تی وی تو
رئال مادرید
اینترمیلان

چهارشنبه ۲۴ شهریور ۲۳:۳۰

پخش زنده لیگ قهرمانان اروپا

پخش زنده بازی رئال مادرید اینتر امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی رئال مادرید اینتر را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی رئال مادرید اینتر امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال رئال مادرید اینتر به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی رئال مادرید اینتر را از تی وی تو دنبال کنید. بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی رئال مادرید اینتر را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال رئال مادرید اینتر را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی رئال مادرید اینتر – ۵ آذر ۹۹

تیم های فوتبال اینترمیلان ایتالیا و رئال مادرید اسپانیا در چهارچوب نخستین بازی از دور برگشت مرحله گروهی چمپیونز لیگ در ورزشگاه جوزپه مه آتزا به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با نتیجه ۲ بر صفر به سود رئال مادرید به کار خود پایان داد. رئال مادرید بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه پنج و با نفوذ ناچو به محوطه جریمه صاحب یک ضربه پنالتی شد که ادن هازارد موفق شد دروازه اینتر میلان را باز کرده و تیمش را همان ابتدا پیش اندازد.

در دقیقه ۱۳ لوکاس واسکز از سمت راست اقدام به ضربه زدن کرد، اما شوت زمینی او با بدشانسی به دیرک دروازه اینتر برخورد کرد و تبدیل به گل نشد. دقایقی بعد این بار مندی از سمت چپ وارد محوطه شده و در حالی که خودش موقعیت گلزنی داشت، ترجیح داد به واسکز پاس بدهد تا این فرصت از دست برود.

در دقیقه ۲۶ اینتر صاحب یک فرصت ایستگاهی در منطقه مناسبی شد، اما ضربه روملو لوکاکو خیلی خوب نبود و از بالای دروازه به بیرون رفت. در دقیقه ۲۹ و روی ارسال مارتین اودگارد از سمت راست که رئال مادرید باز هم صاحب فرصت گلزنی شد، اما ضربه سر ناچو در اختیار سمیر هندانوویچ قرار گرفت.

اما در اواخر نیمه اول پخش زنده فوتبال رئال مادرید و اینترمیلان آرتورو ویدال در یک صحنه روی اعتراضات شدید دو کارت زرد گرفته و از زمین اخراج شد تا در نهایت رئال مادرید با برتری ۰-۱ راهی رختکن شود.در دقایق ابتدایی نیمه دوم اینتر میلان حملات زیادی را روی دروازه رئال مادرید ترتیب می داد، اما مدافعان این تیم به خوبی مقاومت کرده و اجازه باز شدن دروازه را ندادند.اما در دقیقه ۶۰ رئال مادرید به گل دوم هم دست یافت. ارسال واسکز از سمت راست با ضربه والی و دقیق رودریگو به طاق دروازه اینتر همراه شد و برتری رئال مادرید دو برابر شد. البته گل به نام اشرف حکیمی ثبت شد.

در دقیقه ۶۹ و با ارسال تماشایی تونی کروس بود که واسکز فرصت بسیار خوبی برای زدن گل سوم داشت، اما ضربه والی او از کنار دروازه به بیرون رفت.دقایقی بعد ایوان پریشیچ با حرکت از سمت راست می توانست اختلاف را به حداقل برساند، اما ضربه او دقیق نبود و راهی به دروازه نیافت. در ادامه اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد و رئال مادرید با همان دو گل اینتر را شکست داد.

 

 

اینترمیلان  رئال مادرید
۳۷% مالکیت ۶۳%
۱ شوت در چارچوب  ۵
۳ شوت خارج از چارچوب ۸
۴ مهار دروازه بان ۱
۴۸۰ تعداد پاس ۷۹۴
۴۱۷ پاس صحیح ۷۳۳
۱۵ سانتر ۱۲
۲ کرنر ۶
۷ خطا ۱۰
۱ آفساید ۰
۴ کارت زرد ۰
۱ کارت قرمز ۰

 

پخش زنده بازی رئال مادرید اینتر – ۱۳ آبان ۹۹

یکی از حساس‌ترین بازی‌های هفته سوم لیگ قهرمانان اروپا در گروه دوم، میان تیم‌های فوتبال رئال مادرید و اینتر میلان برگزار شد. شاگردان زین الدین زیدان که در ۲ بازی قبلی در لیگ قهرمانان اروپا عملکردی دور از انتظار ارائه کردند و تنها یک امتیاز به دست آورده بودند، موفق شدند اینتر میلان را شکست دهند.در نیمه اول این بازی جذاب کریم بنزما و سرخیو راموس در دقایق ۲۵ و ۳۳ برای کهکشانی‌ها گلزنی کردند و لوتارو مارتینز بلافاصله یکی از گل‌های خورده را جبران کرد تا نراتزوری با امید بیشتری به استقبال نیمه دوم برود.با شروع نیمه دوم ایوان پریشیچ روی پاس لوتارو مارتینز توانست گل تساوی را به ثمر برساند.

در ادامه پخش زنده بازی رئال مادرید و اینترمیلان رودریگو با پاس دقیق وینیسیوس جونیور در محوطه جریمه حریف صاحب توپ شد و شوت زیبای او در حالی که سمیر هندانوویچ، دروازه بان اینتر میلان چاری به غیر از تماشای آن نداشت، وارد دروازه شد تا رئال مادرید در پایان این دیدار خانگی به پیروزی دست یابد.

 

رئال مادرید اینتر میلان
۵۵% مالکیت ۴۵%
۷ شوت در چارچوب  ۳
۳ شوت خارج از چارچوب ۵
۱ مهار دروازه بان ۴
۵۸۳ تعداد پاس ۴۶۹
۴۹۷ پاس صحیح ۳۸۴
۱۲ سانتر ۱۲
۶ کرنر ۲
۱۳ خطا ۱۴
۴ کارت زرد ۳

 

 

 پخش زنده فوتبال رئال مادرید اینتر – ۵ مرداد ۹۴

دیدار دوستانه دو تیم رئال مادرید و اینتر میلان در کشور چین برگزار شد. هر دو تیم به نسبت بازی های قبلی خود با ترکیب کامل و بازیکنان اصلی خود وارد زمین شدند. در نیمه اول این دیدار هر دو تیم با قدرت پا به میدان گذاشته بودند و بازیکنان اصلی خود را در اختیار داشتند. رئال مادرید سوار بر بازی بود تا اینکه در دقیقه ۲۹  خسه توانست اولین گل این دیدار را برای رئالی ها به ثمر برساند. رئال مادرید در نیمه دوم اکثر بازیکنان اصلی خود چون راموس، په په، رونالدو، بیل را به بیرون کشید و بازیکنان جوان خود را به داخل زمین فرستاد.

در ادامه پخش زنده بازی رئال مادرید اینترمیلان هر دو تیم به تعویض های خود ادامه دادند و بازیکنان خود را یک به یک تعویض کردند. دومین گل رئال مادرید توسط رافائل واران در دقیقه ۵۵ به ثمر رسید و بعد از آن جیمز رودریگز در دقیقه ۸۸ از روی ضربه ایستگاهی یک گل تماشایی به ثمر رساند و بازی با نتیجه سه بر صفر به پایان رسید.

رئال مادرید اینتر میلان
۴۵٪ مالکیت ۵۵٪
۸ شوت در چارچوب ۵
۷ شوت خارج از چارچوب ۴
۵ مهار دروازه بان ۴
۱۰ کرنر ۵
۱۵ ضربه ایستگاهی ۱۴
۱۳ خطا ۱۳
۱ آفساید ۲
۱ کارت زرد ۲

پخش زنده فوتبال رئال مادرید اینترمیلان – ۵ مرداد ۹۳

دو تیم اینترمیلان و رئال مادرید باری دیگر به مصاف هم رفتند. شروع رئالی ها خیلی هیجانی بود فقظ ۱۰ دقیقه از بازی گذشته بود که گرت بیل با ضربه ای جانانه دروازه میزبان را گشود و اولین گل رئال را از آن خود کرد. در ادامه اتفاق خاصی رخ نداد و هر دو تیم با نتیجه ۱-۰ به سود رئال وارد رختکن شدند. در نیمه دوم  پخش زنده فوتبال رئال مادرید اینتر شاهد حمله بازیکنان اینتر میلان بودیم که نتیجه اش به ثمر رسیدن یک گل در دقیقه ۶۹ توسط مائورو ایکاردی بود. این رئالی ها بودند که برای گشودن دوباره دروازه میزبان تلاش زیادی کردند که متاسفانه ثمربخش نبود. در نهایت بازی با نتیجه تساوی به پایان رسید.

Published اکتبر 10, 2020

Last updated سپتامبر 13, 2021

بازیهای سه‌شنبه ۳۰ شهریور

پخش زنده فوتبال اینتر فیورنتینا ‌

سه‌شنبه ۲۳:۱۵

سری آ ایتالیا

فیورنتینا
اینترمیلان

پخش زنده فوتبال برنتفورد اولدهام اتلتیک

سه‌شنبه ۲۳:۱۵

جام حذفی انگلیس

اولدهام اتلتیک
برنتفورد

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی وایکام واندررز

سه‌شنبه ۲۳:۱۵

جام حذفی انگلیس

وایکام واندررز
منچسترسیتی

پخش زنده فوتبال لیورپول نوریچ

سه‌شنبه ۲۳:۱۵

جام حذفی انگلیس

نوریچ
لیورپول

بازیهای چهارشنبه ۳۱ شهریور

پخش زنده فوتبال الدحیل الغرافه

چهارشنبه ۱۷:۱۵

لیگ ستارگان قطر

الغرافه قطر
الدحیل قطر

پخش زنده فوتبال یوونتوس اسپتزیا ‌

چهارشنبه ۲۰:۰۰

سری آ ایتالیا

اسپتزیا
یوونتوس

پخش زنده فوتبال السد الریان قطر

چهارشنبه ۲۰:۰۰

لیگ ستارگان قطر

الریان قطر
السد قطر

پخش زنده فوتبال موناکو سنت اتین ‌

چهارشنبه ۲۰:۳۰

لیگ 1 فرانسه

سنت اتین
موناکو

پخش زنده فوتبال لیل رنس ‌

چهارشنبه ۲۰:۳۰

لیگ 1 فرانسه

رنس
لیل

پخش زنده فوتبال آاک آتن لامیا

چهارشنبه ۲۱:۰۰

سوپر لیگ یونان

لامیا
آاک آتن

پخش زنده فوتبال والنسیا سویا ‌

چهارشنبه ۲۱:۰۰

لالیگا اسپانیا

سویا
والنسیا

پخش زنده فوتبال آث میلان ونتزیا

چهارشنبه ۲۲:۱۵

سری آ ایتالیا

ونتزیا
آث میلان

پخش زنده فوتبال آرسنال ویمبلدون

چهارشنبه ۲۲:۱۵

جام حذفی انگلیس

ویمبلدون
آرسنال

پخش زنده فوتبال تاتنهام وولورهمپتون ‌

چهارشنبه ۲۲:۱۵

جام حذفی انگلیس

ولورهمپتون
تاتنهام

پخش زنده فوتبال چلسی استون ویلا

چهارشنبه ۲۲:۱۵

جام حذفی انگلیس

استون ویلا
چلسی

پخش زنده فوتبال فاینورد هیرنوین ‌

چهارشنبه ۲۲:۳۰

اردیویژه هلند

هیرنوین
فاینورد

پخش زنده فوتبال لیون تروا

چهارشنبه ۲۲:۳۰

لیگ 1 فرانسه

تروا
لیون

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن متز

چهارشنبه ۲۲:۳۰

لیگ 1 فرانسه

متز
پاری سن ژرمن

پخش زنده فوتبال رئال مادرید مایورکا

چهارشنبه ۲۳:۳۰

لالیگا اسپانیا

مایورکا
رئال مادرید