تی وی تو
رئال مادرید
اسپانیول

شنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۸:۴۵

پخش زنده لالیگا اسپانیا

بازی زنده رئال مادرید و اسپانیول امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی رئال مادرید اسپانیول را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی رئال مادرید اسپانیول امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال رئال مادرید و اسپانیول

اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال رئال مادرید اسپانیول به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا پخش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی رئال مادرید اسپانیول را از تی وی تو تماشا کنید

برای تماشای پخش زنده بازی رئال مادرید اسپانیول، شما می توانید پخش آنلاین بازی رئال مادرید اسپانیول را در همین صفحه دنبال کنید. در پایان پخش زنده بازی رئال مادرید اسپانیول، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال رئال مادرید اسپانیول را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی رئال مادرید اسپانیول

رئال مادرید در چارچوب هفته هشتم لالیگا مهمان اسپانیول بود که این دیدار با نتیجه ۲ بر یک به سود نماینده کاتالونیا به پایان رسید. رئال مادرید با این شکست با ۱۷ امتیاز همچنان صدرنشین لالیگا باقی ماند اما در صورت پیروزی سویا و رئال سوسیداد در دیدارهای عقب‌افتاده‌شان، جایگاه شاگردان آنجلوتی از دست می‌رود. اسپانیول هم با ۹ امتیاز در رده دوازدهم قرار گرفت.

در این دیدار ابتدا اسپانیول روی انفعال هافبک‌های میانی رئال مادرید از جناح راست نفوذ کرد و ارسال زمینی امباربا از این جناح به محوطه جریمه رئال مادرید به دِتوماس رسید و این بازیکن دروازه کورتوآ را در دقیقه ۱۷ باز کرد. در ادامه پخش زنده بازی رئال مادرید اسپانیول بازی در اختیار رئال مادرید بود اما اسپانیولی‌ها باز هم توانستند چند موقعیت خیلی خوب ایجاد کنند تا این که در دقیقه ۶۰ حرکت انفرادی و زیبای الکس ویدال، هافبک سابق بارسلونا که اکنون عضو اسپانیول است، او را در موقعیت تک به تک با کورتوآ قرار داد و این بازیکن به زیبایی دروازه رئال مادرید را برای بار دوم باز کرد.

شاگردان آنجلوتی در ادامه پخش زنده بازی رئال مادرید اسپانیول توانستند یکی از گل‌ها را توسط کریم بنزما جبران کنند. بنزما در دقیقه ۷۱ پس از دریافت پاس از یوویچ، با حرکتی عرضی دو بازیکن اسپانیول را از پیش رو برداشت و با ضربه‌ای دقیق و زیبا گل نخست رئال مادرید را به ثمر رساند. با این حال تک گل بنزما برای رئالی‌ها کارساز نبود و آن‌ها در این بازی شکست خوردند.

 

پخش زنده بازی رئال مادرید اسپانیول

 

اسپانیول رئال مادرید
۳۵%مالکیت۶۵%
۴شوت در چارچوب ۴
۴شوت خارج از چارچوب۸
۳مهار دروازه بان۲
۳۱۱تعداد پاس۵۸۱
۲۵۰پاس صحیح۵۲۶
۹سانتر۳۱
۲کرنر۸
۱۲خطا۱۳
۱آفساید۴
۲کارت زرد۱

پخش زنده بازی رئال مادرید اسپانیول

 

پخش زنده بازی رئال مادرید اسپانیول

دو تیم اسپانیول و رئال مادرید در چارچوب هفته سی و دوم رقابت های لالیگا فصل ۲۰۱۹/۲۰ به مصاف هم رفتند که این دیدار با پیروزی ۱-۰ رئال مادرید خاتمه یافت .نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل رو به پایان بود که در دقیقه ‘۱+۴۵ بالاخره رئال مادرید به گلی که می خواست رسید؛ ارسال بلند به داخل محوطه با اثر گذاری راموس به بنزما رسید تا مهاجم فرانسوی با یک پاس پشت پای استثنایی توپ را از بین پاهای مدافع اسپانیول به کاسمیرو برساند و نیمه اول با پیروزی ۱-۰ شاگردان زیدان به پایان برسد.

دقیقه ’۵۰ ارسال خوب ایسکو از سمت چپ به تیر دوم، با ضربه خوب بنزما از زاویه ای تنگ همراه شد اما لوپز به خوبی توپ را در دو ضرب جمع کرد. در دقیقه ’۶۳ وینیسیوس و رودریگو به صورت همزمان جای هازارد و ایسکو را گرفتند. دقیقه ’۶۶ ضربه ایستگاهی خطرناک رائول دی توماس با واکنش خوب کورتوا راهی کرنر شد.

در پایان پخش زنده بازی رئال مادرید اسپانیول ، زیدان سه تعویض خود را نگه داشت و بازی هم با ثبت کلین شیت دیگر برای کورتوا و خط دفاعی رئال مادرید به پایان رسید تا این تیم یک گام دیگر به قهرمانی نزدیک تر شود و اسپانیول تقریباً در آستانه سقوط به دسته پایین تر قرار بگیرد.

پخش زنده بازی رئال مادرید اسپانیول

 

اسپانیول رئال مادرید
۳۱%مالکیت۶۹%
۵شوت در چارچوب ۶
۳شوت خارج از چارچوب۵
۵مهار دروازه بان۵
۳۲۴تعداد پاس۷۱۰
۲۴۹پاس صحیح۶۲۶
۷سانتر۱۵
۰کرنر۵
۱۹خطا۱۳
۰آفساید۳
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی رئال مادرید اسپانیول

 

پخش آنلاین بازی رئال مادرید و اسپانیول

 در ادامه ی بازی های هفته ی شانزدهم لالیگا ، تیم های رئال مادرید و اسپانیول با هم دیدار کردند. رئال که در این بازی هازارد، بیل و مارسلو را در اختیار نداشت، مطابق انتظار بازی را هجومی آغاز کرد. دقیقه ۵ بود که روی نفوذ عالی و سریع وینیسیوس به درون محوطه جریمه، این بازیکن با دیگو لوپز گلر اسپانیول تک به تک شد. ضربه او را لوپز برگشت داد و در ریباند، شوت والورده بی دقت بود و راهی به دروازه پیدا نکرد.

دقیقه ۳۷ شوت محکم والورده را لوپز از زیر تیر به کرنر فرستاد و دو دقیقه بعد رئال به گل رسید. کریم بنزما پشت محوطه جریمه صاحب توپ شد و واران را در سمت چپ صاحب توپ کرد و مدافع جلوکشیده فرانسوی با بغل پای چپ دقیق توانست رئال را پیش بیندازد.رئال دقیقه ۴۳ نیز می توانست فاصله را بیشتر کند ولی ضربه وینیسیوس را لوپز راهی کرنر کرد تا نیمه اول با رجحان یک گله رئال به اتمام برسد.

رئال نیمه دوم نیز تیم مسلط زمین بود و اسپانیول با وجود اینکه یک گل عقب بود، از زور لازم برای خلق موقعیت جدی روی دروازه رئال برخوردار نبود.

رئال دقیقه ۷۸ مزد زحمت خود را گرفت. بنزما با پاس خود فده والورده را در سمت راست پیش انداخت. ستاره اروگوئه ای با نفوذ به درون محوطه جریمه و یک پاس به عقب، توپ را به بنزما برگشت داد و کریم هم پیروز شد با ضربه ای دقیق گل دوم رئال را به ثمر برساند.دقیقه ۸۲ رئال با اخراج فرلاند مندی ده نفره شد تا هشت دقیقه پایانی را با یک یار کمتر ادامه دهد.

با پایان پخش بازی رئال مادرید اسپانیول ، این بازی با رجحان ۲-۰ رئال به اتمام رسید و کهکشانی ها تا قبل از بازی بارسا و مایورکا موقتا به صدر جدول رفتند.

 

پخش زنده بازی رئال مادرید اسپانیول

 

رئال مادریداسپانیول 
۶۱%مالکیت۳۹%
۸شوت در چارچوب ۲
۶شوت خارج از چارچوب۲
۲مهار دروازه بان۶
۵۲۹تعداد پاس۳۴۰
۴۳۸پاس صحیح۲۴۷
۱۸سانتر۱۴
۵کرنر۳
۱۵خطا۱۳
۰آفساید۱
۴کارت زرد۳
۱کارت قرمز۰

 

پخش زنده بازی رئال مادرید اسپانیول