تی وی تو
رئال مادرید
سویا

یکشنبه ۷ آذر ۲۳:۳۰

پخش زنده لالیگا اسپانیا

گزارش زنده بازی رئال مادرید سویا امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی رئال مادرید سویا را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی رئال مادرید سویا امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال رئال مادرید و سویا به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی رئال مادرید سویا را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی رئال مادرید سویا را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال رئال مادرید سویا را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی رئال مادرید سویا  ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰

در هفته سی‌ و پنجم لالیگای اسپانیا در نبردی که در کورس قهرمانی اهمیت بسیاری داشت، رئال‌ مادرید و سویا به تساوی ۲-۲ رسیدند.رئال در حالی که باید برای صدرنشینی پیروز می‌شد، تنها توانست ۲ مرتبه گل خورده را پاسخ دهد تا شکست نخورد. فرناندو و راکیتیچ در دقایق ۲۲ و ۷۸ برای سویا و آسنسیو و آزار در دقایق ۶۷ و ۴+۹۰ برای رئال گلزنی کردند.

در پایان گزارش زنده بازی رئال مادرید سویا و با این تساوی، رئال ۷۵ امتیازی شد و به رده دوم رسید. سویا هم با ۷۱ امتیاز در رده چهارم جدول قرار گرفته.

 

پخش زنده بازی رئال مادرید سویا

 

رئال‌ مادرید سویا 
۵۸%مالکیت۴۲%
۷شوت در چارچوب ۳
۹شوت خارج از چارچوب۳۱
۱مهار دروازه بان۵
۶۱۹تعداد پاس۴۴۶
۵۶۳پاس صحیح۳۸۱
۳۰سانتر۱۱
۷کرنر۳
۸خطا۸
۱آفساید۰
۱کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی رئال مادرید سویا

 

پخش زنده بازی رئال مادرید سویا – ۱۵ آذر ۹۹

در هفته دوازدهم لالیگا، سویا در سانچس پیسخوان میزبان رئال مادریدی بود که این روزها در بحران قرار دارد و در نهایت یک بر صفر شکست خورد. بونو سنگربان سویا در دقیقه ۵۵ با یک گل به خودی سه امتیاز را به جیب کهکشانی‌ها واریز کرد تا اوضاع زیدان در این شرایط کمی بهتر شود و تیمش با ۲۰ امتیاز به رده سوم صعود کند. سویا هم با ۱۶ امتیاز در رده پنجم قرار دارد. این دومین فصل متوالی است که سویا مقابل رئال در خانه خودش شکست می‌خورد.

 

پخش زنده فوتبال رئال مادرید سویا – تی وی تو

 

سویا رئال مادرید
۶۳%مالکیت۳۷%
۲شوت در چارچوب ۳
۷شوت خارج از چارچوب۷
۲مهار دروازه بان۲
۶۲۷تعداد پاس۳۶۸
۵۵۷پاس صحیح۲۸۷
۲۴سانتر۹
۴کرنر۳
۱۵خطا۲۰
۳آفساید۰
۱کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال رئال مادرید سویا – تی وی تو

 

پخش زنده بازی رئال مادرید سویا – ۲۸ دی ۹۸

در دیداری از هفته بیستم لالیگا، رئال مادرید در روزی که میزبان سویا بود با حساب دو بر یک پیروز شد.این بازی که در نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسیده بود در نیمه دوم ۳ گل داشت که در این میان کاسمیرو دو بار در دقایق ۵۷ و ۶۹ برای رئال گلزنی کرد و لوک دی یانگ تک گل سویا را در دقیقه ۶۴ به ثمر رساند.این دوازدهمین پیروزی فصل رئال مادرید بود و با این نتیجه مجموع امتیازات یاران زیدان به ۴۳ رسید تا این تیم با یک بازی بیشتر نسبت به بارسلونا به صدر جدول لالیگا صعود کند.سویا نیز برای پنجمین بار در فصل جاری متحمل شکست شد و با ۳۵ امتیاز در رده چهارم جدول قرار گرفت.

پخش زنده فوتبال رئال مادرید سویا – تی وی تو

 

رئال مادرید سویا
۵۲%مالکیت۴۸%
۴شوت در چارچوب ۳
۷شوت خارج از چارچوب۴
۲مهار دروازه بان۲
۵۴۹تعداد پاس۵۰۷
۴۶۶پاس صحیح۴۲۱
۱۴سانتر۱۵
۲کرنر۴
۱۷خطا۱۲
۱آفساید۴
۳کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال رئال مادرید سویا – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال رئال مادرید سویا – ۳۱ شهریور ۹۸

در آخرین بازی از هفته پنجم رقابت‌های لالیگای اسپانیا، سویا در ورزشگاه رامون سانچز پیزخوان میزبان رئال مادرید بود که این دیدار در نهایت با تساوی ۰-۰ به پایان رسید.رئال مادرید در حالی پای به جهنم پیزخوان گذاشته بود که در چهار سال اخیر در این ورزشگاه حتی یک امتیاز هم به دست نیاورده بود. شاگردان زیدان در دقایق آغازین نیمه اول بیشتر بازی را در اختیار داشتند.

در ادامه پخش زنده بازی رئال مادرید سویا بازی کمی پربرخورد و فیزیکی دنبال می‌شد و فرصت‌های گلزنی زیادی شاهد نبودیم. در حالی که بازی برای میزبان دشوار شده بود نیمه اول با همان تساوی بدون گل به پایان رسید تا لوپتگی نفسی به راحتی بکشد.رئالی‌ها نیمه دوم را هم بهتر از حریف آغاز کردند و در دقیقه ۶۴ سرانجام قفل دروازه‌ها شکست.

روی ارسال زیبای کارواخال، کریم بنزما با یک ضربه سر فوق‌العاده دروازه سویا را گشود تا مهمان در این بازی پیش بیفتد. بعد از گل رئال فشار بازیکنان سویا افزایش یافت و سبزپوشان مادریدی در لاک دفاعی فرو رفتند.در دقیقه ۸۶ سویا توسط چیچاریتو به گل رسید اما گل او به دلیل آفساید مردود اعلام شد.

در ادامه پخش بازی زنده رئال مادرید و سویا تلاش‌های سویا برای رسیدن به گل ثمری‌ نداشت و رئال مادرید با کسب این پیروزی ۱۱ امتیازی شده و به رده دوم جدول لالیگا صعود کرد.

پخش زنده فوتبال رئال مادرید سویا – تی وی تو

 

سویارئال مادرید 
۵۴%مالکیت۴۶%
۰شوت در چارچوب ۴
۸شوت خارج از چارچوب۳
۳مهار دروازه بان۰
۵۳۶تعداد پاس۴۵۸
۴۵۷پاس صحیح۳۷۲
۳۵سانتر۱۱
۹کرنر۶
۱۶خطا۱۵
۲آفساید۱
۳کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال رئال مادرید سویا – تی وی تو

 

پخش زنده بازی رئال مادرید سویا – ۲۹ دی ۹۷

از هفته بیستم لالیگای اسپانیا، دو تیم رئال مادرید و سویا در سانتیاگو برنابئو به مصاف یکدیگر رفتند. دیدار رفت دو تیم با برتری ۳-۰ سویا در پیزخوان خاتمه یافته بود.بازی در حالی آغاز شد که سکوهای خالی استادیوم برنابئو به علت نمایش‌های بد تیم رئال حسابی توی ذوق می‌خورد.  رئال مادرید برای کسب جایگاه سوم جدول رده‌بندی لالیگا باید سویا را در خانه شکست می‌داد. بازی با حملات کهکشانی‌ها و درخشش دنباله دار وینیسیوس جونیور آغاز شد.

ضربات مادریدی ها در نیمه اول پخش زنده رئال مادرید و سویا با دفاع خوب شاگردان ماچین راه به جایی نبرد تا بازی با همین نتیجه در نیمه اول خاتمه یابد.در نیمه دوم بازی شاگردان سولاری تغییر تاکتیک دادند تا روی شوت‌های از راه دور به گل برسند. پس از چند ضربه، دنی سبایوس در دقیقه ۶۷  توپ را به تیر دروازه کوبید. اما این کاسمیرو بود که در دقیقه ۷۸ با یک ضربه فوق‌العاده گل اول بازی را به ثمر رساند.

بازی در ادامه با حملات مادریدی‌ها ادامه پیدا کرد و لوکا مودریچ در دقیقه ۹۲ موفق شد گل دوم بازی را به ثمر برساند.با این سه امتیاز رئال با ۳۶ امتیاز در رده سوم ایستاد.

پخش زنده فوتبال رئال مادرید سویا – تی وی تو

 

رئال مادرید سویا
۶۹%مالکیت۳۱%
۶شوت در چارچوب ۱
۹شوت خارج از چارچوب۱
۱مهار دروازه بان۴۱
۶۷۵تعداد پاس۳۰۰
۵۷۵پاس صحیح۲۰۹
۱سانتر۳
۷کرنر۴
۱۴ضربه ایستگاهی۹
۹خطا۱۴
۲آفساید۱
۲کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال رئال مادرید سویا – تی وی تو