رسمی: اسپانسر پیراهن منچستر یونایتد مشخص شد

سپتامبر 13, 2023

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، شیاطین سرخ پس از اینکه سال گذشته اعلام کردند قرارداد فعلی آنها با “تیم ویور” تمدید نخواهد شد، به دنبال حامیان مالی جدید بودند. آنها بعداً اعلام کردند که توافقی برای بازخریدحقوق اسپانسرینگ پیراهن انجام شده است و از آن زمان باشگاه سرمایه گذاری جدیدی را هدف قرار داده است. حالا هم باشگاه یک اسپانسر جدید را برای جلوی پیراهنشان انتخاب کرده است. شرکت کوالکام قبل از این هم شریک تجاری این باشگاه بوده است و به واسطه آن زیر گروه شرکت یعنی “اسنپ دراگون” را تبلیغ می‌کند. اسنپ دراگون پردازنده‌های محصولات ممتازی را از بزرگترین برندهای جهان در گوشی‌های هوشمند، رایانه‌های شخصی، عینک‌های واقعیت توسعه‌یافته، دستگاه‌های بازی، پوشیدنی‌های تکنولوژیکی و خودروهای هوشمند تامین می‌کنند.

بر اساس این توافقنامه، اسنپ دراگون از ابتدای فصل ۲۵-۲۰۲۴ به شریک اصلی منچستریونایتد تبدیل خواهد شد که شامل لباس‌های خانگی، خارج از خانه و لباس‌های سوم تیم‌های مردان و زنان می‌شود. آنها از سال قبل همکاری را با باشگاه یونایتد آغاز کرده بودند، توافقی که باعث شد که کوالکام با ارائه راه حل‌هایی به یونایتد در مورد چگونگی بهبود اتصال تلفن همراه برای طرفداران در اولدترافورد موافقت کند. از آن زمان یونایتد وای فای ورزشگاه خود را ارتقا داده است تا به هواداران کمک کند در طول مسابقات آنلاین بمانند.

گفته می‌شود با این قرارداد باشگاه منچستر سالانه ۶۵ میلیون یورو درآمد کسب خواهد کرد. در حالی که این تیم از اسپانسر قبلی سالانه حدودا ۵۲ میلیون یورو دریافت می‌کرد.