تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

سویا
رئال بتیس

پنجشنبه ۱۲ مرداد ۰۶:۳۰

پخش زنده بازی دوستانه

بازی زنده سویا و رئال بتیس امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی سویا رئال بتیس را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی سویا رئال بتیس امشب را آنلاین تماشا کنید.اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال رئال بتیس و سویا به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی سویا رئال بتیس را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی سویا رئال بتیس را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال سویا رئال بتیس را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی سویا و رئال بتیس

سویا و رئال بتیس از هفته سی و پنجم لالیگا در مقابل هم صف آرایی کردند.نیمه ی نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در نیمه ی دوم به تلاش خود برای باز کردن دروازه ی حریف ادامه دهند.

در نیمه ی دوم روند آرام بازی ادامه داشت و علی رغم وجود موقعیت های مناسب ، بازیکنان دو تیم در استفاده از آن ها موفق نبودند تا این که با به صدا در آمدن سوت پایان بازی ، پخش زنده بازی سویا و رئال بتیس با تساوی بدون گل به پایان رسید.

پخش زنده بازی سویا و رئال بتیس

 

سویا رئال بتیس
۵۴%مالکیت۴۶%
۴شوت در چارچوب ۰
۵شوت خارج از چارچوب۲
۰مهار دروازه بان۴
۴۱۲تعداد پاس۳۴۷
۳۲۰پاس صحیح۲۶۱
۲۶سانتر۱۳
۴کرنر۳
۱۴خطا۱۱
۲آفساید۲
۲کارت زرد۲
۰کارت قرمز۱

پخش زنده بازی سویا و رئال بتیس

 

پخش زنده فوتبال سویا و رئال بتیس

تیم‌های فوتبال رئال بتیس و سویا در چارچوب مسابقات مرحله یک هشتم نهایی کوپا دل‌ ری به مصاف هم رفتند و در پایان رئال بتیس با نتیجه ۲ بر یک به پیروزی رسید.نبیل فکیر و سرخیو کانالس گلزنان رئال بتیس در این دیدار بودند. تک گل سویا را هم پاپو گومز به ثمر رساند.

پخش زنده بازی سویا رئال بتیس در دقیقه ۳۹ و درست پس از گل تساوی نبیل فکیر و به علت پرتاب یک میله از سوی یک هوادار به سمت خوان جوردن، بازیکن سویا متوقف شد.

بازی متوقف و سپس یک روز به تعویق افتاد. با وجود مخالفت سویا با برگزاری دوباره بازی اما فدراسیون فوتبال اسپانیا روی تصمیم خود پافشاری کرد و در نتیجه بتیس در ورزشگاه خالی از تماشاگر بنیتو ویامارین، یک گل دیگر توسط سرخیو کانالس به سویا زد و سبز و سفید پوشان با این پیروزی راهی مرحله یک چهارم نهایی کوپا دل ری شدند.

پخش زنده بازی سویا رئال بتیس

 

رئال بتیسسویا 
۴۹%مالکیت۵۱%
۵شوت در چارچوب ۵
۱۰شوت خارج از چارچوب۲
۲مهار دروازه بان۲
۳۷۶تعداد پاس۳۸۱
۲۷۹پاس صحیح۲۸۰
۱۷سانتر۲۳
۶کرنر۶
۱۱خطا۱۶
۳آفساید۱
۳کارت زرد۳

پخش زنده بازی سویا رئال بتیس

 

پخش آنلاین بازی سویا رئال بتیس

یکی از مهم ترین بازی های این هفته لالیگا، دربی سویل بود که میان شاگردان لوپتگی و پیگرینی در سویا و رئال بتیس برگزار شد. سویا که در این بازی مالک توپ و میدان بود، برای رسیدن به گل تا دقیقه ۵۵ صبر کرد. مارکوس آکونیا سویا را پیش انداخت اما این پایان پخش آنلاین بازی سویا رئال بتیس نبود. گل به خودی هکتور بیرین در دقیقه ۸۱ باعث شد اختلاف به ۲ گل برسد تا سویا یک برد شیرین در دربی سویل تجربه کند.

سویا حالا هم امتیاز با رئال مادرید در رده دوم جدول قرار دارد و با یک بازی کمتر نسبت به رئال سوسیداد (ملقب به لا رئال) در فاصله یک امتیازی صدر جدول جا خوش کرده است.

 

پخش زنده بازی سویا رئال بتیس

 

رئال بتیسسویا 
۲۶%مالکیت۷۴%
۱شوت در چارچوب ۲
۳شوت خارج از چارچوب۸
۱مهار دروازه بان۱
۲۵۸تعداد پاس۷۵۹
۱۷۷پاس صحیح۶۹۱
۸سانتر۱۸
۲کرنر۱
۱۲خطا۱۳
۱آفساید۴
۳کارت زرد۱
۱کارت قرمز۰

پخش زنده بازی سویا رئال بتیس

 

پخش فوتبال سویا و رئال بتیس از اینترنت

در ادامه ی بازی های هفته ی بیست و هفتم لالیگا اسپانیا ، تیم های سویا و رئال بتیس با هم دیدار کردند. در نیمه ی نخست این دیدار النصیری موفق شد دروازه ی حریف را باز کند تا تیمش با برتری ۱-۰ راهی رختکن شود. در نیمه ی دوم بازی بیشتر در میانه ی میدان در جریان بود و حملات گاه و بی گاه دو تیم با موفقیت روبرو نشد. در نهایت با پایان بازی زنده سویا رئال بتیس سویا با همان تک گل نیمه ی نخست به پیروزی رسید.

 

پخش زنده بازی سویا رئال بتیس

 

سویا رئال بتیس
۵۲%مالکیت۴۸%
۳شوت در چارچوب ۳
۴شوت خارج از چارچوب۵
۲مهار دروازه بان۲
۵۱۰تعداد پاس۴۳۸
۴۲۷پاس صحیح۳۵۰
۹سانتر۲۲
۳کرنر۶
۱۲خطا۱۴
۲آفساید۱
۳کارت زرد۶

 

پخش زنده بازی سویا رئال بتیس

 

پخش بازی سویا مقابل رئال بتیس

تیم های سویا و رئال بتیس در هفته ی هفدهم لالیگا اسپانیا در مقابل هم صف آرایی کردند.  نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس خود را در نیمه ی دوم امتحان کنند.در دقایق ابتدایی نیمه ی دوم سوسو موفق شد حساب کار زا ۱-۰ کند اما این کانالس بود که برتری را از سویا گرفت تا بازی با تساوی ۱-۱ ادامه یابد. در ادامه بازی بیشتر در میانه ی میدان در جریان بود  و در نهایت با پایان پخش زنده بازی سویا رئال بتیس دو تیم با تساوی ۱-۱ به رختکن بازگشتند.

 

پخش زنده بازی سویا رئال بتیس

 

رئال بتیسسویا 
۴۵%مالکیت۵۵%
۳شوت در چارچوب ۲
۷شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۲
۳۹۰تعداد پاس۴۷۲
۳۰۸پاس صحیح۳۹۴
۱۴سانتر۱۴
۲کرنر۱
۱۵خطا۱۸
۰آفساید۳
۵کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی سویا رئال بتیس