تی وی تو

پخش زنده بازی رئال مادرید آلکویانو امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی رئال مادرید آلکویانو را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی رئال مادرید آلکویانو امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال رئال مادرید و آلکویانو به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی رئال مادرید آلکویانو را از تی وی تو دنبال کنید.

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی رئال مادرید آلکویانو را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال رئال مادرید آلکویانو را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی رئال مادرید و آلکویانو

دیدار آلکویانو و رئال مادرید در کوپا دل ری با برتری ۲-۱ تیم دسته سومی آلکویانو به پایان رسید. نیمه ی نخست این دیدار ، به آرامی و با تساوی بدون گل رو به پایان بود که در دقیقه ’۴۵ ارسال خوب مارسلو به روی دروازه با ضربه سر ادر میلیتائوی پیش تاخته وارد دروازه آلکویانو شد تا نیمه اول ۱-۰ به سود تیم زیدان تمام شود.

 در نیمه ی دوم رئالی ها حسابی ضعیف بازی کردند . آن ها تمام موقعیت های مناسب را با بی دقتی از دست دادند و در جبران گل خورده ناتوان بودند. در دقایق پایانی پخش زنده بازی رئال مادرید آلکویانو بود که رئال مادرید به قدری ضعیف و بی برنامه بازی می کرد که سرانجام دروازه اش را در دقیقه ’۸۰ باز شده دید؛ کرنر ارسالی از سمت چپ در شلوغی محوطه و در تیر دوم مقابل پای خوزه سولیس افتاد تا به راحتی دروازه خالی پیش روی خود را باز کند.

 سپس دقیقه ’۸۷ باز هم روی ارسال خوب مارسلو، لوکاس وازکز ضربه سر خطرناکی زد که باز هم خوزه خوان با واکنشی خوب مانع از باز شدن دروازه اش شد. در نهایت بازی با تساوی ۱-۱ در ۹۰ دقیقه به وقت های اضافه کشیده شد.در دقیقه ‘۱۱۵ آلکویانو ۱۰ نفره و از دسته سوم گل دوم را وارد دروازه رئال مادرید کرد؛ ارسال دیاکیته به تیر اول با ضربه خوانان کاسانوا پیش از واکنش لونین، وارد دروازه شد تا شوک بزرگی به مادریدی ها وارد شود.

با پایان پخش زنده فوتبال رئال مادرید آلکویانو و کسب این نتیجه ، رئال مادرید متحمل شکستی باورنکردنی شد تا حتی توان کشیدن بازی به ضربات پنالتی را هم نداشته باشد.این دومین شکست متوالی رئال مادرید بود که با از دست رفتن دومین جام فصل همراه شد.

 

پخش زنده بازی رئال مادرید آلکویانو

 

آلکویانو رئال مادرید 
۲۷%مالکیت۷۳%
۳شوت در چارچوب ۱۱
۱شوت خارج از چارچوب۵
۱۰مهار دروازه بان۱
۳۲۱تعداد پاس۸۵۷
۲۰۴پاس صحیح۷۳۰
۱۱سانتر۳۸
۴کرنر۹
۲۸خطا۱۷
۳آفساید۴
۵کارت زرد۳
۱کارت قرمز۰

 

پخش زنده بازی رئال مادرید آلکویانو

 

پخش زنده بازی رئال مادرید آلکویانو

رئال مادرید توانست با پیروزی سخت مقابل تیم دسته دومی آلکویانو به جمع ۱۶ تیم برتر جام حذفی اسپانیا راه یابد.در طول بازی کنترل توپ و میدان را در دست داشتند نمی توانستند از دفاع حریف بگذرند تا این که آنخل دی ماریا که به عنوان بازیکن جانشین وارد میدان شده بود در دقیقه ۷۲ گل اول دیدار را زد. کریم بنزما در یکی از اولین بارهایی که پس از ورود به میدان صاحب توپ شد دی ماریا را در سمت راست دید و او با شوت پای چپش گل زد. اندکی بعد خاوی سلواس با دریافت کارت زرد دوم اخراج شد.میزبان به دنبال زدن گل دوم بود و خوزه کایخون در دقیقه ۹۰ توپ را در حوالی نقطه پنالتی گرفت و آن را از روی سر مورسیا به گل تبدیل کرد.کایخون در دقیقه ۹۲ هم توپ را از بین پاهای مورسیا گل کرد آلکویانو هم موقعیتی عالی را به دلیل تصمیم اشتباه داور در آفساید گیری از دست داد.

 

پخش زنده فوتبال رئال مادرید آلکویانو

تیم های رئال مادرید و الکویانو در مرحله ی یک شانزدهم نهایی جام حذفی اسپانیا ( کوپا دل ری ) با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست این دیدار با برتری ۲-۰ رئال به پایان رسید .بنزما در دقیقه ی ۲۰ و کاکا در دقیقه ی ۳۴ بازیکنانی بودند که دروازه ی الکویانو  را باز کردند . نیمه ی دوم از سمت رئالی ها باز هم طوفانی آغاز شد. رودریگز در دقیقه ی ۶۷ برای بار سوم موفق شد دروازه ی حریف را باز کند اما در دقیقه ی ۷۶ لارا از تیم الکویانو حساب کار را ۳-۱ کرد تا اختلاف دو تیم کمتر شود. رئالی ها که دست بردار نبودند در دقیقه ی ۸۷ با ضربه ی بنزما ، بار دیگر دروازه ی حریف را باز کردند تا این دیدار با نتیجه ی ۴-۱ به پایان برسد.