رسمی: تمدید قرارداد ستاره آرسنال تا ۲۰۲۸

سپتامبر 22, 2023

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، کاپیتان آرسنال بالاخره قرارداد پنج ساله جدیدی را امضا کرد که به لطف آن تا سال ۲۰۲۸ در باشگاه ادامه خواهد داد. قرارداد قبلی او که به موجب آن ۱۲۰ هزار پوند در هفته دریافت می‌کرد، قرار بود در سال ۲۰۲۵ منقضی شود. پس از امضای قرارداد جدید این ملی‌پوش نروژی اکنون به پردرآمدترین بازیکن باشگاه تبدیل خواهد شد.

این بازیکن ۲۴ ساله از زمانی که در سال ۲۰۲۱ با مبلغ ۳۵ میلیون یورو به اضافه افزودنی‌ها از رئال مادرید به این باشگاه آمد تا کنون در ۹۲ بازی لیگ برتر برای توپچی‌ها به میدان رفته است. او ۲۵ گل و ۱۴ پاس گل به ثبت رسانده است.

گفته می‌شود که دستمزد جدید این ستاره نروژی در آرسنال حدود هفته‌ای ۱۲۰ هزار پوند خواهد بود و او با عملکردش به مدیران این باشگاه ثابت کرده که لیاقت دریافت چنین دستمزدی را دارد.

اودگارد پس از امضای قرارداد جدید با سایت آرسنال گفت: “امضای قرارداد جدید به دلایل زیادی برای من تصمیم بسیار آسانی بود. کاری که ما در حال حاضر به عنوان یک باشگاه انجام می‌دهیم خاص است و من می‌خواهم بازیکن این تیم باشم. من واقعاً برای آینده‌ام در اینجا هیجان‌زده هستم.

شاید داستان من کمی متفاوت باشد، زیرا از ۱۶ سالگی در باشگاه‌های مختلف حضور داشته‌ام. در آرسنال، از روز اول، احساس فوق‌العاده‌ای داشتم و اکنون قطعاً اینجا خانه من است. فقط می‌خواهم از همه کسانی که در باشگاه زحمت می‌کشند، همه کارکنان و طرفداران تشکر کنم. من به تلاشم ادامه خواهم داد تا در سال‌های آینده برای این باشگاه موفقیت کسب کنم.”

این تمدید قرارداد در آستانه دربی شمال لندن در روز یکشنبه انجام شده است.

میکل آرتتا، سرمربی آرسنال، هم در مورد امضای قرارداد کاپیتان تیمش گفت: “امضای قرارداد بلندمدت جدید با مارتین خبر خوبی برای همه کسانی است که با آرسنال در ارتباط هستند. او کاپیتان ما و یک فرد بسیار مورد احترام در باشگاه ماست که یک الگوی بزرگ و حرفه‌ای است و کیفیت و بلوغ را در هر کاری که انجام می‌دهد به ارمغان می‌آورد. همان‌طور که همه دیده‌اند، مارتین بازیکن جوانی با کیفیت بالا در زمین است که به طور پیوسته کیفیتش را ثابت کرده است.

به عنوان یک مربی، کار با مارتین به عنوان یک فرد و بازیکن لذتی مطلق است و این بسیار خوب است که پس از تجربه چندین باشگاه در دوران حرفه‌ای خود، او اکنون آرام است و واقعاً در آرسنال احساس می‌کند که در خانه است. همه ما مشتاقانه منتظر ادامه مسیرمان با مارتین هستیم.”