تی وی تو
رئال مادرید
رایو وایکانو

شنبه ۱۵ آبان ۲۳:۳۰

پخش زنده لالیگا اسپانیا

گزارش زنده فوتبال رئال مادرید رایو وایکانو امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی رئال مادرید و رایو وایکانو را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی رئال مادرید و رایو وایکانو امشب را آنلاین تماشا کنید.

گزارش زنده فوتبال رئال مادرید و رایو وایکانو امشب

اگر برای دیدن گزارش زنده فوتبال رئال مادرید و رایو وایکانو به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا گزارش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی رئال مادرید رایو وایکانو را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی رئال مادرید رایو وایکانو را تماشا کنیم

برای تماشای گزارش زنده فوتبال رئال مادرید رایو وایکانو، شما می توانید بازی رئال مادرید و رایو وایکانو زنده را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان زنده بازی رئال مادرید رایو وایکانو، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که گزارش فوتبال رئال مادرید و رایو وایکانو را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی رئال مادرید رایو وایکانو ۸ اردیبهشت ۹۸

در هفته سی و پنجم از رقابتهای لالیگا تیم رایو وایکانو موفق شد در زمین خود مهمان پرقدرتش رئال مادرید را با یک گل شکست دهد . در نیمه اول و در دقیقه ۲۳ امباربا توانست از روی نقطه پنالتی تک گل بازی را به ثمر برساند . بعد از گل رایو وایکانو رئال مادرید یکپارچه حمله شد تا به گل تساوی دست پیدا کند . با شروع نیمه دوم زیدان برای تقویت تیم دست به تغییراتی زد اما این تعویض ها هم کارساز نبود و در نهایت با پایان گزارش زنده فوتبال رئال مادرید رایو وایکانو  این رایووایکانو بود که با همان تک گل امباربا به پیروزی رسید 

پخش زنده بازی رئال مادرید رایو وایکانو

 

رایووایکلنورئال مادرید
۴۸مالکیت۵۲
۵شوت در چارچوب ۳
۳شوت خارج از چارچوب۳
۳مهار دروازه بان۳
۳۷۵تعداد پاس۳۹۸
۳۰۳پاس صحیح۳۲۷
۶سانتر۳
۶کرنر۶
۲۱خطا۶
۳آفساید۶
۲کارت زرد۵

پخش زنده بازی رئال مادرید رایو وایکانو

پخش زنده بازی رئال مادرید رایو وایکانو ۲۴ آذر ۹۷

در هفته شانزدهم از سری رقابتهای لالیگای اسپانیا تیم رئال مادرید توانست با تک گل کریم بنزما از سد رایووایکانو عبور کند . به جز گل بنزما که در دقیقه ۱۳ روی پاس لوکاس واسکز به ثمر رسید در نیمه اول این دیدار اتفاق خاص دیگری رخ نداد . با شروع نیمه دوم موج جدید حملات پر دامنه رئال آغاز شد و با توجه تلاشهای فراوان سولاری ، نتوانستند برای بار دوم گلزنی کنند و با همان تک گل نیمه اول به برتری رسیدند تا در پایان گزارش زنده فوتبال رئال مادرید رایو وایکانو به سه امتیاز بازی دست بیابند. 

پخش زنده بازی رئال مادرید رایو وایکانو

 

رئال مادریدرایووایکلنو
۶۹مالکیت۳۱
۴شوت در چارچوب ۳
۳شوت خارج از چارچوب۶
۳مهار دروازه بان۳
۷۵۲تعداد پاس۳۳۲
۶۸۵پاس صحیح۲۶۰
۱سانتر۳
۴کرنر۴
۱۵خطا۱۸
۶آفساید۲
۰کارت زرد۳

 

پخش زنده بازی رئال مادرید رایو وایکانو