تی وی تو
رئال مادرید
سویا

شنبه ۶ خرداد ۲۰:۳۰

پخش زنده لالیگا اسپانیا

بازی زنده رئال مادرید و سویا امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی رئال مادرید سویا را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی رئال مادرید سویا امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال رئال مادرید و سویا به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی رئال مادرید سویا را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی رئال مادرید سویا را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال رئال مادرید سویا را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی رئال مادرید سویا

در چارچوب رقابت های هفته یازدهم لالیگا, دو تیم رئال مادرید و سویا به رقابت پرداختند. رئال مادرید در این دیدار با کسب نتیجه ۳ بر ۱ به پیروزی رسید و سویا را شکست داد.

گل اول این بازی را مودریچ برای رئال مادرید به ثمر رساند و پس از این که سویا بازی را به تساوی کشاند، این لوکاس واسکز و فدریکو والورده بودند که توانستند دو گل دیگر را برای تیم کارلو آنچلوتی بزنند تا سه امتیاز این بازی از آن آنها شود و با خیال آسوده در انتهای پخش زنده بازی رئال مادرید سویا در صدر جدول رده‌بندی لالیگا بمانند.

 

پخش زنده بازی رئال مادرید سویا

 

رئال مادرید سویا 
۵۶%مالکیت۴۴%
۶شوت در چارچوب ۲
۶شوت خارج از چارچوب۲
۱مهار دروازه بان۳
۶۳۸تعداد پاس۵۰۲
۵۷۹پاس صحیح۴۳۴
۸سانتر۸
۴کرنر۳
۹خطا۱۲
۱آفساید۰
۱کارت زرد۴

پخش زنده بازی رئال مادرید سویا

 

پخش زنده بازی رئال مادرید سویا

تیم های سویا و رئال مادرید در هفته ی سی و دوم لالیگا با هم دیدار کردند.

نیمه اول این بازی با سلطه و برتری کامل سویا شروع شد، جایی که ایوان راکیتیچ از آشفتگی دیوار دفاعی نهایت استفاده را برد تا کاشته اش را به گل تبدیل کند و پس از آن اریک لاملا از آشفتگی مجموعه خط دفاع مادرید سود برد تا بازی ۲-۰ شود. نیمه اول بازی با همین نتیجه تمام شد تا تماشاگران حاضر در رامون سانچز پیزخوان برای ثبت شدن سه امتیاز دیگر مقابل نام تیمشان لحظه شماری کنند. رئال مادرید در نیمه دوم با آمدن رودریگو به جای کاماوینگا، یک تحول اساسی را تجربه کرد، گل اول مهمان در اولین دقایق نیمه دوم به ثمر رسید تا ترس وجود لوپتگی را فرا بگیرد.

فشار مادریدی ها ادامه پیدا کرد تا وینیسیوس سرانجام گلزنی کند و بازی به تساوی کشیده شود؛ گلی که داور پس از بررسی VAR، آن را به دلیل خطای هند مردود اعلام کرد. روند بازی به نوعی پیش می رفت که احتمال گلزنی شاگردان آنچلوتی لحظه به لحظه افزایش پیدا می کرد تا نوبت به یک تازه وارد دیگر رسید؛ ناچو در نقش قهرمان غیرمنتظره ظاهر شد و گلزنی کرد تا استادیوم به سکوت مطلق فرو برود.

این پایان کار پخش زنده بازی رئال مادرید سویا نبود و کریم بنزما به عنوان آماده ترین مهاجم فوتبال اروپا و مدعی اصلی توپ طلا، نشان داد چرا این القاب را یدک می کشد؛ پاس گل از رودریگو و ضربه تمام کننده کریم بنزما، آخرین حروف کلمه REAL MADRID را روی جام لالیگا حک کرد؛ رئال مادرید در آستانه فتح لالیگای سی و پنجم قرار دارد.

 

پخش زنده بازی رئال مادرید سویا

 

سویا  رئال مادرید
۴۱%مالکیت۵۹%
۲شوت در چارچوب ۶
۴شوت خارج از چارچوب۵
۳مهار دروازه بان۰
۴۶۴تعداد پاس۶۸۰
۳۹۹پاس صحیح۶۰۳
۱۲سانتر۱۶
۰کرنر۳
۱۱خطا۹
۱آفساید۴
۳کارت زرد۴

پخش زنده بازی رئال مادرید سویا

 

پخش زنده بازی رئال مادرید سویا

در بازی ماقبل آخر از هفته پانزدهم لالیگای اسپانیا، تیم رئال مادرید در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو میزبان سویا بود و حریف آندلسی خود را با نتیجه ۲ -۱ مغلوب کرد.

این دیدار که بین دو تیم اول و دوم جدول رده بندی لالیگا برگزار می شد، با گل دقیقه ۱۲″رافا میر” از سویا شروع شو و در ادامه شاگردان “کارلو آنچلوتی” بودند که حملات خود را بیشتر کردند. کهکشانی ها با فشار بیشتر روی دروازه میهمان موفق شدند در دقیقه ۳۲ توسط “کریم بنزما” به گل برسند و کار را به تساوی بکشند.

در نیمه دوم پخش زنده بازی رئال مادرید سویا هر دو تیم حملات زیادی روی دروازه یکدیگر داشتند اما در نهایت این رئال بود که توانست با حرکت فوق العاده و ضربه بسیار زیبای جونیور وینیسیوس در دقیقه ۸۷ به گل دوم برسد و این دیدار حساس را با پیروزی دو بر یک پشت سر بگذارد.

رئال مادرید با این نتیجه ضمن کسب دهمین پیروزی خود در چهاردهمین بازی‌اش ۳۳ امتیازی شد و جایگاه خود را در صدر جدول لالیگا تثبیت کرد. سویا هم که برای دومین بار در این فصل متحمل شکست شد، با ۲۸ امتیاز در رده چهارم جدول باقی ماند.

پخش زنده بازی رئال مادرید سویا

 

رئال مادریدسویا 
۵۳%مالکیت۴۷%
۴شوت در چارچوب ۶
۸شوت خارج از چارچوب۳
۴مهار دروازه بان۲
۵۴۹تعداد پاس۴۸۱
۴۸۹پاس صحیح۴۳۰
۱۰سانتر۲۱
۰کرنر۴
۱۰خطا۹
۰آفساید۱
۳کارت زرد۳

پخش زنده بازی رئال مادرید سویا

 

پخش زنده فوتبال رئال مادرید سویا

در هفته سی‌ و پنجم لالیگای اسپانیا در نبردی که در کورس قهرمانی اهمیت بسیاری داشت، رئال‌ مادرید و سویا به تساوی ۲-۲ رسیدند.رئال در حالی که باید برای صدرنشینی پیروز می‌شد، تنها توانست ۲ مرتبه گل خورده را پاسخ دهد تا شکست نخورد. فرناندو و راکیتیچ در دقایق ۲۲ و ۷۸ برای سویا و آسنسیو و آزار در دقایق ۶۷ و ۴+۹۰ برای رئال گلزنی کردند.

در پایان پخش زنده بازی رئال مادرید سویا و با این تساوی، رئال ۷۵ امتیازی شد و به رده دوم رسید. سویا هم با ۷۱ امتیاز در رده چهارم جدول قرار گرفته.

 

پخش زنده بازی رئال مادرید سویا

 

رئال‌ مادرید سویا 
۵۸%مالکیت۴۲%
۷شوت در چارچوب ۳
۹شوت خارج از چارچوب۳۱
۱مهار دروازه بان۵
۶۱۹تعداد پاس۴۴۶
۵۶۳پاس صحیح۳۸۱
۳۰سانتر۱۱
۷کرنر۳
۸خطا۸
۱آفساید۰
۱کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی رئال مادرید سویا

 

پخش زنده بازی رئال مادرید و سویا

در هفته دوازدهم لالیگا، سویا در سانچس پیسخوان میزبان رئال مادریدی بود که این روزها در بحران قرار دارد و در نهایت یک بر صفر شکست خورد. بونو سنگربان سویا در دقیقه ۵۵ با یک گل به خودی سه امتیاز را به جیب کهکشانی‌ها واریز کرد تا اوضاع زیدان در این شرایط کمی بهتر شود و تیمش با ۲۰ امتیاز به رده سوم صعود کند. سویا هم با ۱۶ امتیاز در رده پنجم قرار دارد. این دومین فصل متوالی است که سویا مقابل رئال در خانه خودش شکست می‌خورد.

 

پخش زنده فوتبال رئال مادرید سویا – تی وی تو

 

سویا رئال مادرید
۶۳%مالکیت۳۷%
۲شوت در چارچوب ۳
۷شوت خارج از چارچوب۷
۲مهار دروازه بان۲
۶۲۷تعداد پاس۳۶۸
۵۵۷پاس صحیح۲۸۷
۲۴سانتر۹
۴کرنر۳
۱۵خطا۲۰
۳آفساید۰
۱کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال رئال مادرید سویا – تی وی تو

 

پخش آنلاین بازی رئال مادرید سویا

در دیداری از هفته بیستم لالیگا، رئال مادرید در روزی که میزبان سویا بود با حساب دو بر یک پیروز شد.این بازی که در نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسیده بود در نیمه دوم ۳ گل داشت که در این میان کاسمیرو دو بار در دقایق ۵۷ و ۶۹ برای رئال گلزنی کرد و لوک دی یانگ تک گل سویا را در دقیقه ۶۴ به ثمر رساند.این دوازدهمین پیروزی فصل رئال مادرید بود و با این نتیجه مجموع امتیازات یاران زیدان به ۴۳ رسید تا این تیم با یک بازی بیشتر نسبت به بارسلونا به صدر جدول لالیگا صعود کند.سویا نیز برای پنجمین بار در فصل جاری متحمل شکست شد و با ۳۵ امتیاز در رده چهارم جدول قرار گرفت.

پخش زنده فوتبال رئال مادرید سویا – تی وی تو

 

رئال مادرید سویا
۵۲%مالکیت۴۸%
۴شوت در چارچوب ۳
۷شوت خارج از چارچوب۴
۲مهار دروازه بان۲
۵۴۹تعداد پاس۵۰۷
۴۶۶پاس صحیح۴۲۱
۱۴سانتر۱۵
۲کرنر۴
۱۷خطا۱۲
۱آفساید۴
۳کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال رئال مادرید سویا – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال رئال مادرید سویا از اینترنت

در آخرین بازی از هفته پنجم رقابت‌های لالیگای اسپانیا، سویا در ورزشگاه رامون سانچز پیزخوان میزبان رئال مادرید بود که این دیدار در نهایت با تساوی ۰-۰ به پایان رسید.رئال مادرید در حالی پای به جهنم پیزخوان گذاشته بود که در چهار سال اخیر در این ورزشگاه حتی یک امتیاز هم به دست نیاورده بود. شاگردان زیدان در دقایق آغازین نیمه اول بیشتر بازی را در اختیار داشتند.

در ادامه پخش زنده بازی رئال مادرید سویا بازی کمی پربرخورد و فیزیکی دنبال می‌شد و فرصت‌های گلزنی زیادی شاهد نبودیم. در حالی که بازی برای میزبان دشوار شده بود نیمه اول با همان تساوی بدون گل به پایان رسید تا لوپتگی نفسی به راحتی بکشد.رئالی‌ها نیمه دوم را هم بهتر از حریف آغاز کردند و در دقیقه ۶۴ سرانجام قفل دروازه‌ها شکست.

روی ارسال زیبای کارواخال، کریم بنزما با یک ضربه سر فوق‌العاده دروازه سویا را گشود تا مهمان در این بازی پیش بیفتد. بعد از گل رئال فشار بازیکنان سویا افزایش یافت و سبزپوشان مادریدی در لاک دفاعی فرو رفتند.در دقیقه ۸۶ سویا توسط چیچاریتو به گل رسید اما گل او به دلیل آفساید مردود اعلام شد.

در ادامه پخش بازی زنده رئال مادرید و سویا تلاش‌های سویا برای رسیدن به گل ثمری‌ نداشت و رئال مادرید با کسب این پیروزی ۱۱ امتیازی شده و به رده دوم جدول لالیگا صعود کرد.

پخش زنده فوتبال رئال مادرید سویا – تی وی تو

 

سویارئال مادرید 
۵۴%مالکیت۴۶%
۰شوت در چارچوب ۴
۸شوت خارج از چارچوب۳
۳مهار دروازه بان۰
۵۳۶تعداد پاس۴۵۸
۴۵۷پاس صحیح۳۷۲
۳۵سانتر۱۱
۹کرنر۶
۱۶خطا۱۵
۲آفساید۱
۳کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال رئال مادرید سویا – تی وی تو

 

پخش زنده بازی رئال مادرید سویا امشب

از هفته بیستم لالیگای اسپانیا، دو تیم رئال مادرید و سویا در سانتیاگو برنابئو به مصاف یکدیگر رفتند. دیدار رفت دو تیم با برتری ۳-۰ سویا در پیزخوان خاتمه یافته بود.بازی در حالی آغاز شد که سکوهای خالی استادیوم برنابئو به علت نمایش‌های بد تیم رئال حسابی توی ذوق می‌خورد.  رئال مادرید برای کسب جایگاه سوم جدول رده‌بندی لالیگا باید سویا را در خانه شکست می‌داد. بازی با حملات کهکشانی‌ها و درخشش دنباله دار وینیسیوس جونیور آغاز شد.

ضربات مادریدی ها در نیمه اول پخش زنده رئال مادرید و سویا با دفاع خوب شاگردان ماچین راه به جایی نبرد تا بازی با همین نتیجه در نیمه اول خاتمه یابد.در نیمه دوم بازی شاگردان سولاری تغییر تاکتیک دادند تا روی شوت‌های از راه دور به گل برسند. پس از چند ضربه، دنی سبایوس در دقیقه ۶۷  توپ را به تیر دروازه کوبید. اما این کاسمیرو بود که در دقیقه ۷۸ با یک ضربه فوق‌العاده گل اول بازی را به ثمر رساند.

بازی در ادامه با حملات مادریدی‌ها ادامه پیدا کرد و لوکا مودریچ در دقیقه ۹۲ موفق شد گل دوم بازی را به ثمر برساند.با این سه امتیاز رئال با ۳۶ امتیاز در رده سوم ایستاد.

پخش زنده فوتبال رئال مادرید سویا – تی وی تو

 

رئال مادرید سویا
۶۹%مالکیت۳۱%
۶شوت در چارچوب ۱
۹شوت خارج از چارچوب۱
۱مهار دروازه بان۴۱
۶۷۵تعداد پاس۳۰۰
۵۷۵پاس صحیح۲۰۹
۱سانتر۳
۷کرنر۴
۱۴ضربه ایستگاهی۹
۹خطا۱۴
۲آفساید۱
۲کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال رئال مادرید سویا – تی وی تو