رسمی: باارزش‌ترین ستاره یونایتد ۵ ساله تمدید کرد

جولای 19, 2023

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، نگرانی هواداران منچستریونایتد از طولانی شدن مذاکرات بین باشگاه و مارکوس رشفورد بر سر تمدید قرارداد او به پایان رسید و این ستاره انگلیسی با حضور در دفتر باشگاه قراردادش را تا سال ۲۰۲۸ تمدید کرد.

منچستریونایتد با انتشار تصاویری از تمدید قرارداد رشفورد اعلام کرد که این مهاجم ملی‌پوش انگلیسی قراردادش را ۵ ساله تمدید کرده است. این ستاره ۲۵ساله مدت‌ها بود که با باشگاهش برای این تمدید مذاکره می‌کرد. قرارداد قبلی او سال آینده به پایان می‌رسید.

درحالی‌که اریک تن‌هاخ و تیمش فردا، چهارشنبه، برای پشت سر گذاشتن یک تور تابستانی به آمریکا سفر می‌کنند، تمدید قرارداد رشفورد بهترین خبر برای سرمربی هلندی و هواداران شیاطین سرخ به حساب می‌آید.

رشفورد بعد از تمدید قراردادش به سایت منچستریونایتد گفت: “من در هفت سالگی و به عنوان پسربچه‌ای که یک رؤیا در سر داشت به منچستریونایتد پیوستم. آن رؤیا و شور و شوق و عزم و اراده برای موفق شدن همچنان با من است و هر وقت که افتخار پوشیدن پیراهن این تیم را دارم با همان شور و شوق برای یونایتد تلاش می‌کنم. من تا اینجا در این باشگاه استثنایی تجربیات بی‌نظیری داشته‌ام ولی هنوز خیلی چیزها هست که باید به دست بیاوریم و من بی‌صبرانه منتظرم در سال‌های آینده جام‌های بیشتری به دست بیاوریم”.