تی وی تو

پخش زنده فوتبال رئال مادرید بیلبائو ‌

رئال مادرید اتلتیک بیلبائو

پنجشنبه ۲۵ دی ۲۳:۳۰

سوپر کاپ اسپانیا

پخش زنده بازی رئال مادرید اتلتیک بیلبائو امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی رئال مادرید اتلتیک بیلبائو را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی رئال مادرید اتلتیک بیلبائو امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لالیگا اسپانیا

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال رئال مادرید – اتلتیک بیلبائو به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی رئال مادرید اتلتیک بیلبائو را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی رئال مادرید اتلتیک بیلبائو را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی رئال مادرید اتلتیک بیلبائو را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال رئال مادرید اتلتیک بیلبائو را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی رئال مادرید اتلتیک بیلبائو- ۲۶ آذر ۹۹

تیم رئال مادرید در دیداری از هفته نوزدهم لالیگا (دیداری که به خاطر حضور کهکشانی‌ها در رقابت‌های سوپرجام اسپانیا زودتر برگزار شد) موفق شد میهمان خود تیم اتلتیک بیلبائو را با نتیجه ۳ بر یک از پیش رو بردارد.در این بازی که مهمان باسکی از دقیقه ۱۳ با اخراج رائول گارسیا – به خاطر ارتکاب دو خطای منجر به دریافت کارت زرد روی تونی کروس در عرض پنج دقیقه ۱۰ نفره شد، کروس گل نخست را در دقیقه اول وقت‌های تلف شده نیمه اول برای رئال مادرید به ثمر رساند . در دقیقه ‘۲+۴۵ رئال مادرید به گلی که می خواست رسید؛ وینیسیوس توپ را برای تونی کروس کاشت تا این بازیکن با شوت محکم زمینی از پشت محوطه جریمه دروازه اتلتیک بیلبائو را باز کند.

نیمه اول با همین یک گل به پایان رسید. بیلبائو با وجود داشتن یک یار کمتر، در دقیقه ۵۲ توسط آندر کاپا گل تساوی را زد. پاس عرضی دی مارکوس به حوالی نقطه پنالتی به آندر کاپا رسید و درحالیکه ضربه اول این بازیکن را کورتوا به خوبی دفع کرده بود در برگشت با تعلل مدافعان رئال مادرید کاپا توپ را وارد دروازه کرد، اما در دقیقه ی ۷۴ ارسالی که آسنسیو سریع شروع کرد، ارسال خوب کارواخال و ضربه سر تمام کننده بنزما حساب کار را ۲-۱ کرد. و در ۲+۹۰ نیز دفع توپ فوق العاده کورتوا تبدیل به ضد حمله ای شد که روی همکاری عالی بنزما و مودریچ، مهاجم فرانسوی ضربه نهایی را به پیکر حریف وارد کرد تا حساب کار ۳-۱ شود اما به هیچ وجه پیروزی راحتی برای تیم زیدان نبود.

 

 

رئال مادرید اتلتیک بیلبائو
۶۸% مالکیت ۳۲%
۵ شوت در چارچوب  ۴
۹ شوت خارج از چارچوب ۳
۳ مهار دروازه بان ۲
۶۴۹ تعداد پاس ۲۹۶
۵۹۷ پاس صحیح ۲۲۷
۲۶ سانتر ۱۴
۶ کرنر ۶
۸ خطا ۹
۵ آفساید ۰
۱ کارت زرد ۳
۰ کارت قرمز ۱

 

 

پخش زنده بازی رئال مادرید اتلتیک بیلبائو – ۱۵ تیر ۹۹

در حاشیه بازی های لالیگای لسپانیا،اتلتیک بیلبائو  در استادیوم  بیلبائو به مصاف رئال مادرید رفت. در نیمه نخست این بازی اتفاق خاصی نیفتاد فقط شاهد چند حمله ناموفق از سمت هر دو تیم بودیم. بازی در این نیمه خیلی آرام سپری شد و هر دو تیم با نتیجه ۰-۰ راهی رختکن شدند. در نیمه دوم نیز بازی همانند نیمه اول پیش رفت. مربیان هر دو تیم چندین تعویض انجام دادند. اما تغییری در نتیجه حاصل نشد تا اینکه در دقیقه ۷۳، سرخیو راموس تک گل این بازی را برای کهکشانی ها ثبت کرد بعد از این گل دوباره شاهد تعویض های متعدد بودیم. از دقیقه ۸۰، بازی هجومی ادامه پیدا کرد. اما نتیجه ای جز دریافت کارت زرد برای هر دو تیم نداشت. در نهایت رئال مادرید با نتیجه ۱-۰ پیروز میدان شد. 

اتلتیک بیلبائو رئال مادرید
۴۳٪ مالکیت ۵۷٪
۱ شوت در چارچوب ۴
۴ شوت خارج از چارچوب ۶
۳ مهار دروازه بان ۱
۴۱۸ تعداد پاس ۵۴۹
۳۴۳ پاس صحیح ۴۶۸
۲۱ سانتر ۱۸
۳ کرنر ۲
۱۳ خطا ۸
۳ آفساید ۱
۴ کارت زرد ۳

پخش زنده بازی رئال مادرید اتلتیک بیلبائو – ۱ دی ۹۸

در هفته هجدهم لالیگای اسپانیا، رئال مادرید در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو به دیدار اتلتیک بیلبائو رفت. در نیمه نخست هر دو تیم آرایش دفاعی گرفته بودند. به همین دلیل اتفاق خاصی در این نیمه رخ نداد. البته هر دو تیم چند موقعیت گلزنی داشتند که به ثمر نرسید. در نیمه دوم، شاهد تعویض های متعدد بودیم. در این نیمه، شاگردان زیدان هجومی بازی کردند. اتلتیک بیلبائو دفاع را منسجم تر کرد به همین دلیل رئال مادرید  نتیجه ای از حملات پر تعدادش نگرفت. با اینکه رئال مادرید بیشترین مالکیت توپ را داشت اما نتوانست گلی به ثمر برساند و در نهایت  به تساوی بدون گل رضایت داد. 

رئال مادرید اتلتیک بیلبائو
۶۹٪ مالکیت ۳۱٪
۸ شوت در چارچوب ۲
۸ شوت خارج از چارچوب ۴
۲ مهار دروازه بان ۸
۷۱۸ تعداد پاس ۳۲۷
۶۴۴ پاس صحیح ۲۳۶
۳۷ سانتر ۹
۶ کرنر ۴
۸ خطا ۱۴
۲ آفساید ۴
۱ کارت زرد ۰

پخش زنده بازی رئال مادرید اتلتیک بیلبائو – ۱ اردیبهشت ۹۸

تیم فوتبال رئال مادرید در یکی از حساس‌ترین دیدارهای خود در هفتۀ سی‌وسوم میزبان اتلتیک بیلبائو بود. با آغاز نیمۀ اول، شاگردان زیدان توپ‌ومیدان را در دست گرفتند و پشت سرهم توپ روی دروازۀ حرف می‌ریختند اما هرچه تلاش کردند نتوانستند به گلی دست پیدا کنند. در مقابل بیلبائو هم تحت تاثیر حرکات حریف قرار گرفت و تنها در یکی‌دو صحنه خطرناک ظاهر شد اما بی‌دقت بودند و به توفیقی دست نیافتند تا این دیدار در نیمۀ نخست بدون گل به پایان برسد. ا شروع نیمۀ دوم، باز هم این کهکشانی‌ها بودند که نبض بازی را در اختیار گرفتند و در حالی که تنها دو دقیقه از بازی سپری می‌شد توسط بنزما با یک ضربه سر زیبا به گل اول برسند تا با خیال آسوده‌تری به ادامۀ کار خود بپردازند. در ادامه تیم میهمان کمی به خودش آمد و حملات نصف‌ونیمه‌ای را روی دروازه رئال ترتیب داد اما باز هم روی یک صحنه اشتباه کرد و به حریف کرنر داد و این بار باز هم بنزما در دقیقۀ ۷۶ دروازۀ میهمان خود را باز کرد تا نتیجه را ۲-۰ کند. این پایان کار نبود و باز هم بنزما موفق شد گل سوم خود و تیمش را وارد دروازۀ حریف کند تا با سه گل جلو بیفتد. این دیدار در نهایت با عملکرد فوق‌العادۀ شاگردان زیدان و البته هت‌تریک و درخشش مهاجم فرانسوی کهکشانی‌ها با ۳ گل به سود رئال به پایان رسید. 

رئال مادرید اتلتیک بیلبائو
۵۶٪ مالکیت ۴۴٪
۴ شوت در چارچوب ۳
۵ شوت خارج از چارچوب ۲
۳ مهار دروازه بان ۱
۵۳۰ تعداد پاس ۴۰۵
۴۴۹ پاس صحیح ۳۲۵
۵ سانتر ۳
۸ کرنر ۲
۱۶ ضربه ایستگاهی ۱۲
۱۲ خطا ۱۶
۲ آفساید ۱
۲ کارت زرد ۴

 

 

 

بازیهای دوشنبه ۲۹ دی

بازیهای سه‌شنبه ۳۰ دی

بازیهای چهارشنبه ۱ بهمن

بازیهای پنجشنبه ۲ بهمن