تی وی تو
رئال مادرید
اتلتیک بیلبائو

یکشنبه ۲۶ دی ۲۳:۳۰

پخش زنده سوپر کاپ اسپانیا

فوتبال زنده رئال مادرید و اتلتیک بیلبائو امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی رئال مادرید اتلتیک بیلبائو را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی رئال مادرید اتلتیک بیلبائو امشب را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن بازی زنده فوتبال رئال مادرید و اتلتیک بیلبائو به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی رئال مادرید اتلتیک بیلبائو را از تی وی تو دنبال کنید . بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی رئال مادرید اتلتیک بیلبائو را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال رئال مادرید اتلتیک بیلبائو را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی رئال مادرید اتلتیک بیلبائو

رئال مادرید و اتلتیک بیلبائو در دیداری معوقه از هفته نهم لالیگا به مصاف هم رفتند که این دیدار با تک گل کریم بنزما به سود رئال مادرید خاتمه یافت. در دقیقه۴۰ بود که حرکت ترکیبی زیبای بازیکنان رئال مادرید در پشت محوطه جریمه به آسنسیو ختم شد. شوت زمینی او با واکنش عالی سیمون مواجه شد اما در برگشت مودریچ روی توپ اثر گذاشت و توپ در مقابل دروازه خالی به بنزما رسید تا او به راحتی تک گل این دیدار را به ثمر برساند.

در پایان پخش فوتبال زنده رئال مادرید اتلتیک بیلبائو ، رئال مادرید در یک دیدار بسیار سخت موفق به کسب پنجمین برد متوالی خود در لالیگا شد و با این پیروزی، اختلاف خود با تیم دوم جدول را به ۷ امتیاز رساند تا با حاشیه امن به ادامه این فصل بپردازند.

 

پخش زنده بازی رئال مادرید اتلتیک بیلبائو

 

رئال مادرید اتلتیک بیلبائو
۶۲%مالکیت۳۸%
۷شوت در چارچوب ۲
۵شوت خارج از چارچوب۸
۲مهار دروازه بان۶
۶۷۴تعداد پاس۳۸۷
۶۰۴پاس صحیح۳۱۰
۱۷سانتر۲۷
۷کرنر۶
۱۲خطا۱۳
۳آفساید۰
۲کارت زرد۳

 

پخش زنده بازی رئال مادرید اتلتیک بیلبائو

 

پخش زنده فوتبال رئال مادرید و اتلتیک بیلبائو

در هفته سی و چهارم لالیگا، تیم های اتلتیک بیلبائو و رئال مادرید به مصاف هم رفتند که این بازی با پیروزی ۱-۰ شاگردان زیدان خاتمه یافت. رئال‌مادرید که برای دقایقی با عقب افتادن اتلتیکو صدرنشین هم شده بود، با یک گل اتلتیک‌بیلبائو را برد. تنها گل این بازی را ناچو در دقیقه ۶۸ برای شاگردان زیدان زد. اتلتیک در دقیقه ی ۸۹ با اخراج گارسیا مجبور شد این دیدار را ۱۰ نفره به پایان ببرد.

رئال مادرید در پایان پخش زنده بازی رئال مادرید اتلتیک بیلبائو ، ۷۷ امتیازی شد و فاصله اش با بارسلونا در صدر جدول به هفت امتیاز رساند تا خیالش بابت قهرمانی تقریبا راحت شود. بیلبائو هم با این باخت ۴۸ امتیازی و در رده هشتم باقی ماند تا فرصت رسیدن به رده های بالاتر را از دست دهد.

 

پخش زنده بازی رئال مادرید اتلتیک بیلبائو

 

اتلتیک بیلبائورئال مادرید
۳۵%مالکیت۶۵%
۱شوت در چارچوب ۲
۵شوت خارج از چارچوب۶
۱مهار دروازه بان۱
۳۳۱تعداد پاس۵۹۹
۲۵۷پاس صحیح۵۴۰
۱۸سانتر۳۹
۴کرنر۱۱
۱۰خطا۷
۳آفساید۱
۱کارت زرد۱
۱کارت قرمز۰

پخش زنده بازی رئال مادرید اتلتیک بیلبائو

 

پخش فوتبال زنده رئال مادرید و اتلتیک بیلبائو

دومین دیدار مرحله نیمه‌نهایی سوپرجام اسپانیا بین رئال‌مادرید قهرمان لالیگا و اتلتیک‌بیلبائو فینالست جام حذفی برگزار شد که کهکشانی‌ها در آن ۲ بر یک باختند و از صعود به فینال بازماندند. بیلبائو که روزهای خوبی را سپری نمی‌کرد، این بازی را عالی شروع کرد. گارسیا در دقیقه ۱۸ گل اول را زد و دقیقه ۳۸ هم خودش پنالتی‌ای که واسکس داده بود را به تور نشاند. تلاش‌های رئال فقط یک مرتبه در دقیقه ۷۳ با گلی که بنزما زد نتیجه داد که این گل برای فرار از شکست کافی نبود. به این ترتیب اتلتیک‌بیلبائو در فینال باید به مصاف بارسلونا برود و خبری از ال‌کلاسیکوی سوپرجام نخواهد بود.

 

پخش زنده بازی رئال مادرید اتلتیک بیلبائو

 

رئال‌مادرید اتلتیک‌بیلبائو 
۷۰%مالکیت۳۰%
۶شوت در چارچوب ۴
۹شوت خارج از چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۵
۶۶۷تعداد پاس۲۸۰
۵۹۴پاس صحیح۱۹۸
۲۷سانتر۱۱
۶کرنر۴
۹خطا۱۶
۳آفساید۱
۲کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال رئال مادرید اتلتیک بیلبائو

 

پخش بازی زنده رئال مادرید و بیلبائو

تیم رئال مادرید در دیداری از هفته نوزدهم لالیگا (دیداری که به خاطر حضور کهکشانی‌ها در رقابت‌های سوپرجام اسپانیا زودتر برگزار شد) موفق شد میهمان خود تیم اتلتیک بیلبائو را با نتیجه ۳ بر یک از پیش رو بردارد.در این بازی که مهمان باسکی از دقیقه ۱۳ با اخراج رائول گارسیا – به خاطر ارتکاب دو خطای منجر به دریافت کارت زرد روی تونی کروس در عرض پنج دقیقه ۱۰ نفره شد، کروس گل نخست را در دقیقه اول وقت‌های تلف شده نیمه اول بازی زنده رئال و اتلتیک بیلبائو برای رئال مادرید به ثمر رساند . در دقیقه ‘۲+۴۵ رئال مادرید به گلی که می خواست رسید؛ وینیسیوس توپ را برای تونی کروس کاشت تا این بازیکن با شوت محکم زمینی از پشت محوطه جریمه دروازه اتلتیک بیلبائو را باز کند.

نیمه اول پخش زنده بازی رئال مادرید اتلتیک بیلبائو با همین یک گل به پایان رسید. بیلبائو با وجود داشتن یک یار کمتر، در دقیقه ۵۲ توسط آندر کاپا گل تساوی را زد. پاس عرضی دی مارکوس به حوالی نقطه پنالتی به آندر کاپا رسید و درحالیکه ضربه اول این بازیکن را کورتوا به خوبی دفع کرده بود در برگشت با تعلل مدافعان رئال مادرید کاپا توپ را وارد دروازه کرد، اما در دقیقه ی ۷۴ ارسالی که آسنسیو سریع شروع کرد، ارسال خوب کارواخال و ضربه سر تمام کننده بنزما حساب کار را ۲-۱ کرد. و در ۲+۹۰ نیز دفع توپ فوق العاده کورتوا تبدیل به ضد حمله ای شد که روی همکاری عالی بنزما و مودریچ، مهاجم فرانسوی ضربه نهایی را به پیکر حریف وارد کرد تا حساب کار ۳-۱ شود اما به هیچ وجه پیروزی راحتی برای تیم زیدان نبود.

 

پخش زنده رئال مادرید اتلتیک بیلبائو

 

رئال مادریداتلتیک بیلبائو
۶۸%مالکیت۳۲%
۵شوت در چارچوب ۴
۹شوت خارج از چارچوب۳
۳مهار دروازه بان۲
۶۴۹تعداد پاس۲۹۶
۵۹۷پاس صحیح۲۲۷
۲۶سانتر۱۴
۶کرنر۶
۸خطا۹
۵آفساید۰
۱کارت زرد۳
۰کارت قرمز۱

 

پخش زنده فوتبال رئال مادرید بیلبائو – تی وی تو

 

پخش بازی رئال مادرید و اتلتیک بیلبائو زنده

در حاشیه بازی های لالیگای لسپانیا،اتلتیک بیلبائو  در استادیوم  بیلبائو به مصاف رئال مادرید رفت. در نیمه نخست این بازی اتفاق خاصی نیفتاد فقط شاهد چند حمله ناموفق از سمت هر دو تیم بودیم. بازی در این نیمه خیلی آرام سپری شد و هر دو تیم با نتیجه ۰-۰ راهی رختکن شدند. در نیمه دوم نیز بازی همانند نیمه اول پخش زنده رئال مادرید و اتلتیک بیلبائو پیش رفت.

مربیان هر دو تیم چندین تعویض انجام دادند. اما تغییری در نتیجه حاصل نشد تا اینکه در دقیقه ۷۳، سرخیو راموس تک گل این بازی را برای کهکشانی ها ثبت کرد بعد از این گل دوباره شاهد تعویض های متعدد بودیم. از دقیقه ۸۰، بازی هجومی ادامه پیدا کرد. اما نتیجه ای جز دریافت کارت زرد برای هر دو تیم نداشت. در نهایت رئال مادرید با نتیجه ۱-۰ پیروز میدان شد. 

پخش زنده فوتبال رئال مادرید بیلبائو – تی وی تو

اتلتیک بیلبائورئال مادرید
۴۳٪مالکیت۵۷٪
۱شوت در چارچوب۴
۴شوت خارج از چارچوب۶
۳مهار دروازه بان۱
۴۱۸تعداد پاس۵۴۹
۳۴۳پاس صحیح۴۶۸
۲۱سانتر۱۸
۳کرنر۲
۱۳خطا۸
۳آفساید۱
۴کارت زرد۳

پخش زنده فوتبال رئال مادرید بیلبائو – تی وی تو

پخش فوتبال زنده رئال مادرید و اتلتیک بیلبائو

در هفته هجدهم لالیگای اسپانیا، رئال مادرید در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو به دیدار اتلتیک بیلبائو رفت. در نیمه نخست هر دو تیم آرایش دفاعی گرفته بودند. به همین دلیل اتفاق خاصی در این نیمه رخ نداد. البته هر دو تیم چند موقعیت گلزنی داشتند که به ثمر نرسید. در نیمه دوم، شاهد تعویض های متعدد بودیم. در این نیمه، شاگردان زیدان هجومی بازی کردند. اتلتیک بیلبائو دفاع را منسجم تر کرد به همین دلیل رئال مادرید  نتیجه ای از حملات پر تعدادش نگرفت. با اینکه رئال مادرید بیشترین مالکیت توپ را داشت اما نتوانست گلی به ثمر برساند و در نهایت  به تساوی بدون گل رضایت داد. 

پخش زنده فوتبال رئال مادرید بیلبائو – تی وی تو

رئال مادریداتلتیک بیلبائو
۶۹٪مالکیت۳۱٪
۸شوت در چارچوب۲
۸شوت خارج از چارچوب۴
۲مهار دروازه بان۸
۷۱۸تعداد پاس۳۲۷
۶۴۴پاس صحیح۲۳۶
۳۷سانتر۹
۶کرنر۴
۸خطا۱۴
۲آفساید۴
۱کارت زرد۰

پخش زنده فوتبال رئال مادرید بیلبائو – تی وی تو

پخش بازی رئال مادرید و اتلتیک بیلبائو زنده امشب

تیم فوتبال رئال مادرید در یکی از حساس‌ترین دیدارهای خود در هفتۀ سی‌وسوم میزبان اتلتیک بیلبائو بود. با آغاز نیمۀ اول، شاگردان زیدان توپ‌ومیدان را در دست گرفتند و پشت سرهم توپ روی دروازۀ حرف می‌ریختند اما هرچه تلاش کردند نتوانستند به گلی دست پیدا کنند. در مقابل بیلبائو هم تحت تاثیر حرکات حریف قرار گرفت و تنها در یکی‌دو صحنه خطرناک ظاهر شد اما بی‌دقت بودند و به توفیقی دست نیافتند تا این دیدار در نیمۀ نخست بدون گل به پایان برسد. ا شروع نیمۀ دوم، باز هم این کهکشانی‌ها بودند که نبض بازی را در اختیار گرفتند و در حالی که تنها دو دقیقه از بازی سپری می‌شد توسط بنزما با یک ضربه سر زیبا به گل اول برسند تا با خیال آسوده‌تری به ادامۀ کار خود بپردازند.

در ادامه پخش زنده رئال مادرید و اتلتیک بیلبائو تیم میهمان کمی به خودش آمد و حملات نصف‌ونیمه‌ای را روی دروازه رئال ترتیب داد اما باز هم روی یک صحنه اشتباه کرد و به حریف کرنر داد و این بار باز هم بنزما در دقیقۀ ۷۶ دروازۀ میهمان خود را باز کرد تا نتیجه را ۲-۰ کند. این پایان کار نبود و باز هم بنزما موفق شد گل سوم خود و تیمش را وارد دروازۀ حریف کند تا با سه گل جلو بیفتد. این دیدار در نهایت با عملکرد فوق‌العادۀ شاگردان زیدان و البته هت‌تریک و درخشش مهاجم فرانسوی کهکشانی‌ها با ۳ گل به سود رئال به پایان رسید. 

پخش زنده فوتبال رئال مادرید بیلبائو – تی وی تو

رئال مادریداتلتیک بیلبائو
۵۶٪مالکیت۴۴٪
۴شوت در چارچوب۳
۵شوت خارج از چارچوب۲
۳مهار دروازه بان۱
۵۳۰تعداد پاس۴۰۵
۴۴۹پاس صحیح۳۲۵
۵سانتر۳
۸کرنر۲
۱۶ضربه ایستگاهی۱۲
۱۲خطا۱۶
۲آفساید۱
۲کارت زرد۴

پخش زنده فوتبال رئال مادرید بیلبائو – تی وی تو