تی وی تو

پخش زنده فوتبال رئال مادرید لوانته ‌

رئال مادرید لوانته

یکشنبه ۱۳ مهر ۱۷:۳۰

لالیگا اسپانیا

پخش زنده بازی رئال مادرید لوانته امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی رئال مادرید لوانته را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی رئال مادرید لوانته امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لالیگا اسپانیا

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال رئال مادرید – لوانته به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی رئال مادرید لوانته را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی رئال مادرید لوانته را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی رئال مادرید لوانته را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال رئال مادرید لوانته را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی رئال مادرید لوانته- ۳ اسفند ۹۸

در چارچوب دیدار های هفته ی بیست و پنجم لالیگا ، تیم لوانته میزبان رئال مادرید بود. نیمه ی نخست این دیدار بسیار فیزیکی بود تا آن جا که داور مسابقه  در ۱۰ دقیقه ی ابتدایی به راموس و در دقیقه ی ۳۵ به مارتی یک کارت زرد داد. این حملات راه به جایی نبرد تا نیمه ی اول با تساوی ۰-۰ به پایان برسد. با آغاز نیمه ی دوم ، رئال مادرید تیم کاملا متفاوتی ظاهر شد ، آن ها عزم خود را برای گلزنی جزم کرده بودند اما از آن سو لوانته نیز قصد کوتاه آمدن نداشت . سرانجام در دقیقه ی ۷۹ نیمه دوم ، غفلت بازیکنان لوانته سبب شد رئال مادرید در موقعیت عالی گلزنی قرار گیرد و مورالس بازیکنی بود که با جایگیری درست توانست پاس ووکسویچ را دریافت و آن را وارد دروازه ی حریف کند تا نتیجه را به ۱-۰ به نفع رئال تغییر دهد. لوانته زمان کافی برای جبران این اختلاف داشت اما سد دفاعی رئال به آنها اجازه ی همچین کاری نداد تا در نهایت بازی با همان یک گل به پایان برسد.

لوانته رئال مادرید
۳۷% مالکیت ۶۳%
۲ شوت در چارچوب  ۷
۳ شوت خارج از چارچوب ۸
۸ مهار دروازه بان ۱
۳۵۴ تعداد پاس ۵۸۷
۲۷۰ پاس صحیح ۵۱۷
۱۷ سانتر ۳۳
۳ کرنر ۷
۱۶ خطا ۱۰
۰ آفساید ۵
۱ کارت زرد ۲

پخش زنده بازی رئال مادرید لوانته- ۲۳ شهریور ۹۸

رئال مادرید در هفته چهارم لیگ توانست دومین برد فصل خود را مقابل لوانته با نتیجه ی ۳-۲ کسب کند و اولین برد خانگی خود را به دست بیاورد. در حالی که اتفاقات نیمه ی اول باعث شده بود تا بازی رئال مادرید و لوانته آسان به نظر برسد، اما تیم در نیمه ی دوم به خصوص با خروج کاسمیروی خسته ، افت کرد و بازی تیم نیز تضعیف شد. اما به هر صورت رئال مادریدی که در هر سه بازی قبلی تا لحظه آخر هواداران را آزار داده بود در این بازی هم تا لحظه آخر، مادریدیسموها را تا آستانه سکته برد.دراولین نیمه  بنزما با دو گلش درخشان ظاهر شد، هر چند که می توانست گلهای بیشتری هم بزند. وینیسیوس در نیمه ی اول بهترین دقایقش را داشت که یک پاس گل طلایی داد. کاسمیرو که با وجود خستگی خودش را به بازی رسانده بود، گلزنی کرد. هر چند که تعویضش در نیمه ی دوم نشان داد که چه عنصر مهمی است و وقتی نباشد چقدر جای خالی اش در ترکیب محسوس است.رئال در نیمه ی اول با نتیجه ی ۳-۰   پیروز شد اما در نیمه ی دوم با وجود هازارد از نظر هجومی زیاد موثر نبود چرا که در این نیمه ، کاسمیرو بیرون آمد تا لوکاس، خامس و کروس در خط هافبک قرار بگیرند و وینیسیوس، هازارد و بنزما در خط حمله. ساختاری که طبیعتا دلیلی هم نداشت که رئال با آن خوب بازی کند چرا که خبری از هافبک دفاعی نبود. رئال روی اشتباهات دفاعی کارواخال و راموس دو گل خورد تا دقایق پایانی کابوس وار باشند و در نهایت کورتوا تیم را از سومین تساوی پیاپی نجات بدهد.

رئال مادرید لوانته
۶۵% مالکیت ۳۵%
۱۱ شوت در چارچوب  ۳
۸ شوت خارج از چارچوب ۵
۱ مهار دروازه بان ۸
۶۳۲ تعداد پاس ۳۲۴
۵۷۴ پاس صحیح ۲۵۷
۲۲ سانتر ۱۹
۹ کرنر ۶
۱۳ خطا ۱۰
۴ آفساید ۲
۲ کارت زرد ۲

پخش زنده بازی رئال مادرید لوانته-  ۵ اسفند ۹۷

در چارچوب هفته ی بیست و پنجم رقابت های لالیگا تیم لوانته میزبان رئال مادرید بود. در این دیدار رئالی ها در حالی با دو ضربه پنالتی توانستند مقابل لوانته به پیروزی برسند که در دقایق پایانی، یک بازیکن از هر دو تیم اخراج شد.

تیم میزبان بازی را بهتر آغاز کرد و در دقایق ابتدایی ابتکار عمل را در دست داشت اما نتوانست موقعیت خاصی روی دروازه رئال ایجاد کند. پس از آن رئالی ها پیش کشیدند و روی حرکات وینیسیوس، توانستند یکی دو موقعیت نصفه و نیمه روی دروازه حریف ایجاد کنند اما نتوانستند از آنها بهره ببرند. در دقیقه ۲۱، برخورد کارواخال با مورالس، باعث سرنگونی بازیکن لوانته در محوطه جریمه رئال شد اما داور دستور به ادامه کار داد. در دقیقه ۲۴، لوانته فاصله زیادی با رسیدن به گل اول بازی نداشت اما ضربه ی مارتی به تیر دروازه برخورد کرد و این فرصت عالی از دست رفت. چند دقیقه بعد، تیم میزبان بار دیگر صاحب موقعیت شد اما ضربه پی‌یر از بالای دروازه به بیرون رفت. وینیسیوس در دقیقه ۳۱ می توانست رئال را پیش بیندازد اما ضربه او را دروازه بان لوانته با یک واکنش به موقع مهار کرد. در ادامه بازی متعادل دنبال شد تا و هر دو تیم موقعیت های نصفه و نیمه ای داشتند تا اینکه در دقیقه ۴۳، رئال صاحب یک ضربه پنالتی شد. ارسال مودریچ در محوطه جریمه لوانته به دست بازیکن حریف برخورد کرد و داور بعد از استفاده از VAR، نقطه پنالتی را نشان داد. بنزما پشت ضربه ایستاد و برخلاف جهت حرکت دروازه، کار را تمام کرد.  چیزی نمانده بود که لوانته در آخرین دقیقه نیمه اول، کار را به تساوی بکشد اما مارتی در موقعیت تک به تک با کورتوا، توپ را به بیرون زد و نیمه اول با برتری یک گله رئال به پایان رسید.

نیمه دوم را هم لوانته هجومی آغاز کرد و چیزی نمانده بود که در دقیقه ۴۷، مارتی با یک حرکت خوب و شوتی دیدنی، می توانست کار را به تساوی بکشد اما کورتوا با پا توپ را دفع کرد. رئالی ها خیلی زود پیش کشیدند و ابتکار عمل را در دست گرفتند و حتی می توانستند در دقیقه ۵۵ به گل دوم برسند اما ضربه سر بنزما، بعد از برخورد به تیر دروازه، به بیرون رفت. در مقابل، این تیم میزبان بود که در دقیقه ۶۰ سرانجام به گل رسید. فرار مورالس از سمت راست خط دفاعی رئال و پاس در عرض او، با یک پاس عرضی همراه شد و مارتی با یک ضربه دقیق، کار را تمام کرد.بعد از این گل رئالی ها که برتری شان را از دست رفته می دیدند، پیش کشیدند و چیزی نمانده بود که در دقیقه ۷۱ به گل دوم برسند اما وینیسیوس در موقعیت تک به تک، نتوانست فرناندز را مغلوب کند. اما ۵ دقیقه بعد، این تیم صاحب دومین ضربه پنالتی شد. روی یک ضربه کرنر، توپ در محوطه جریمه لوانته به کاسمیرو رسید و توسط بازیکن حریف سرنگون شد. باز هم VAR، تصمیم داور را تایید کرد و در نهایت گرت بیل پشت ضربه ایستاد و با فریب دروازه بان، حساب کار را ۲-۱ کرد. در دقایق باقی مانده، بازی تا اندازه ای به خشونت کشیده شد و ناچو و روبن روچینا از بازی اخراج شدند. ابتدا ناچو با خطا روی وامنا، کارت زرد دوم را گرفت و از بازی بیرون رفت. دو دقیقه بعد، روچینا هم که به عنوان بازیکن تعویضی به بازی رفته بود، دومین کارت زردش را گرفت و اخراج شد. این فعل و انفعالات تغییری در نتیجه ایجاد نکرد و بازی با برتری رئال مادرید به پایان رسید.

لوانته رئال مادرید
۳۹% مالکیت ۶۱%
۲ شوت در چارچوب  ۵
۷ شوت خارج از چارچوب ۶
۳ مهار دروازه بان ۱
۳۴۰ تعداد پاس ۵۳۷
۲۶۱ پاس صحیح ۴۵۸
۴ سانتر ۶
۴ کرنر ۶
۱۱ ضربه ایستگاهی ۱۵
۱۷ خطا ۱۱
۲ آفساید ۰
۵ کارت زرد ۳
۱ کارت قرمز ۱

بازیهای سه‌شنبه ۲۹ مهر

بازیهای چهارشنبه ۳۰ مهر

بازیهای پنجشنبه ۱ آبان

پخش زنده فوتبال ناپولی آزد آلکمار ‌

پنجشنبه ۲۰:۲۵

لیگ اروپا

آزد آلکمار
ناپولی

پخش زنده فوتبال آیندهوون گرانادا ‌

پنجشنبه ۲۰:۲۵

لیگ اروپا

گرانادا
پی اس وی آیندهوون

پخش زنده فوتبال بایر لورکوزن نیس ‌

پنجشنبه ۲۰:۲۵

لیگ اروپا

نیس
بایر لورکوزن

پخش زنده فوتبال پائوک اومونیا نیکوزیا ‌

پنجشنبه ۲۰:۲۵

لیگ اروپا

اومونیا نیکوزیا
پائوک

پخش زنده فوتبال استاندارد لیژ رنجرز ‌

پنجشنبه ۲۰:۲۵

لیگ اروپا

رنجرز
استاندارد لیژ

پخش زنده فوتبال داندالک ایرلند مولده ‌

پنجشنبه ۲۰:۲۵

لیگ اروپا

مولده
داندالک ایرلند

پخش زنده فوتبال زسکا صوفیه کلوژ ‌

پنجشنبه ۲۰:۲۵

لیگ اروپا

کلوژ
زسکا صوفیه

پخش زنده فوتبال ریکا رئال سوسیداد ‌

پنجشنبه ۲۰:۲۵

لیگ اروپا

رئال سوسیداد
ریکا

پخش زنده فوتبال هاپوئل اسلاویا پراگ ‌

پنجشنبه ۲۰:۲۵

لیگ اروپا

اسلاویا پراگ
هاپوئل رژیم صهیونیستی

پخش زنده فوتبال آرسنال راپید وین ‌

پنجشنبه ۲۰:۲۵

لیگ اروپا

راپید وین
آرسنال

پخش زنده فوتبال رم یانگ بویز ‌

پنجشنبه ۲۰:۲۵

لیگ اروپا

یانگ بویز
آاس رم

پخش زنده فوتبال بنفیکا لخ پوزنان ‌

پنجشنبه ۲۰:۲۵

لیگ اروپا

لخ پوزنان
بنفیکا

پخش زنده فوتبال لسترسیتی زوریا ‌

پنجشنبه ۲۲:۳۰

لیگ اروپا

زوریا
لسترسیتی

پخش زنده فوتبال براگا آاک آتن ‌

پنجشنبه ۲۲:۳۰

لیگ اروپا

آاک آتن
براگا

پخش زنده فوتبال لودوگورتس آنتورپ ‌

پنجشنبه ۲۲:۳۰

لیگ اروپا

آنتورپ
لودوگورتس

پخش زنده فوتبال دینامو زاگرب فاینورد ‌

پنجشنبه ۲۲:۳۰

لیگ اروپا

فاینورد روتردام
دینامو زاگرب

پخش زنده فوتبال اسلوان لیبرس خنت ‌

پنجشنبه ۲۲:۳۰

لیگ اروپا

خنت
اسلوان لیبرس

پخش زنده فوتبال وولفسبرگر زسکا مسکو ‌

پنجشنبه ۲۲:۳۰

لیگ اروپا

زسکا مسکو
وولفسبرگر

پخش زنده فوتبال ویارئال سیواس اسپور ‌

پنجشنبه ۲۲:۳۰

لیگ اروپا

سیواس اسپور
ویارئال

پخش زنده فوتبال اسپارتا پراگ لیل ‌

پنجشنبه ۲۲:۳۰

لیگ اروپا

لیل
اسپارتا پراگ

پخش زنده فوتبال مکابی قره باغ ‌

پنجشنبه ۲۲:۳۰

لیگ اروپا

قره باغ
مکابی

پخش زنده فوتبال تاتنهام لاسک ‌

پنجشنبه ۲۲:۳۰

لیگ اروپا

لاسک
تاتنهام

پخش زنده فوتبال هوفنهایم ستاره سرخ بلگراد ‌

پنجشنبه ۲۲:۳۰

لیگ اروپا

ستاره سرخ بلگراد
هوفنهایم

پخش زنده فوتبال میلان سلتیک ‌

پنجشنبه ۲۲:۳۰

لیگ اروپا

سلتیک
آث میلان

بازیهای شنبه ۳ آبان

بازیهای سه‌شنبه ۶ آبان

بازیهای چهارشنبه ۷ آبان

بازیهای سه‌شنبه ۱۳ آبان

بازیهای چهارشنبه ۱۴ آبان