رسمی: جانشین موقت آلگری در یووه معرفی شد

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، یوونتوس هفته گذشته موفق شد در رقابت‌های جام حذفی ایتالیا به قهرمانی برسد اما مدیران این باشگاه به حدی از رفتارها و اظهارات آلگری عصبانی و ناراحت بودند که بلافاصله پس از کسب این جام تصمیم به اخراج او گرفتند.

انتظار می‌رفت که این اتفاق به زودی رخ دهد اما پیش‌بینی می‌شد که این باشگاه پس از پایان فصل همکاری با او را قطع کند و تصمیم ناگهانی آنها باعث شد که گمانه‌زنی درباره سرمربی بعدی این تیم بیش از پیش شدت بگیرد.

باشگاه یوونتوس دقایقی پیش به صورت رسمی اعلام کرد که مونترو هدایت این تیم در دو بازی باقی مانده در رقابت‌های سری آ ایتالیا تا پایان فصل را برعهده خواهد داشت. آنها روز دوشنبه باید برابر بولونیا به میدان بروند و در آخرین هفته از فصل جاری هم در خانه مقابل مونزا به میدان خواهند رفت.

مونترو در حال حاضر سرمربی تیم زیر ۱۹ ساله‌های یوونتوس است. او سابقه انجام ۲۷۸ بازی با پیراهن این تیم را دارد و حالا باید تمام تلاشش را برای کسب پیروزی در بازی حساس برابر بولونیا در رقابت‌های سری آ به کار بگیرد. گفته می‌شود که گزینه اصلی این باشگاه برای هدایت این تیم در فصل آینده تیاگو موتا است.