تی وی تو

پخش زنده بازیها در اپلیکیشن تی وی تو

همین حالا نصب کنید

پخش زنده فوتبال رئال مادرید بتیس

رئال مادرید
رئال بتیس

شنبه ۴ اردیبهشت ۲۳:۳۰

پخش زنده لالیگا اسپانیا

پخش زنده بازی رئال مادرید رئال بتیس امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی رئال مادرید رئال بتیس را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی رئال مادرید رئال بتیس امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لالیگا اسپانیا

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال رئال مادرید – رئال بتیس به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی رئال مادرید رئال بتیس را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی رئال مادرید رئال بتیس را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی رئال مادرید رئال بتیس را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال رئال مادرید رئال بتیس را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی رئال مادرید رئال بتیس – ۵ مهر ۹۹

رئال مادرید در هفته سوم لالیگا، مهمان رئال بتیس بود و موفق شد حریفش را در خانه شکست داده و سه امتیاز این دیدار را کسب کند.در آخرین بازی از شب دوم هفته سوم رقابت‌های لالیگا، رئال مادرید در ورزشگاه بنیتو ویلامارین مهمان رئال بتیس بود و این تیم را خانه‌اش با نتیجه ۲-۳ شکست دهد.رئال در این دیدار تیم برتر میدان بود و پس از ۱۴ دقیقه توسط فده والورده به گول برتری دست یافت. این گل نخستین گل رئال مادرید در رقابت‌های لالیگا بود که توسط هافبک اروگوئۀ به ثمر رسید.

پس از این گل نوبت به رئال بتیس رسید تا توپ‌ و میدان را در اختیار گیرد و این تیم موفق شد در دقیقه ۳۵ با عیسی ماندی بازی را مساوی کند.دو دقیقه بعد سبز و سفید پوشان موفق به زدن گل برتری شدند و ویلیام کاروالیو موفق شد تا برای بار دوم دروازه کورتوا را بازی کند.نیمه نخست این دیدار با برتر بتیس به پایان رسید و این تیم موفق شد در ۴۵ دقیقه نخست، رئال مادرید را با نتیجه ۱-۲ شکست دهد.

در نیمه دوم رئال برای جبران نتیجه پیش کشید و در دقیقه ۴۸ و روی اشتباه امرسون که گل به خودی زد، بازی را تساوی کرد.در دقیقه ۶۷ امرسون که قبل از این گل به خودی زده بود، اشتباه دیگری انجام داد و با دریافت کارت سرخ از زمین بازی اخراج شد.با اخراج این مدافع برزیلی، رئال بتیس ده نفره شد تا شاگردان زیدان کار راحتی برای ادامه بازی داشته باشند.

در دقیقه ۸۰ بازی مارک بارترا بر روی بنزما مرتکب خطا شد و داور بازی پنالتی اعلام کرد.راموس مانند همیشه پشت توپ ایستاد و به زیبایی توپ را به دروازه چسباند و گل برتری تیمش را به ثمر رساند.در ادامه توپی از خط دروازه‌ها عبور نکرد و رئال موفق شد با نتیجه ۲-۳ بتیس را شکست دهد و نخستین پیروزی خود را در فصل جدید تجربه کند.با این پیروزی رئال مادرید موقتاً در رده پنجم قرار گرفت و بتیس دوم شد.

 

 

رئال بتیس رئال مادرید
۴۵% مالکیت ۵۵%
۵ شوت در چارچوب  ۴
۵ شوت خارج از چارچوب ۷
۲ مهار دروازه بان ۳
۴۵۳ تعداد پاس ۵۳۹
۳۷۱ پاس صحیح ۴۶۶
۱۳ سانتر ۱۶
۸ کرنر ۳
۹ خطا ۱۰
۱ آفساید ۸
۵ کارت زرد ۲
۱ کارت قرمز ۰

 

 

پخش زنده بازی رئال مادرید رئال بتیس-۱۸ اسفند ۹۸

هفته ی بیست‌وهفتم رقابت‌های لالیگای اسپانیا با شکست ۲ بر یک تیم رئال مادرید در خانه ی رئال بتیس به پایان رسید. این جدال ورزشگاه دلوپرا اتفاق افتاد و در ابتدا میزبان با گل سیدنی در دقیقه ی ۴۰ پیش افتاد، اما کریم بنزما در سومین دقیقه ی وقت‌ تلف شده ی نیمه ی اول ، گل تساوی رئال را از روی نقطه ی پنالتی به ثمر رساند. بازی در نیمه ی دوم در حال اتمام بود که با اشتباه بنزما، کریستین تیو در دقیقه ی ۸۳ گل برتری بتیس را به ثمر رساند. به این ترتیب رئال مادرید با قبول سومین شکست خود در فصل جاری لالیگا فرصت صدرنشینی را از دست داد و با ۵۶ امتیاز پشت سر بارسلونای ۵۸ امتیازی در رده ی دوم جدول ماند.

رئال بتیس رئال مادرید
۴۲% مالکیت ۵۸%
۳ شوت در چارچوب  ۴
۶ شوت خارج از چارچوب ۸
۳ مهار دروازه بان ۱
۴۱۰ تعداد پاس ۵۳۷
۳۱۳ پاس صحیح ۴۴۷
۱۲ سانتر ۲۶
۶ کرنر ۲
۸ خطا ۱۱
۱ آفساید ۶
۱ کارت زرد ۱

پخش زنده بازی رئال مادرید رئال بتیس-۱۱ آبان ۹۸

در خلال دیدار های  هفته ی ۲۷ لالیگا ی اسپانیا در سویا ، شاگردان زین الدین زیدان فرصت داشتند تا با پیروزی برابر بتیس، به صدر جدول صعود کنند اما در نهایت به یک تساوی خانگی رضایت دادند تا همچنان در رده دوم جدول لالیگا باشند. با آغاز نیمه ی اول ، رئالی ها بازی را هجومی شروع کردند و در دقیقه ی ۸، ادن هازارد با پاس بنزما، دروازه ی حریف را باز کرد اما داور بعد از استفاده از دوربین ، این گل را نپذیرفت. در دقیقه ی ۱۸ نیز رئالی ها یک فرصت بسیار عالی برای گلزنی داشتند که ضربه ی تونی کروس از کنار دروازه ی بتیس به بیرون رفت.

چهار دقیقه بعد بتیس نیز صاحب اولین موقعیت جدی اش شد اما ضربه نبیل فکیر هم راهی به چارچوب دروازه ی رئال مادرید پیدا نکرد. رئال توانست بازی خوبی از خود به نمایش بگذارد اما بازیکنان این تیم نمی توانستند موقعیت خاصی روی دروازه ی حریف ایجاد کنند تا اینکه در دقیقه ی ۴۳، پاس بنزما، راموس را در یک موقعیت عالی قرار داد اما واکنش عالی روبلس، دروازه بتیس را نجات داد و نیمه اول با تساوی ۰-۰ به پایان رسید.

نیمه دوم را هم رئالی ها بهتر آغاز کردند اما باز هم بازیکنان بتیس با دفاع فشرده، مانع از ایجاد موقعیت روی دروازه شان می شدند. اولین موقعیت جدی رئال در این نیمه، در دقیقه ی ۶۴ ایجاد شد؛ زمانی که پاس تونی کروس، مندی را صاحب موقعیت کرد اما ضربه ی این بازیکن از کنار دروازه به بیرون رفت.

حملات رئال ادامه پیدا کرد اما باز هم موقعیت چندانی نصیب این تیم نمیشد ، تا پایان بازی هر دو تیم موقعیت های زیادی برای گلزنی پیدا کردند اما هیچ یک موفق به باز کردن دروازه ی حریف نشد و به این ترتیب بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید. 

رئال مادرید رئال بتیس
۶۳% مالکیت ۳۷%
۷ شوت در چارچوب  ۳
۱۰ شوت خارج از چارچوب ۶
۳ مهار دروازه بان ۷
۵۹۱ تعداد پاس ۳۵۴
۵۱۱ پاس صحیح ۲۸۱
۲۸ سانتر ۱۰
۹ کرنر ۴
۱۱ خطا ۱۷
۱ آفساید ۰
۲ کارت زرد ۴

پخش زنده بازی رئال مادرید رئال بتیس-۲۹ اردیبهشت ۹۸

تیم های فوتبال رئال بتیس و رئال مادرید در هفته ی سی و هشتم رقابت های لالیگا و در ورزشگاه  سانتیاگو برنابئو ی مادرید به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان کهکشانی ها شکست را با نتیجه ی ۲-۰ قبول کردند. رئالی ها از ابتدا در این بازی خیلی خوب نبودند و فرصت های زیادی از دست دادند. پس از پایان نیمه ی اول با نتیجه ی ۰-۰ ، لورن مورون موفق شد با یک ضد حمله در دقیقه ی ۶۱  دروازه ی رئال را باز کند . ساختار پراکنده ی رئال مادرید سبب شد تا چند دقیقه بعد ( دقیقه ی ۷۳ ) دروازه ی این تیم  این بار توسط خسه رودریگز باز شود .

گل دوم جبران امتیاز را برای رئالی ها سخت تر کرد و تا پایان بازی این تیم نتوانست دروازه ی حریف را باز کند ، پس بازی با نتیجه ی ۲-۰ به نفع رئال بتیس به پایان رسید.

رئال مادرید رئال بتیس
۴۷% مالکیت ۵۳%
۲ شوت در چارچوب  ۷
۶ شوت خارج از چارچوب ۲
۵ مهار دروازه بان ۲
۴۶۷ تعداد پاس ۵۳۰
۴۰۲ پاس صحیح ۴۵۴
۳ سانتر ۰
۱ کرنر ۵
۱۰ ضربه ایستگاهی ۱۵
۱۸ خطا ۱۰
۱ آفساید ۴
۴ کارت زرد ۱

بازیهای پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت

بازیهای جمعه ۲۴ اردیبهشت

بازیهای شنبه ۲۵ اردیبهشت