تی وی تو
ذوب آهن اصفهان
نفت مسجد سلیمان

جمعه ۱۹ آذر ۱۵:۰۰

پخش زنده لیگ برتر ایران

پخش زنده بازی ذوب آهن اصفهان نفت مسجد سلیمان امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی ذوب آهن اصفهان نفت مسجد سلیمان را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی ذوب آهن اصفهان نفت مسجد سلیمان امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لیگ برتر ایران

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال ذوب آهن اصفهان – نفت مسجد سلیمان به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی ذوب آهن اصفهان نفت مسجد سلیمان را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی ذوب آهن اصفهان نفت مسجد سلیمان را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی ذوب آهن اصفهان نفت مسجد سلیمان را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال ذوب آهن اصفهان نفت مسجد سلیمان را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی ذوب آهن اصفهان نفت مسجد سلیمان ۲۲ تیر ۱۴۰۰

نفت مسجد سلیمان و ذوب آهن اصفهان در هفته بیست و هفتم رقابت های لیگ برتر ایران به مصاف هم رفتند که این بازی با برتری ۳ بر ۲ ذوب آهن به پایان رسید. در نیمه اول این بازی وحید محمدزاده، سینا اسدبیگی و پیمان رنجبری برای ذوب آهن گلزنی کردند و ساسان حسینی و عماد میرجوان در نیمه دوم برای نفت گل زدند. 

در پایان گزارش زنده بازی ذوب آهن اصفهان نفت مسجد سلیمان و با کسب این پیروزی ذوب آهن ۲۶ امتیازی شد و سه امتیاز از سایپا جلو افتاد. نفت مسجد سلیمان نیز ۲۸ امتیازی ماند و شرایطش خطرناک شد.

 

پخش زنده بازی ذوب آهن اصفهان نفت مسجد سلیمان