تی وی تو
راپید وین
سالزبورگ

یکشنبه ۱۴ اسفند ۱۹:۳۰

پخش زنده لیگ اتریش

بازی راپید وین سالزبورگ امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی راپید وین سالزبورگ را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی راپید وین سالزبورگ امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش فوتبال راپید وین و سالزبورگ به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی راپید وین سالزبورگ را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی راپید وین سالزبورگ را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال راپید وین سالزبورگ را آنلاین ببینند.

پخش بازی راپید وین سالزبورگ

در جریان بازی های هفته ی هشتم رقابت های بوندسلیگا اتریش ، تیم های سالزبورگ و راپیدوین در مقابل هم قرار گرفتند. نیمه ی نخست این دیدار ، به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس خود را در نیمه ی دوم امتحان کنند. دقایق ابتدایی نیمه ی دوم نیز به آرامی سپری شد اما هرچه به پایان پخش زنده بازی راپید وین سالزبورگ نزدیک می شدیم حملات دو تیم قدرتمند تر می شد. آدیمی در دقیقه ی ۷۹ و آرسون در دقیقه ی ۹۴ برای سالزبورگ گلزنی کردند تا برتری ۲-۰ را به این تیم هدیه دهند.

 

پخش بازی راپید وین سالزبورگ

 

سالزبورگ راپیدوین 
۷۴%مالکیت۲۶%
۴شوت در چارچوب ۳
۹شوت خارج از چارچوب۴
۳مهار دروازه بان۲
۵۰۷تعداد پاس۱۸۵
۴۲۳پاس صحیح۱۰۴
۳۳سانتر۸
۱۰کرنر۲
۹خطا۱۲
۱آفساید۱
۱کارت زرد۳

 

 پخش بازی راپید وین سالزبورگ