رسمی؛ ستاره جوان بارسلونا به لس‌آنجلس گلکسی پیوست

آگوست 5, 2022

به گزارش تی وی تو و به نقل از ورزش ۳، بر اساس اعلام لس‌آنجلس گلکسی، ریکی پویچ امروز رسما به این باشگاه پیوست و از این پس با پیراهن گلکسی در لیگ MLS به میدان خواهد رفت.

پویچ ۲۲ساله از تربیت‌شدگان آکادمی لاماسیا است ولی او در فصل‌های اخیر نتوانست جایگاه خود را به عنوان یکی از بازیکنان فیکس بارسا تثبیت کند. این هافبک اسپانیایی زمانی که دریافت ژاوی به او به‌عنوان یکی از مهره‌های اصلی تیمش در فصل آینده نگاه نمی‌کند تصمیم گرفت در صورت دریافت پیشنهادی مناسب نوکمپ را ترک کند.

پیشنهادی که ستاره جوان بارسا انتظارش را می‌کشید سرانجام از آمریکا رسید و لس‌آنجلس گلکسی بعد از اعلام رضایت شخصی پویچ مذاکرات با بارسا را آغاز کرد.

امروز در آخرین مهلت نقل و انتقالات لیگ MLS اعلام شد که ریکی پویچ با لس‌آنجلس گلکسی قراردادی رسمی امضا کرده و از این پس بازیکن این باشگاه خواهد بود. مبلغ قرارداد او تا کنون منتشر نشده است.

گرگ وانی، سرمربی گلکسی، با تایید خبر انتقال ستاره اسپانیایی به تیمش گفت:” از اینکه ریکی پویچ به گلکسی پیوسته واقعا خوشحالیم. او بازیکنی تکنیکی است که فوتبال را خوب یاد گرفته و با توجه به سن و سالی که دارد تجربه بی‌نظیری کسب کرده است. ریکی خیلی زود در سیستم ما جا می‌افتد و به سبک بازی ما عادت می‌کند”.