تی وی تو
فوتبال  رئال مادرید آلمریا زنده

فوتبال رئال مادرید آلمریا زنده

رئال مادرید
آلمریا

یکشنبه ۱ بهمن ۱۸:۴۵

پخش زنده لالیگا اسپانیا

پخش زنده بازی رئال مادرید و آلمریا امروز یکشنبه ۱ بهمن ۱۴۰۲ . در چارچوب رقابتهای لالیگای اسپانیا و از ساعت ۱۸:۴۵ تیم های رئال مادرید و آلمریا بازی خواهند داشت. رئال مادرید مقابل آلمریا را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال رئال مادرید آلمریا

۲۸ مرداد ۱۴۰۲

تیم های رئال مادرید و آلمریا در هفته یازدهم لالیگا در مقابل هم قرار گرفتند. سرخیو آریباس در دقیقه ۳ برای آلمریا و جود بلینگام در دقیقه ۱۹ برای رئال گلزنی کردند تا این نیمه با تساوی ۱-۱ دو تیم به پایان رسد.

در ۴۵ دقیقه دوم این دیدار شاهد حملات سنگین رئالی ها به دروازه حریف بودیم. این تیم که مجال گلزنی را از آلمریا گرفته بود، در دقیقه ۶۳ توسط جود بلینگام و در دقیقه ۷۳ توسط وینیسیوس جونیور دروازه حریفش را در هم کوبید تا با پایان زمان بازی، پخش زنده فوتبال رئال مادرید آلمریا با نتیجه ۳-۱ به پیروزی برسد.

پخش زنده فوتبال رئال مادرید آلمریا

آلمریا رئال مادرید
۴۴%مالکیت۵۶%
۸شوت در چارچوب ۹
۸شوت خارج از چارچوب۱۱
۶مهار دروازه بان۷
۴۳۶تعداد پاس۵۶۰
۳۶۹پاس صحیح۵۲۵
۲۵سانتر۲۶
۴کرنر۵
۱۰خطا۱۳
۱آفساید۴
۱کارت زرد۰

پخش زنده فوتبال رئال مادرید آلمریا

پخش زنده بازی رئال مادرید و آلمریا

۹ اردیبهشت ۱۴۰۲

در چارچوب بازی های هفته ی سی‌و‌دوم لالیگا بود که تیم های رئال مادرید و آلمریا با هم دیدار کردند. همانطور که انتظار می‌رفت، رئال در این بازی حسابی خوش درخشید. در نیمه نخست این دیدار، بنزما بریس کرد و این اتفاق او را به چهارمین گلزن برتر تاریخ لالیگا بدل کرد. در دقایق پایانی نیمه‌اول پخش زنده فوتبال رئال مادرید آلمریا بود که لازارو با باز کردن دروازه رئال حساب کار را ۳-۱ کرد.

در ۴۵ دقیقه‌دوم این دیدار، رودریگو و روبرتون توانستند با جایگیری های مناسب صاحب توپ شده و دروازه حریف را باز کنند تا در نهایت با اتمام زمان، رئال مادرید با نتیجه ۴-۲ به پیروزی برسد.

پخش زنده بازی رئال مادرید آلمریا

رئال مادریدآلمریا 
۶۸%مالکیت۳۲%
۸شوت در چارچوب ۳
۴شوت خارج از چارچوب۵
۱مهار دروازه بان۴
۶۷۴تعداد پاس۳۱۹
۶۳۲پاس صحیح۲۶۷
۲۱سانتر۸
۷کرنر۰
۱۲خطا۱۶
۸آفساید۰
۲کارت زرد۲

پخش زنده بازی رئال مادرید آلمریا

پخش آنلاین بازی رئال مادرید و آلمریا

۲۴ مرداد ۱۴۰۱

از هفته نخست رقابت های لالیگای اسپانیا، دو تیم آلمریا و رئال مادرید به مصاف هم رفته اند. رئال مادرید در همان دقیقه ۶ غافلگیر شد و با گل لارجی رمضانی در خانه حریف ۱-۰ عقب افتاد.

بازیکنان آلمریا در ادامه به خوبی دفاع می کردند و فضای زیادی نمی دادند اما قفل دروازه آنها در نهایت در دقیقه ۶۱ توسط لوکاس وازکز شکست. در دقیقه ۷۵ پخش زنده بازی رئال مادرید آلمریا نیز داوید آلابا با یک ضربه کاشته بسیار زیبا، گل پیروزی بخش را به ارمغان آورد.

رودیگر و شوامنی، دو خرید تابستانی مادریدی ها در ترکیب اصلی حضور داشتند.

پخش زنده بازی رئال مادرید آلمریا

آلمریا رئال مادرید
۳۳%مالکیت۶۷%
۶شوت در چارچوب ۱۵
۳شوت خارج از چارچوب۴
۱۳مهار دروازه بان۵
۳۱۵تعداد پاس۶۴۱
۲۵۶پاس صحیح۵۸۷
۶سانتر۲۷
۲کرنر۱۵
۱۱خطا۴
۳آفساید۳
۳کارت زرد۱

پخش زنده بازی رئال مادرید آلمریا

پخش آنلاین بازی رئال مادرید آلمریا

در ادامه هفته سی و چهارم لیگ برتر فوتبال اسپانیا موسوم به لالیگا، تیم فوتبال رئال مادرید در ورزشگاه برنابئو پذیرای تیم فوتبال آلمریا بود که در نهایت با نتیجه ۳ بر ۰ به پیروزی رسید تا همچنان رقابت برای قهرمانی حفظ شود.

رئال مادرید میزبان در غیاب بسیاری از بازیکنان اصلی خود بازی را کاملاً هجومی آغاز کرد و در همان دقیقه ‘۶ رونالدو با فرار خود فرصتی خوب برای گلزنی ایجاد کرد که ضربه پای چپ او را روبن راهی کرنر کرد. در ادامه پخش آنلاین بازی رئال مادرید آلمریا بازی دچار افت قابل توجهی شد و متعادل تر دنبال می شد و موقعیت های نصف و نیمه میزبان راه به جایی نمی برد.

در حالیکه به نظر می رسید نیمه نخست با تساوی بدون گل به پایان خواهد رسید، هامس رودریگز در دقیقه ’۴۴ با استفاده از دفع ناقص مدافع حریف، بار دیگر یک گل زیبا و تماشایی به ثمر رسانده و تیمش را برنده راهی رختکن کرد. 

با شروع نیمه دوم، رئال مادرید خیلی سریع به گل دوم هم دست یافت و در حالیکه به نظر می رسید رونالدو گلزنی کرده اما توپ با تکل مدافع آلمریا وارد دروازه شد و گل به خودی ثبت شد. 

در ادامه پخش زنده بازی رئال مادرید آلمریا نیز شاگردان آنچلوتی روی ضد حملات موقعیت های خوبی برای گلزنی به دست آوردند که در نهایت پای آربلوا هم به گلزنی باز شد تا در دقیقه ’۸۵ حساب کار ۳-۰ شود. بعد از این گل ناچو به جای واران به میدان آمد تا خبری از اودگارد نباشد و بازی هم با همین نتیجه به پایان رسید.

پخش زنده بازی رئال مادرید آلمریا

 

رئال مادریدآلمریا 
۵۵%مالکیت۴۵%
۴شوت در چارچوب ۲
۱۳شوت خارج از چارچوب۵
۲مهار دروازه بان۲
۱۰کرنر۴
۱۲ضربه ایستگاهی۹
۹خطا۱۲
۱کارت زرد۰

پخش زنده بازی رئال مادرید آلمریا