رسمی: دائمی شدن قرارداد مدافع جنگنده اینتر

جولای 8, 2023

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، اینتر با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد فرانچسکو آچربی، مدافع لاتزیو را که به صورت قرضی در این تیم بازی می‌کرد با فعال کردن بند خرید دائمی در قرارداد او به خدمت گرفته است.

آچربی ۳۴ساله فصل گذشته به صورت قرضی از لاتزیو به اینتر پیوست و با پیراهن نراتزوری به میدان رفت. او با اینتر به فینال لیگ قهرمانان رسید اما با شکست مقابل منچسترسیتی دستش از رسیدن به جام قهرمانی کوتاه ماند.

تابستان گذشته که اینتر با لاتزیو به توافق رسید تا آچربی را به صورت قرضی به خدمت بگیرد در قرارداد قرضی او بندی گنجانده شد که نراتزوری در صورت رضایت از عملکرد این مدافع می‌تواند او را در پایان فصل با پرداخت ۴ میلیون یورو به خدمت بگیرد. اینتر این بند را فعال کرد و آچربی حالا رسما بازیکن نراتزوری است.

آچربی که ملی‌پوش ایتالیایی است فصل گذشته با پیراهن اینتر ۴۹ بازی انجام داد که از این تعداد در ۴۰ مسابقه از آغاز وارد زمین شد.

با اینکه آچربی بازیکنی ۳۵ساله است ولی عملکرد درخشان او در خط دفاعی نراتزوری مدیران اینتر را به این نتیجه رساند که با وجود سن بالا او می‌تواند فصل آینده به کار تیم‌شان بیاید. به خصوص حالا که اینتر شاهد از دست رفتن یکی از مدافعان مهمش، میلان اشکرینیار و انتقال او به پاری سن ژرمن بوده حضور آچربی اهمیتی دو چندان پیدا کرده است.