تی وی تو
فوتبال  رئال مادرید مایورکا زنده

فوتبال رئال مادرید مایورکا زنده

رئال مادرید
مایورکا

شنبه ۲۵ فروردین ۲۰:۰۰

پخش زنده لالیگا اسپانیا

پخش زنده بازی رئال مادرید و مایورکا امروز شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۲ و در رقابت‌های فوتبال لالیگا اسپانیا و از ساعت ۲۰:۰۰ تیم‌های رئال مادرید و مایورکا بازی خواهند داشت. رئال مادرید مقابل مایورکا را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن زنده فوتبال رئال مادرید مایورکا به تلویزیون دسترسی ندارید شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی رئال مادرید مایورکا را از تی وی تو تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال رئال مادرید مایورکا

۱۳ دی ۱۴۰۲

تیم های مایورکا و رئال مادرید در هفته نوزدهم لالیگا با هم دیدار کردند. نیمه‌نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در نیمه‌دوم به تلاش خود برای باز کردن دروازه حریف ادامه دهند.

در نیمه‌دوم پخش زنده فوتبال رئال مادرید مایورکا روند آرام بازی ادامه داشت وعلی‌رغم وجود موقعیت های مناسب، بازیکنان دو تیم در استفاده از آن‌ها موفق نبودند تا این که با نزدیک شدن به دقایق پایانی رودریگر قفل دروازه مایورکا را باز کرد تا رئال با نتیجه ۱-۰ به پیروزی برسد.

پخش زنده فوتبال رئال مادرید مایورکا

رئال مادریدمایورکا 
۶۷%مالکیت۳۳%
۵شوت در چارچوب ۰
۷شوت خارج از چارچوب۵
۰مهار دروازه بان۴
۶۲۷تعداد پاس۲۶۸
۵۷۳پاس صحیح۲۲۱
۲۲سانتر۲۱
۵کرنر۴
۵خطا۱۵
۲کارت زرد۳

پخش زنده فوتبال رئال مادرید مایورکا

پخش زنده بازی رئال مادرید مایورکا

۱۶ بهمن ۱۴۰۱

تیم های رئال مادرید و مایورکا در هفته بیستم رقابت های لالیگا با هم دیدار کردند. در همان ۱۳ دقیقه ابتدایی، ناچو فرناندز با اشتباهش در باز کردن دروازه خودی، مایورکا را به یک گل مهمان کرد. در ادامه شاهد تلاش بازیکنان رئال برای جبران این اشتباه بودیم اما دیگر گذشتن از خط دفاعی مایورکا آسان نبود.

در نیمه دوم علی‌رغم وجود موقعیت های مناسب، بازیکنان دو تیم در استفاده از آن‌ها موفق نبودند تا این که با به صدا در آمدن سوت پایان بازی، پخش زنده فوتبال رئال مادرید مایورکا با برتری ۱-۰ مایورکا به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال رئال مادرید مایورکا

مایورکا رئال مادرید
۲۶%مالکیت۷۴%
۱شوت در چارچوب ۱
۰شوت خارج از چارچوب۱۳
۱مهار دروازه بان۱
۲۳۱تعداد پاس۶۱۸
۱۷۲پاس صحیح۵۸۰
۱۲سانتر۳۲
۱کرنر۱۲
۲۹خطا۱۴
۱آفساید۱
۵کارت زرد۵

پخش زنده فوتبال رئال مادرید مایورکا

پخش آنلاین بازی رئال مادرید مایورکا

تیم فوتبال رئال مادرید در چارچوب هفته پنجم لالیگای اسپانیا در حالی موفق شد در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو با نتیجه ۴ بر یک بر مایورکا غلبه کند که وینیسیوس جونیور به همراه رودریگو ستاره‌های اصلی کهکشانی‌ها در این دیدار بودند.  پیش از آغاز بازی وقتی لوکا مودریچ برای گرم کردن وارد زمین شد، هواداران رئال مادرید به طور ایستاده هافبک کروات خود را به طور ویژه تشویق کردند.

در این دیدار ابتدا ودات موریقی با گل دقیقه ۳۵ خود مایورکا را در نتیجه پیش انداخت، اما در ادامه این فدریکو والورده بود که روی یک حرکت انفرادی گل تساوی کهکشانی‌ها را به شوتی زیبایی به ثمر رساند.

نیمه دوم هم با بازی هجومی رئال همراه شد و شاگردان کارلتو در نهایت موفق شدند در دقیقه ۷۲ توسط وینیسیوس جونیور به گل برتری برسند. رودریگو پاس این گل را روی حرکت انفرادی خود و به شکلی زیبا ساخت.

این اما پایان کار نبود و رودریگو بازی خوب خود را با گلی که در دقیقه ۸۹ به ثمر رساند، تکمیل کرد. این بال برزیلی با حرکتی انفرادی چند بازیکن مایورکا را از پیش‌رو برداشت و دروازه رایکوویچ را گشود.

پخش زنده بازی رئال مادرید و مایورکا در حالی با این نتیجه رو به پایان بود که تونی کروس از روی یک ضربه ایستگاهی، رودیگر را در موقعیت گلزنی قرار داد و این مدافع آلمانی گل چهارم رئال را به ثمر رساند.

شاگردان کارلو آنچلوتی که پیش از این هر چهار بازی اول خود را برده بودند، با این پیروزی ۱۵ امتیازی شدند و صدر جدول رده‌بندی را از بارسلونای ۱۳ امتیازی پس گرفتند.

ادن اِزار هافبک بلژیکی رئال مادرید در این بازی در ترکیب اصلی به میدان رفت که این اتفاق برای اولین بار از ماه ژانویه رخ داد، این در حالی است که تونی کروس در غیاب کریم بنزما، بازوبند کاپیتانی را به بازو بست.

فدریکو والورده هافبک اروگوئه‌ای کهکشانی‌ها در هشت بازی اخیر رئال مادرید در رقابت‌های مختلف در پنج گل‌زده این تیم نقش داشته است. او در این پنج بازی دو گل به ثمر رسانده و سه پاس‌گل هم ساخته است.

پخش زنده بازی رئال مادرید و مایورکا

رئال مادریدمایورکا 
۶۸%مالکیت۳۲%
۷شوت در چارچوب ۲
۸شوت خارج از چارچوب۲
۱مهار دروازه بان۳
۶۴۹تعداد پاس۲۹۴
۵۹۶پاس صحیح۲۴۱
۷سانتر۱۲
۴کرنر۳
۷خطا۱۵
۰آفساید۱
۳کارت زرد۵

پخش زنده بازی رئال مادرید و مایورکا

 

پخش بازی رئال مادرید مقابل مایورکا

مایورکا و رئال مادرید مقابل هم صف آرایی کردند.رئالی ها بازی را بهتر آغاز کردند و در دقیقه ۶، روی همکاری کروس و وینیسیوس، یک موقعیت خوب نصیب بنزما شد اما ضربه او را سرخیو ریکو دفع کرد.

برتری رئال ادامه داشت اما در دقیقه ۱۱ این مایورکا بود که صاحب یک موقعیت خوب شد و می توانست به گل برسد ولی ضربه موریکی روی ارسال خطرناک اولیوان از کنار دروازه به بیرون رفت.

حملات دو تیم ادامه پیدا کرد تا اینکه در دقیقه ۲۷پخش زنده بازی رئال مادرید و مایورکا ، روی پاس خوب بابا، این اولیوان بود که صاحب موقعیت شد اما ضربه او را کورتوا به خوبی مهار کرد.

یک دقیقه بعد همکاری وینیسیوس و بنزما، موقعیتی خوب برای کروس ایجاد کرد اما شوت خطرناک او از کنار دروازه به بیرون رفت. در دقیقه ۳۵ مایورکا بار دیگر صاحب موقعیت شد اما این بار هم ضربه مافئو با اختلاف بسیار کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

در دقایق پایانی این رئالی ها بودند که بر بازی مسلط شدند و در دقایق ۴۱ و ۴۳ صاحب دو موقعیت خوب شدند اما ضربات کروس و وینیسیوس راهی به چارچوب دروازه مایورکا پیدا نکرد و نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید. 

نیمه دوم را دو تیم متعادل آغاز کردند و دقایق ابتدایی بدون اینکه موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد شود، سپری شد تا اینکه در دقیقه ۵۵، وینیسیوس رئال را به گل اول رساند. روی پرس سنگین والورده بود که بابا پشت محوطه جریمه مایورکا توپ را از دست داد و با پاس بنزما، وینیسیوس دروازه را باز کرد.

بعد از این گل این تیم میزبان بود که حملات خطرناک تری روی دروازه رئال داشت اما واکنش های خوب کورتوا، دروازه میهمان را بسته نگه داشت.

در ادامه پخش زنده فوتبال رئال مادرید مایورکا رئالی ها ابتکار عمل را در دست گرفتند و در دقیقه ۷۵ به گل دوم رسیدند. خطای اولیوان روی وینیسیوس درون محوطه جریمه مایورکا باعث شد تا داور نقطه پنالتی را نشان بدهد. بنزما پشت توپ قرار گرفت و با یک ضربه محکم کار را تمام کرد.

فشار رئال بعد از این گل هم ادامه پیدا کرد و در دقیقه ۸۲ این تیم به گل سوم رسید. این بار مارسلو بود که در نقش گلساز ظاهر شد و ارسال خطرناک او را بنزما با ضربه سر تبدیل به گل کرد تا اختلاف به سه گل افزایش پیدا کند.

در دقایق پایانی رئالی ها فرصت داشتند تا به گل های بعدی برسند اما در نهایت توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و بازی با همان نتیجه ۳-۰ به پایان رسید.  

پخش زنده بازی رئال مادرید و مایورکا

 

مایورکا رئال مادرید
۳۷%مالکیت۶۳%
۳شوت در چارچوب ۵
۷شوت خارج از چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۳
۳۳۵تعداد پاس۵۷۷
۲۶۶پاس صحیح۵۰۳
۱۹سانتر۱۰
۱کرنر۶
۱۳خطا۱۵
۰آفساید۴
۳کارت زرد۳

پخش زنده بازی رئال مادرید و مایورکا

 

پخش بازی زنده رئال مادرید و مایورکا

رئال مادرید در هفته ششم از رقابت‌های لالیگای اسپانیا در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو از رئال مایورکا میزبانی کرد و به برتری بزرگ شش بر یک دست یافت.

در این بازی ابتدا کریم بنزما در دقیقه ۳ و سپس مارکو آسنسیو در دقیقه ۲۴ دو بار میزبان را پیش انداختند. تیم مایورکا در ادامه روی دروازه رئال فشار وارد کرد که در دقیقه ۲۵ مزد آن را گرفت، جایی که کینگ‌اِن‌لی روی پاس متیو هوپ دروازه کورتوا را گشود. هنوز خوشحالی پس از گل در رختکن مهمان پایان نیافته بود که مارکو آسنسیو در دقیقه ۲۹ با پاس بنزما اختلاف را دوبرابر ساخت تا نیمه اول با برتری رئالی‌ها خاتمه یابد.

در نیمه دوم نیز شاهد سه گل دیگر بودیم که پس از پذیرفته نشدن گل دقیقه ۴۹ بنزما، روی پاس این بازیکن آسنسیو در دقیقه ۵۵، خود بنزما در دقیقه ۷۸ (با پاس دیوید آلابا) و ایسکو (با پاس وینیسیوس) در دقیقه ۸۴ نتیجه را ۶ بر ۰ ساختند.

در پایان پخش زنده فوتبال رئال مادرید مایورکا با این برتری شاگردان آنچلوتی ۱۶ امتیازی شدند و در صدر جایگاه شان را مستحکم ساختند.

پخش زنده بازی رئال مادرید و مایورکا

 

رئال مادرید مایورکا 
۵۹%مالکیت۴۱%
۱۲شوت در چارچوب ۵
۴شوت خارج از چارچوب۷
۴مهار دروازه بان۵
۵۳۴تعداد پاس۳۶۶
۴۷۵پاس صحیح۳۱۲
۱۳سانتر۱۰
۳کرنر۲
۱۸خطا۸
۲آفساید۰
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی رئال مادرید و مایورکا

 

پخش زنده فوتبال رئال مادرید مایورکا

رئال مادرید بازی را بهتر آغاز کرد و می توانست در دقیقه هفت دروازه مایورکا را باز کند، اما رینا در دو صحنه متوالی موفق شد ضربات کریم بنزما و گرت بیل را به خوبی دفع کند.در دقیقه ۱۰ و بعد از دفع شدن ارسال رودریگز، بابا فرصت خوبی برای باز کردن دروازه رئال مادرید داشت، اما ضربه او با مهار کورتوا همراه شد.

در دقیقه ۱۶ پخش زنده فوتبال رئال مادرید مایورکا و با پاس ادن هازارد، وینیسیوس در موقعیت خوبی برای گلزنی قرار گرفت، اما ضربه زمینی او با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.اما بالاخره در دقیقه ۲۰ رئال مادرید به گل رسید. روی پاس فنی مودریچ از سمت چپ، وینیسیوس صاحب موقعیت گلزنی شد و توانست با یک ضربه چیپ در موقعیتی دشوار دروازه مایورکا را باز کند.دقایقی بعد و با پاس بنزما، وینیسیوس صاحب بهترین موقعیت برای زدن گل دوم رئال مادرید شد، اما این بار ضربه چیپ او به دیرک دروازه مایورکا برخورد کرد.

در ادامه جریان بازی آرام شد و دو تیم قادر به خلق موقعیت قابل توجهی روی دروازه یکدیگر نبودند تا در نهایت نیمه نخست با برتری ۰-۱ رئال مادرید تمام شود.در همان اوایل نیمه دوم و روی حرکت وینیسیوس رئال مادرید باز هم صاحب موقعیت شد، اما ضربه کریم بنزما از درون محوطه با مهار رینا همراه گشت.اما در دقیقه ۵۶ رئال مادرید به گل دوم هم دست یافت. کهکشانی ها پشت محوطه صاحب یک ضربه ایستگاهی شدند که سرخیو راموس با یک ضربه فوق العاده موفق شد دروازه مایورکا را به زیبایی باز کند.دقایقی بعد کوبو، ستاره ژاپنی مایورکا با حرکت از سمت راست به داخل صاحب موقعیت گلزنی شد، اما ضربه او در اختیار تیبو کورتوا قرار گرفت.

در اواخر پخش زنده بازی رئال مادرید مایورکابراهیم دیاز می توانست گل سوم را نیز به ثمر برساند، اما رینا با واکنشی تماشایی ضربه او راهی کرنر کرد تا در نهایت رئال مادرید با نتیجه ۰-۲ مایورکا را مغلوب کند.

پخش زنده فوتبال رئال مادرید مایورکا – تی وی تو

 

رئال مادریدمایورکا 
۵۵%مالکیت۴۵%
۶شوت در چارچوب ۴
۵شوت خارج از چارچوب۵
۴مهار دروازه بان۴
۵۱۹تعداد پاس۴۱۰
۴۵۷پاس صحیح۳۵۴
۸سانتر۱۸
۵کرنر۴
۱۸خطا۱۲
۴آفساید۱
۴کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال رئال مادرید مایورکا – تی وی تو

 

مکان پخش بازی رئال مادرید مقابل مایورکا

از هفته نهم رقابت های لالیگا تیم رئال مادرید مهمان مایورکا بود که در نهایت بازی را به این تیم واگذار کرد.در دقیقه ‘۷ دروازه رئال مادرید باز شد؛ لاگو جونیور از سمت راست محوطه رئال مادرید نفوذ کرد و بعد عبور از اودریوزولا، ضربه خود را به گوشه پایین دروازه کورتوا فرستاد تا حساب کار ۱-۰ شود.

رئال مادرید خوب بازی نمی کرد و چندان تسلطی بر بازی نداشت اما در دقیقه ’۲۰ حرکت خوب انفرادی وینیسیوس و ضربه زمینی خطرناک او از کنار دروازه به بیرون رفت. در ادامه فشار های شاگردان زیدان حاصلی نداشت و به جز ضربه ای که بنزما به تیر دروازه زد، اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد تا نیمه اول با همان نتیجه به پایان برسد.

در حالیکه نیمه دوم پخش زنده فوتبال رئال مادرید مایورکا هم تغییر چندانی در عملکرد رئال مادرید مشاهده نمی شد، در دقیقه ’۶۵ رودریگو به جای ایسکو و والورده به جای یوویچ به میدان آمدند. در دقیقه ’۷۴ آلوارو اودریوزولا با تکلی بی مورد کارت زرد دوم خود را دریافت کرد و از بازی اخراج شد تا بازی بد خود را تکمیل کند و کار رئال مادرید برای فرار از شکست سخت تر شود. در دقیقه ’۸۱ هم براهیم دیاز هم به جای وینیسیوس وارد بازی شد.

در نهایت رئال مادرید با قبول این شکست خارج از خانه، با ۱۸ امتیاز و پایین تر از بارسلونای ۱۹ امتیازی در رده دوم قرار گرفت.

 

پخش زنده فوتبال رئال مادرید مایورکا – تی وی تو

 

مایورکا رئال مادرید
۳۷%مالکیت۶۳%
۱شوت در چارچوب ۴
۱شوت خارج از چارچوب۹
۴مهار دروازه بان۰
۳۱۶تعداد پاس۵۲۲
۲۳۹پاس صحیح۴۵۸
۷سانتر۲۴
۴کرنر۴
۲۰خطا۱۴
۵آفساید۲
۲کارت زرد۲
۰کارت قرمز۱

پخش زنده فوتبال رئال مادرید مایورکا – تی وی تو