رسمی: تاتنهام جانشین هوگو لوریس را از ایتالیا خرید

ژوئن 28, 2023

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی،  بر اساس اعلام رسمی باشگاه تاتنهام، گولیلمو ویکاریو با قراردادی پنج ساله به ارزش ۲۰ میلیون یورو به این تیم پیوست. این دروازه‌بان ۲۶ساله فصل گذشته در سری آ محافظت از دروازه امپولی را به عهده داشت.

با اینکه هوگو لوریس، دروازه‌بان فرانسوی تاتنهام، همچنان در این تیم حضور دارد، ولی اسپرز امسال در تابستان برای جذب دروازه‌بان تلاش می‌کرد؛ چرا که تنها یک فصل از قرارداد لوریس باقی مانده و سنگربان فرانسوی ماه گذشته اعلام کرد جدا شدنش از تاتنهام در پایان قرارداد ممکن است.

ابتدا تصور می‌شد تاتنهام قصد دارد داوید رایا را از برنتفورد به خدمت بگیرد، ولی درخواست ۴۵ میلیون یورویی برنتفورد باعث شد تاتنهامی‌ها او را از فهرست خود خط بزنند.

هفته گذشته مذاکرات تاتنهام با امپولی و ویکاریو به نتیجه رسید و دو طرف با توافق شفاهی به مذاکرات پایان دادند. ویکاریو امروز با حضور در دفتر تاتنهام به صورت رسمی قراردادش با این تیم لیگ برتری را امضا کرد.

ویکاریو در اسپرز پیراهن شماره ۱۳ را به تن خواهد کرد و پیراهن شماره یک همچنان در اختیار هوگو لوریس خواهد بود.

گولیلمو ویکاریو در تابستان ۲۰۲۱ به صورت قرضی از کالیاری به امپولی پیوست ولی تابستان گذشته به صورت دائمی بازیکن امپولی شد. او محصول آکادمی باشگاه اودینزه است. ویکاریو فصل گذشته برای امپولی ۳۱ بازی در سری آ انجام داد و ۱۴ کلین‌شیت ثبت کرد.