رالف رانگنیک : منچستر دیگر نمی‌تواند سهمیه لیگ قهرمانان را بگیرد

آوریل 24, 2022

به گزارش تی وی تو و به نقل از خبرگزاری تسنیم، رالف رانگنیک سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد پس از باخت ۳ بر یک تیمش در خانه آرسنال در بازی روز شنبه دو تیم در ورزشگاه امارات که سبب شد شیاطین سرخ با آرسنال رده چهارمی که یک بازی هم کمتر دارد، شش امتیاز فاصله پیدا کنند، اعتراف کرد که مردانش دیگر شانسی برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان ندارند.

رانگنیک ابتدا درباره جنجالی‌ترین صحنه بازی، پنالتی زدن برونو فرناندس در نیمه دوم در حضور کریستیانو رونالدو و به هدر رفتن این پنالتی صحبت کرد، اتفاقی که کنجکاوی و خشم بسیاری از طرفداران من‌یونایتد را برانگیخت. رانگنیک با اشاره به وضعیت روحی نه چندان مساعد رونالدو به خاطر از دست دادن یکی از فرزندان دوقلویش قبل از تولد، گفت:

رونالدو خودش احساس می‌کرد که نباید این پنالتی را بزند. من بعد از بازی با رونالدو صحبت کردم و از او پرسیدم که چرا خودش پنالتی را نزد. او گفت که احساس می‌کرد بهتر بوده است که یک نفر دیگر این پنالتی را بزند و به همین دلیل هم اجازه داد که برونو پنالتی بزند.

با وجود شکست، رانگنیک تأکید کرد که نمایش مردانش مقابل آرسنال نسبت به آنچه که هفته گذشته در باخت ۴ بر صفر در خانه لیورپول ارائه کردند، بهتر بوده است. وی افزود: من فکر می‌کنم که به آن بازی واکنش خوبی نشان دادیم، چون عملکردمان در مقایسه با بازی برابر لیورپول بهتر بود. با این حال در ابتدای بازی یک گل مفت خوردیم. شیوه دفاع کردن‌‌مان در صحنه آن گل جالب نبود و دو سه نفر از بازیکنان تیم می‌توانستند جلوی توپ را بگیرند.

سرمربی آلمان شیاطین سرخ در پایان اعتراف کرد که تیمش دیگر شانسی برای به پایان رساندن لیگ در چهار رده بالای جدول و کسب سهمیه لیگ قهرمانان ندارد. او اذعان کرد: بله، چهار رده بالای جدول دیگر برای ما تمام شد.