تی وی تو
بازی زنده  رئال مادرید آلاوز

بازی زنده رئال مادرید آلاوز

پخش زنده فوتبال رئال مادرید و آلاوز امروز سه‌شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ . در رقابت‌های لالیگای اسپانیا و از ساعت ۱۸:۳۰ تیم‌های رئال مادرید و آلاوز بازی خواهند داشت. رئال مادرید مقابل آلاوز را آنلاین تماشا کنید. عد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی رئال مادرید آلاوز را در همین
رئال مادرید
آلاوز

پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۲۳:۰۰

پخش زنده لالیگا اسپانیا

پخش زنده فوتبال رئال مادرید و آلاوز امروز سه‌شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ . در رقابت‌های لالیگای اسپانیا و از ساعت ۱۸:۳۰ تیم‌های رئال مادرید و آلاوز بازی خواهند داشت. رئال مادرید مقابل آلاوز را آنلاین تماشا کنید.

عد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی رئال مادرید آلاوز را در همین صفحه دنبال کنید.خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال رئال مادرید آلاوز را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال رئال مادرید آلاوز

۱ دی ۱۴۰۲

آلاوز در هفته هجدهم لالیگا میزبان رئال مادرید بود که این دیدار با برتری ۱-۰ مهمان به پایان رسید.

 نیمه‌نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در نیمه‌دوم به تلاش خود برای باز کردن دروازه حریف ادامه دهند.

در نیمه‌دوم پخش زنده فوتبال رئال مادرید آلاوز با ورود بازیکنان تازه نفس شاهد افزایش سرعت بازی بودیم. با اخراج فرناندز در دقیقه ۵۴ رئال ۱۰ نفره شد که این موضوع تاثیری بر حملات کوبنده این تیم نداشت. مهاجمان هر دو تیم چندین موقعیت خطرناک بر دروازه ایجاد کردند که متاسفانه با غفلت بازیکنان دو تیم، این موقعیت های طلایی از دست رفت تا این که در دقیقه ۹۲ وازکز با شلیکی زیبا طلسم این بازی را شکست و زننده تک گل این دیدار شد.

پخش زنده فوتبال رئال مادرید آلاوز

آلاوز رئال مادرید
۴۰%مالکیت۶۰%
۲شوت در چارچوب ۴
۱شوت خارج از چارچوب۳
۳مهار دروازه بان۲
۳۵۲تعداد پاس۵۲۴
۲۷۷پاس صحیح۴۹۵
۲۷سانتر۱۶
۳کرنر۳
۱۸خطا۱۳
۱آفساید۰
۳کارت زرد۱
۰کارت قرمز۱

پخش زنده فوتبال رئال مادرید آلاوز

پخش آنلاین بازی رئال مادرید آلاوز

۳۰ بهمن ۱۴۰۰

در جریان بازی های هفته بیست و پنجم لالیگا، تیم های رئال مادرید و آلاوز با هم دیدار کردند.  نیمه‌نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در نیمه‌دوم به تلاش خود برای باز کردن دروازه حریف ادامه دهند.

در نیمه دوم اما شاهد حملات پر قدرت رئالی ها بودیم. این تیم موفق شد با ضربات مارکو آسنسیو، وینیسیوس جونیور و کریم بنزما دروازه آلاوز را باز کرده و در پایان پخش زنده فوتبال رئال مادرید آلاوز به برتری ۳-۰ برسد.

پخش زنده فوتبال رئال مادرید آلاوز

رئال مادریدآلاوز 
۷۰%مالکیت۳۰%
۹شوت در چارچوب ۵
۱۲شوت خارج از چارچوب۲
۲مهار دروازه بان۵
۶۶۹تعداد پاس۲۸۳
۶۰۷پاس صحیح۱۹۹
۱۹سانتر۱۴
۷کرنر۱
۶خطا۱۱
۷آفساید۱
۱کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال رئال مادرید آلاوز

پخش زنده بازی رئال مادرید و آلاوز

رئال مادرید در هفته اول لالیگا، خارج از خانه موفق شد با نتیجه ۴ بر ۱ دپورتیوو آلاوز را شکست دهد. کریم بنزما بار دیگر مسئولیت گلزنی خط حمله تیمش را به دوش کشید و ادن هازارد هم یک پاس گل داد تا شروع امیدوارکننده ای برای هواداران تیم باشد. داوید آلابا هم در ثانیه های پایانی بازی نخست خود یک پاس گل داد تا همه چیز شیرین تمام شود.

در نیمه اول ابتدا میزبان بود که بازی را بهتر آغاز کرد، اما رفته رفته رئال مادرید مالکیت توپ و میدان را در اختیار گرفت و دیگر اجازه پیشروی به آلاوز را نداد. در پنج دقیقه پایانی نیمه اول، لوس بلانکوس برای رسیدن به گل اول کمی فشار آورد، اما نتیجه‌ای در بر نداشت تا نیمه اول پخش زنده فوتبال رئال مادرید آلاوز با تساوی بدون گل پایان یابد.

در نیمه دوم کریم بنزما در دقیقه چهل و هشت با پاس گل ادن هازارد، گل اول را به ثمر رساند. تنها هشت دقیقه پس از این گل، ناچو فرناندز مدافع جلوکشیده رئال مادرید اختلاف را دو برابر کرد. طوفان شاگردان آنچلوتی در نیمه دوم ادامه داشت و در دقیقه شصت و دوم کریم بنزما ستاره فرانسوی گل سوم را زد تا کار برای میزبان خیلی سخت شود. در دقیقه ۶۵ آلاوز صاحب یک ضربه پنالتی شد و خوسلو توانست یکی از گل‌های خورده را جبران کند. در ثانیه‌های پایانی گزارش زنده بازی رئال مادرید و آلاوز ، وینیسوس جونیور گل چهارم را زد تا آنچلوتی شروع محکمی در لالیگا داشته باشد.

پخش زنده بازی رئال مادرید و آلاوز

 

آلاوز رئال مادرید
۴۱%مالکیت۵۹%
۴شوت در چارچوب ۷
۳شوت خارج از چارچوب۸
۴مهار دروازه بان۳
۳۹۴تعداد پاس۵۸۴
۳۳۰پاس صحیح۵۱۹
۱۸سانتر۱۳
۰کرنر۴
۱۴خطا۱۰
۱آفساید۲
۱کارت زرد۲

پخش زنده بازی رئال مادرید و آلاوز

 

پخش آنلاین فوتبال رئال مادرید آلاوز

در هفته بیستم لالیگا اسپانیا، پذیرای رئال مادرید بود که طی آن با نتیجه ۴ بر یک شکست خورد.

در دقیقه ی ۱۶ نیمه ی نخست ، کرنر ارسالی تونی کروس، کاسمیرو با ضربه سر دروازه آلاوز را در میان نگاه های پاچکو باز کرد. سپس در دقیقه ی ۴۱ ، رئال مادرید به گل دوم رسید و خیال خود را راحت کرد؛ پاس پشت پای زیبای هازارد که تأثیر جزئی روی توپ داشت، نصیب بنزما شد تا او با ضربه ای استادانه توپ را به گوشه بالای دروازه آلاوز بفرستد. 

این پایان درخشش رئالی ها در نیمه ی نخست نبود. در دقیقه ی ۲ وقت اضافه ، ادن هازارد بازی خوب خود را با یک گل تکمیل کرد؛ پاس پشت دفاع عالی تونی کروس، ستاره بلژیکی را در موقعیت تک به تک قرار داد تا با ضربه پای چپ رئال مادرید را ۳-۰ برنده راهی رختکن کند.

 سپس نیمه ی دوم پخش زنده فوتبال رئال مادرید آلاوز آغاز شد و در دقیقه ی ۶۰ آلاوز یکی از گل های خورده را جبران کرد؛ خطایی که ادر میلیتو مرتکب شد و ضربه ایستگاهی ارسالی با ضربه سر خوسلو روی سر میلیتو، به گل اول میزبان تبدیل شد و سپس ده دقیقه ی بعد ، 

در حالیکه رئال مادرید دقایقی تحت فشار هم بود، کریم بنزما خیال همه را راحت کرد؛ پاس عالی مودریچ به سمت چپ و فرار تند و تیز مهاجم فرانسوی و در نهایت ضربه بسیار خوبی که به گوشه پایین دروازه فرستاده شد تا نتیجه ۴ بر یک رقم بخورد.

 

پخش زنده فوتبال رئال مادرید آلاوز | تی وی تو

 

آلاوز رئال مادرید
۳۹%مالکیت۶۱%
۴شوت در چارچوب ۷
۶شوت خارج از چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۴
۳۷۲تعداد پاس۶۰۷
۳۰۸پاس صحیح۵۴۰
۲۲سانتر۹
۴کرنر۴
۱۶خطا۷
۱آفساید۱
۵کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال رئال مادرید آلاوز | تی وی تو

 

مکان پخش بازی رئال مادرید مقابل آلاوز

در آخرین بازی از شب دوم هفته یازدهم لالیگای اسپانیا، شنبه شب تیم فوتبال رئال مادرید در ورزشگاه آلفردو دی‌استفانو میزبان تیم آلاوز بود و در پایان با نتیجه ۲ بر یک مغلوب مهمانش شد.در این بازی که با ثبت سومین شکست فصل رئالی‌ها و پنجمین بازی بدون برد آنها در دهمین بازی‌شان همراه شد، لوکاس پرس در دقیقه ۵ پخش زنده فوتبال رئال مادرید و آلاوز از روی نقطه پنالتی و خوسلو در دقیقه ۴۹ گل‌های آلاوز را به ثمر رساندند.

کاسمیرو در دقیقه ۸۶ پخش زنده فوتبال رئال مادرید آلاوز یکی از دو گل خورده را برای رئال مادرید جبران کرد، اما این برای فرار مدافع عنوان قهرمانی رقابت‌‌ها از شکست کافی نبود. به این ترتیب آلاوز با کسب سومین پیروزی‌اش ۱۳ امتیازی شد و به رده نهم جدول لالیگا صعود کرد.

رئال مادرید اما ۱۷ امتیازی ماند و با از دست دادن فرصت صعود به رده سوم، در جایگاه چهارم جدول باقی ماند.همچنین در دقیقه ۳۰ پخش زنده بازی رئال مادرید و آلاوز این بازی ادن ازار هافبک بلژیکی رئال مادرید که در دقیقه پنجم با ضربه بازیکن حریف دچار مصدومیتی عضلانی شده بود، مجبور به ترک میدان شد و جای خود را به رودریگو داد. به این ترتیب سریال مصدومیت‌ها بازیکن سابق چلسی ادامه پیدا کرد و حالا ممکن است که به سبب این مصدومیت او باز هم از همراهی کهکشانی‌ها محروم شود.

 

پخش زنده فوتبال رئال مادرید آلاوز | تی وی تو

 

رئال مادریدآلاوز 
۶۷%مالکیت۳۳%
۹شوت در چارچوب ۶
۱۰شوت خارج از چارچوب۱
۴مهار دروازه بان۷
۵۶۲تعداد پاس۲۷۶
۴۹۳پاس صحیح۲۱۳
۴۰سانتر۱۳
۱۲کرنر۹
۸خطا۱۷
۲آفساید۱
۲کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال رئال مادرید آلاوز | تی وی تو

 

پخش آنلاین بازی رئال مادرید و آلاوز

تیم های رئال مادرید و آلاوز در هفته ی سی و پنجم رقابت های لالیگا اسپانیا به مصاف هم رفتند. در نیمه ی نخست این بازی ، در دقیقه `۳ ارسال مندز از سمت چپ با ضربه سر بازیکن آلاوز همراه شد که توپ به تیر افقی خورد و مقابل لوکاس پرز قرار گرفت اما ضربه سر او را واران از روی خط دروازه دفع کرد تا جدی ترین موقعیت بازی را میهمان خلق کند. دقیقه `۱۰ بازی زنده رئال مادرید و آلاوز تکل بلند ناوارو، مندی را داخل محوطه سرنگون کرد تا داور نقطه پنالتی را نشان دهد. دقیقه `۱۱ کریم بنزما در غیاب راموس پشت توپ ایستاد و خلاف جهت حرکت  دروازه بان دروازه آلاوز را باز کرد.

با مصدومیت داور بازی آقای خسوس خیل مانزانو از ناحیه مچ پا، دقایقی بازی متوقف شد که بعد از مداوای پزشکان بازی از سر گرفته شد. در نهایت نیمه اول با پیروزی ۱-۰ رئال مادرید پایان یافت.با آغاز نیمه دوم، داور بازی، آقای خسوس خیل مانزانو به دلیل مصدومیت جای خود را به داور چهارم بازی داد. دقیقه `۵۱ پخش زنده بازی رئال مادرید آلاوز رئال مادرید به گل دوم رسید؛ در حالیکه ابتدا داور این گل را آفساید اعلام کرده بود اما بعد از بازبینی VAR گل تأیید شد تا حساب کار ۲-۰ شود.

پاس در عمق برای بنزما او را در موقعیت تک به تک قرار داد تا با یک پاس عرضی مارکو آسنسیو را مقابل دروازه خالی قرار دهد و هافبک اسپانیایی کار را تمام کرد. در نهایت این دیدار با همان نتیجه ۲-۰ به سود شاگردان زیدان به پایان رسید. این ششمین کلین شیت رئال مادرید در ۸ بازی بعد از قرنطینه بود.

پخش زنده فوتبال رئال مادرید آلاوز | تی وی تو

 

رئال مادریدآلاوز
۷۱%مالکیت۲۹%
۸شوت در چارچوب ۴
۵شوت خارج از چارچوب۴
۴مهار دروازه بان۷
۷۲۹تعداد پاس۲۹۶
۶۶۴پاس صحیح۲۱۸
۱۳سانتر۸
۳کرنر۲
۵خطا۱۷
۴آفساید۰
۰کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال رئال مادرید آلاوز | تی وی تو

 

پخش فوتبال زنده رئال مادرید و آلاوز

در خلال بازی های هفته ی پانزدهم رقابت های لالیگا اسپانیا ، تیم های رئال مادرید و آلاوز با هم دیدار کردند. بازی با حملات رئال شروع شد و این تیم خیلی زود بر بازی مسلط شد اما اولین موقعیت جدی بازی را دقیقه ۱۰ شاهد بودیم. ضربه سر گرت بیل پس از برخورد به مدافع آلاوس به تیر عمودی برخورد کرد تا کهکشانی ها از رسیدن به گل اول محروم بمانند. رئال کماکان تیم برتر بود ولی آلاوس در یکی دو موقعیت روی ضدحملات خطرساز ظاهر شد. در دقیقه ۳۶ بازی کاسمیرو از بیرون محوطه جریمه با یک شوت محکم شانس خود برای گلزنی را امتحان کرد ولی گلر به زیبایی توپ را راهی کرنر کرد.

در نهایت نیمه اول پخش زنده فوتبال رئال مادرید آلاوز با تساوی بدون گل به اتمام رسید.رئال نیمه دوم را هم بهتر شروع کرد و دقیقه ۵۱ مزد برتری خود را گرفت. روی یک ضربه ایستگاهی و سانتر تونی کروس، سرخیو راموس بود که با پروازی بلند و ضربه سری دقیق توپ را به قعر دروازه فرستاد.آلاوس که پس از دریافت گل به تیم هجومی و مسلط زمین تبدیل شده بود دقیقه ۶۳ و پس از خطای راموس روی خوسلو به یک ضربه پنالتی دست یافت. دو دقیقه بعد لوکاس پرز کار را به تساوی کشید.زیدان پس از این گل بیل را بیرون کشید و رودریگو وارد زمین شد. تعویضی که ثمربخش بود و رئال دقیقه ۷۰ به گل رسید. آلاوس پس از گل تساوی به سمت دروازه رئال مادرید حمله ور شد و به خصوص بین دقایق ۸۶ تا ۸۹ صاحب دو موقعیت گلزنی مسلم شد.

آلاوسی ها در این دقایق ۵ کرنر متوالی زدند ولی آرئولا گلر فرانسوی رئال با دو واکنش عالی مانع گلزنی میزبان شد. در نهایت رئال موفق شد این بازی سخت و دشوار را با برتری ۱-۲ به اتمام برساند و صدرنشین شود.

پخش زنده فوتبال رئال مادرید آلاوز | تی وی تو

 

آلاوز رئال مادرید
۳۵%مالکیت۶۵%
۲شوت در چارچوب ۶
۳شوت خارج از چارچوب۵
۴مهار دروازه بان۱
۳۴۱تعداد پاس۶۳۲
۲۶۳پاس صحیح۵۴۹
۱۸سانتر۱۳
۹کرنر۴
۱۸خطا۱۱
۲آفساید۵
۴کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال رئال مادرید آلاوز | تی وی تو

 

پخش بازی رئال مادرید و آلاوز  زنده

رئال مادرید در هفته بیست و دوم لالیگای اسپانیا، در سانتیاگو برنابئو میزبان آلاوز، تیم رده هفتمی جدول بود.نکته عجیب در خصوص ترکیب رئال این بود که، سانتیاگو سولاری بازهم بنزما و راموس را در این بازی به میدان فرستاده بود تا این دو بازیکن بدون استراحت در تمام بازی‌ها به میدان روند. بازی با برتری میزبان در یک سوم دفاعی حریف آغاز شد.

آلاوز از همان ابتدا در لاک دفاعی فرو رفته بود و این رئالی‌ها بودند که با پاس‌های متوالی سعی می‌کردند به گل برسند. در دقیقه ۳۰ پخش زنده فوتبال رئال مادرید آلاوز روی حرکت زیبای وینیسیوس و رگیلون بنزما گل اول بازی را به ثمر رساند.نیمه اول این بازی آرامتر دنبال می‌شد و دو تیم به همین نتیجه به رختکن رفتند.بازی خشن آلاوزی‌ها موجب شد تا بازیکنان رئال بیشتر مراقب ساق‌هایشان باشند.

در این نیمه حرکات محوری سبایوس و نفوذ‌های وینیسیوس جونیور مهمترین راه رسیدن تیم سولاری به گل بود. از همین راه بالاخره به نتیجه هم رسیدند. در دقیقه ۸۰ وینیسیوس جونیور روی پاس مارکو آسنسیو به راحتی دروازه پاچکو را باز کرد تا بازی با نتیجه ۲-۰ خاتمه یابد.در آخرین دقایق بازی، ماریانو دیاز با پاس اودریزولا به زیبایی گل سوم را به ثمر رساند. در جدول رئال مادرید با ۴۲ امتیاز پس از اتلتیکو ۴۴ امتیازی در رده سوم ایستاد.

 

پخش زنده فوتبال رئال مادرید آلاوز | تی وی تو

 

رئال مادریدآلاوز
۷۱%مالکیت۲۹%
۸شوت در چارچوب ۱
۸شوت خارج از چارچوب۵
۱مهار دروازه بان۵
۶۷۵تعداد پاس۲۶۴
۶۰۵پاس صحیح۱۹۱
۵سانتر۳
۷کرنر۲
۱۲ضربه ایستگاهی۹
۱۰خطا۱۲
۳آفساید۳
۰کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال رئال مادرید آلاوز | تی وی تو

برچسب‌ها: