تی وی تو
بازی زنده  رئال سوسیداد گرانادا

بازی زنده رئال سوسیداد گرانادا

فوتبال زنده رئال سوسیداد و گرانادا ‌ . امروز شنبه ۱۱ شهریور و در چارچوب رقابتهای لالیگای اسپانیا و از ساعت ۱۵:۳۰ تیم های رئال سوسیداد و گرانادا ‌ بازی خواهند داشت. رئال سوسیداد مقابل گرانادا ‌ را آنلاین تماشا کنید. پخش زنده فوتبال رئال سوسیداد گرانادا ۱ مهر ۱۴۰۰ در هفته ششم از لالیگای
رئال سوسیداد
گرانادا

شنبه ۱۱ شهریور ۱۵:۳۰

پخش زنده لالیگا اسپانیا

فوتبال زنده رئال سوسیداد و گرانادا ‌ . امروز شنبه ۱۱ شهریور و در چارچوب رقابتهای لالیگای اسپانیا و از ساعت ۱۵:۳۰ تیم های رئال سوسیداد و گرانادا ‌ بازی خواهند داشت. رئال سوسیداد مقابل گرانادا ‌ را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال رئال سوسیداد گرانادا

۱ مهر ۱۴۰۰

در هفته ششم از لالیگای اسپانیا دو تیم رئال سوسیداد و گرانادا به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری سه بر دو تیم سوسیداد به پایان رسید . در نیمه اول این دیدار این تیم گرانادا بود که در دقیقه ۹ توسط سانچز به گل اول خود رسید . نیمه اول با همین تک گل و برتری تیم گرانادا به پایان رسید .

در نیمه دوم این دیدار اما مسابقه به آرامی نیمه اول پیگیری نشد . هفت دقیقه بعد از شروع نیمه دوم و در دقیقه ۵۲ آرتینز اولوستو موفق شد دروازه تیم گرانادا را باز کند و نتیجه را به تساوی بکشاند . در ادامه و در دقیقه ۶۰ بار دیگر تیم سوسیداد و این بار توسط مرینو به گل رسید و توانست بازی باخته را با برد عوض کند . خوشحالی سوسیداد ده دقیقه بیشتر زمان نبرد و در ادامه این نیمه جذاب تیم گرانادا موفق شد از روی نقطه پنالتی و در دقیقه ۷۰ توسط لوئیس میا به گل دوم خود برسد و بار دیگر نتیجه این بازی را به تساوی بکشاند .

اما این پایان کار پخش زنده بازی رئال سوسیداد گرانادا نبود . آریتز الوستو زننده گل اول تیم رئال سوسیداد در دقیقه ۸۲ موفق شذ بار دیگر برای تیمش گلزنی کند و از میزبان خود پیش بیاندازد . در دقایق باقی مانده این دیدار نیز گرانادا موفق به جبران نتیجه نشد و این سوسیداد بود که با برتری سه بر دو در این دیدار به سه امتیاز دست یافت 

پخش زنده فوتبال رئال سوسیداد گرانادا

 

گراناداسوسیداد
۳۸مالکیت۶۲
۲شوت در چارچوب ۱۱
۲شوت خارج از چارچوب۴
۸مهار دروازه بان۰
۲۹۶تعداد پاس۴۷۶
۲۱۱پاس صحیح۳۹۱
۱۳سانتر۲۱
۴کرنر۷
۱۱خطا۱۶
۱آفساید۱
۵کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال رئال سوسیداد گرانادا

برچسب‌ها: