تی وی تو
رئال مادرید
شاختار دونتسک

چهارشنبه ۱۲ آبان ۲۱:۱۵

پخش زنده لیگ قهرمانان اروپا

گزارش زنده بازی رئال مادرید و شاختار دونتسک امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی رئال مادرید شاختار دونتسک را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی رئال مادرید شاختار امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن گزارش مستقیم فوتبال رئال مادرید و شاختار دونتسک به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید گزارش آنلاین بازی رئال مادرید شاختار دونتسک را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی رئال مادرید شاختار دونتسک را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال رئال مادرید شاختار دونتسک را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی رئال مادرید شاختار دونتسک ۲۷ مهر ۱۴۰۰

از هفته سوم لیگ قهرمانان شاختار در زمین خود میزبان رئال مادرید بود و رئال مادرید میزبان اوکراینی‌اش تیم شاختار دونتسک را با نتیجه ۵-۰ در هم کوبید. آغازگر جشنواره گل رئالی‌ها یک گل به خودی بود که توسط کریستوف در دقیقه ۳۷ رقم خورد. پس از آن وینیسیوس دو بار در دقایق ۵۱ و ۵۶ گلزنی کرد و در ادامه رودریگو در دقیقه ۶۴ چهارمین گل مهمان اسپانیایی را به ثمر رساند. حسن ختام برد قاطع رئالی‌ها هم گلی بود که بنزما در دقیقه ۱+۹۰ زد.

در پایان گزارش زنده بازی رئال مادرید و شاختار دونتسک شریف و رئال مادرید هر دو با ۶ امتیاز به ترتیب در جایگاه اول و دوم گروه D هستند و پس از آنها اینتر ۴ امتیازی و شاختار یک امتیازی در رده‌های سوم و چهارم قرار دارند.

 

پخش زنده بازی رئال مادرید شاختار دونتسک

 

شاختار دونتسکرئال مادرید
۴۲%مالکیت۵۸%
۴شوت در چارچوب ۱۰
۱شوت خارج از چارچوب۸
۶مهار دروازه بان۴
۵۲۸تعداد پاس۷۲۵
۴۶۵پاس صحیح۶۶۷
۸سانتر۱۵
۴کرنر۶
۷خطا۲
۲آفساید۱
۱کارت زرد۰

 

پخش زنده بازی رئال مادرید شاختار دونتسک

 

پخش زنده بازی رئال مادرید شاختار دونتسک – ۱۱ آذر ۹۹

تیم های رئال مادرید و شاختار دونتسک در هفته ی پنجم لیگ قهرمانان اروپا با هم دیدار کردند. جدی ترین موقعیت بازی برای رئال مادرید در دقیقه ۴ روی پاس عرضی بنزما از سمت چپ محوطه ایجاد شد که ضربه آسنسیو به تیر عمودی برخورد کرد و به بیرون رفت. در ادامه نیز رئال مادرید همچنان فشار می آورد و یک بار دیگر هم ضربه عالی آسنسیو را دروازه بان شاختار از زیر طاق دروازه به کرنر فرستاد. در نهایت نیمه اول بازی با تساوی ۰-۰ و در زیر برف شدید کیف به پایان رسید.

در دقیقه ۵۷ نیمه ی دوم ، شاختار دونتسک به گل رسید؛ برخلاف جریان بازی، روی اشتباه واران توپ داخل محوطه جریمه مقابل پای دنتینیو افتاد و او هم با یک بغل پا دروازه کورتوا را به راحتی باز کرد. رئال مادرید که کار خود را تمام شده می دید؛ در دقیقه ۸۳ با حرکت زیبای مانور سالومون که با  قدرت و از پشت محوطه و وارد دروازه کورتوا شد حساب کار را  ۲-۰ کرد. 

در نهایت با پایان گزارش زنده فوتبال رئال مادرید و شاختار دونتسک شاختار دونتسک با کسب پیروزی ۲-۰ خانگی مقابل رئال مادرید ۷ امتیازی شد و به علت کسب نتیجه بهتر در بازی های رو در رو مقابل تیم زیدان، به رده دوم صعود کرد تا وضعیت رئال مادرید و زیدان بحرانی تر شود.

 

پخش زنده بازی رئال مادرید شاختار دونتسک

 

شاختار دونتسکرئال مادرید
۴۱%مالکیت۵۹%
۴شوت در چارچوب ۸
۱شوت خارج از چارچوب۴
۸مهار دروازه بان۲
۴۰۴تعداد پاس۵۴۸
۳۳۶پاس صحیح۴۸۴
۶سانتر۳۲
۲کرنر۱۱
۱۰خطا۱۵
۰آفساید۳
۰کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی رئال مادرید شاختار دونتسک

 

پخش زنده بازی رئال مادرید شاختار دونتسک – ۳۰ مهر ۹۹

تیم های رئال مادرید و شاختار دونتسک در هفته ی اول رقابت های لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۲۰-۲۰۲۱ با هم دیدار کردند. در این دیدار جذاب و پرگل هر دو تیم ضمن به نمایش گذاشت استعداد های خود  ، با نتیجه ی ۴-۳ و پیروزی شاختار این رقابت را به پایان ببرند. در نیمه ی نخست این دیدار شاختار کاملا درخشید. این تیم در دقیقه ی ۲۹ با ضربه ی په په ، در دقیقه ی ۴۲ با ضربه ی سولومون و در دقیقه ی ۳۳ با اشتباه واران در باز کردن دروازه ی خودی ، به سه گل رسید و این نیمه را ب برتری ۳-۰ به پایان برد.

روند شاختار در نیمه ی اول گزارش زنده فوتبال رئال مادرید و شاختار ، زیدان را مجبور کرد که در نیمه ی دوم بنزما را وارد بازی کند. در این ۴۵ دقیقه ی دوم ، رئال مادرید توانست خوش بدرخشد و دو گل از سه گل شاختار را جبران کند.  مودریچ در دقیقه ی ۵۴ و جونیور در دقیقه ی ۵۹ دو زننده ی این گل ها بودند. در نهایت با اتمام زمان بازی ، این دیدار با برتری شاختار و اختلاف یک گل به پایان رسید.

 

پخش زنده رئال مادرید شاختار دونتسک – تی وی تو

 

رئال مادریدشاختار دونتسک
۵۸%مالکیت۴۲%
۵شوت در چارچوب ۵
۴شوت خارج از چارچوب۱
۳مهار دروازه بان۳
۶۵۶تعداد پاس۴۸۰
۵۸۹پاس صحیح۴۱۵
۳۷سانتر۳
۷کرنر۱
۱۱خطا۸
۴آفساید۱
۲کارت زرد۲

 

پخش زنده رئال مادرید شاختار دونتسک – تی وی تو

پخش زنده فوتبال رئال مادرید شاختار دونتسک ۴ آذر ۹۴

مادریدی ها با تغییرات زیادی در ترکیب تیم پا به این مسابقه گذاشته بودند و بازی را در مقابل حریفی کم نام و نشان تر بهتر آغاز کردند؛ در دقیقه ‘۱۸ تیم بنیتز روی نبوغ مودریچ و پاس عالی او، صاحب موقعیتی شد که رونالدو آن را به سرانجام رساند.بعد از این گل هم مادریدی ها بازی را در اختیار داشتند، اما رفته رفته شاختار نیز جلو کشید و با ارسال از کناره ها قصد ایجاد خطر به روی دروازه میهمان را داشت که هیچ کدام از توپ ها راه به جایی نبرد.در ادامه نیمه نخست بازی کسل کننده ای را شاهد بودیم که پایان آن با نتیجه ۱-۰همراه بود.

با آغاز نیمه دوم پخش زنده بازی رئال و شاختار ، باز هم رئال مادرید بازی را خوب شروع کرد، و خیلی زود هم در دقیقه ‘۵۰ به گل دوم دست یافت. رئال مادرید خیلی زود و دو دقیقه بعد گل سوم را هم وارد دروازه شاختار کرد تا کار عملاً برای شاگردان لوچسکو تمام شود؛ این بار کارواخال اولین گل اروپایی خود را به ثمر رساند که سازنده آن باز هم ستاره پرتغالی بود. در دقیقه ‘۷۶کاسمیرو داخل محوطه جریمه تایسون را با خطا متوقف کرد که داور نقطه پنالتی را به نفع شاختار دونتسک نشان داد؛ تکسیرا پشت توپ قرار گرفت و اختلاف را کمتر کرد.

رئال مادرید باز هم آسیب پذیر نشان داد و کرنر ارسالی بازیکنان شاختار و اشتباهات دفاعی این تیم به راحتی به گل دوم تبدیل شد تا حساب کار۴-۲ شود. روند بازی به یک باره به نفع میزبان تغییر کرد و آنها در دقیقه ‘۸۸ در آستانه تکمیل بازگشتی رویایی بودند.در نهایت بازی با همین نتیجه به پایان رسید .

پخش زنده رئال مادرید شاختار دونتسک – تی وی تو

شاختار دونتسکرئال مادرید
۴۰٪مالکیت۶۰٪
۳شوت در چارچوب ۸
۴شوت خارج از چارچوب۵
۴مهار دروازه بان۰
۴۰۵تعداد پاس۶۲۸
۳۴۳پاس صحیح۵۶۴
۴سانتر۳
۳کرنر۴
۱۴ضربه ایستگاهی۸
۴آفساید۰
۱کارت زرد۲

پخش زنده رئال مادرید شاختار دونتسک – تی وی تو

پخش زنده بازی رئال مادرید شاختار دونتسک- ۲۴ شهریور ۹۴

رئال مادرید با درخشش کریس رونالدو توانست در اولین دیدارش در رقابت های این فصل لیگ قهرمانان، با نتیجه ۴-۰ شاختار دونتسک را از پیش رو بردارد. همانطور که انتظار می رفت رئالی ها بازی را هجومی آغاز کردند و می توانستند در همان دقایق ابتدایی ‏به گل برسند اما کم دقتی در زدن ضربات نهایی، مانع از رسیدن این تیم به گل شد اما سرانجام در دقیقه ۳۰، اشتباه دروازه بان شاختار، این فرصت را در اختیار کریم بنزما قرار داد تا گل اول ‏بازی را به نام خود ثبت کند. اشتباه پیاتوف در کنترل ارسال ایسکو، این موقعیت را به بنزما داد که به ‏راحتی حساب کار را ۱-۰ کند.‏ تلاش رئالی ها برای رسیدن به گل های بعدی در نیمه اول بی فایده بود و این نیمه با همان یک گل به ‏پایان رسید.‏

تنها ۵ دقیقه از پخش زنده فوتبال رئال مادرید و شاختار نیمه دوم گذشته بود که تاراس استپاننکو با دریافت کارت زرد دوم از بازی اخراج شد و ‏کار برای تیم میهمان دشوارتر شد.‏ در دقیقه ۵۴، برخورد ضربه کریس رونالدو به دست سرنا، یک ضربه پنالتی نصیب رئال کرد. خود ‏رونالدو پشت ضربه قرار گرفت و حساب کار را ۲-۰ کرد. ‏بعد از این گل هم از شدت حملات رئال کاسته نشد و در دقیقه ۶۳، این تیم یک بار صاحب ضربه پنالتی ‏شد. بار دیگر برخورد توپ به دست بازیکن شاختار توسط داور پنالتی اعلام شد و این بار هم رونالدو توپ ‏را به گوشه دروازه پیاتوف فرستاد.‏

حملات رئالی ها با گزارش فوتبال رئال و شاختار دونتسک زنده ادامه پیدا کرد و بعد از اینکه بنزما یک موقعیت گلزنی عالی را از دست داد، رونالدو در ‏دقیقه ۸۱، هت تریکش را تکمیل کرد. پس از اینکه شوت مارسلو توسط مدافعان حریف بلاک شد، رونالدو از فاصله ای نزدیک، کار را تمام ‏کرد. ‏در دقایق پایانی رئالی ها می توانستند تعداد گل های شان را بیشتر کنند اما پیاتوف مانع از به ثمر رسیدن ‏گل پنجم میزبان شد و به این ترتیب، رئال مادرید با همان نتیجه ۴-۰ به پیروزی رسید.‏

پخش زنده رئال مادرید شاختار دونتسک – تی وی تو

شاختار دونتسکرئال مادرید
۴۷٪مالکیت۵۳
۱شوت در چارچوب ۹
۴شوت خارج از چارچوب۱۲
۵مهار دروازه بان۱
۵۴۳تعداد پاس۶۲۱
۴۸۹پاس صحیح۵۶۶
۳سانتر۹
۲کرنر۶
۱۴ضربه ایستگاهی۸
۲آفساید۱
۵کارت زرد۰
۱کارت قرمز۰

پخش زنده رئال مادرید شاختار دونتسک – تی وی تو