تی وی تو

پخش زنده رئال مادرید شاختار دونتسک

رئال مادرید شاختار دونتسک

چهارشنبه ۳۰ مهر ۲۰:۲۵

لیگ قهرمانان اروپا

پخش زنده بازی رئال مادرید شاختار دونتسک امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی رئال مادرید شاختار دونتسک را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی رئال مادرید شاختار دونتسک امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لیگ قهرمانان اروپا

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال رئال مادرید – شاختار دونتسک به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی رئال مادرید شاختار دونتسک را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی رئال مادرید شاختار دونتسک را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی رئال مادرید شاختار دونتسک را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال رئال مادرید شاختار دونتسک را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی رئال مادرید شاختار دونتسک-۴ آذر ۹۴

مادریدی ها با تغییرات زیادی در ترکیب تیم پا به این مسابقه گذاشته بودند و بازی را در مقابل حریفی کم نام و نشان تر بهتر آغاز کردند؛ در دقیقه ‘۱۸ تیم بنیتز روی نبوغ مودریچ و پاس عالی او، صاحب موقعیتی شد که رونالدو آن را به سرانجام رساند.بعد از این گل هم مادریدی ها بازی را در اختیار داشتند، اما رفته رفته شاختار نیز جلو کشید و با ارسال از کناره ها قصد ایجاد خطر به روی دروازه میهمان را داشت که هیچ کدام از توپ ها راه به جایی نبرد.در ادامه نیمه نخست بازی کسل کننده ای را شاهد بودیم که پایان آن با نتیجه ۱-۰همراه بود.

با آغاز نیمه دوم، باز هم رئال مادرید بازی را خوب شروع کرد، و خیلی زود هم در دقیقه ‘۵۰ به گل دوم دست یافت. رئال مادرید خیلی زود و دو دقیقه بعد گل سوم را هم وارد دروازه شاختار کرد تا کار عملاً برای شاگردان لوچسکو تمام شود؛ این بار کارواخال اولین گل اروپایی خود را به ثمر رساند که سازنده آن باز هم ستاره پرتغالی بود. در دقیقه ‘۷۶کاسمیرو داخل محوطه جریمه تایسون را با خطا متوقف کرد که داور نقطه پنالتی را به نفع شاختار دونتسک نشان داد؛ تکسیرا پشت توپ قرار گرفت و اختلاف را کمتر کرد. رئال مادرید باز هم آسیب پذیر نشان داد و کرنر ارسالی بازیکنان شاختار و اشتباهات دفاعی این تیم به راحتی به گل دوم تبدیل شد تا حساب کار۴-۲ شود. روند بازی به یک باره به نفع میزبان تغییر کرد و آنها در دقیقه ‘۸۸ در آستانه تکمیل بازگشتی رویایی بودند.در نهایت بازی با همین نتیجه به پایان رسید .

شاختار دونتسک رئال مادرید
۴۰٪ مالکیت ۶۰٪
۳ شوت در چارچوب  ۸
۴ شوت خارج از چارچوب ۵
۴ مهار دروازه بان ۰
۴۰۵ تعداد پاس ۶۲۸
۳۴۳ پاس صحیح ۵۶۴
۴ سانتر ۳
۳ کرنر ۴
۱۴ ضربه ایستگاهی ۸
۴ آفساید ۰
۱ کارت زرد ۲

پخش زنده بازی رئال مادرید شاختار دونتسک- ۲۴ شهریور ۹۴

رئال مادرید با درخشش کریس رونالدو توانست در اولین دیدارش در رقابت های این فصل لیگ قهرمانان، با نتیجه ۴-۰ شاختار دونتسک را از پیش رو بردارد. همانطور که انتظار می رفت رئالی ها بازی را هجومی آغاز کردند و می توانستند در همان دقایق ابتدایی ‏به گل برسند اما کم دقتی در زدن ضربات نهایی، مانع از رسیدن این تیم به گل شد اما سرانجام در دقیقه ۳۰، اشتباه دروازه بان شاختار، این فرصت را در اختیار کریم بنزما قرار داد تا گل اول ‏بازی را به نام خود ثبت کند. اشتباه پیاتوف در کنترل ارسال ایسکو، این موقعیت را به بنزما داد که به ‏راحتی حساب کار را ۱-۰ کند.‏ تلاش رئالی ها برای رسیدن به گل های بعدی در نیمه اول بی فایده بود و این نیمه با همان یک گل به ‏پایان رسید.‏

تنها ۵ دقیقه از نیمه دوم گذشته بود که تاراس استپاننکو با دریافت کارت زرد دوم از بازی اخراج شد و ‏کار برای تیم میهمان دشوارتر شد.‏ در دقیقه ۵۴، برخورد ضربه کریس رونالدو به دست سرنا، یک ضربه پنالتی نصیب رئال کرد. خود ‏رونالدو پشت ضربه قرار گرفت و حساب کار را ۲-۰ کرد. ‏بعد از این گل هم از شدت حملات رئال کاسته نشد و در دقیقه ۶۳، این تیم یک بار صاحب ضربه پنالتی ‏شد. بار دیگر برخورد توپ به دست بازیکن شاختار توسط داور پنالتی اعلام شد و این بار هم رونالدو توپ ‏را به گوشه دروازه پیاتوف فرستاد.‏حملات رئالی ها ادامه پیدا کرد و بعد از اینکه بنزما یک موقعیت گلزنی عالی را از دست داد، رونالدو در ‏دقیقه ۸۱، هت تریکش را تکمیل کرد. پس از اینکه شوت مارسلو توسط مدافعان حریف بلاک شد، رونالدو از فاصله ای نزدیک، کار را تمام ‏کرد. ‏در دقایق پایانی رئالی ها می توانستند تعداد گل های شان را بیشتر کنند اما پیاتوف مانع از به ثمر رسیدن ‏گل پنجم میزبان شد و به این ترتیب، رئال مادرید با همان نتیجه ۴-۰ به پیروزی رسید.‏

شاختار دونتسک رئال مادرید
۴۷٪ مالکیت ۵۳
۱ شوت در چارچوب  ۹
۴ شوت خارج از چارچوب ۱۲
۵ مهار دروازه بان ۱
۵۴۳ تعداد پاس ۶۲۱
۴۸۹ پاس صحیح ۵۶۶
۳ سانتر ۹
۲ کرنر ۶
۱۴ ضربه ایستگاهی ۸
۲ آفساید ۱
۵ کارت زرد ۰
۱ کارت قرمز ۰

 

بازیهای سه‌شنبه ۶ آبان

بازیهای چهارشنبه ۷ آبان

بازیهای سه‌شنبه ۱۳ آبان

بازیهای چهارشنبه ۱۴ آبان