تی وی تو
رئال مادرید
کادیز

یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۲۲:۰۰

پخش زنده لالیگا اسپانیا

بازی زنده رئال مادرید و کادیز امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی رئال مادرید کادیز را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی رئال مادرید کادیز امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن بازی فوتبال رئال مادرید و کادیز به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی رئال مادرید کادیز را از تی وی تو دنبال کنید. بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی رئال مادرید کادیز را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال رئال مادرید کادیز را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال رئال مادرید کادیز

از هفته هجدهم لالیگا، رئال مادرید صدرنشین به مصاف تیم انتهای جدولی کادیز رفت. تلاش رئالی ها برای گلزنی از دقایق ابتدایی آغاز شد اما دفاع فشرده و تلاش ستودنی مدافعین کادیز اجازه گلزنی را به آن ها نداد. تیم آنچلوتی در طول مسابقه فشار زیادی را به تیم حریف وارد کرد و به خصوص در نیمه دوم صاحب فرصت های گلزنی شد اما بی دقتی مهاجمان و درخشش لدسما دروازه بان کادیز مانع گلزنی لوس بلانکوس شد.

در پایان پخش زنده فوتبال رئال مادرید کادیز رئال مادرید بالاخره و پس از ده پیروزی متوالی در مقابل کادیز نوزدهم جدولی متوقف شد تا رقابت قهرمانی در لالیگا همچنان از جذابیت و هیجان برخوردار باشد.

 

پخش زنده بازی رئال مادرید کادیز

 

رئال مادریدکادیز 
۸۲%مالکیت۱۸%
۹شوت در چارچوب ۰
۱۲شوت خارج از چارچوب۴
۰مهار دروازه بان۹
۸۱۰تعداد پاس۱۷۵
۷۳۸پاس صحیح۹۴
۳۱سانتر۹
۱۳کرنر۲
۹خطا۱۰
۳آفساید۱
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی رئال مادرید کادیز

 

پخش زنده بازی رئال مادرید و کادیز

کادیز و رئال مادرید در چارچوب رقابت های لالیگا اسپانیا فصل ۲۰۲۰/۲۱ به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با برتری ۳-۰ شاگردان زین الدین زیدان خاتمه یافت. در این بازی ، کریم بنزما دو بار در دقایق ۳۰ (از روی نقطه پنالتی) و ۴۰ برای رئال مادرید گلزنی کرد و سه دقیقه بعد از گل اول او نیز آلوارو اودریوزولا دومین گل کهکشانی ها را به ثمر رسانده بود.

با پایان پخش زنده بازی رئال مادرید و کادیز رئال مادرید بیست و یکمین پیروزی خود را در این فصل لالیگا به دست آورد و ۷۰ امتیازی شد و به صدر جدول راه یافت. تیم کادیز هم با قبول چهاردهمین باختش در این فصل با ۳۶ امتیاز در رده سیزدهم جدول باقی ماند.

 

پخش زنده بازی رئال مادرید کادیز

 

کادیز رئال مادرید
۳۸%مالکیت۶۲%
۳شوت در چارچوب ۴
۷شوت خارج از چارچوب۸
۱مهار دروازه بان۳
۳۷۴تعداد پاس۶۱۴
۲۹۲پاس صحیح۵۳۳
۲۶سانتر۱۳
۷کرنر۳
۱۳خطا۲۰
۱آفساید۲
۴کارت زرد۳

 

پخش زنده بازی رئال مادرید کادیز

 

پخش آنلاین فوتبال رئال مادرید و کادیز

در اولین بازی پس از وقفه لالیگا رئال مادرید میزبان کادیز بود.رئالی ها صورتی پوش بازی را بسیار بد شروع کردند و در ۲۰ دقیقه ابتدایی خوش شانس بودند که بیش از یک گل دریافت نکردند.دقیقه ۴ بازی بود که آلوارو نگردو حتی توپ را از تیبو کورتوا هم عبور داد ولی سرخیو راموس روی خط دروازه ناجی تیمش شد و اجازه نداد کادیز پیش بیفتد.چند دقیقه بعد لوزانو بود که خطرا ساز شد و ضربه او را تیبو کورتوا مهار کرد. رئال که حرفی برای گفتن نداشت، دقیقه ۱۵ دروازه خود را باز شده دید.

در ادامه بازی زنده رئال مادرید و کادیز نگردو با سر توپ را به لوزانو پاس داد و او هم با یک نفوذ و در مصاف تک به تک توانست گل اول کادیز را به ثمر برساند. فاصله زیاد بین راموس و واران رئی اینم گل تاثیر گذار بود.رئال برای جبران جلو کشید ولی بازهم کادیز بود که روی ضد حملات خطرناک ظاهر می شد. لوزانو یک موقعیت تک به تک دیگر هم داشت اما این بار تیبو کورتوا توپ را راهی کرنر کرد.

رئال دقیقه ۱۹ پخش زنده رئال مادرید و کادیز روی پاس لوکاس و ضربه بنزما به گل تساوی رسید اما کمک داور به درست پرچم زد و آفساید لوکاس را اعلام کرد. در ادامه رافا واران می توانست روی یک ضربه کرنر گلزنی کند اما توپ با اختلاف اندک راهی اوت شد.نیمه اول در حالی با برتری کادیز به اتمام رسید که این تیم شانس های دیگری هم برای گلزنی داشت.زین الدین زیدان تیمش را در نیمه دوم با ۴ بازیکن تازه به میدان فرستاد. ادر میلیتائو، مارکو آسنسیو، فده والورده و کاسیمیرو وارد میدان شدند و در عوض راموس، مودریچ، لوکاس واسکز و ایسکو زمین را ترک کردند.

رئال تیم برتر میدان در نیمه دوم بود و به خوبی نیز تا بیرون محوطه جریمه پیش می آمد ولی در خلق موقعیت صد در صدی گل عاجز بود. کادیز هم کاملا به لاک دفاعی فرو رفته بود و تنها چشم به ضد حملات داشت.در یکی از بهترین موقعت ها وینیسیوس از درون محوطه جریمه با ضربه سر توپ را روانه دروازه کرد ولی با اختلاف اندکی راهی اوت شد. در ادامه پخش زنده رئال مادرید و کادیز و در دقیقه ۷۸ رئال توانست به گل تساوی برسد ولی کریم بنزما در موقعت آفساید به یوویچ پاس داده بود. دو دقیقه بعد شوت محکم بنزما از پشت محوطه جریمه به تیر افقی دروازه برخورد کرد.در نهایت این بازی با برتری ۰-۱ کادیز تمام شد تا رئال بالاخره در ورزشگاه دی استفانو بازنده شود. بی شک این شکست به فاصله یک هفته تا ال کلاسیکو شرایط روحی رئال را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

 

پخش زنده فوتبال رئال مادرید کادیز – تی وی تو

 

 

رئال مادریدکادیز 
۷۴%مالکیت۲۶%
۲شوت در چارچوب ۵
۸شوت خارج از چارچوب۹
۳مهار دروازه بان۲
۶۳۱تعداد پاس۱۹۹
۵۵۳پاس صحیح۱۱۵
۲۹سانتر۲۶
۴کرنر۱۱
۷خطا۵
۶آفساید۱
۲کارت زرد۰

 

پخش زنده فوتبال رئال مادرید کادیز – تی وی تو

 

پخش بازی رئال مادرید و کادیز زنده

دو تیم رئال مادرید و کادیز در رقابت های کوپا دل ری ۲۰۱۵-۲۰۱۶ اسپانیا با یکدیگر دیدار کردند. در نیمه ی نخست این دیدار ، دروازه ی کادیز توس چریشف در دقیقه ی ۳ باز شد تا این نیمه با برتری ۱-۰ رئال به پایان رسد. در نیمه ی دوم انتظار می رفت کادیز حملات سنگین تری بر دروازه ی رئال داشته باشد اما این بار هم این رئال بود که با گل کواچیچ در دقیقه ی ۴۶ اختلاف را دو برابر کرد و سپس ایسکو در دقیقه ی ۶۶ برای این تیم گلزنی کرد تا نتیجه به ۳-۰ تغییر کند. کادیزی های ناامید ، همچنان سعی در جبران این تفاوت امتیاز داشتند اما تنها یکی از حملات آن ها در دقیقه ی ۸۶ پخش زنده بازی رئال مادرید و کادیز و توسط کیکه موفق آمیز بود. سرانجام این بازی با نتیجه ی ۳-۱ و با پیروزی رئال به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال رئال مادرید کادیز – تی وی تو

 

کادیزرئال مادرید
۴۵%مالکیت۵۵%
۲شوت در چارچوب ۸
۵شوت خارج از چارچوب۶
۵مهار دروازه بان۱
۶کرنر۷
۱۰ضربه ایستگاهی۱۵
۱۲خطا۷
۳آفساید۳
۲کارت زرد۰

 

پخش زنده فوتبال رئال مادرید کادیز – تی وی تو