تی وی تو

پخش زنده بازیها در اپلیکیشن تی وی تو

همین حالا نصب کنید

پخش زنده فوتبال دورتموند یونیون برلین ‌

دورتموند
یونیون برلین

چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۲۳:۰۰

پخش زنده بوندسلیگا آلمان

پخش زنده بازی دورتموند یونیون برلین امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی دورتموند یونیون برلین را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی دورتموند یونیون برلین امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بوندسلیگا آلمان

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال دورتموند – یونیون برلین به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی دورتموند یونیون برلین را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی دورتموند یونیون برلین را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی دورتموند یونیون برلین را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال دورتموند یونیون برلین را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی دورتموند یونیون برلین – ۲۸ آذر ۹۹

 تیم های یونیون برلین و دورتموند در هفته ی سیزدهم بوندسلیگا آلمان با هم دیدار کردند .دو تیم در نیمه اول بازی زیبایی را ارائه کردند اما با تساوی ۰-۰ راهی رختکن شدند. در لحظات پایانی نیمه اول ، ضربه یوسوفا موکوکو با بدشانسی به تیر دروازه یونیون برلین اصابت کرد.

در دقیقه ۵۶ ، روی یک ضربه کرنر ، تایوو آوونی گل اول میزبان را بثمر رساند. اما تنها ۳ دقیقه بعد ، یوسوفا موکوکو با یک ضربه محکم ، به جوانترین گلزن تاریخ بوندسلیگا تبدیل شد.زنبورها به دنبال راهی برای گشودن دروازه میزبان بودند ، اما ۲۰ دقیقه مانده به پایان بازی ، ماروین فردریش گل پیروزی بخش یونیون را باز هم روی ارسال کرنر به ثمر رساند.در نهایت ، مدیریت بازی خوب پایتخت نشینان اجازه گلزنی به دورتموند را نداد.

 

 

یونیون برلین دورتموند 
۲۹% مالکیت ۷۱%
۵ شوت در چارچوب  ۳
۵ شوت خارج از چارچوب ۷
۲ مهار دروازه بان ۳
۲۸۲ تعداد پاس ۷۰۳
۱۶۸ پاس صحیح ۵۹۳
۱۷ سانتر ۱۲
۸ کرنر ۶
۹ خطا ۷
۲ آفساید ۰
۱ کارت زرد ۱

 

 

پخش زنده بازی دورتموند یونیون برلین- ۱۲ بهمن ۹۸

در ادامه ی بازی های هفته ی بیستم بوندسلیگای آلمان ، تیم های دورتموند و یونیون برلین با هم دیدار کردند.دورتموند که با اضافه شدن ارلینگ هالند جان تازه ای گرفته،  نمایش درخشانی مقابل یونیون برلین ارائه داده و با پنج گل حریف نگون بختش را شکست داد. دورتموند بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه دهم به گل اول دست یافت. یادون سانچو در سمت چپ صاحب موقعیت شده و ضربه او بعد از برخورد به مدافعان یونیون وارد دروازه این تیم شد.اما در دقیقه ۱۸ نوبت به ارلینگ هالند رسید. روی ارسال تند و تیز جولین برانت، ستاره جوان نروژی در مقابل دروازه توپ را قطع کرده و موفق شد دروازه یونیون را باز کند.در اواخر نیمه اول شولتربرگ می توانست اختلاف را به حداقل برساند، اما ضربه او از بالای دروازه دورتموند به بیرون رفت و نیمه نخست ۰-۲ به سود زنبورها به پایان رسید.اما دورتموند در نیمه دوم و در دقیقه ۶۶ صاحب یک ضربه پنالتی شد که کاپیتان مارکو رویس آن را تبدیل به گل کرد و زنبورها ۰-۳ پیش افتادند. اما این پایان کار نبود و در دقیقه ۷۰ و روی پاس یادون سانچو، الکس ویتسل در مرکز محوطه با یک ضربه دقیق موفق به گلزنی شد. ارلینگ هالند در دقیقه ۷۷ این بار با پاس سانچو و با ضربه پای چپ توانست دروازه یونیون برلین را باز کند. در ادامه اتفاق خاصی رخ نداد و دورتموند با همان پنج گل یونیون برلین را شکست داد.

 

دورتموند یونیون برلین 
۶۵% مالکیت ۳۵%
۷ شوت در چارچوب  ۰
۳ شوت خارج از چارچوب ۲
۰ مهار دروازه بان ۲
۷۱۱ تعداد پاس ۳۵۹
۶۳۹ پاس صحیح ۲۷۷
۱۱ سانتر ۱۵
۵ کرنر ۳
۷ خطا ۸
۲ آفساید ۰
۰ کارت زرد ۱

 

پخش زنده بازی دورتموند یونیون برلین- ۹ شهریور ۹۸

در ادامه هفته سوم رقابت‌های بوندسلیگای آلمان، یونیون برلین که به تازگی به سطح اول فوتبال آلمان صعود کرده در ورزشگاه آلتن فورتری شهر برلین میزبان زردپوشان دورتموند بود که این دیدار در نهایت با برتری ۱-۳ میزبان به پایان رسید.در دقایق ابتدایی حملات دو تیم نتیجه ای نداشت، اما در دقیقه ۲۵ یونین برلین به گل اول دست یافت. ارسال کرنر زمینی و دقیق در ابتدای محوطه با ضربه دقیق ماریوس بولتر همراه شد و بر خلاف انتظار یونیون برلین به گل اول دست یافت. اما این برتری پایدار نبود و دورتموند موفق شد خیلی زود و با ضربه دقیق پاکو آلکاسر از دهانه دروازه به گل تساوی دست یابد و بازی ۱-۱ شود. در ادامه نیمه دوم حملات دو تیم منجر به گل نشد و در نهایت بازی در نیمه نخست با تساوی ۱-۱ به اتمام رسید.اما دوباره این یونیون برلین بود که در اوایل نیمه دوم به گل رسید. باز هم این ماریوس بولتر بود که روی ریباند یک موقعیت تک به تک موفق شد با ضربه‌ای زمینی و دقیق دروازه دورتموند را باز کند. اما این پایان کار نبود و سباستین اندرسون در دقیقه ۷۶ موفق شد گل سوم را نیز برای یونیون برلین به ثمر برساند تا کار دورتموند برای بازگشت دشوارتر شود. در ادامه تلاش دورتموند نتیجه‌ای نداد و یونیون برلین موفق شد با نتیجه ۱-۳ این تیم را مغلوب کند.

 

یونیون برلین دورتموند
۲۵% مالکیت ۷۵%
۷ شوت در چارچوب  ۲
۶ شوت خارج از چارچوب ۹
۱ مهار دروازه بان ۴
۲۵۵ تعداد پاس ۷۶۲
۱۶۲ پاس صحیح ۶۶۶
۱۴ سانتر ۱۶
۷ کرنر ۴
۱۳ خطا ۲
۲ آفساید ۲

پخش زنده بازی دورتموند یونیون برلین- ۹ آبان ۹۷

در ادامه ی بازی های دور دوم جام حذفی آلمان ، تیم های دورتموند و یونیون برلین با هم دیدار کردند.این یونیون برلین بود که بازی را هجومی آغاز کرد و در چند ارسال و شروع مجدد خطرساز شد، اما میزبان خیلی زود کنترل توپ و میدان را در اختیار گرفت. اولین موقعیت دورتموند دقیقه ۱۰ مسابقه با ارسال کرنر ایجاد شد، ضربه سر پولیشیچ را دروازه‌بان به بیرون فرستاد. دورتموند بار دیگر کنترل بازی را در اختیار گرفت و پس از چندین شوت‌زنی و تلاش ناموفق برای ایجاد خطر در محوطه حریف به گل رسید. دقیقه ۴۰ پولیشیچ با عکس‌العمل سریع خود نسبت به دفع توپ گلر، دروازه یونیون را باز کرد تا نیمه اول با برتری یک بر صفر دورتموند به پایان برسد.اتفاق تلخ بازی در این نیمه برای دورتموند، مصدومیت دیالو در دقایق آغازین بازی بود.نیمه دوم با حملات دورتموند آغاز شد اما تنها ثمره این حملات، شوت‌های بی‌دقت به آسمان بود. پس از بی‌نتیجه بودن هجوم‌های دورتموند، این یونیون بود که با تک حمله خود به گل رسید. روی آشفتگی دفاع دورتموند، دقیقه ۶۳ سباستین پولتر دروازه هیتس را باز کرد.دورتموند زود توانست این گل را جبران کند، ماکسیمیلان فیلیپ روی کار ترکیبی با پولیشیچ در دقیقه ۷۳، بار دیگر دورتموند را پیش انداخت.سرانجام دقیقه ۸۸ روی اشتباه هیتس در شروع مجدد، یک موقعیت عالی نسیب یونیون برلین شد، پولتر با یک ضربه سر دبل کرد و بازی را به وقت‌های اضافه کشاند. ۱۵ دقیقه اول وقت‌های اضافه جز یک ضربه ایستگاهی برای دورتموند موقعیت دیگری را به خود ندید.در نیمه دوم وقت‌های اضافی دورتموند سراپا حمله بود. دقیقه ۱۱۸ فردریش با کشیدن دست پولیشیچ او را بر زمین انداخت. داور خطای پنالتی اعلام کرد و با کارت زرد دوم، فردریش را از زمین بازی اخراج کرد.دقیقه ۱۲۰ رویس پشت ضربه پنالتی ایستاد و توپ را تبدیل به گل کرد تا داور سوت را بزند و دورتموند پیروز این ماراتن دشوار شود.

 

دورتموند یونیون برلین
۶۳% مالکیت ۳۷%
۸ شوت در چارچوب  ۷
۱۰ شوت خارج از چارچوب ۵
۵ مهار دروازه بان ۵
۸۱۹ تعداد پاس ۴۷۱
۷۱۲ پاس صحیح ۳۶۴
۹ سانتر ۱
۱۰ کرنر ۵
۲۳ ضربه ایستگاهی ۷
۹ خطا ۲۴
۰ آفساید ۱
۲ کارت زرد ۴
۰ کارت قرمز ۱

 

بازیهای پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت

بازیهای جمعه ۲۴ اردیبهشت

بازیهای شنبه ۲۵ اردیبهشت