تی وی تو
رئال مادرید
گرانادا

یکشنبه ۳۰ آبان ۱۸:۴۵

پخش زنده لالیگا اسپانیا

گزارش زنده بازی رئال مادرید گرانادا امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی رئال مادرید گرانادا را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی رئال مادرید گرانادا امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن گزارش فوتبال زنده رئال مادرید و گرانادا به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی رئال مادرید گرانادا را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی رئال مادرید گرانادا را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال رئال مادرید گرانادا را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی رئال مادرید گرانادا ۲۴  اردیبهشت ۱۴۰۰

گرانادا و رئال مادرید در چارچوب رقابت های لالیگا اسپانیا فصل ۲۰۲۰/۲۱ به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با برتری ۴-۱ شاگردان زین الدین زیدان در خانه حریف به پایان رسید.رئال توسط مودریچ، رودریگو، اودریوسولا و بنزما در دقایق ۱۷، ۱+۴۵، ۷۵ و ۷۶ به گل رسید. مولینا در دقیقه ۷۱ تنها گل گرانادا را زد.

در پایان پخش زنده فوتبال رئال مادرید گرانادا با این برد رئال ۷۸ امتیازی شد و در رده دومی جای گرفت تا همچنان با توجه به فاصله ۲ امتیازی با اتلتیکوی صدرنشین به قهرمانی امیدوار بماند.

 

پخش زنده بازی رئال مادرید گرانادا

 

گرانادا رئال مادرید
۳۵%مالکیت۶۵%
۵شوت در چارچوب ۷
۲شوت خارج از چارچوب۶
۳مهار دروازه بان۴
۳۵۶تعداد پاس۶۶۱
۲۷۱پاس صحیح۵۸۵
۹سانتر۹
۲کرنر۳
۱۵خطا۹
۱آفساید۱
۳کارت زرد۳

 

پخش زنده بازی رئال مادرید گرانادا

 

پخش زنده فوتبال رئال مادرید گرانادا – ۳ دی ۹۹

در دومین شب از بازی‌های هفته پانزدهم لالیگا، تیم رئال مادرید مدافع عنوان قهرمانی رقابت‌ها میهمان خود تیم گرانادا را با نتیجه ۲ بر صفر شکست داد. گل نخست این بازی توسط کاسمیرو در دقیقه ۵۹ به ثمر رسید و دومین گل را هم کریم بنزما در دقیقه سوم وقت‌های تلف شده نیمه دوم زد. دهمین پیروزی شاگردان زین‌الدین زیدان در این فصل لالیگا، این تیم را ۳۲ امتیازی کرد و یک پله پایین‌تر از اتلتیکومادریدی قرار داد که با دو بازی کمتر و همین تعداد امتیاز صدرنشین است. گرانادا هم با ۲۱ امتیاز قبلی‌اش در رده هفتم باقی ماند.

 

پخش زنده فوتبال رئال مادرید گرانادا – تی وی تو

 

رئال مادریدگرانادا 
۶۷%مالکیت۳۳%
۶شوت در چارچوب ۱
۷شوت خارج از چارچوب۷
۱مهار دروازه بان۴
۵۸۶تعداد پاس۲۸۴
۵۰۱پاس صحیح۱۹۲
۲۱سانتر۱۳
۸کرنر۱
۱۳خطا۱۱
۲آفساید۱
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال رئال مادرید گرانادا – تی وی تو

 

پخش زنده بازی رئال مادرید گرانادا- ۲۴ تیر ۹۹

رئال مادرید به هر زحمت موفق شد در بازی هفته ۳۶ مقابل گرانادای سرسخت پیروز شود و با ثبت نهمین برد متوالی خود، ۸۳ امتیازی شد و حالا از دو بازی باقی مانده فقط دو امتیاز برای تضمین قهرمانی می خواهد.در دقیقه ’۱۰ فرلاند مندی یک گل تماشایی به ثمر رساند؛ دفاع چپ رئال مادرید پشت محوطه پاس کاسمیرو را دریافت کرد و با نفوذی تند و تیز از زاویه بسته توپ را به زیر طاق دروازه گرانادا کوبید تا حساب کار ۱-۰ شود.

در دقیقه ’۱۶ پخش زنده بازی رئال مادرید گرانادا ، رئال مادرید دومین حمله جدی خود را هم به گل تبدیل کرد؛ پاس مودریچ به کریم بنزما در گوشه راست محوطه گرانادا، با نفوذ عرضی مهاجم فرانسوی و در نهایت ضربه دقیق او به گوشه دروازه به گل دوم مهمان تبدیل شد؛ این نوزدهمین گل فصل بنزما بود.دقیقه ’۴۵ ضربه سر خوب بازیکن گرانادا را کورتوا با واکنشی خوب دفع کرد. دقیقه ’۴۳ ضربه بنزما از زاویه ای تنگ و این بار از سمت راست توسط روی سیلوا راهی کرنر شد. نیمه اول با برتری شاگردان زیدان به پایان رسید.

در دقیقه ’۵۰ پخش زنده فوتبال رئال مادرید گرانادا دروازه رئال مادرید باز شد؛ توپی که کاسمیرو در میانه میدان از دست داد، تبدیل به ضد حمله شد تا هررا با یک پاس در عمق ماچیس را در موقعیت تک به تک قرار دهد و او هم با یک ضربه زمینی توپ را از بین پاهای کورتوا وارد دروازه کرد.در دقیقه ’۶۳ زیدان دست به دو تعویض زد و آسنسیو به همراه رودریگو جای ایسکو و والورده را گرفتند. دقیقه ’۸۵ فشار بی امان گرانادا و کورتوا که ابتدا ضربه آکروباتیک آنتونین را به خوبی دفع کرد و در ادامه راموس ضربه دوم را از روی خط دروازه برگشت داد و دروازه تیمش را نجات داد.

در نهایت شاگردان زیدان با تحمل فشار لحظات پایانی موفق به حفظ نتیجه شدند تا در بازی خانگی چند روز بعد مقابل ویارئال، امکان تضمین قهرمانی را داشته باشند. گرانادا هم اختلافی ۴ امتیازی با جایگاه سهمیه لیگ اروپا پیدا کرد.

پخش زنده فوتبال رئال مادرید گرانادا – تی وی تو

 

گرانادارئال مادرید 
۳۷%مالکیت۶۳%
۴شوت در چارچوب ۵
۷شوت خارج از چارچوب۳
۳مهار دروازه بان۲
۳۳۰تعداد پاس۵۶۰
۲۶۲پاس صحیح۴۹۸
۱۷سانتر۱۰
۴کرنر۳
۱۸خطا۱۸
۰آفساید۲
۲کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال رئال مادرید گرانادا – تی وی تو

پخش آنلاین بازی زنده رئال مادرید گرانادا – ۱۳ مهر ۹۸

در چارچوب دیدارهای هفته هشتم لالیگا و در دومین روز از این رقابت‌ها، تیم فوتبال رئال مادرید صدرنشین جدول رده‌بندی میزبان نزدیک‌ترین تعقیب کننده خود تیم گرانادا را با نتیجه ۴ بر ۲ شکست داد تا حاشیه امنیت خود را در صدر جدول افزایش دهد.در این مسابقه کریم بنزما در دقیقه ۲ اولین گل رئال مادرید را به ثمر رساند. پس از او ادن هازارد در دقیقه ۴۵ دومین گل رئالی‌ها را به ثمر رساند که این اولین گل او با پیراهن تیم جدیدش بود. لوکا مودریچ هم در دقیقه ۶۱ سومین و آخرین گل کهکشانی‌‌ها زد.

در ادامه پخش آنلاین بازی زنده رئال مادرید گرانادا ، اما داروین ماچیس از روی نقطه پنالتی در دقیقه ۶۹ یکی از گل‌های خورده را برای گرانادا جبران کرد و ۸ دقیقه بعد هم دومینگوس دوارته اختلاف را به حداقل رساند. این اما پایان کار نبود؛ چراکه خامس رودریگس که به عنوان بازیکن جانشین به میدان آمده بود موفق شد در دقیقه ۲+۹۰ گل چهارم میزبان را هم به ثمر برساند و به دلیل درآوردن پیراهن از داور کارت زرد بگیرد. با این نتیجه رئال مادرید ۱۸ امتیازی شد و فاصله خود را با گرانادای رده دومی به ۴ امتیاز افزایش داد.

پخش زنده فوتبال رئال مادرید گرانادا – تی وی تو

 

رئال مادرید گرانادا
۶۲%مالکیت۳۸%
۱۰شوت در چارچوب ۵
۲شوت خارج از چارچوب۳
۳مهار دروازه بان۶
۴۷۲تعداد پاس۲۷۸
۴۰۴پاس صحیح۲۲۰
۱۶سانتر۱۵
۶کرنر۲
۱۲خطا۱۸
۲آفساید۰
۴کارت زرد۵

 

پخش زنده فوتبال رئال مادرید گرانادا – تی وی تو

پخش زنده بازی رئال مادرید گرانادا – ۱۶ اردیبهشت ۹۶

رئال مادرید در دیداری خارج از خانه مقابل گرانادا به پیروزی ۴-۰ رسید و بار دیگر در صدر جدول لالیگا با بارسلونا هم امتیاز شد.شاگردان زین الدین زیدان در این دیدار در همان نیمه اول چهار بار دروازه حریف را باز کردند و به یک پیروزی راحت رسیدند تا باز هم تنها به دلیل نتیجه ضعیف تر در دیدار رودرو با بارسا، در رتبه دوم قرار بگیرند؛ هرچند یک بازی کمتر انجام داده اند. رئال بازی را هجومی آغاز کرد و تنها سه دقیقه از بازی سپری شده بود که خامس رودریگز گل اول را به ثمر رساند.

در ادامه پخش زنده بازی رئال مادرید گرانادا روی یک حرکت تیمی خوب و پاس لوکاس واسکز به دهانه دروازه بود که خامس زودتر از مدافعان حریف به توپ رسید و گل اول را به نام خود ثبت کرد. برتری رئالی ها ادامه داشت و بعد از چند موقعیت نصفه و نیمه، خامس در دقیقه ۱۱ گل دوم خود و تیمش را به ثمر رساند.این بار کوئنترائو بود که در نقش گلساز ظاهر شد و خامس با یک ضربه سر دقیق، کار را تمام کرد. در ادامه بازی متعادل تر شد و تیم میزبان هم توانست خودی نشان بدهد اما باز هم این رئالی ها بودند که موقعیت های خطرناک تری روی دروازه حریف ایجاد کردند و در دقیقه ۳۰ به گل سوم رسیدند. نفوذ خوب دانیلو از سمت راست و پاس او به داخل محوطه جریمه، در موقعیتی مناسب به آلوارو موراتا رسید و او هم با یک ضربه دقیق، کار را تمام کرد.

حملات رئال ادامه پیدا کرد و تنها ۵ دقیقه بعد، موراتا گل چهارم را به ثمر رساند. او که در محوطه جریمه صاحب توپ شده بود، بعد از پشت سر گذاشتن مدافعان حریف، با یک ضربه بی نقص، توپ را وارد دروازه حریف کرد. در دقایق پایانی نیمه اول پخش زنده فوتبال رئال مادرید گرانادا باز هم رئالی ها بودند که بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند و یک بار هم توپ را به تیر دروازه کوبیدند اما توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و نیمه اول با همان ۴ گل به پایان رسید. نیمه دوم را هم رئال بهتر آغاز کرد اما خیلی زود بازی متعادل شد و تیم میزبان هم یکی دو موقعیت نصفه و نیمه روی دروازه این تیم ایجاد کرد اما نتوانست از آن استفاده کند.

بازی به همین شکل ادامه داشت و بازیکنان رئال که از پیروزی شان مطمئن بودند، به اندازه نیمه اول تمایلی برای رسیدن به گل های بیشتر نداشتند و این فرصتی در اختیار گرانادا قرار داد تا چند بار تا آستانه باز کردن دروازه کیکو کاسیا پیش بروند. البته رئالی ها هم چندین و چند موقعیت خوب گلزنی داشتند که به راحتی آنها را از دست دادند و به این ترتیب، نیمه دوم پخش بازی زنده فوتبال رئال مادرید گرانادا گلی نداشت و بازی با همان نتیجه ۴-۰ به سود رئال به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال رئال مادرید گرانادا – تی وی تو

 

گرانادارئال مادرید 
۴۸%مالکیت۵۲%
۳شوت در چارچوب ۸
۶شوت خارج از چارچوب۷
۴مهار دروازه بان۳
۵۳۷تعداد پاس۵۸۱
۴۸۵پاس صحیح۵۳۸
۱سانتر۳
۶کرنر۳
۱۴خطا۸
۲آفساید۳
۱کارت زرد۰

 

پخش زنده فوتبال رئال مادرید گرانادا – تی وی تو