تی وی تو
رئال بتیس
رایو وایکانو

یکشنبه ۱۹ دی ۱۶:۳۰

پخش زنده لالیگا اسپانیا

فوتبال زنده رئال بتیس و رایو وایکانو امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی رئال بتیس و رایو وایکانو را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی رئال بتیس و رایو وایکانو امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال رئال بتیس و رایو وایکانو امشب

اگر برای دیدن فوتبال زنده رئال بتیس و رایو وایکانو به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی رئال بتیس رایو وایکانو را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی رئال بتیس رایو وایکانو را تماشا کنیم

در پایان زنده بازی رئال بتیس رایو وایکانو، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده رئال بتیس و رایو وایکانو را آنلاین ببینند.
برای تماشای بازی زنده فوتبال رئال بتیس رایو وایکانو، شما می توانید بازی رئال بتیس و رایو وایکانو زنده را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده فوتبال رئال بتیس و رایو وایکانو

در هفته دهم از رقابتهای لالیگای اسپانیا تیم رئال بتیس موفق شد در یک دیدار جذاب و پر گل تیم رایو وایکانو را با نتیجه سه بر دو شکست دهد . در این دیدار تیم بتیس با دو گل مورنو و خوانمی در دقایق ۲۲ و ۲۴ نیمه اول را با برتری دو بر صفر پیروز به رختکن رفت . با شروع نیمه دوم این تیم رایو بود که توانست در دقیقه ۴۶ گل اول تیمش را توسط انکتا وارد دروازه بتیس کند و اختلاف را به یک گل برساند .

در ادامه هم آلوارو گارسیا گل دوم رایو وایکانو را در دقیقه ۶۵  به ثمر رساند تا نتیجه این دیدار به تساوی دو بر دو برسد . اما این پایان کار نبود و ویلیان ژوزه توانست از روی نقطه پنالتی گل سوم را برای بتیس به ثمر برساند . بعد از این گل تیم رایو وایکانو تلاش زیادی را برای فرار از شکست انجام داد اما هیچکدام به نتیجه نرسید و در پایان گزارش زنده بازی رئال بتیس و رایو وایکانو  این رئال بتیس بود که با نتیجه سه بر دو در این دیدار به برتری رسید . 

پخش زنده فوتبال رئال بتیس و رایو وایکانو

 

رئال بتیسرایو وایکانو
۴۶مالکیت۵۴
۵شوت در چارچوب ۳
۳شوت خارج از چارچوب۶
۱مهار دروازه بان۲
۳۹۷تعداد پاس۴۵۴
۳۳۲پاس صحیح۳۸۸
۱۷سانتر۲۱
۴کرنر۴
۱۲خطا۱۲
۳آفساید۳
۱کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال رئال بتیس و رایو وایکانو