تی وی تو
فوتبال  رئال مادرید رایو وایکانو زنده

فوتبال رئال مادرید رایو وایکانو زنده

رئال مادرید
رایو وایکانو

یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۶:۳۰

پخش زنده لالیگا اسپانیا

پخش زنده فوتبال رئال مادرید رایو وایکانو امروز یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ و در رقابت‌های لالیگای اسپانیا و از ساعت ۱۶:۳۰ تیم‌های رئال مادرید و رایو وایکانو بازی خواهند داشت. رئال مادرید مقابل رایو وایکانو را آنلاین تماشا کنید.

به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی رئال مادرید و رایو وایکانو امشب را آنلاین تماشا کنید. برای تماشای زنده فوتبال رئال مادرید رایو وایکانو، شما می توانید رئال مادرید و رایو وایکانو زنده را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده فوتبال رئال مادرید رایو وایکانو

۱۴ آبان ۱۴۰۲

تیم های رئال مادرید و رایو وایکانو در هفته دوازدهم لالیگا با هم دیدار کردند.  نیمه‌نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در نیمه‌دوم به تلاش خود برای باز کردن دروازه حریف ادامه دهند.

در نیمه‌دوم روند آرام بازی ادامه داشت وعلی‌رغم وجود موقعیت های مناسب، بازیکنان دو تیم در استفاده از آن‌ها موفق نبودند تا این که با به صدا در آمدن سوت پایان بازی، پخش زنده فوتبال رئال مادرید رایو وایکانو با تساوی بدون گل به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال رئال مادرید رایو وایکانو

رئال مادریدرایو وایکانو
۶۳%مالکیت۳۷%
۵شوت در چارچوب ۰
۱۲شوت خارج از چارچوب۱
۰مهار دروازه بان۵
۵۴۵تعداد پاس۳۲۳
۴۶۷پاس صحیح۲۳۱
۳۱سانتر۹
۱۱کرنر۱
۱۲خطا۱۵
۲آفساید۲
۳کارت زرد۵

پخش زنده فوتبال رئال مادرید رایو وایکانو

پخش زنده بازی رئال مادرید رایو وایکانو

۳ خرداد ۱۴۰۲

در جریان بازی های هفته سی و هشتم لالیگا، تیک های رئال مادرید و رایو وایکانو با هم دیدار کردند. نیمه نخست این دیدار با تک گل بنزما در دقیقه ۳۱ و برتری ۱-۰ رئال به پایان رسید.

ر نیمه دوم اما علی‌رغم وجود موقعیت های مناسب، بازیکنان دو تیم در استفاده از آن‌ها موفق نبودند تا این که با نزدیک شدن به دقایق پایانی پخش زنده بازی رئال مادرید رایو وایکانو، رایو با ضربه ای از توماس حساب کار را به تساوی ۱-۱ رسان اما این نتیجه زیاد پایدار نماند زیرا که رئالی ها این بار با کمک رودریگو برتری را پس گرفتند و با نتیجه ۲-۱ به پیروزی رسیدند. 

پخش زنده فوتبال رئال مادرید رایو وایکانو

رئال مادریدرایو وایکانو
۶۱%مالکیت۳۹%
۳شوت در چارچوب ۶
۶شوت خارج از چارچوب۶
۵مهار دروازه بان۱
۷۲۳تعداد پاس۴۵۸
۶۶۵پاس صحیح۳۹۲
۱۴سانتر۱۶
۵کرنر۲
۱۱خطا۱۴
۴آفساید۰
۱کارت زرد۳

پخش زنده فوتبال رئال مادرید رایو وایکانو

پخش زنده فوتبال رئال مادرید و رایو وایکانو

۱۶ آبان ۱۴۰۱

از هفته سیزدهم رقابت های لالیگای اسپانیا، رئال مادرید مهمان رایو وایکانو بود. در یک دیدار پرگل، رئال مادرید خیلی زود مقابل حریف کم نام و نشان اما آماده اش عقب افتاد. در پایان نیمه اول شاگردان آنچلوتی برای دقایقی بسیار خوب عمل کردند و توانستند با پنالتی مودریچ و گل میلیتائو کامبک بزنند اما میزبان تسلیم نشد و در همان نیمه اول کار را به تساوی کشاند.

نیمه دوم آرام تر آغاز شد تا آنکه در دقیقه ۶۷ پخش زنده فوتبال رئال مادرید و رایو وایکانو شاگردان آندونی ایرائولا صاحب یک ضربه پنالتی شدند. با وجود آنکه کورتوا توانست ضربه نخست را مهار کند اما به دلیل حضور کارواخال در محوطه جریمه پیش از زدن پنالتی، ضربه تکرار شد و ترخو توانست شبی فراموش نشدنی را برای هواداران تیمش به ارمغان بیاورد. 

در پایان پخش بازی رئال مادرید و رایو وایکانو و با این شکست، رئال مادرید همچنان با ۳۲ امتیاز در رده دوم باقی ماند. بارسلونا با ۳۴ امتیاز صدرنشین لالیگا است.

پخش زنده بازی رئال مادرید و رایو وایکانو

رایو وایکانو  رئال مادرید
۴۵%مالکیت۵۵%
۷شوت در چارچوب ۲
۵شوت خارج از چارچوب۱۰
۰مهار دروازه بان۴
۳۶۷تعداد پاس۴۴۹
۲۹۸پاس صحیح۳۸۶
۱۹سانتر۲۲
۴کرنر۵
۲۲خطا۱۱
۲آفساید۰
۴کارت زرد۵

 

پخش زنده بازی رئال مادرید و رایو وایکانو

پخش بازی رئال مادرید و رایو وایکانو

۷ اسفند ۱۴۰۱

در جریان بازی های هفته ی بیست و ششم لالیگا ، رایو وایکانو میزبان رئال مادرید بود. 

در حالی که به نظر نمی رسید رئال مادرید مقابل حریفی که در هر چهار بازی قبلی شکست خورده بود و در سه بازی قبلی حداقل دو گل دریافت کرده بود کار سختی نداشته باشد، میزبان غافلگیرکننده بود. با این حال لیدر لالیگا برای کم نکردن فاصله با رقبا، تا آخرین لحظه به حملات خود ادامه داد و موفق شد پیروز شود.

با حضور اسطوره رئال مادرید لوکا زیدان در دروازه “رایو وایکانو” شاگردان آنچلوتی شروع به حملات کردند. آسنسیو در ۱۰ دقیقه ابتدایی در متن حملات رئال قرار داشت. همین بازیکن در دقیقه ۲۳ روی ارسال کارواخال و شوت دیدنی از سمت راست محوطه جریمه قرار بود دروازه را باز کند که زیدان با یک فوق سیو دروازه را دفع کرد.

وینیسیوس که به دنبال بازگشت به روزهای اوج خود است در این دیدار مقابل رئال مادرید تلاش کرد گلزنی کند اما اولین تلاش های او از جمله پرتاب از راه دور بی نتیجه بود. کم کم در میانه خط هافبک کریم بنزما به تیم پیوست اما هنوز خبری از گل نشد.

در آخرین دقایق نیمه اول پخش زنده بازی رئال مادرید و رایو وایکانو رئال در نهایت به گل رسید اما داور بلافاصله سوت تکذیب را داد. کازیمیر توپ را در محوطه جریمه کنترل کرد و سپس به ساق پا ضربه زد. در این بین اشتباه و آفساید هند توسط داور اعتراف شد که او این فرصت را از دست داد. رئال در وقت اضافه به حملات خود ادامه داد و اگر سیو دیدنی زیدان نبود، هموطن بنزما برای پیروزی به رختکن می رفت.

نیمه دوم بازی نیز مانند نیمه اول با پیروزی “رئال” آغاز شد اما اولین موقعیت جدی او را از سوی بازیکنان “رایووایکانو” شاهد بودیم. سوارز در دقیقه ۵۵ با ضربه سر تماشایی وارد دروازه رئال شد که کارتاوا با واکنش موثرتری توپ را مهار کرد تا دیگر تیمش غافلگیر نشود.

پس از این سیو، “رئال” دوباره انگیزه یافت تا گل پیروزی را به ثمر برساند و دقایقی بعد وارد یک حرکت فنی شد و مودریچ را برای گلزنی فرستاد، اما باز هم زیدان به موقع پاسخ داد تا بازی را با نتیجه ۰ بر صفر نجات دهد. . در میانه حملات رئال، رایو وایکانو همچنان بر ارسال از جناحین اصرار داشت.

در دقیقه ۷۲ بازی، رئال مانند نیمه اول یک گل به ثمر رساند که داور آن را مردود اعلام کرد. گل توسط مودریچ به ثمر رسید اما پرچم داور آفساید بود. ده دقیقه قبل از بازی، حمله ناگهانی میزبان، رئال را تا آستانه شکست باورنکردنی پیش برد، اما کارتوو دوباره به عنوان ناجی ظاهر شد. او در دو مرحله ضربه حریف را در موقعیت تک به تک مهار کرد و یک ثانیه بعد با یک پرش بلند همان توپ را به کرنر زد.

پس از تلاش های ناموفق فوق، در نهایت شاهد عبور توپ سمت راست از خط دروازه بودیم. گلی که تنها گل پیروزی در بازی “رئال” شد. همکاری زیبای کریم بنزما و وینیسیوس جونیور در دقیقه ۸۳ سرانجام مقاومت زیدان و یارانش را شکست تا در سکوت تماشاگران حاضر در ورزشگاه، پیروزی را جشن بگیرند. در این صحنه بنزما توپ را به وینیسیوس رساند و با شروعی سریع چند قدمی جلو رفت. در بهترین لحظه شاهد بازگشت توپ به سمت کریم بودیم و تصمیم بعدی او یک ضربه دقیق به دروازه بود که منجر به تک گل بازی شد.

پس از آن گل و پس از ۵ دقیقه وقت اضافه، “رئال” به حملات خود ادامه داد تا حریف را از ضدحمله باز دارد و برنده بازی شود.

در پایان پخش زنده بازی رئال مادرید و رایو وایکانو شاگردان کارلت با این برد ۶۰ امتیازی شدند تا در یک بازی ۹ امتیاز دیگر فاصله با “سویا” را افزایش دهند. با این شکست میزبان نیز یک پله در جدول پایین آمد.

پخش زنده بازی رئال مادرید و رایو وایکانو

رایو وایکانو رئال مادرید
۳۴%مالکیت۶۶%
۵شوت در چارچوب ۶
۱۰شوت خارج از چارچوب۲
۵مهار دروازه بان۵
۳۳۲تعداد پاس۶۸۳
۲۷۰پاس صحیح۵۹۹
۲۷سانتر۱۷
۵کرنر۹
۲۰خطا۵
۰آفساید۵
۵کارت زرد۳

 

پخش زنده بازی رئال مادرید و رایو وایکانو

 

پخش زنده بازی رئال مادرید و رایو وایکانو

از هفته سیزدهم رقابت های لالیگا تیم های رئال مادرید و رایو در مقابل هم قرار گرفتند. رئال مادرید در حالی که می توانست رایو وایکانو را گلباران کند، چوب از دست دادن موقعیت هایش را خورد و در دقایق پایانی با استرس دیوانه واری مواجه شد اما در نهایت موفق شد که سه امتیاز سخت را کسب کند.

اهمال کاری بازیکنان رئال مادرید در بستن بازی باعث شد تا دقایق پایانی پخش زنده بازی رئال مادرید و رایو وایکانو دیوانه وار شوند. رئال در نیمه اول با گلهای کروس و بنزما پیش افتاد و هم در نیمه اول و هم در نیمه دوم می توانست گلهای بیشتری بزند. در حقیقت مشخص نیست که چرا در شبی که بنزما روی فرم همیشگی خود نیست و موقعیت ها را خراب می کند، هیچ بازیکن دیگری در ترکیب نیست که ضربات آخر را بزند و کار را تمام کند. شاید در چنین موقعیت هایی است که مشخص شود که رئال مادرید به بازیکنی نظیر امباپه نیاز دارد تا با روحیه و انگیزه اش کار را تمام کند.

پس از گل فالکائو، رئال مادرید لحظاتی کذایی و دیوانه وار را تجربه کرد. کروس از روی خط توپ را در آورد و کورتوا سوپرسیوی بی نظیر داشت تا رئال مادرید هر سه امتیاز خانگی را کسب کند. رئال تا پیش از گل فالکائو تیم غالب میدان بود و می توانست چندین گل بزند اما در پایان پخش زنده بازی رئال مادرید و رایو وایکانو بازیکنان رئال مادرید با استرسی دیوانه وار فهمیدند که چه اشتباهی کرده اند که فرصت هایشان را از دست داده اند.

 

پخش زنده فوتبال رئال مادرید و رایو وایکانو

 

رئال مادرید
۵۵%مالکیت۴۵%
۷شوت در چارچوب ۷
۶شوت خارج از چارچوب۷
۵مهار دروازه بان۵
۵۵۱تعداد پاس۴۴۳
۴۸۸پاس صحیح۳۹۵
۱۴سانتر۳۰
۴کرنر۵
۸خطا۱۴
۴آفساید۰
۱کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال رئال مادرید و رایو وایکانو

 

پخش زنده بازی رئال مادرید و رایو وایکانو

در هفته سی و پنجم از رقابتهای لالیگا تیم رایو وایکانو موفق شد در زمین خود مهمان پرقدرتش رئال مادرید را با یک گل شکست دهد . در نیمه اول و در دقیقه ۲۳ امباربا توانست از روی نقطه پنالتی تک گل بازی را به ثمر برساند . بعد از گل رایو وایکانو رئال مادرید یکپارچه حمله شد تا به گل تساوی دست پیدا کند . با شروع نیمه دوم زیدان برای تقویت تیم دست به تغییراتی زد اما این تعویض ها هم کارساز نبود و در نهایت با پایان فوتبال زنده رئال مادرید و رایو وایکانو  این رایووایکانو بود که با همان تک گل امباربا به پیروزی رسید 

پخش زنده بازی رئال مادرید رایو وایکانو

 

رایووایکلنورئال مادرید
۴۸مالکیت۵۲
۵شوت در چارچوب ۳
۳شوت خارج از چارچوب۳
۳مهار دروازه بان۳
۳۷۵تعداد پاس۳۹۸
۳۰۳پاس صحیح۳۲۷
۶سانتر۳
۶کرنر۶
۲۱خطا۶
۳آفساید۶
۲کارت زرد۵

پخش زنده بازی رئال مادرید رایو وایکانو

پخش بازی زنده رئال مادرید و رایو وایکانو

در هفته شانزدهم از سری رقابتهای لالیگای اسپانیا تیم رئال مادرید توانست با تک گل کریم بنزما از سد رایووایکانو عبور کند . به جز گل بنزما که در دقیقه ۱۳ روی پاس لوکاس واسکز به ثمر رسید در نیمه اول این دیدار اتفاق خاص دیگری رخ نداد . با شروع نیمه دوم موج جدید حملات پر دامنه رئال آغاز شد و با توجه تلاشهای فراوان سولاری ، نتوانستند برای بار دوم گلزنی کنند و با همان تک گل نیمه اول به برتری رسیدند تا در پایان پخش زنده فوتبال رئال مادرید رایو وایکانو به سه امتیاز بازی دست بیابند. 

پخش زنده بازی رئال مادرید رایو وایکانو

 

رئال مادریدرایووایکلنو
۶۹مالکیت۳۱
۴شوت در چارچوب ۳
۳شوت خارج از چارچوب۶
۳مهار دروازه بان۳
۷۵۲تعداد پاس۳۳۲
۶۸۵پاس صحیح۲۶۰
۱سانتر۳
۴کرنر۴
۱۵خطا۱۸
۶آفساید۲
۰کارت زرد۳

 

پخش زنده بازی رئال مادرید رایو وایکانو