تی وی تو
دورتموند
گروتر فورث

شنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۸:۰۰

پخش زنده بوندسلیگا آلمان

بازی زنده دورتموند و گرتر فورث امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی دورتموند و گرتر فورث را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی دورتموند و گرتر فورث امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال دورتموند و گرتر فورث امشب

اگر برای دیدن گزارش زنده فوتبال دورتموند و گرتر فورث به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا گزارش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی دورتموند گرتر فورث را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی دورتموند گرتر فورث را تماشا کنیم

برای تماشای گزارش زنده فوتبال دورتموند گرتر فورث، شما می توانید بازی دورتموند و گرتر فورث زنده را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان زنده بازی دورتموند گرتر فورث، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که گزارش فوتبال دورتموند و گرتر فورث را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی دورتموند و گرتر فورث

تیم‌های گروتر فورث و بروسیا دورتموند در چارچوب مرحله اول جام حذفی آلمان به مصاف هم رفتند. نیمه اول این بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید. دورتموند برتری اندکی نسبت به رقیب داشت و این نمایش مقابل رقیب دسته دومی ناامید کننده به نظر می‌رسید. سرانجام دقیقه ۷۷ میزبان با سباستین ارنست به گل رسید.

با نزدیک شدن به پایان پخش زنده بازی دورتموند و گرتر فورث دورتموند برای جبران نتیجه و جلوگیری از فاجعه به آب و آتش می‌زد. اعلام ۵ دقیقه زمان تلف شده توسط داور جانی دوباره به بروسین‌ها داد. دقیقه ۹۵ ارسال اشملزر به داخل محوطه حریف و گلزنی اکسل ویتسل که در اولین بازی به عنوان فرشته نجات دورتموند ظاهر شد.

با این گل بازی ۱-۱ مساوی شد و به وقت‌های اضافه رفت. در وقت‌های اضافه یک سیو فوق‌العاده از بورکی دورتموند را باز هم در بازی نگه داشت تا در دقیقه ۱۲۰ دورتموند با گلزنی کاپیتان مارکو رویس پیروز این دیدار شود.

پخش زنده بازی دورتموند گرتر فورث

 

گروتر فورثدورتموند 
۲۹%مالکیت۷۱%
۶شوت در چارچوب ۱۰
۴شوت خارج از چارچوب۱۲
۸مهار دروازه بان۵
۳۹۳تعداد پاس۹۵۸
۲۸۴پاس صحیح۸۳۰
۳سانتر۷
۵کرنر۸
۵ضربه ایستگاهی۱۴
۱۴خطا۵
۲آفساید۲
۳کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی دورتموند گرتر فورث