رسمی؛ اسطوره میلانی ها ماندنی شد

جولای 1, 2022

به گزارش تی وی تو و به نقل از ورزش ۳، قرارداد پائولو مالدینی، مدافع پرافتخار و سابق و مدیر ورزشی موفق و فعلی میلان در تاریخ ۳۰ ژوئن(دیروز) به پایان رسید اما دقایقی پیش خبر تمدید قرارداد او رسما اعلام شد.

بیانیه رسمی میلان:«  باشگاه میلان مفتخر است تا اعلام کند که قرارداد پیشنهاد شده به پائولو مالدینی، مدیر فنی و فردریک ماسارا، مدیر ورزشی، مورد موافقت هر دو نفر قرار گرفته است.

مالدینی و ماسارا به مدت دو سال دیگر به فعالیت‌شان در باشگاه میلان ادامه می‌دهند. تمدید این قراردادها به حفظ ثباتی که اکنون در کل باشگاه وجود دار‌د کمک می‌کند و این ثبات به میلان جهتی می‌دهد تا بتواند به افتخارات و پیروزی های بیشتری دست یابد.»

رسمی؛ اسطوره میلانی ها ماندنی شد – تی وی تو

به‌دلیل دیدگاه‌های متفاوت با مالکان باشگاه در مورد عملکرد میلان در بازار تابستانی، اخباری در مورد احتمال جدایی پائولو مالدینی از این باشگاه وجود داشت اما توتواسپورت هفته قبل مدعی شده بود که مالدینی اوایل این ماه ملاقات مثبتی با گری کاردیناله مالک آینده باشگاه، داشته و برای ماندن با او به توافق رسیده است. پائولو مالدینی حالا مصمم است با وجود بودجه محدود نقل و انتقالاتی روسونری، ترکیب تیم را برای فصل آینده تقویت کند. ریکی ماسارا نیز با امضای قراردادی جدید، در کنار پائولو مالدینی به فعالیت خود ادامه خواهد داد.