راه فرار برای ستاره ناکام یونایتد: بازگشت به عقب

سپتامبر 10, 2023

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، سانچو در سال ۲۰۲۱ و پس از درخشش خیره‌کننده در دورتموند و تلاش بسیار مدیران منچستریونایتد با قرارددش به ارزش بیش از ۷۸ میلیون یورو راهی اولدترافورد شد.

بسیاری امیدوار بودند که او به درخششی که در بوندسلیگا داشت ادامه دهد و بتواند به شیاطین سرخ برای خارج شدن از بحرانی که در آن زمان گریبانگیرشان شده بود کمک کند اما شرایط مطابق انتظار او، کادر فنی و مدیران یونایتد پیش نرفت و این بازیکن نتوانست روزهای خوبش را در این تیم هم تکرار کند.

حضور اریک تن‌هاخ کار را بیش از پیش برای این بازیکن دشوار کرد. آنها در چند هفته اخیر به صورت جدی با هم درگیر شده‌اند و اظهاراتی که علیه یکدیگر مطرح کرده‌اند باعث شده که دیگر بازیکنان این تیم از وضعیت به وجود آمده ناراضی و ناراحت باشند.

در روزهای اخیر صحبت‌هایی درباره جدایی سانچو از یونایتد در پنجره نقل و انتقالات زمستانی در ماه ژانویه سال آینده میلادی مطرح شده بود و گفته می‌شد که باشگاه‌های عربستانی آماده هستند تا این بازیکن را با پیشنهادی جذاب به خدمت بگیرند.

این در حالی است که او شخصا تمایلی به حضور در فوتبال عربستان ندارد و حالا روزنامه انگلیسی سان خبر داده که راه فرار دیگری هم برای او وجود دارد. بروسیا دورتموند در حال بررسی شرایط است تا پیشنهادی برای جذب قرضی او در ماه ژانویه مطرح کند.

این بهترین مسیر ممکن برای این بازیکن خواهد بود که بتواند بار دیگر در محیطی آشنا قرار بگیرد و شاید حتی به نجات دوران فوتبالش کمک کند، هرچند هنوز تصمیم نهایی او و مدیران یونایتد درباره این موضوع مشخص نیست.