تی وی تو
بازی زنده  رئال مادرید ویارئال

بازی زنده رئال مادرید ویارئال

پخش زنده بازی رئال مادرید و ویارئال امروز یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ . در رقابت‌های فوتبال لالیگای اسپانیا و از ساعت ۲۰:۳۰ تیم‌های رئال مادرید و ویارئال بازی خواهند داشت. رئال مادرید مقابل ویارئال ‌را آنلاین تماشا کنید. بازی زنده رئال مادرید و ویارئال را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن بازی رئال مادرید و
رئال مادرید
ویارئال

یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۲۰:۳۰

پخش زنده لالیگا اسپانیا

پخش زنده بازی رئال مادرید و ویارئال امروز یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ . در رقابت‌های فوتبال لالیگای اسپانیا و از ساعت ۲۰:۳۰ تیم‌های رئال مادرید و ویارئال بازی خواهند داشت. رئال مادرید مقابل ویارئال ‌را آنلاین تماشا کنید.

بازی زنده رئال مادرید و ویارئال را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن بازی رئال مادرید و ویارئال به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید آنلاین بازی رئال مادرید ویارئال را از تی وی تو دنبال کنید . بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی رئال مادرید ویارئال را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده فوتبال رئال مادرید و ویارئال

۲۶ آذر ۱۴۰۲

 رئال مادرید و ویارئال در دیداری از هفته هفدهم لالیگا به مصاف هم رفتند. رئال مادرید طبق انتظار بازی خوبی را در هر دو نیمه به نمایش گذاشت و در نهایت با نتیجه ۴-۱ به پیروزی رسید.

در نیمه نخست بلینگام و رودریگو برای رئالی ها گلزنی کردند تا این تیم با نتیجه ۲-۰ راهی رختکن شود.

در ۴۵ دقیقه دوم پخش زنده فوتبال رئال مادرید ویارئال نیز مورالس موفق شد یکی از گل های خورده را جبران کند اما این پایان ماجرا نبود. رئال با آغاز حملاتش بر دروازه حریف با شلیک دیاز و مودریچ نتیجه ۴-۱ را برای این دیدار رقم زد.

نمایش دلچسب و بی‌نقص پسران کارلتو در خانه آن ها را موقتا به صدر جدول لالیگا با امتیاز ۴۳ رساند. 

پخش زنده فوتبال رئال مادرید ویارئال

رئال مادریدویارئال
۶۰٪مالکیت۴۰٪
۹شوت در چارچوب۱
۵شوت خارج چارچوب۱
۰مهار دروازه بان۵
۶۵۳تعداد پاس۴۱۹
۵۹۱تعداد پاس صحیح۳۶۱
۱۷سانتر۷
۱۴کرنر۰
۱۴خطا۱۲
۴آفساید۰
۲کارت زرد۳

پخش زنده فوتبال رئال مادرید ویارئال

پخش زنده بازی رئال مادرید و ویارئال

۲۹ دی ۱۴۰۱

ویارئال و رئال مادرید در چارچوب بازی های مرحله یک هشتم نهایی کوپا دل ری به مصاف هم رفتند که در نهایت شاگردان کارلو آنچلوتی در دیداری که تا دقیقه ۵۷ با نتیجه ۲-۰ عقب بودند، موفق به زدن کامبکی تماشایی و کسب پیروزی ۳-۲ شدند و به مرحله یک چهارئال مادرید نهایی کوپا دل ری صعود کردند. اتینه کاپو (۴) و ساموئل چوکووزه (۴۲) برای ویارئال و وینیسیوس جونیور (۵۷)، ادر میلیتائو (۶۹) و دنی سبایوس (۸۶) پخش زنده بازی رئال مادرید و ویارئال در این بازی گلزنی کردند.

بدین ترتیب رئال مادرید هم صعود خود را مسجل کرد، هم انتقام شکست مقابل ویارئال در لالیگا را گرفت.

پخش زنده بازی رئال مادرید و ویارئال

ویارئال رئال مادرید
۵۳%مالکیت۴۷%
۳شوت در چارچوب ۷
۵شوت خارج از چارچوب۲
۳مهار دروازه بان۱
۵۱۱تعداد پاس۴۵۵
۴۵۰پاس صحیح۳۸۳
۹سانتر۴
۳کرنر۱
۲۲خطا۱۷
۱آفساید۳
۵کارت زرد۴

 

پخش زنده بازی رئال مادرید و ویارئال

پخش زنده فوتبال رئال مادرید مقابل ویارئال

۱۷ دی ۱۴۰۱

ویارئال و رئال مادرید در چارچوب بازی های هفته شانزدهم لالیگا به مصاف هم رفتند که در نهایت این دیدار با نتیجه ۲-۱ به سود ویارئال به پایان رسید.

ویارئال در خانه خود بازی را تهاجمی آغاز کرد و در همان پنج دقیقه اول دو بار فرصت داشت دروازه رئال را باز کند. در ثانیه های اول شروع بازی شوت بائنا از بالای تیر دروازه رئال بیرون رفت و در دقیقه ۵ تیر دروازه منجی کورتوا شد. ضربه پشت پای تماشایی کوکلین از کورتوا عبور کرد ولی از شانس خوب او به تیر دروازه برخورد کرد.

ولی به تدریج رئال از زیر فشار دقایق اولیه حریف بیرون آمد و در دقیقه ۲۱ نخستین فرصت خود را ایجاد کرد. بنزما در موقعیتی خوب میلیتائو را صاحب توپ کرد ولی زیر فشار مورنو او نتوانست شوت خوبی شلیک کند و توپش از کنار دروازه بیرون رفت.

دو دقیقه بعد تیم فوتبال ویارئال صاحب موقعیتی عالی شد. پاس درخشان جرارد در محوطه جریمه به پینو رسید و او تنها کورتوا را در مقابل داشت اما دروازه بان بلژیکی با خوابیدن روی زمین موفق شد شوت او را مهار کند. در دقیقه ۲۵ هم بائنا از فاصله ۲۵ متری شوت پرقدرتی به سمت دروازه رئال شلیک کرد که با اختلاف اندک از کنار دروازه بیرون رفت.

موج دوم حملات ویارئال هم کم کم فروکش کرد و در دقیقه ۴۰ رئال فرصت گلزنی داشت. بنزما پاسی تماشایی برای وینیسیوس فراهم کرد و او شوتی محکم به سمت دروازه رینا شلیک کرد اما رینا به خوبی موفق شد ضربه او را مهار کند. نیمه اول در نهایت با تساوی بدون گل به پایان رسید.

ویارئال نیمه دوم پخش زنده بازی رئال مادرید و ویارئال را هم با اشتهای زیاد برای گلزنی آغاز کرد و خیلی زود موفق شد به هدف برسد. مندی برای رئال توپ را از دست داد و پارخو که توپ را ربوده بود آنرا در حاشیه محوطه جریمه به جرارد رساند. او پاس خوبی به پینو داد و شوت او از کورتوا عبور کرد و مندی هم تنها بعد از عبور توپ از خط دروازه به آن رسید.

حالا نوبت رئال بود که برای زدن گل تساوی فشار بیاورد. بنزما خیلی زود شوت خوبی شلیک کرد که توپش از کنار دروازه بیرون رفت. مودریچ هم چند دقیقه بعد بخت خود را آزمایش کرد که توپ او هم در چارچوب نبود.

بنزما در دقیقه ۵۶ پاس رو به عقب وینیسیوس را به سمت دروازه شلیک کرد اما توپ او در برخورد با بازیکنان ویارئال بیرون رفت. ولی بعد از بررسی صحنه با استفاده از VAR مشخص شد که توپ به دست فویت برخورد کرده است و داور در سوت خود دمید و نقطه پنالتی را نشان داد. کریم بنزما پشت توپ ایستاد و کار را برای رئال به تساوی کشاند.

اما خوشحالی رئال مادرید کوتاه مدت بود و تنها یک دقیقه بعد شاگردان کیه ستین هم صاحب یک پنالتی شدند. داوید آلابا در محوطه جریمه مادرید به زمین افتاد و بدون این که متوجه بشود دستش به توپ برخورد کرد. ولی داور بلافاصله نقطه پنالتی را نشان داد. جرارد مورنو پشت توپ ایستاد و با پای چپ دروازه کورتوا را باز کرد تا ویارئال بار دیگر از حریف جلو بیفتد.

در دقایق بعدی رودریگو و کروس دو موقعیت را برای رئال مادرید از دست دادند. در دقیقه ۸۸ کاماوینگا پاسی برای وینیسیوس ساخته و پرداخته کرد و با اینکه توپ او از بالای دروازه بیرون رفت ولی پرچم کمک داور نشان می داد او در آفساید قرار داشته است. در دقیقه ۹۰ ویارئال بود که بار دیگر فرصت گلزنی به دست آورد ولی کورتوا با پاهایش ضربه چوکوئزه را دفع کرد تا مانع از تبدیل شدن اختلاف به دو گل بشود.

پخش زنده بازی رئال مادرید و ویارئال در نهایت با پیروزی ۲-۱ ویارئال به پایان رسید تا رئال مادرید از بهترین فرصت ممکن برای پیشی گرفتن از بارسا و قرار گرفتن در صدر جدول به صورت موقت استفاده نکند. رئال حالا با شانزده بازی ۳۸ امتیازی است و در رتبه دوم جدول ایستاده است. بارسای صدرنشین در حال حاضر با پانزده بازی ۳۸ امتیاز دارد.

پخش زنده بازی رئال مادرید و ویارئال

 

ویارئال رئال مادرید 
۴۹%مالکیت۵۱%
۵شوت در چارچوب ۳
۸شوت خارج از چارچوب۷
۲مهار دروازه بان۳
۴۶۲تعداد پاس۴۸۴
۳۹۲پاس صحیح۴۱۹
۱۲سانتر۱۶
۶کرنر۵
۱۳خطا۶
۲آفساید۳
۴کارت زرد۱

پخش زنده بازی رئال مادرید و ویارئال

 

پخش آنلاین بازی رئال مادرید و ویارئال

۲۳ بهمن ۱۴۰۰

از هفته بیست و چهارئال مادرید لالیگا، ویارئال و رئال مادرید به مصاف هم رفتند.نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس گلزنی خود را در نیمه ی دوم امتحان کنند.

در نیمه ی دوم نیز بازی در میانه میدان در جریان بود و علی رغم وجود موقعیت های مناسب ، دروازه ی دو تیم همچنان بسته ماند تا با اتمام زمان بازی ، پخش زنده بازی رئال مادرید و ویارئال با تساوی بدون گل به پایان برسد و رئال مادرید در مسیر قهرئال مادرید انی و ویارئال در کورس سهمیه اروپایی دو امتیاز مهم را از دست بدهند. برای چهارئال مادرید ین سال متوالی، رئال مادرید در این استادیوم امتیاز دست داد.

پخش زنده بازی رئال مادرید و ویارئال

 

ویارئال رئال مادرید
۴۴%مالکیت۵۶%
۲شوت در چارچوب ۶
۲شوت خارج از چارچوب۷
۵مهار دروازه بان۲
۴۷۸تعداد پاس۶۱۶
۴۱۰پاس صحیح۵۵۸
۱۰سانتر۱۶
۳کرنر۳
۱۱خطا۱۰
۳آفساید۴
۲کارت زرد۴

پخش زنده بازی رئال مادرید و ویارئال

مکان تماشای بازی رئال مادرید و ویارئال

۳ مهر ۱۴۰۰

رئال مادرید در چارچوب هفته هفتم لالیگا میزبان ویارئال بود که این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید. در دقیقه ’۱۳ جدی ترین موقعیت بازی روی حرکت زیبای دانیوما برای ویارئال خلق شد اما ضربه عالی این بازیکن را کورتوا با واکنشی خوب راهی کرنر کرد. در نهایت نیمه اول این دیدار سریع اما نه چندان جذاب بدون گل مساوی به پایان رسید.

با شروع نیمه دوم، ادواردو کاما وینگا به جای رودریگو وارد میدان شد. دقیقه ’۵۰ ارسال ضربه ایستگاهی توسط آسنسیو اما ضربه سر میلیتو به شکلی خطرناکی به بیرون رفت. دقیقه ’۵۴ ضربه خطرناک دانیوما با واکنش ناقص کورتوا دفع شد و میلیتائو توپ را به کرنر فرستاد. دقیقه ’۵۷ رئال مادرید خوش شانس بود که گل نخورد و ضربه خطرناک آلکاسر از کنار دروازه به بیرون رفت و پائو تورس هم نتوانست خود را به توپ برساند.

دقیقه ’۷۳ لوکا مودریچ جای خود را به ادن هازارد داد. دقیقه ’۸۱ هم ایسکو به جای آسنسیو به بازی آمد. دقیقه ’۸۳ ارسال خوب هازارد و ضربه سر ایسکو با واکنش عالی رولی مهار شد. در نهایت فشار مادریدی ها در لحظات پایانی مکان تماشای بازی رئال مادرید و ویارئال هم حاصلی نداشت و بازی با تساوی بدون گل تمام شد. رائول آلبیول هم به عنوان بهترین بازیکن میدان انتخاب شد.

 

پخش زنده بازی رئال مادرید و ویارئال

 

رئال مادرید ویارئال 
۴۹%مالکیت۵۱%
۲شوت در چارچوب ۲
۶شوت خارج از چارچوب۴
۲مهار دروازه بان۲
۵۰۰تعداد پاس۵۴۳
۴۴۹پاس صحیح۴۸۰
۲۸سانتر۸
۶کرنر۳
۱۰خطا۱۲
۳آفساید۳
۱کارت زرد۲

پخش زنده بازی رئال مادرید و ویارئال

 

پخش زنده بازی رئال مادرید و ویارئال

 تیم های رئال مادرید و ویارئال در هفته ی سی و هشتم لالیگا به دیدار هم رفتند. در دقایق ابتدایی بازی فرصت خوبی برای رئال مادرید از یک موقعیت ایستگاهی ایجاد شد، اما ارسال لوکا مودریچ از مقابل همه گذشت و توپ به بیرون رفت.

اما در دقیقه ۱۹ این ویارئال بود که به گل رسید. روی پاس جرارد مورنو، یرئال مادرید ی مینو در مقابل دروازه صاحب فرصت شده و با یک ضربه دقیق موفق شد دروازه تیبو کورتوا را باز بکند.

در دقیقه ۲۴ بازی زنده رئال مادرید و ویارئال و روی ارسال لوکا مودریچ بود که رئال مادرید باز هم صاحب فرصت گلزنی شد، اما ضربه سر مارکو آسنسیو از بالای دروازه حریف به بیرون رفت.

در دقیقه ۳۴ لوکا مودریچ با حرکتی انفرادی در گوشه محوطه فرصت خوبی برای زدن گل تساوی داشت، اما ضربه زمینی او با اختلاف کمی به بیرون رفت. در ادامه تلاش رئال مادرید برای به تساوی کشاندن مسابقه اثربخش نبود و نیمه نخست کم هیجان با برتری ۰-۱ ویارئال به اتمام رسید.

در همان دقایق ابتدایی نیمه دوم رئال مادرید با ارسال الوارو اودریوزولا می توانست گل تساوی را به ثمر برساند، اما ضربه سر ادر میلیتائو با اختلاف کمی به بیرون رفت. در دقیقه ۵۵ و روی ارسال کاسمیرو بود که رئال مادرید توسط بنزما به گل رسید که بعد از بازبینی این گل مردود اعلام شد.

در دقیقه ۶۶ و روی حرکت رودریگو بود که رئال تا آستانه زدن گل تساوی پیش رفت، اما بنزما به شکلی عجیب توپ را از دست داد و به تور کنار دروازه کوبید.

دقایقی بعد و در ادامه پخش زنده رئال مادرید و ویارئال  روی ارسال مارسلو بود که کریم بنزما باز هم فرصت گلزنی شد، اما ضربه او از کنار دروازه به بیرون رفت. اما در دقیقه ۸۷ و روی پاس عرضی رودریگو، کریم بنزما با یک بغل پای تماشایی موفق به زدن گل تساوی شد.اما در اوقات اضافی و روی ارسال بنزما، این مودریچ بود که در محوطه دروازه را با ضربه ای زیبا باز کرد و رئال مادرید ۱-۲ به پیروزی رسید.

 

پخش زنده فوتبال رئال مادرید ویارئال | تی وی تو

 

رئال مادریدویارئال 
۵۵%مالکیت۴۵%
۴شوت در چارچوب ۲
۸شوت خارج از چارچوب۲
۱مهار دروازه بان۲
۵۳۲تعداد پاس۴۴۳
۴۶۶پاس صحیح۳۷۳
۳۰سانتر۶
۶کرنر۱
۸خطا۱۳
۲آفساید۱

 

پخش زنده فوتبال رئال مادرید ویارئال | تی وی تو

 

تماشای آنلاین بازی رئال مادرید و ویارئال

در چارچوب دیدارهای هفته دهم لالیگای اسپانیا، تیم رئال مادرید در خانه ویارئال به میدان رفت که این بازی با تساوی یک – یک خاتمه یافت. رئال مادرید خیلی زود با گلزنی ماریانو دیاس در دقیقه ۲ پیش افتاد، اما جرارد مورنو در دقیقه ۷۶ با گلزنی از روی نقطه (پنالتی) کار را برای زیردریایی زرد به تساوی کشاند. با این نتیجه ویارئال ۱۹ امتیازی شد و در رده دوم جدول قرار گرفت. رئال مادرید هم با ۱۷ امتیاز و یک بازی کمتر در رده چهارئال مادرید ایستاد.

پخش زنده فوتبال رئال مادرید ویارئال | تی وی تو

 

 

ویارئال رئال مادرید
۴۷%مالکیت۵۳%
۱شوت در چارچوب ۱
۶شوت خارج از چارچوب۰
۵۰۶تعداد پاس۵۸۳
۴۴۹پاس صحیح۵۱۶
۲۵سانتر۱۲
۴کرنر۲
۱۶خطا۱۴
۲آفساید۵
۱کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال رئال مادرید ویارئال | تی وی تو

 

مکان پخش بازی رئال مادرید مقابل ویارئال زنده

رئال مادرید در چهارچوب هفته هفتم لالیگا در ورزشگاه آلفردو دی استفانو میزبان بسیار عالی بود . این بازی نهایتا با نتیجه ۲-۱ سود رئال مادرید خاتمه یافت تا این تیم سی و چهارئال مادرید ین قهرئال مادرید انی خود را در رقابت های لالیگا را کسب کرده باشد. بازی متعادل آغاز شد اما این تیم میزبان یعنی رئال مادرید بود در دقیقه ۱۵ بازی کاسمیرو توپی را برای کریم بنزما ارسال کرد که ضربه والی این بازیکن با فاصله بسیار زیاد از کنار دروازه عبور کرد.

اولین موقعیت مهم رئالی ها در دقیقه ۱۶ شکل گرفت؛ جایی که لوکا مودریچ از پشت محوطه جریمه شوت فوق العاده ای را روانه دروازه ویارئال کرد که البته این توپ با درخشش آسنخو راهی کرنر شد.در در دقیقه ۲۹ بازی اما بالاخره گل اول رئال مادرید توسط ستاره این روزهای این تیم یعنی کریم‌بنزما به ثمر رسید.

بنزما بعد از توپ گیری فوق‌العاده کاسمیرو در میانه میدان و روی پاس خوب لوکا مودریچ با یک ضربه تمام کننده و عالی برای تیم زین الدین زیدان گلزنی کرد.بعد از گل رئال مادرید بازی متعادل دنبال شد و مسابقه در پایان نیمه اول با همان تک گل کریم بنزما به سود شاگردان زین الدین زیدان خاتمه یافت.در دقیقه ۷۳ بازی زنده رئال مادرید و ویارئال سرخیو راموس پیش تاخته به درون محوطه جریمه ویارئال نفوذ کرد و با خطای مدافع حریف روبرو شد تا رئال به یک پنالتی دست یافته باشد. خود مدافع اسپانیایی پشت توپ ایستاد و به شکل جالب پنالتی را برای کریم بنزما پاس داد اما داور به دلیل حرکت زودتر مهاجم فرانسوی خطا اعلام کرده و دستور تکرار پنالتی را داد.

بعد از این اتفاق کریم بنزما پشت ضربه ایستاد و گل دوم تیمش را به ثمر رساند.در حالی که بازی متعادل دنبال می شد، این ویارئال بود که موفق شد دروازه رئال مادرید را باز کند. ایبورا با یک ضربه سر فوق العاده و مهار نشدنی موفق به انجام این مهم شد.

در دقیقه ۹۴ پخش زنده بازی رئال و ویارئال ، رئال مادرید روی حرکت فوق‌العاده وینیسیوس جونیور و ضربه مارکو آسنسیو به گل سوم دست یافت اما پیش از آن کریم بنزما مرتکب خطای هند شده بود و همین موضوع باعث شد که داور خطای هند اعلام کند تا بازی با همان نتیجه ۲-۱ به پایان برسد.

 

پخش زنده فوتبال رئال مادرید ویارئال | تی وی تو

 

رئال مادریدویارئال
۵۶%مالکیت۴۴%
۷شوت در چارچوب ۴
۴شوت خارج از چارچوب۳
۳مهار دروازه بان۵
۵۵۵تعداد پاس۴۲۷
۴۹۲پاس صحیح۳۶۵
۱۶سانتر۹
۴کرنر۲
۱۳خطا۱۳
۲آفساید۱
۳کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال رئال مادرید ویارئال | تی وی تو

 

پخش زنده بازی رئال مادرید ویارئال

در ادامه هفته سوم رقابت‌های لالیگای اسپانیا، ویارئال در ورزشگاه لاسرامیکا میزبان رئال مادرید بود که این دیدار جذاب در نهایت با تساوی ۲-۲ همراه بود.میزبان بازی را خوب آغاز کرد و در دقیقه ۱۲ بود که به گل اول رسید. جرارد مورنو یک ضدحمله را آغاز کرد و توپ را به اکامبی رساند. ضربه اکامبی بلوکه شد اما در برگشت، خود مورنو گل زد. در ادامه گرت بیل در لحظات تلف‌شده نیمه اول گل مساوی را زد. دنی کارواخال و لوکا یوویچ یک و دو کردند، و کارواخال توپ را در دهانه دروازه به بیل سپرد و او هم گل تساوی را به ثمر رساند تا نیمه اول ۱-۱ مساوی به پایان برسد.

در نیمه دوم پخش زنده بازی رئال و ویارئال باز هم ویارئال بود که در دقیقه ۷۴ گل دوم را زد. شوت کارلوس باکا برگشت داده شد و به اونتیوروس رسید و او هم به جای آن که خودش ضربه بزند، توپ را به موی گومز سپرد و او بازهم زیردریایی‌های زرد را پیش انداخت. اما این پایان کار نبود و گرت بیل در دقیقه ۸۶ گل دوم خودش و تیمش را به ثمر رساند. او پاس لوکا مودریچ را گرفت و با یک حرکت زیبا و شوتی محکم دروازه حریف را باز کرد. بیل در دقیقه ۹۲ به دلیل تکلی خشن کارت زرد گرفت و تنها ۲ دقیقه بعد خطای خشن دیگری انجام داد و با اخطار دوم، اخراج شد.

رئال مادرید با این تساوی ۵ امتیازی شد و هفته را در رده پنجم جدول لالیگا به پایان رساند. ویارئال نیز ۲ امتیازی شد و در رده شانزدهم قرار گرفت.

 

پخش زنده فوتبال رئال مادرید ویارئال | تی وی تو

 

ویارئالرئال مادرید
۴۳%مالکیت۵۷%
۵شوت در چارچوب ۵
۳شوت خارج از چارچوب۱۰
۳مهار دروازه بان۳
۴۴۲تعداد پاس۵۵۲
۳۵۸پاس صحیح۴۸۹
۹سانتر۲۷
۱کرنر۸
۸خطا۱۴
۱آفساید۲
۱کارت زرد۴
۰کارت قرئال مادرید ز۱

 

پخش زنده فوتبال رئال مادرید ویارئال | تی وی تو

 

پخش آنلاین فوتبال رئال مادرید و ویارئال

رئال مادرید که در هفته های اخیر نتایج خوبی در لالیگا نگرفته بود، موفق شد با درخشش ماریانو دیاز برابر ویارئال به برتری رسیده و بعد از هفته ها نمایشی قابل قبول ارائه دهد.رئال مادرید بازی را هجومی آغاز کرد و در همان دقیقه ۲ به گل اول رسید. روی اشتباه مدافعان ویارئال و اثرگذاری براهیم دیاز، ماریانو در موقعیت تک به تک و با یک ضربه دقیق و زمینی موفق شد دروازه ویارئال را باز کند.در دقیقه ۹ و روی پاس تونی کروس، ماریانو می توانست گل دوم رئال مادرید را نیز به ثمر برساند اما ضربه او در اختیار فرناندز قرار گرفت.اما در دقیقه ۱۱ ویارئال به گل تساوی رسید.

با اشتباه کاسمیرو، جرارد مورنو صاحب فرصت شد و با یک ضربه تماشایی به گوشه دروازه تیمش را به گل تساوی رساند.در دقیقه ۳۲ و روی پاس با سر مورنو، چوکوز با ضربه ای تماشایی دروازه رئال مادرید را تهدید کرد اما تیبو کورتوا واکنش خوبی نشان داد.اما در دقیقه ۴۰ رئال مادرید به گل دوم رسید. ضربه زمینی مارسلو از پشت محوطه با مهار فرناندز همراه شد، اما در ریباند خسوس وایخو دروازه را باز کرد تا در نهایت نیمه اول با برتری ۱-۲ رئال مادرید به پایان برسد.رئال مادرید نیمه دوم را نیز هجومی آغاز کرد و خیلی زود به گل سوم هم رسید. ارسال عرضی دنی کارواخال در دهانه دروازه با ماریانو رسید و او دروازه خالی ویارئال را باز کرد.

در دقیقه ۹۳ پخش زنده بازی رئال مادرید و ویارئال و باز هم با اشتباه کاسمیرو، این بار کاستا موفق شد دروازه رئال مادرید را باز کند. در لحظات پایانی ویارئال تلاش زیادی برای زدن گل تساوی داشت که به نتیجه نرسید و در نهایت رئال مادرید ۲-۳ موفق شد به برتری دست یابد.

 

پخش زنده فوتبال رئال مادرید ویارئال | تی وی تو

 

رئال مادریدویارئال
۵۹%مالکیت۴۱%
۱۱شوت در چارچوب ۷
۸شوت خارج از چارچوب۷
۵مهار دروازه بان۸
۶۰۹تعداد پاس۴۰۳
۵۳۸پاس صحیح۳۴۰
۲سانتر۴
۸کرنر۳
۱۳ضربه ایستگاهی۹
۹خطا۱۴
۳آفساید۳
۰کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال رئال مادرید ویارئال | تی وی تو

برچسب‌ها: