تی وی تو
فوتبال  رئال بتیس رایو وایکانو زنده

فوتبال رئال بتیس رایو وایکانو زنده

پخش زنده فوتبال رئال بتیس و رایو وایکانو . امروز شنبه ۱۱ شهریور و در چارچوب رقابتهای لالیگای اسپانیا و از ساعت ۲۲:۳۰ تیم های رئال بتیس و رایو وایکانو بازی خواهند داشت. رئال بتیس مقابل رایو وایکانو را آنلاین تماشا کنید. پخش زنده فوتبال رئال بتیس رایو وایکانو ۱۸ دی ۱۴۰۱ در چارچوب بازی‌های
رئال بتیس
رایو وایکانو

شنبه ۱۱ شهریور ۲۲:۳۰

پخش زنده لالیگا اسپانیا

پخش زنده فوتبال رئال بتیس و رایو وایکانو . امروز شنبه ۱۱ شهریور و در چارچوب رقابتهای لالیگای اسپانیا و از ساعت ۲۲:۳۰ تیم های رئال بتیس و رایو وایکانو بازی خواهند داشت. رئال بتیس مقابل رایو وایکانو را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال رئال بتیس رایو وایکانو

۱۸ دی ۱۴۰۱

در چارچوب بازی‌های مرحله نیمه نهایی جام حذفی فوتبال اسپانیا موسوم به کوپا دل ری، تیم فوتبال رئال بتیس موفق شد با نتیجه ۲ بر یک رایو وایکانو را شکست دهد و به فینال این مسابقات صعود کند. آلوارو گارسیا در دقیقه ۵ پخش زنده بازی رئال بتیس و رایو وایکانو رایو وایکانو را پیش انداخت، اما در ادامه بورخا ایگلسیاس در دقیقه ی ۲۶  و ویلیام کاروالیو در دقیقه ی ۶۸ برای رئال بتیس گلزنی کردند.

پخش زنده فوتبال رئال بتیس و رایو وایکانو

 

رایو وایکانو رئال بتیس
۵۲%مالکیت۴۸%
۷شوت در چارچوب ۵
۶شوت خارج از چارچوب۱۰
۳مهار دروازه بان۵
۴۰۰تعداد پاس۳۸۳
۳۰۲پاس صحیح۲۸۳
۲۸سانتر۸
۷کرنر۱
۱۶خطا۱۸
۳آفساید۱
۱کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال رئال بتیس و رایو وایکانو

 

پخش آنلاین بازی رئال بتیس و رایو وایکانو

۲ آبان ۱۴۰۰

در هفته دهم از رقابتهای لالیگای اسپانیا تیم رئال بتیس موفق شد در یک دیدار جذاب و پر گل تیم رایو وایکانو را با نتیجه سه بر دو شکست دهد . در این دیدار تیم بتیس با دو گل مورنو و خوانمی در دقایق ۲۲ و ۲۴ نیمه اول را با برتری دو بر صفر پیروز به رختکن رفت . با شروع نیمه دوم این تیم رایو بود که توانست در دقیقه ۴۶ گل اول تیمش را توسط انکتا وارد دروازه بتیس کند و اختلاف را به یک گل برساند .

در ادامه هم آلوارو گارسیا گل دوم رایو وایکانو را در دقیقه ۶۵  به ثمر رساند تا نتیجه این دیدار به تساوی دو بر دو برسد . اما این پایان کار نبود و ویلیان ژوزه توانست از روی نقطه پنالتی گل سوم را برای بتیس به ثمر برساند . بعد از این گل تیم رایو وایکانو تلاش زیادی را برای فرار از شکست انجام داد اما هیچکدام به نتیجه نرسید و در پایان پخش زنده بازی رئال بتیس و رایو وایکانو  این رئال بتیس بود که با نتیجه سه بر دو در این دیدار به برتری رسید . 

پخش زنده فوتبال رئال بتیس و رایو وایکانو

 

رئال بتیسرایو وایکانو
۴۶مالکیت۵۴
۵شوت در چارچوب ۳
۳شوت خارج از چارچوب۶
۱مهار دروازه بان۲
۳۹۷تعداد پاس۴۵۴
۳۳۲پاس صحیح۳۸۸
۱۷سانتر۲۱
۴کرنر۴
۱۲خطا۱۲
۳آفساید۳
۱کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال رئال بتیس و رایو وایکانو