم‌ترین بازیکنان آرسنال تبدیل شده است.

توپچی‌ها حالا با این بازیکن ۲۲ ساله قرارداد جدیدی امضا کرده‌اند که تا ۲۰۲۷ اعتبار دارد. این در حالی است که باشگاه لندنی پیش‌تر قرارداد بوکایو ساکا، گابریل مارتینلی و آرون رمزدیل را هم تمدید کرده بود تا مهره‎‌های کلیدی تیم در پروژه بلندمدت باشگاه نقش داشته باشند.

اگرچه سالیبا به زمان نیاز داشت تا در آرسنال جا بیفتد و چند بار هم به تیم‌های فرانسوی قرض داده شد، اما فصل قبل آنقدر عالی بود که وقتی در ماه آوریل مصدوم شد، تیم از هم پاشید.

آرسنال که فصل قبل به نایب قهرمانی لیگ برتر دست پیدا کرد، امسال علاوه بر تمدید قرارداد بازیکنان مهم خود، روی خرید بازیکن هم به شدت سرمایه‌گذاری کرده است.

آنها فعلا کای هاورتز را در ازای ۶۵ میلیون پوند از چلسی خریده‌اند و دکلان رایس و یورین تیمبر هم به زودی از وستهم و آژاکس به این تیم ملحق خواهند شد. مجموع پرداختی برای این دو بازیکن نزدیک به ۱۴۵ میلیون پوند خواهد بود.