تی وی تو

پخش زنده بازی سویا رئال بتیس امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی سویا رئال بتیس را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی سویا رئال بتیس امشب را آنلاین تماشا کنید.اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال رئال بتیس و سویا به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی سویا رئال بتیس را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی سویا رئال بتیس را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال سویا رئال بتیس را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی سویا رئال بتیس

یکی از مهم ترین بازی های این هفته لالیگا، دربی سویل بود که میان شاگردان لوپتگی و پیگرینی در سویا و رئال بتیس برگزار شد. سویا که در این بازی مالک توپ و میدان بود، برای رسیدن به گل تا دقیقه ۵۵ صبر کرد. مارکوس آکونیا سویا را پیش انداخت اما این پایان گزارش زنده بازی سویا رئال بتیس نبود. گل به خودی هکتور بیرین در دقیقه ۸۱ باعث شد اختلاف به ۲ گل برسد تا سویا یک برد شیرین در دربی سویل تجربه کند.

سویا حالا هم امتیاز با رئال مادرید در رده دوم جدول قرار دارد و با یک بازی کمتر نسبت به رئال سوسیداد (ملقب به لا رئال) در فاصله یک امتیازی صدر جدول جا خوش کرده است.

 

پخش زنده بازی سویا رئال بتیس

 

رئال بتیسسویا 
۲۶%مالکیت۷۴%
۱شوت در چارچوب ۲
۳شوت خارج از چارچوب۸
۱مهار دروازه بان۱
۲۵۸تعداد پاس۷۵۹
۱۷۷پاس صحیح۶۹۱
۸سانتر۱۸
۲کرنر۱
۱۲خطا۱۳
۱آفساید۴
۳کارت زرد۱
۱کارت قرمز۰

پخش زنده بازی سویا رئال بتیس

 

پخش زنده فوتبال سویا رئال بتیس

در ادامه ی بازی های هفته ی بیست و هفتم لالیگا اسپانیا ، تیم های سویا و رئال بتیس با هم دیدار کردند. در نیمه ی نخست این دیدار النصیری موفق شد دروازه ی حریف را باز کند تا تیمش با برتری ۱-۰ راهی رختکن شود. در نیمه ی دوم بازی بیشتر در میانه ی میدان در جریان بود و حملات گاه و بی گاه دو تیم با موفقیت روبرو نشد. در نهایت با پایان گزارش زنده بازی سویا رئال بتیس سویا با همان تک گل نیمه ی نخست به پیروزی رسید.

 

پخش زنده بازی سویا رئال بتیس

 

سویا رئال بتیس
۵۲%مالکیت۴۸%
۳شوت در چارچوب ۳
۴شوت خارج از چارچوب۵
۲مهار دروازه بان۲
۵۱۰تعداد پاس۴۳۸
۴۲۷پاس صحیح۳۵۰
۹سانتر۲۲
۳کرنر۶
۱۲خطا۱۴
۲آفساید۱
۳کارت زرد۶

 

پخش زنده بازی سویا رئال بتیس

 

پخش زنده بازی سویا و رئال بتیس

تیم های سویا و رئال بتیس در هفته ی هفدهم لالیگا اسپانیا در مقابل هم صف آرایی کردند.  نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس خود را در نیمه ی دوم امتحان کنند.در دقایق ابتدایی نیمه ی دوم سوسو موفق شد حساب کار زا ۱-۰ کند اما این کانالس بود که برتری را از سویا گرفت تا بازی با تساوی ۱-۱ ادامه یابد. در ادامه بازی بیشتر در میانه ی میدان در جریان بود  و در نهایت با پایان پخش زنده بازی سویا رئال بتیس دو تیم با تساوی ۱-۱ به رختکن بازگشتند.

 

پخش زنده بازی سویا رئال بتیس

 

رئال بتیسسویا 
۴۵%مالکیت۵۵%
۳شوت در چارچوب ۲
۷شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۲
۳۹۰تعداد پاس۴۷۲
۳۰۸پاس صحیح۳۹۴
۱۴سانتر۱۴
۲کرنر۱
۱۵خطا۱۸
۰آفساید۳
۵کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی سویا رئال بتیس