تی وی تو
رئال مادرید
شریف مولداوی

چهارشنبه ۳ آذر ۲۳:۳۰

پخش زنده لیگ قهرمانان اروپا

گزارش زنده بازی رئال مادرید شریف امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت آنلاین بازی رئال مادرید شریف زنده را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی رئال مادرید شریف امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی رئال مادرید شریف امشب

اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال رئال مادرید شریف به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا پخش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی رئال مادرید شریف مولداوی را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی رئال مادرید شریف مولداوی را تماشا کنیم

برای تماشای پخش زنده بازی رئال مادرید شریف مولداوی، شما می توانید پخش بازی رئال مادرید شریف آنلاین را در همین صفحه دنبال کنید. در پایان پخش زنده بازی رئال مادرید شریف مولداوی، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال رئال مادرید شریف مولداوی را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی رئال مادرید شریف ۶ مهر ۱۴۰۰

در هفته دوم از دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا در گروه D تیم رئال مادرید میزبان تیم نه چندان مطرح شریف تیراسپول بود که با نتیجه دو بر یک شکست خورد . در این دیدار یخشی بوف هافبک بیست و چهار ساله شریف در دقیقه ۲۵ بر خلاف جریان بازی گل اول را برای تیمش به ثمر رساند . رئال مادرید بعد از گل یکپارچه حمله شد و اصلا دوست نداشت در زمین خودی امتیاز از دست دهد . نیمه اول این مسابقه با برتری یک گله شریف به پایان رسید .

شاگردان آنچلوتی در نیمه دوم بر فشار حملات خود افزودند و در دقیقه ۶۵ توانستند توسط کریم بنزما از روی نقطه پنالتی به گل تساوی دست پیدا کنند . بعد از گل بتزما ، کارلو آنچلوتی دیگر مهره های تهاجمی خود را برای کسب پیروزی و سه امتیاز بازی خانگی به میدان آورد . در دقایق پایانی این دیدار بار دیگر این شریف تیراسپول بود که حریف قدرتمند را غافلگیر کرد .

سباستین تیل در دقیقه ۸۹ با گلی که وارد دروازه کورتوا کرد آب سردی بر پیکره رئال مادرید ریخت . حملات دقایق آخر رئال برای گل تساوی ثمری نداشت و این شریف تیراسپول بود که د پایان گزارش زنده بازی رئال مادرید شریف سه امتیاز را در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو کسب کرد 

 

پخش زنده بازی رئال مادرید شریف

 

رئال مادریدشریف تیراسپول
۷۶مالکیت۲۴
۱۱شوت در چارچوب ۳
۹شوت خارج از چارچوب۱
۱مهار دروازه بان۱۰
۷۰۵تعداد پاس۲۳۷
۶۲۵پاس صحیح۱۶۶
۳۷سانتر۳
۱۳کرنر۰
۷خطا۱۲
۳آفساید۲
۲کارت زرد۴

 

پخش زنده بازی رئال مادرید شریف