رسمی: ادن هازارد از دنیای فوتبال خداحافظی کرد!

اکتبر 10, 2023

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، هازاد روزهای سختی را پس از پیوستن از چلسی به رئال مادرید تجربه کرد و مصدومیت‎‌های متوالی و طولانی باعث شد که شرایط برای او بسیار دشوار شود و نتواند انتظارات را برآورده کند.

این ستاره بلژیکی که زمانی یکی از بهترین بازیکنان دنیای فوتبال به حساب می‌آمد و بسیاری او را از مدعیان اصلی دریافت جایزه توپ طلا می‌دانستند، عملکرد درخشانی در چلسی داشت و افتخارات متعددی را هم با این باشگاه به دست آورد.

دو قهرمانی در لیگ برتر، یک قهرمانی و یک نایب قهرمانی در جام حذفی، یک قهرمانی و یک نایب قهرمانی در جام اتحادیه و دو قهرمانی در لیگ اروپا دستاورد روزهای درخشان او در استمفوردبریج بود که در نهایت باعث شد این بازیکن راهی رئال مادرید شود.

اما شانس در سانتیاگو برنابئو با او یار نبود و هازارد نتوانست حتی ذره‌ای از درخششی که در چلسی داشت را در این تیم تکرار کند. مصدومیت‌های متعدد باعث شد که او از روزهای اوجش فاصله بگیرد و در نهایت در فاصله یک سال تا پایان قراردادش با توافقی دو نفره از این باشگاه جدا شد.

در چند هفته اخیر گمانه‌زنی‌هایی درباره مقصد احتمالی بعدی این بازیکن انجام شده بود اما او در تصمیمی ناگهانی با انتشار پستی اعلام کرد که دیگر قصد بازگشت به میادین را ندارد و فوتبال را برای همیشه کنار گذاشته است.