تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

رئال مادرید
والنسیا

شنبه ۲۰ آبان ۲۳:۳۰

پخش زنده لالیگا اسپانیا

رئال مادرید مقابل والنسیا زنده . امروز شنبه ۲۰ آبان ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای فوتبال لالیگای اسپانیا و از ساعت ۲۳:۳۰ تیم های رئال مادرید و والنسیا بازی خواهند داشت. رئال مادرید مقابل والنسیا را آنلاین تماشا کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی رئال مادرید والنسیا امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای بازی زنده رئال مادرید و والنسیا به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی رئال مادرید والنسیا را از تی وی تو دنبال کنید.

پخش زنده فوتبال رئال مادرید والنسیا

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲

در جریان بازی های هفته سی و پنجم لالیگا، تیم های رئال مادرید و والنسیا با هم دیدار کردند. بازیکنان والنسیا در ۳۰ دقیقه ابتدایی این دیدار توپ را به لوپز رساندند و این بازیکن نیز دروازه رئال قدرتمند را در هم کوبید تا والنسیا با برتری ۱-۰ راهی رختکن شود.

در نیمه‌دوم روند آرام بازی ادامه داشت و علی‌رغم وجود موقعیت های مناسب، بازیکنان دو تیم در استفاده از آن‌ها موفق نبودند تا این که با به صدا در آمدن سوت پایان بازی، پخش زنده فوتبال رئال مادرید والنسیا با برتری ۱-۰ والنسیا به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال رئال مادرید والنسیا – تی وی تو

والنسیا رئال مادرید
۲۷%مالکیت۷۳%
۶شوت در چارچوب ۵
۱شوت خارج از چارچوب۷
۵مهار دروازه بان۵
۲۲۶تعداد پاس۶۸۵
۱۷۸پاس صحیح۵۸۳
۱۵سانتر۲۳
۲کرنر۹
۱۳خطا۴
۲آفساید۲
۵کارت زرد۲
۰کارت قرمز۱

پخش زنده فوتبال رئال مادرید والنسیا – تی وی تو

پخش زنده بازی رئال مادرید والنسیا

۱۳ بهمن ۱۴۰۱

در دیداری از هفته هفدهم لالیگا رئال مادرید مقابل والنسیا قرار گرفت.

نیمه ی نخست این دیدار به آرامی و پس از خطا رفتن گل بنزما با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در نیمه ی دوم به تلاش خود برای باز کردن دروازه ی حریف ادامه دهند.

نیمه دوم را هم رئالی ها بهتر آغاز کردند و این بار خیلی زود به گل رسیدند. در دقیقه ۵۲ پخش زنده بازی رئال مادرید والنسیا روی یک حرکت از سمت راست بود که بنزما با یک پاس ساده توپ را پشت محوطه جریمه والنسیا به آسنسیو سپرد و او هم با یک شوت تماشایی، دروازه گئورگی مامارداشویلی را باز کرد.

والنسیا هنوز از شوک این گل خارج نشده بود که در دقیقه ۵۴ گل دوم را دریافت کردند. این بار روی یک حرکت از سمت چپ بود که پاس کریم بنزما، وینیسیوس را راهی دروازه حریف کرد و او هم بعد از یک نفوذ عالی، با یک بغل پای مطمئن کار را تمام کرد.

بعد از این گل هم برتری رئال ادامه پیدا کرد و همچنان بازیکنان این تیم بودند که موقعیت های بهتری روی دروازه حریف ایجاد می کردند. البته در دقیقه ۶۶، چیزی نمانده بود که آندره روی پاس موسی، یکی از گل های خورده والنسیا را جبران کند اما ضربه او به تیر دروازه رئال برخورد کرد.

در دقیقه ۷۲ پخش زنده بازی رئال مادرید والنسیا کار برای والنسیا سخت تر شد. روی یک فرار از وینیسیوس بود که گابریل پائولیستا تعمدا او را با خطای شدید متوقف کرد و داور هم بلافاصله او را با کارت قرمز مستقیم اخراج کرد.

دو دقیقه بعد فده والورده می توانست برتری رئال را به سه گل افزایش بدهد اما ضربه او را مامارداشویلی مهار کرد.

در دقایق پایانی بازی باز هم این رئالی ها بودند که به لطف یک بازیکن بیشتر، توپ و میدان را در اختیار داشتند اما در نهایت توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و بازی با همان دو گل به سود میزبان به پایان رسید.

پخش زنده بازی رئال مادرید والنسیا

رئال مادریدوالنسیا 
۷۱%مالکیت۲۹%
۸شوت در چارچوب ۰
۶شوت خارج از چارچوب۲
۰مهار دروازه بان۵
۷۳۵تعداد پاس۲۹۸
۶۷۸پاس صحیح۲۴۲
۱۴سانتر۱۵
۶کرنر۶
۱۲خطا۱۷
۳آفساید۱
۳کارت زرد۱
۰کارت قرمز۱

پخش زنده بازی رئال مادرید والنسیا

 

پخش زنده فوتبال رئال مادرید والنسیا

۲۱ دی ۱۴۰۱

در نخستین دیدار از مرحله نیمه‌نهایی مسابقات سوپرجام اسپانیا، رئال‌مادرید در ورزشگاه پادشاه فهد به مصاف والنسیا رفت و پس از تساوی ۱-۱، با شکست حریفش در پنالتی‌ها راهی فینال شد.

با وجود نمایش خوب والنسیا در نیمه نخست، کریم بنزما بود که مثل همیشه گل زد. بنزما به قلب دفاع خفاش‌ها زد و پنالتی گرفت تا خودش این ضربه را در دقیقه ۳۹ پخش زنده فوتبال رئال مادرید والنسیا تبدیل به گل اول بازی کند. اما والنسیا در همان دقیقه اول نیمه دوم یعنی دقیقه ۴۶ موفق شد با ارسال تونی لاتو و ضربه عالی دیاس لینو به گل تساوی برسد.

در وقت‌های اضافه هم این بازی جذاب گلی نداشت تا بازی به ضربات‌پنالتی بکشد. در این ضربات رئالی‌ها ۵-۳ پیروز شدند تا به فینال برسند.

پخش زنده بازی رئال مادرید والنسیا

رئال‌مادرید والنسیا 
۵۸%مالکیت۴۲%
۶شوت در چارچوب ۳
۹شوت خارج از چارچوب۴
۲مهار دروازه بان۵
۸۶۲تعداد پاس۶۱۵
۷۶۶پاس صحیح۵۲۶
۱۷سانتر۱۹
۸کرنر۶
۲۰خطا۲۳
۳آفساید۳
۲کارت زرد۴

پخش زنده بازی رئال مادرید والنسیا

 

پخش زنده بازی رئال مادرید مقابل والنسیا

۱۰ دی ۱۴۰۰

از هفته بیستم لالیگای اسپانیا، رئال مادرید صدرنشین میزبان والنسیا بود.در این دیدار ابتدا رئال مادرید بود که به گل رسید. حرکت کاسمیرو در دقیقه ۴۰ و خطای هوشمندانه‌ای که این بازیکن در داخل محوطه جریمه والنسیا از مدافعان حریف گرفت، رئال را صاحب یک ضربه پنالتی کرد که بنزما به زیبایی این ضربه را به گل تبدیل کرد تا تیمش پیش بیفتد.

والنسیا در نیمه دوم برای به تساوی کشاندن بازی به میدان آمد و عملکرد نسبتا خوبی هم از خود به نمایش گذاشت اما باز هم این رئال مادرید بود که به گل رسید. وینسیوس جونیور در دقیقه ۵۳ پس از یک، دو با بنزما و از پیش رو برداشتن مدافعان والنسیا با سیلسن، دروازه‌بان حریف تک به تک شد و با فریب او توپ را وارد دروازه والنسیا کرد.

۱۰ دقیقه بعد رئال مادرید دوباره به گل رسید که این بار وینیسیوس به راحتی شوت بلوکه شده هم‌تیمی‌هایش را روی خط دروازه والنسیا وارد دروازه حریف کرد.

والنسیا پس از به ثمر رسیدن گل سوم رئال مادرید، فشار حداکثری به روی دروازه میزبان وارد کرد اما عملکرد درخشان کورتوآ درون دروازه رئال مادرید مانع از گل‌زنی بازیکنان والنسیا شد. البته آن‌ها یک بار در دقیقه ۷۶ توسط گوئدس به گل رسیدند که در این صحنه، مهاجم پرتغالی والنسیا پس از این که ضربه پنالتی‌اش توسط کورتوآ مهار شد، دروازه خالی از دروازه‌بان رئال مادرید را باز کرد.

در حالی که خفاش‌ها تلاش می‌کردند فاصله‌شان با رئال مادرید را به حداقل برسانند، کریم بنزما تیر خلاص را به آن‌ها در دقیقه ۸۸ زد و گل چهارم رئال مادرید را به ثمر رساند.

در پایان پخش زنده بازی رئال مادرید والنسیا و با این نتیجه رئال مادرید ۴۹ امتیازی شد و با دو بازی بیشتر نسبت به سویا، فاصله هشت امتیازی‌اش با این تیم را حفظ کرد. والنسیا هم با ۲۸ امتیاز در رده نهم جدول رده‌بندی ایستاد.

پخش زنده بازی رئال مادرید والنسیا

رئال مادریدوالنسیا 
۶۷%مالکیت۳۳%
۸شوت در چارچوب ۷
۷شوت خارج از چارچوب۲
۶مهار دروازه بان۴
۶۱۴تعداد پاس۲۸۳
۵۶۰پاس صحیح۲۲۲
۱۲سانتر۲۲
۳کرنر۸
۱۵خطا۲۴
۴آفساید۰
۳کارت زرد۳

پخش زنده بازی رئال مادرید والنسیا

پخش بازی رئال مادرید مقابل والنسیا

۲۸ شهریور ۱۴۰۰

در هفته پنجم از سری رقابتهای لالیگای اسپانیا دو تیم والنسیا و رئال مادرید در ورزشگاه مستایا ورزشگاه خانگی والنسیا به مصاف هم رفتند که با برتری دو بر یک تیم مادریدی به پایان رسید . نیمه اول این دیدار بازی بیشتر در میانه های زمین پیگیری شد و موقعیت های خطرناک روی دروازه دو تیم شکل نگرفت .

در نیمه دوم تیم والنسیا موفق شد در یک غافلگیری در دقیقه ۶۶ گل اول را وارد دروازه رئال مادرید کند . هوگو دورو مهاجم اسپانیایی زننده این گل بود . بعد از این آنجلوتی سرمربی تیم رئال مادرید مهره های هجومی خود را که روی نیمکت بودند به میدان آورد و اصلا نمی خواست در همین هفته های اول لیگ امتیازی را از دست دهد .

رویکرد تهاجمی رئال و رفتن والنسیا به لاک دفاعی سبب شد که رئال مادرید در دو دقیقه دو گل را وارد دروازه والنسیا کند و جریان بازی را تغییر دهد . وینیسیوس جونیور و کریم بنزما زنندگان دو گل رئال در دقایق ۸۶ و ۸۸ بودند . در ادامه و در اندک زمان باقی مانده از پخش زنده بازی رئال مادرید والنسیا والنسیا نتوانست کاری را از پیش ببرد و در نهایت در این بازی خانگی مقلوب رئال شد و این مادریدی ها بود که سه امتیاز این دیدار را کسب کردند . 

پخش زنده بازی رئال مادرید والنسیا

 

والنسیارئال مادرید
۳۹مالکیت۶۱
۴شوت در چارچوب ۱۰
۷شوت خارج از چارچوب۴
۸مهار دروازه بان۳
۳۲۵تعداد پاس۵۴۳
۲۵۴پاس صحیح۴۷۹
۲۴سانتر۱۴
۲کرنر۵
۱۴خطا۱۴
۰آفساید۱
۱کارت زرد۵

پخش زنده بازی رئال مادرید والنسیا

 

پخش آنلاین بازی رئال مادرید والنسیا

هفته بیست‌وسوم لالیگای اسپانیا با برتری رئال‌مادرید در ورزشگاه آلفردو دی‌استفانو مقابل والنسیا با نتیجه ۲ بر صفر دنبال شد. رئالی‌ها که در بازی رفت با نتیجه سنگین ۴ بر یک مقابل خفاش‌ها باخته بودند در این بازی با گل‌های بنزما و کروس که هردو در نیمه اول و در دقایق ۱۲ و ۴۲ ثبت شد، به پیروزی رسیدند.

رئال با این برد ۴۹ امتیازی شد و با یک امتیاز بیشتر نسبت به بارسلونا به رده دوم برگشت. والنسیا هم که شرایط چندان خوبی ندارد ۲۴ امتیاز دارد و در رده دوازدهم قرار گرفته.

پخش زنده فوتبال رئال مادرید والنسیا – تی وی تو

 

رئال‌ مادرید والنسیا 
۶۰%مالکیت۴۰%
۷شوت در چارچوب ۱
۴شوت خارج از چارچوب۱
۱مهار دروازه بان۵
۶۵۸تعداد پاس۴۱۷
۶۰۰پاس صحیح۳۵۲
۹سانتر۷
۶کرنر۱
۱۳خطا۱۲
۲آفساید۰
۰کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال رئال مادرید والنسیا – تی وی تو

 

پخش فوتبال زنده رئال مادرید والنسیا

در هفته نهم لالیگا، والنسیا در ورزشگاه مستایا میزبان رئال مادرید بود. ابتدا کریم بنزما (۲۳) گل نخست بازی را برای رئال مادرید وارد دروازه جائومه دومنک کرد. اما این پیروزی دوام چندانی نداشت. والنسیا یک پنالتی به دست آورد. کارلوس سولر پشت توپ ایستاد، ضربه او توسط تیبو کورتوا دروازه بان رئال مادرید دفع شد، در برگشت دوباره سولر به توپ ضربه زد که این بار توپ به تیرک خورد و در برگشت این توپ، یونس موسی دروازه رئال مادرید را گشود اما این گل از طرف سیستم وار به علت اینکه پیش زده شدن ضربه سولر، یونس موسی به درون محوطه جریمه آمد، مردود اعلام شد؛ سولر بار دیگر پشت توپ ایستاد.

این بار هم سولر به همان سمتی زد که دفعه قبل زده بود و کورتوا هم به همان جهتی پرید که بار قبل پنالتی سولر را دفع کرده بود ولی این بار ضربه سولر به درون دروازه رفت و بازی به تساوی کشید (۳۵) . در آخرین دقایق نیمه نخست فوتبال زنده رئال مادرید والنسیا روی گل به خودی رافائل واران، خفاش ها بار دیگر به گل رسیدند تا نیمه نخست را با پیروزی به پایان برسانند.

در نیمه دوم پخش زنده رئال مادرید والنسیا ، والنسیا در دقایق ۵۴ و ۶۳ دو پنالتی دیگر به دست آورد و هر دو پنالتی را به مانند قبل، کارلوس سولر به درون دروازه کورتوا روانه کرد؛ گفتنی است در همه این ضربات پنالتی، تیبو کورتوا جهت ضربه را درست تشخیص داده بود. تعویض ها و تغییرات زین الدین زیدان نتیجه ای نداشت و رئال مادرید متحمل دومین شکست خود در لالیگای فصل ۲ _۲۰۲۰ شد. گفتنی است هتریک کارلوس سولر در این دیدار، نخستین هتریک یک بازیکن غیر بارسلونایی در برابر رئال مادرید از سال ۲۰۱۳ بود. شاگردان خاوی گارسیا با این پیروزی ۱۱ امتیازه شدند و تفاضل گل خود را به مثبت ۱ رساندند.

پخش زنده فوتبال رئال مادرید والنسیا – تی وی تو

 

والنسیا رئال مادرید
۳۵%مالکیت۶۵%
۴شوت در چارچوب ۶
۳شوت خارج از چارچوب۱۰
۵مهار دروازه بان۱
۳۱۹تعداد پاس۵۵۵
۲۴۷پاس صحیح۴۹۸
۸سانتر۳۸
۱کرنر۸
۱۳خطا۱۴
۰آفساید۱
۳کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال رئال مادرید والنسیا – تی وی تو

 

پخش آنلاین بازی رئال مادرید والنسیا

در هفته بیست و نهم لالیگا ، رئال مادرید میزبان والنسیا بود که در پایان با گل های کریم بنزما در دقایق ۶۱ و ۸۶ و مارکو آسنسیو در دقیقه ۷۴ ، شاگردان آلبرت سلادس را از پیش رو برداشت. گفتنی است در نیمه نخست بازی زنده رئال مادرید والنسیا و زمانی که بازی بدون گل بود، والنسیا توسط رودریگو مورنو گلی به ثمر رساند که این گل از سوی سیستم وار مردود اعلام شد. کانگین لی جوان اهل کره جنوبی والنسیا در دقیقه ۸۹ از زمین بازی اخراج شد. رئال مادرید در حالی که در نیمه اول بازی با والنسیا چندان خوب ظاهر نشد و با خوش شانسی و البته با تشخیص داور ویدیویی دروازه اش بسته ماند اما در نیمه دوم پخش زنده رئال مادرید و والنسیا و به لطف آسنسیو که تعویض طلایی و برگ برنده زیدان بود توانست با نتیجه سه بر صفر به پیروزی دست پیدا کند.

مارکو آسنسیو در تابستان گذشته مصدوم شده بود که در اولین حضور فصل خود در پیراهن رئال مادرید هم گل زد و هم به بنزما پاس گل داد. کریم نیز با دو گل توانست تعداد گلهای لالیگایی خود را به عدد ۱۶ برساند تا همچنان جدی ترین رقیب مسی برای کسب عنوان آقای گلی لیگ اسپانیا باشد.ادن هازارد ستاره بلژیکی در این  بازی پاس گل داد و همچنین تیبو کورتوا دروازه بان بلژیکی رئال مادرید کلین شیت کرد تا یک گام به کسب جایزه زامورا به عنوان بهترین دروازه بان فصل لالیگا نزدیک تر شود.

 

پخش زنده فوتبال رئال مادرید والنسیا – تی وی تو

 

رئال مادریدوالنسیا
۶۳%مالکیت۳۷%
۱۴شوت در چارچوب ۲
۲شوت خارج از چارچوب۱
۲مهار دروازه بان۱۱
۷۰۵تعداد پاس۴۰۰
۶۴۶پاس صحیح۳۲۹
۲۶سانتر۱۱
۸کرنر۲
۱خطا۳
۰آفساید۲
۰کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال رئال مادرید والنسیا – تی وی تو

 

پخش بازی رئال مادرید و والنسیا زنده

شاگردان زیدان با ارائه نمایشی زیبا و مقتدرانه در جده، ۳-۱ از سد شاگردان سلادس عبور کردند و راهی فینال شدند.رئال مادرید با غلبه بر والنسیا در نیمه نهایی سوپرکاپ اسپانیا راهی فینال شد. رئال مادرید بازی را با سرعت بالا و پر فشار شروع کرد و در دقیقه `۴ اولین خطر جدی را روی دروازه والنسیا به وجود آورد؛ ارسال کاسمیرو از سمت چپ و ضربه سر واران پیش تاخته از فاصله ای نزدیک را دومنک با واکنشی عالی دفع کرد.دقیقه `۱۶ بازی زنده رئال مادرید والنسیا تونی کروس گلی به یاد ماندنی و استثنایی به ثمر رساند؛ کرنری که به نفع رئال مادرید اعلام شد، در میان غفلت لحظه ای دروازه بان و مدافعان والنسیا در چینش، هافبک آلمانی نبوغش را نشان داد و از همان نقطه کرنر مستقیماً دروازه را باز کرد.

در دقیقه `۳۹ به گل دوم هم رسید؛ نفوذ کروس از سمت راست و پاس به بیرون او با ضربه مودریچ از داخل محوطه همراه شد که توپ اول به مدافع والنسیا برخورد کرد و برگشت تا ایسکو بعد از کنترل توپ با سینه، ضربه نهایی را وارد دروازه کند.در حالیکه رئال مادرید هیچ اجازه ای به بازیسازی حریف نمی داد،  نیمه اول پخش زنده فوتبال رئال مادرید والنسیا با پیروزی ۲-۰ شاگردان زیدان پایان یافت.فشار حملات رئال مادرید در نیمه دوم هم کم نشد . در دقیقه `۶۶ لوکا مودریچ گل سوم تیمش را به زیبایی به ثمر رساند؛ تا این دیدار با نتیجه ی ۳-۱ به نفع رئال به پایان برسد.

پخش زنده فوتبال رئال مادرید والنسیا – تی وی تو

 

والنسیارئال مادرید
۳۸%مالکیت۶۲%
۴شوت در چارچوب ۶
۲شوت خارج از چارچوب۹
۳مهار دروازه بان۳
۴۹۰تعداد پاس۷۹۸
۴۲۴پاس صحیح۷۳۹
۱۹سانتر۱۶
۷کرنر۴
۷خطا۱۲
۱آفساید۲
۰کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال رئال مادرید والنسیا – تی وی تو

 

پخش فوتبال زنده رئال مادرید و والنسیا

در چارچوب هفته هفدهم رقابت‌های لالیگا، والنسیا در ورزشگاه مستایا میزبان رئال مادرید بود که این بازی در نهایت با تساوی ۱-۱ به پایان رسید. شاگردان زیدان از ابتدا مالکیت مطلق توپ و میدان را در اختیار داشتند و اولین فرصت جدی آنها در دقیقه ۷ به دست آمد. در دقیقه ۱۴، ارسال خطرناک ناچو با ضربه سر بنزما از فاصله‌ای اندک از کنار دروازه به بیرون رفت. در ادامه تلاش‌های دو تیم بی‌ثمر بود و نیمه اول با تساوی بدون گل خاتمه یافت.

میزبان در نیمه دوم بازی زنده رئال مادرید والنسیا بهتر آغاز کرد و همکاری تورس و رودریگو، تورس را در موقعیتی عالی قرار داد، اما تیبو کورتوا اجازه باز شدن دروازه‌اش را نداد.سرانجام در دقیقه ۷۸ قفل دروازه‌ها شکست. روی یک حمله سریع رودریگو توپ را به دنیل واس رساند و پاس کات‌بک او با ضربه کارلوس سولر تبدیل به گل برتری والنسیا شد. در دقیقه ۹۲، روی یک ضد حمله موقعیت برای رودریگو فراهم شد اما کورتوا ناجی دروازه رئال شد. یک دقیقه بعد لوکا یوویچ دروازه والنسیا را باز کرد اما به دلیل آفساید گل او مردود شد. اما در دقیقه ۹۴، روی یک کرنر و تاثیرگذاری کورتوا که پیش آمده بود، کریم بنزما موفق شد توپ را به طاق دروازه والنسیا کوبیده و بازی را مساوی کند. این بازی در نهایت با تساوی ۱-۱ به پایان رسید.

 

پخش زنده فوتبال رئال مادرید والنسیا – تی وی تو

 

والنسیارئال مادرید
۳۶%مالکیت۶۴%
۶شوت در چارچوب ۶
۲شوت خارج از چارچوب۸
۵مهار دروازه بان۵
۳۸۹تعداد پاس۶۸۹
۳۱۷پاس صحیح۶۲۶
۱۲سانتر۲۹
۱کرنر۲
۱۱خطا۱۵
۲آفساید۱
۱کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال رئال مادرید والنسیا – تی وی تو

آخرین بروز رسانی : نوامبر 10, 2023