تی وی تو
رئال مادرید
رئال سوسیداد

شنبه ۱۳ آذر ۲۳:۳۰

پخش زنده لالیگا اسپانیا

گزارش زنده بازی رئال مادرید و سوسیداد امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی رئال مادرید و سوسیداد را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای بازی زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی رئال مادرید و سوسیداد امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش بازی زنده رئال سوسیداد و رئال مادرید به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی رئال مادرید و سوسیداد را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی رئال مادرید و سوسیداد را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال رئال مادرید و سوسیداد را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی رئال مادرید و سوسیداد – ۱۱ اسفند ۹۹

دو تیم رئال مادرید و رئال سوسیداد از هفته بیست و پنجم لالیگا در ورزشگاه آلفردو دی استفانو به مصاف هم رفتند که در پایان دو تیم به تساوی ۱-۱ رضایت دادند. در این دیدار پورتو در دقیقه ۵۳ و برای رئال مادرید وینیسیوس در دقیقه ۸۹ گلزنی کردند. در پایان گزارش زنده بازی رئال مادرید و سوسیداد شاگردان زیدان می‌توانستند با این پیروزی به ۳ امتیازی اتلتیکو مادرید برسند، اما تعداد زیاد مصدومان و فرصت سوزی مهاجمان این تیم، اجازه این کار را نداد و حالا آن‌ها با ۵۳ امتیاز هم امتیاز با بارسلونا و پشت سر اتلتیکومادرید ۵۸ امتیازی هستند. لازم به ذکر است که شاگردان سیمئونه با یک بازی کمتر در صدر جدول لالیگا هستند.

سوسیداد با این تساوی ۴۲ امتیازی شد و در رده پنجم باقی ماند.

 

پخش زنده بازی رئال مادرید و سوسیداد -

 

رئال مادرید رئال سوسیداد
۵۹%مالکیت۴۱%
۳شوت در چارچوب ۲
۹شوت خارج از چارچوب۲
۱مهار دروازه بان۱
۵۷۷تعداد پاس۳۹۷
۵۱۱پاس صحیح۳۲۹
۲۳سانتر۱۴
۱۳کرنر۴
۶خطا۱۰
۲آفساید۲
۰کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی رئال مادرید و سوسیداد -

 

پخش زنده بازی رئال مادرید و سوسیداد – ۳۰ شهریور ۹۹

در ادامه ی بازی های هفته ی دوم رقابت های لالیگا ی اسپانیا ، تیم های رئال مادرید و رئال سوسیداد با هم دیدار کردند. در دقایق ابتدایی اگرچه رئال مادرید مالک توپ و میدان بود، اما نتوانست موقعیت خاصی روی دروازه سوسیداد ایجاد کند و حملات این تیم از سوی مدافعان حریف دفع میشد.در اواسط نیمه اول بود که سرخیو راموس در مقابل دروازه سوسیداد صاحب دو موقعیت متوالی شد، اما هر دو بار ضربات او با برخورد به بازیکنان حریف دفع شد.اما در لحظات پایانی نیمه اول بود که حساس ترین  موقعیت بازی ایجاد شد.

در این دقیقیه از بازی زنده رئال مادرید و سوسیداد ، ایساکو اویارزابال به زیبایی در سمت چپ محوطه جریمه رئال مادرید با یکدیگر همکاری کردند و در نهایت ایساک در موقعیتی تک به تک قرار گرفت. اما ضربه این بازیکن با مهار زیبای تیبو کورتوا همراه شد و در نهایت نیمه نخست با حداقل موقعیت ها با تساوی بدون گل به اتمام رسید.

سوسیداد نیمه دوم پخش زنده بازی رئال مادرید و سوسیداد را هجومی آغاز کرد و در همان دقیقه ۴۸ فاصله ای تا باز کردن دروازه رئال مادرید نداشت، اما ضربه اویارزابال با اختلاف کمی از کنار دروازه تیبو کورتوا به بیرون رفت.در دقیقه ۵۷ اویارزابال در نزدیکی محوطه جریمه صاحب فرصت خوبی برای گلزنی شد، اما ضربه او دقت لازم را نداشت و به بیرون رفت. در دقیقه ۶۳ و روی پاس عمقی مارتین اودگارد بود که کریم بنزما می توانست دروازه سوسیداد را باز کند، اما حضور به موقع مدافعان حریف دروازه را نجات داد.

در ادامه پخش زنده رئال مادرید و سوسیداد و در دقیقه ۷۲ این بار تونی کروس بود که برای باز کردن دروازه سوسیداد اقدام به ضربه زدن کرد، اما شوت از بالای دروازه رمیرو به بیرون رفت.در لحظات پایانی داوید سیلوای تازه وارد فاصله ای تا باز کردن دروازه رئال مادرید نداشت، اما رافائل واران به خوبی خودش را در مقابل توپ قرار داد تا در نهایت این دیدار با تساوی بدون گل تمام شود.

پخش زنده فوتبال رئال مادرید رئال سوسیداد – تی وی تو

 

رئال سوسیداد رئال مادرید 
۳۲%مالکیت۶۸%
۱شوت در چارچوب ۴
۴شوت خارج از چارچوب۵
۴مهار دروازه بان۱
۳۳۰تعداد پاس۶۹۳
۲۵۱پاس صحیح۶۱۴
۹سانتر۲۰
۱کرنر۱۱
۱۷خطا۱۲
۲آفساید۳
۲کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال رئال مادرید رئال سوسیداد – تی وی تو

 

پخش زنده رئال مادرید و سوسیداد –  ۲ تیر ۹۹

در سی‌امین هفته از بازی‌های لالیگای اسپانیا امشب ورزشگاه “سن سباستین” میزبان دیدار حساس رئال سوسیداد با رئال مادرید بود که سرانجام بازی با حساب ۲-۱ به سود کهکشانی‌ها به فرجام رسید.در این دیدار ابتدا بازیکنان دو تیم به قربانیان کوید ۱۹ ادای احترام کردند و سپس دو طرف کار را با سرعت آغاز کردند و روی دروازه همدیگر بارها فشار آوردند اما در نیمه اول گلی از خط دروازه‌ها عبور نکرد تا این نیمه بدون برنده خاتمه یابد.

در نیمه دوم بازی رئال مادرید و سوسیداد زنده ، شاگردان زیدان توپ و میدان را در اختیار گرفتند و بارها تا گل‌زنی به دروازه حریف نزدیک شدند تا این‌که با خطای بازیکن میزبان روی وینیسیوس جونیور داور نقطه پنالتی را نشان داد که سرخیو راموس آن را به گل بدل کرد تا ضمن به ثمر رساندن ۶۸ مین گلش در لالیگا، رکورد رونالد کومان را شکسته و به عنوان بهترین مدافع گل‌زن تاریخ این بازی‌ها نام بگیرد.

ولی کاپیتان رئالی‌ها به دلیل مصدومیت در دقیقه ۶۰ پخش رئال مادرید و سوسیداد زنده جای خود را به ادر میلی تائو داد.در ادامه زیدان بازهم تعویض‌هایی انجام داد تا بیشتر بر بازی تسلط داشته باشند تا این‌که کریم بنزما روی پاس والورده توانست برای بار دوم دروازه میزبان را باز کند.بازی با نتیجه ۲-۰ دنبال می‌شد ولی میرینو در دقیقه ۸۳ اختلاف را به یک گل رساند.

او روی پاس روبرتو لوپز صاحب توپ شد و به شکل تماشایی توپ را به زیر طاق دروازه کورتو از جای داد تا نتیجه ۲-۱ شود.حساب کار تا پایان تغییر نکرد و سرانجام رئال با دو گل حریفش را از پیش رو بر داشت تا با برتری در این دیدار به صدر جدول لیگ تکیه بزند. در پایان بازی رئال مادرید و سوسیداد زنده و با این نتیجه رئال مادرید ۶۵ امتیازی شد (هم امتیاز بارسلونا) ولی به خاطر پیروزی در بازی رو در رو صدر جدول را از حریف دیرینه‌اش گرفت تا با صدر نیشینی به جام لالیگا نزدیک‌تر از قبل شود.

پخش زنده فوتبال رئال مادرید رئال سوسیداد – تی وی تو

 

رئال سوسیداد رئال مادرید 
۵۱%مالکیت۴۹%
۲شوت در چارچوب ۶
۵شوت خارج از چارچوب۴
۴مهار دروازه بان۱
۵۶۲تعداد پاس۵۳۰
۴۷۶پاس صحیح۴۴۷
۱۰سانتر۱۰
۴کرنر۱
۱۶خطا۱۵
۲آفساید۳
۵کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال رئال مادرید رئال سوسیداد – تی وی تو

 

پخش بازی رئال مادرید و سوسیداد زنده – ۱۷ بهمن ۹۸

در دیداری از مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی اسپانیا رئال مادرید در شبی که میزبان رئال سوسیداد بود با حساب ۴ بر ۳ مغلوب شد.مارتین اودگارد در دقیقه ۲۲ دروازه رئال مادرید را باز کرد. سفیدپوشان نتوانستند موقعیت های خود را به گل تبدیل کنند و در مقابل ممکن بود چند بار دروازه شان باز شود. در نهایت نیمه نخست با پیروزی رئال سوسیداد به پایان رسید. 

در ادامه پخش بازی رئال مادرید و سوسیداد زنده اشتباه‌های مدافع‌های مادرید در نیمه دوم هم دیده شد و میزبان ضربه سختی خورد. ابتدا الکساندر ایساک گلزنی کرد اما داور به کمک VAR آن را آفساید اعلام کرد.  با این حال این بازیکن در دقیقه ۵۴ گل دوم تیمش را به ثمر رساند. او در ادامه با اشتباه ناچو گل دیگری را وارد دروازه سفیدپوشان کرد. مارسلو بالاخره یک گل به نام مادرید ثبت کرد اما ضعف خط دفاعی میزبان موجب شد رئال سوسیداد گل دیگری به ثمر برساند. میکل مرینو در دقیقه ۶۹ نتیجه را ۴ بر یک کرد.

در ۱۵ دقیقه پایانی پخش زنده بازی رئال مادرید و سوسیداد مادرید به حمله‌هایش افزود و پس از این که گل وینیسیوس جونیور آفساید اعلام شد رودریگو در دقیقه ۸۴ گل دوم این تیم را به ثمر رساند. فشار میزبان بیشتر شد اما توپ ها به گل تبدیل نمی شدند. داور شش دقیقه وقت اضافه اعلام کرد و در دومین دقیقه ناچو با ضربه سر گلزنی کرد تا اختلاف به حداقل برسد. آندونی گروس اول با دریافت کارت زرد دوم از بازی اخراج شد تا کار کمی برای سفید پوشان در جبران نتیجه راحت شود. با این حال شاگردان زین الدین زیدان فرصت کمی داشتند و نتوانستند بازی را به تساوی برسانند. در نهایت رئال سوسیداد در جمع چهار تیم برتر کوپا دل ری قرار گرفت.

پخش زنده فوتبال رئال مادرید رئال سوسیداد – تی وی تو

 

رئال مادریدرئال سوسیداد 
۶۴%مالکیت۳۶%
۱۰شوت در چارچوب ۵
۸شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۷
۶۴۱تعداد پاس۳۶۳
۵۷۲پاس صحیح۲۷۲
۳۹سانتر۴
۶کرنر۱
۱۰خطا۱۴
۴آفساید۱
۲کارت زرد۵
۰کارت قرمز۱

 

پخش زنده فوتبال رئال مادرید رئال سوسیداد – تی وی تو