تی وی تو
فوتبال  ذوب آهن اصفهان پیکان زنده

فوتبال ذوب آهن اصفهان پیکان زنده

پخش زنده فوتبال ذوب آهن و پیکان امروز دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ . در رقابت‌های فوتبال لیگ برتر ایران و از ساعت ۱۸:۱۵ تیم‌های ذوب آهن و پیکان بازی خواهند داشت. ذوب آهن اصفهان مقابل پیکان را آنلاین تماشا کنید. پخش زنده فوتبال ذوب آهن و پیکان ۱۷ آذر ۱۴۰۲ پیکان در هفته دوازدهم لیگ
ذوب آهن اصفهان
پیکان

دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۸:۱۵

پخش زنده لیگ برتر ایران

پخش زنده فوتبال ذوب آهن و پیکان امروز دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ . در رقابت‌های فوتبال لیگ برتر ایران و از ساعت ۱۸:۱۵ تیم‌های ذوب آهن و پیکان بازی خواهند داشت. ذوب آهن اصفهان مقابل پیکان را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال ذوب آهن و پیکان

۱۷ آذر ۱۴۰۲

پیکان در هفته دوازدهم لیگ برتر ایران میزبان ذوب آهن بود که این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید.

 نیمه‌نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در نیمه‌دوم به تلاش خود برای باز کردن دروازه حریف ادامه دهند.

در نیمه‌دوم با ورود بازیکنان تازه نفس شاهد افزایش سرعت بازی بودیم. مهاجمان هر دو تیم چندین موقعیت خطرناک بر دروازه ایجاد کردند که متاسفانه با غفلت بازیکنان دو تیم، این موقعیت های طلایی از دست رفت تا این که با به صدا در آمدن سوت پایان بازی، پخش زنده فوتبال ذوب آهن پیکان با تساوی بدون گل به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال ذوب آهن پیکان

پخش زنده بازی ذوب آهن اصفهان پیکان

۹ مهر ۱۴۰۱

تیم های ذوب آهن و پیکان در جریان بازی های هفته ی هفتم لیگ برتر ایران با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس گلزنی خود را در نیمه ی دوم امتحان کنند. نیمه ی دوم اما با تک گل آشوری و برتری ۱-۰ ذوب آهن آغاز شد.  اما در ادامه ، بازی در میانه میدان در جریان بود و علی رغم وجود موقعیت های مناسب ، دروازه ی دو تیم بسته ماند تا با اتمام زمان بازی ، پخش زنده بازی ذوب آهن اصفهان پیکان با برتری ۱-۰ ذوب آهن به پایان برسد.

پخش زنده بازی ذوب آهن اصفهان پیکان

برچسب‌ها: