تی وی تو
فوتبال  رئال مادرید براگا زنده

فوتبال رئال مادرید براگا زنده

رئال مادرید
براگا

چهارشنبه ۱۷ آبان ۲۳:۳۰

پخش زنده لیگ قهرمانان اروپا

پخش زنده فوتبال رئال مادرید براگا، امروز چهارشنبه ۱۷ آبان ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا و از ساعت ۲۳:۳۰ تیم های رئال مادرید و براگا بازی خواهند داشت. رئال مادرید مقابل براگا را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی رئال مادرید و براگا

اگر برای دیدن فوتبال زنده رئال مادرید و براگا و دریافت نتایج زنده فوتبال به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراهم کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی رئال مادرید براگا را از تی وی تو تماشا کنید

شما می توانید پخش زنده مسابقات لیگ قهرمانان اروپا و بازی زنده تیم های رئال مادرید و براگا را امروز آنلاین از تی وی تو دنیال کنید و حتی از تماشای بازیهای لیگ قهرمانان اروپا ، بازیهای جام جهانی فوتبال ، جام باشگاههای جهان و لیگ های فوتبال سراسر دنیا در کنار ما لذت ببرید.

چطور پخش بازی رئال مادرید مقابل براگا را تماشا کنیم

در پایان زنده بازی رئال مادرید براگا، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده رئال مادرید و براگا را آنلاین ببینند.

برای تماشای بازی زنده فوتبال رئال مادرید براگا، شما می توانید بازی رئال مادرید و براگا زنده را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده بازی رئال مادرید براگا

۲ آبان ۱۴۰۲

در جریان بازی های هفته سوم لیگ قهرمانان اروپا، تیم های براگا و رئال مادرید با هم دیدار کردند. رودریگو در دقیقه ۱۶ تنها گل نیمه نخست را به ثبت رساند .در نیمه دوم جود بلینگام اختلاف را بیش از پیش کرد.

پس از این گل، براگا بر شدت حملاتش افزود و با ضربه دجالو دروازه رئال را باز کرد اما در ادامه علی‌رغم وجود موقعیت های مناسب، بازیکنان دو تیم در استفاده از آن‌ها موفق نبودند تا این که با به صدا در آمدن سوت پایان بازی، پخش زنده فوتبال رئال مادرید براگا با برتری ۲-۱ رئال مادرید به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال رئال مادرید براگا

براگا رئال مادرید
۴۸%مالکیت۵۲%
۳شوت در چارچوب ۶
۸شوت خارج از چارچوب۶
۴مهار دروازه بان۲
۴۸۱تعداد پاس۵۴۳
۴۱۳پاس صحیح۵۰۰
۲۴سانتر۹
۵کرنر۵
۷خطا۱۱
۲آفساید۶
۰کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال رئال مادرید براگا

پخش زنده فوتبال رئال مادرید براگا

۲ آبان ۱۴۰۲

تیم های براگا و رئال مادرید برای اولین بار و در هفته سوم لیگ قهرمانان اروپا در مقابل هم صف آرایی خواهند کرد. این دیدار در حالی برگزار می‌شود که براگا در ۷ و رئال مادرید در ۸ بازی از ۱۰ بازی اخیر خود به پیروزی رسیده اند.

با توجه به سایر آمار این بازی ها که در زیر مشاهده می‌کنید، شرایط دو تیم نسبتا با هم برابر است که این موضوع، پیش‌بینی نتیجه ی این دیدار را برای طرفداران دو تیم مشکل کرده است.

در پخش زنده فوتبال رئال مادرید براگا با ما همراه باشید تا در کنار هم به تماشای این بازی جذاب بنشینیم.

آمار ۱۰ بازی اخیر دو تیم

پخش زنده فوتبال رئال مادرید براگا