رسمی؛ محمد صلاح با تمدید با لیورپول خیال هواداران رو راحت کرد

جولای 1, 2022

به گزارش تی وی تو و به نقل از ورزش ۳، دقایقی پیش باشگاه لیورپول به شکلی غیرمنتظره خبر از تمدید قرارداد محمد صلاح داد. ستاره مصری که تنها یک سال دیگر از قراردادش باقیمانده بود و گفته می شد به دلیل اختلاف بر سر دستمزد پیشنهادی، قصد جدایی دارد، برای چند سال دیگر خود را به لیورپول متعهد کرد. قرارداد صلاح تا ۲۰۲۵ اعتبار خواهد داشت و دستمزد او نیز به ۴۱۰ هزار پوند(۴۶۲ هزار یورو) در هفته افزایش یافت. به این ترتیب دستمزد صلاح به ۲۲ میلیون یورو در سال رسید.

صلاح نیز پس از تمدید قرارداد گفت:« احساس فوق‌العاده‌ای  دارم و برای بردن جام های بیشتر با باشگاه هیجان زده هستم. این یک روز شاد برای همه است. فکر می‌کنم تمدید قرارداد کمی بیش از تصور زمان ‌برد، اما اکنون همه چیز انجام شده است، بنابراین ما فقط باید روی اهداف بعدی تمرکز کنیم.

می‌توانید ببینید که در پنج یا شش سال گذشته، تیم همیشه روندی صعودی داشته است. فصل گذشته به ۴ قهرمانی نزدیک بودیم، اما متاسفانه در هفته آخر فصل دو جام را از دست دادیم. ما همچنان در موقعیت خوبی هستیم و می توانیم برای همه جام ها بجنگیم. خریدهای جدیدی هم به تیم ملحق شده و خواهند شد. ما فقط باید سخت کار کنیم، اطمینان و ایمان خوبی داشته باشیم، مثبت فکر کنیم و دوباره دنبال همه جام ها برویم.»

رسمی؛ محمد صلاح با تمدید با لیورپول خیال هواداران رو راحت کرد – تی وی تو

در بیانیه لیورپول آمده است:« باشگاه لیورپول خوشحال است، اعلام کند که محمد صلاح قرارداد طولانی مدت جدیدی با این باشگاه امضا کرده است. مهاجمی که فصل قبل پس از کمک به تیم یورگن کلوپ در دو جام داخلی (حذفی و اتحادیه)، به عنوان بهترین بازیکن سال اتحادیه و بهترین بازیکن سال ۲۲-۲۰۲۱ اتحادیه نویسندگان فوتبال انگلیس انتخاب شد، امروز بر سر تمدید قرارداد به توافق رسید. پس از ۵ سال حضور در این باشگاه، صلاح اکنون برای سال های بیشتری در آنفیلد حضور خواهد داشت. او تاکنون ۱۵۶ گل در ۲۵۴ بازی به ثمر رسانده است.