تی وی تو
رئال بتیس
کادیز

شنبه ۲۰ فروردین ۱۶:۳۰

پخش زنده لالیگا اسپانیا

بازی زنده رئال بتیس و کادیز امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی رئال بتیس کادیز را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی رئال بتیس کادیز امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش فوتبال رئال بتیس و کادیز به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی رئال بتیس کادیز را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی رئال بتیس کادیز را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال رئال بتیس کادیز را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی رئال بتیس و کادیز

در ادامه ی بازی های هفته ی بیست و پنجم رقابت های لالیگا اسپانیا ، تیم های رئال بتیس و کادیز با هم دیدار کردند. خنیمه ی نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید. در ۴۵ دقیقه ی دوم نیز بازی بیشتر در میانه ی میدان در جریان بود و حملات گاه و بی گاه دو تیم راه به جایی نمی برد. در دقیقه ی ۸۴ خوانمی موفق شد ضربه اش را درون دروازه ی کادیز جای دهد تا تیمش را به برتری ۱-۰ برساند. جبران این گل در دقایق آخر کار ساده ای نبود و از آن رو کادیزی ها به ناچار بازی را به حریف واگذار کردند.

 

پخش زنده فوتبال بتیس کادیز ‌ – تی وی تو

 

کادیز  رئال بتیس
۳۴%مالکیت۶۶%
۳شوت در چارچوب ۴
۱شوت خارج از چارچوب۳
۳مهار دروازه بان۳
۲۹۶تعداد پاس۵۶۶
۲۰۳پاس صحیح۴۸۱
۱۷سانتر۱۸
۳کرنر۷
۹خطا۱۳
۲آفساید۱
۱کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال بتیس کادیز ‌ – تی وی تو

پخش زنده فوتبال رئال بتیس کادیز

تیم های رئال بتیس و کادیز در هفته ی پانزدهم لالیگا اسپانیا به مصاف هم رفتند. تنها اتفاق قابل توجه نیمه ی نخست ، کارت زرد مالباشیچ در دقیقه ی ۳۷ بود و دو تیم با تساوی بدون گل راهی رختکن شدند. در ۴۵ دقیقه ی دوم علی رغم ورود بازیکنان تازه نفس ، سرعت بازی بیشتر نشد . تنها این رودریگز بود که موفق شد در دقیقه ی ۷۱ با استفاده از یک موقعیت طلایی که غفلت بازیکنان کادیز بوجود آورده بود ، دروازه ی این تیم را باز کند تا بتیسی ها به برتری ۱-۰ برسند.

پخش زنده فوتبال بتیس کادیز ‌ – تی وی تو

 

رئال بتیسکادیز 
۷۲%مالکیت۲۸%
۱شوت در چارچوب ۳
۲شوت خارج از چارچوب۲
۳مهار دروازه بان۰
۶۶۰تعداد پاس۲۴۳
۵۶۰پاس صحیح۱۳۸
۱۶سانتر۱۸
۵کرنر۵
۱۸خطا۹
۳آفساید۲
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال بتیس کادیز ‌ – تی وی تو