رسمی: دروازه‌بان اسپانیایی به چلسی پیوست

آگوست 5, 2023

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، سانچز یکی از بازیکنان درخشان فصل گذشته برایتون بود، اما اختلاف نظرش با روبرتو دی زربی باعث شد که فرصتش برای حضور در میدان کم شود.

عملکرد خوب او باعث شده بود چند باشگاه لیگ برتری به دنبال جذبش باشند و او هم ترجیح می‌داد از برایتون جدا شود تا فرصت بیشتری برای بازی در اختیار داشته باشد.

چلسی و منچستریونایتد شرایط به خدمت گرفتن این بازیکن را در چند هفته اخیر به دقت مدنظر داشتند و این آبی‌های لندن بودند که موفق شدند این ستاره اسپانیایی را به خدمت بگیرند تا در فصل آینده برای ایستادن درون دروازه با کپا آریسابالاگا رقابت کند.

سانچز حالا هفتمین خرید مائوریسیو پوچتینو در پنجره نقل و انتقالات تابستانی به حساب می‌آید و قراردادی هفت ساله به ارزش ۲۳ میلیون یورو با چلسی به امضا رسانده است.

لارنس استوارت، مدیر ورزشی چلسی، پس از امضای قرارداد با سانچز گفت: «ما با خوشحالی به رابرت خوشامد می‌گوییم. او کیفیت بیشتری را به جمع دروازه‌بان‌های ما اضافه خواهد کرد. رابرت بارها خودش را در لیگ برتر انگلیس ثابت کرده و در ترکیب تیم ملی کشورش هم به میدان رفته است. ما با هیجان شاهد همکاری او با مائوریسیو و کادر فنی چلسی در طول فصل پیش رو خواهیم بود.»