تی وی تو

پخش زنده رئال مادرید اینتر سه شنبه ۱۳ آبان

پخش زنده رئال مادرید اینتر

رئال مادرید اینتر

شروع پخش زنده : سه‌شنبه ۱۳ آبان ۲۳:۳۰

رئال مادرید اینتر

سه‌شنبه ۱۳ آبان ۲۳:۳۰

لیگ قهرمانان اروپا

پخش زنده بازی رئال مادرید اینتر امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی رئال مادرید اینتر را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی رئال مادرید اینتر امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لیگ قهرمانان اروپا

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال رئال مادرید – اینتر به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی رئال مادرید اینتر را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی رئال مادرید اینتر را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی رئال مادرید اینتر را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال رئال مادرید اینتر را آنلاین ببینند.

 پخش زنده بازی رئال مادرید اینتر – ۵ مرداد ۹۴

دیدار دوستانه دو تیم رئال مادرید و اینتر میلان در کشور چین برگزار شد. هر دو تیم به نسبت بازی های قبلی خود با ترکیب کامل و بازیکنان اصلی خود وارد زمین شدند. در نیمه اول این دیدار هر دو تیم با قدرت پا به میدان گذاشته بودند و بازیکنان اصلی خود را در اختیار داشتند. رئال مادرید سوار بر بازی بود تا اینکه در دقیقه ۲۹  خسه توانست اولین گل این دیدار را برای رئالی ها به ثمر برساند. رئال مادرید در نیمه دوم اکثر بازیکنان اصلی خود چون راموس، په په، رونالدو، بیل را به بیرون کشید و بازیکنان جوان خود را به داخل زمین فرستاد. هر دو تیم به تعویض های خود ادامه دادند و بازیکنان خود را یک به یک تعویض کردند. دومین گل رئال مادرید توسط رافائل واران در دقیقه ۵۵ به ثمر رسید و بعد از آن جیمز رودریگز در دقیقه ۸۸ از روی ضربه ایستگاهی یک گل تماشایی به ثمر رساند و بازی با نتیجه سه بر صفر به پایان رسید.

رئال مادرید اینتر میلان
۴۵٪ مالکیت ۵۵٪
۸ شوت در چارچوب ۵
۷ شوت خارج از چارچوب ۴
۵ مهار دروازه بان ۴
۱۰ کرنر ۵
۱۵ ضربه ایستگاهی ۱۴
۱۳ خطا ۱۳
۱ آفساید ۲
۱ کارت زرد ۲

پخش زنده بازی رئال مادرید اینتر – ۵ مرداد ۹۳

 دو تیم اینترمیلان و رئال مادرید باری دیگر به مصاف هم رفتند. شروع رئالی ها خیلی هیجانی بود فقظ ۱۰ دقیقه از بازی گذشته بود که گرت بیل با ضربه ای جانانه دروازه میزبان را گشود و اولین گل رئال را از آن خود کرد. در ادامه اتفاق خاصی رخ نداد و هر دو تیم با نتیجه ۱-۰ به سود رئال وارد رختکن شدند. در نیمه دوم شاهد حمله بازیکنان اینتر میلان بودیم که نتیجه اش به ثمر رسیدن یک گل در دقیقه ۶۹ توسط مائورو ایکاردی بود. این رئالی ها بودند که برای گشودن دوباره دروازه میزبان تلاش زیادی کردند که متاسفانه ثمربخش نبود. در نهایت بازی با نتیجه تساوی به پایان رسید.

 

بازیهای سه‌شنبه ۶ آبان

بازیهای چهارشنبه ۷ آبان

بازیهای سه‌شنبه ۱۳ آبان

بازیهای چهارشنبه ۱۴ آبان