تی وی تو
دورتموند
کلن

شنبه ۸ آبان ۱۷:۰۰

پخش زنده بوندسلیگا آلمان

گزارش زنده بازی دورتموند کلن امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی دورتموند کلن را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی دورتموند کلن امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن گزارش مستقیم فوتبال دورتموند و کلن به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی دورتموند کلن را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی دورتموند کلن را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال دورتموند کلن را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی دورتموند کلن ۳۰ اسفند ۹۹

در هفته بیست و ششم بوندسلیگای آلمان تیم دورتموند مهمان تیم کلن بود که این بازی با تساوی دو بر دو به پایان رسید . اریک هالند مهاجم نروژی و گلزن دورتموند در دقیقه ۳ گل اول تیمش را به ثمر رساند . در دقیقه ۳۵ اوندری دودا گل تساوی کلن را از روی نقطه پنالتی وارد دروازه دورتموند کرد . در نیمه دوم و در دقیقه ۶۵ جاکوبس بار دیگر برای کلن گلزنی کرد و تیمش را از مهمان نامدار خود پیش انداخت . اما اریک هالند در دقیقه ۹۰ بار دیگر برای تیمش گلزتی کرد و مانع پیروزی کلن شد و در نهایت  با پایان گزارش زنده بازی دورتموند کلن دو تیم به تقسیم امتیازات رضایت دادند . 

 

پخش زنده بازی دورتموند کلن

 

کلندورتموند
۴۳مالکیت۵۷
۲شوت در چارچوب ۴
۴شوت خارج از چارچوب۶
۲مهار دروازه بان۰
۴۲۵تعداد پاس۵۷۰
۳۵۰پاس صحیح۴۹۳
۲۱سانتر۱۸
۵کرنر۲
۴خطا۱۲
۲آفساید۲
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی دورتموند کلن

 

پخش زنده بازی دورتموند کلن ۴ بهمن ۹۸

در دیداری از هفته هجدهم بوندسلیگا، دورتموند در شبی که میزبان کلن بود با حساب ۵ بر ۱ پیروز شد.رافائل گوئررو در دقیقه یک زنبورها را در این بازی پیش انداخت و مارکو رویس در دقیقه ۲۹ اختلاف را به دو رساند. جیدون سانچو در دقیقه ۴۸ سومین گل دورتموند را وارد دروازه کلن کرد. ارلینگ هلند مهاجم تازه‌وارد دورتموند نیز که در دقیقه ۶۵ به ترکیب این تیم اضافه شده بود در دقایق ۷۸ و ۸۷ برای این تیم گلزنی کرد.

با ادامه پخش زنده بازی دورتموند کلن ، مارک اوت در دقیقه ۶۵ تک گل کلن در این دیدار را به ثمر رساند.این دهمین پیروزی فصل دورتموند بود و با سه امتیاز این بازی مجموع امتیازات این تیم به ۳۶ رسید تا زنبورها در رده سوم جدول قرار بگیرند. کلن نیز با قبول یازدهمین شکست فصل در رده سیزدهم جدول باقی ماند.

 

گزارش زنده بازی دورتموند کلن

 

دورتموندکلن
۵۹%مالکیت۴۱%
۹شوت در چارچوب ۵
۴شوت خارج از چارچوب۵
۴مهار دروازه بان۴
۶۹۱تعداد پاس۴۵۶
۶۰۰پاس صحیح۳۸۷
۶سانتر۱۵
۱کرنر۳
۶خطا۷
۱آفساید۵
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی دورتموند کلن

 

پخش زنده فوتبال دورتموند کلن ۱ شهریور ۹۸

در اولین بازی از هفته دوم رقابت‌های بوندسلیگای آلمان، کلن در ورزشگاه راین انرگی مقابل دورتموند قرار گرفت و در حالی که از حریف پیش بود، در نهایت ۲-۱ مغلوب زنبورها شد. نیمه اول این دیدار برای دورتموند خوب پیش نرفت و گل دقیقه ۲۹ دراکسلر حکم به برتری کلن در پایان ۴۵ دقیقه نخست داد. اما موتور شاگردان لوسین فاوره در دقیقه ۷۰ روشن شد و جیدون سانچو روی پاس تورگان هازارد موفق شد بازی را به تساوی بکشاند. در حالی که تصور می‌شد بازی با همن نتیجه به پایان برسد،

در دقیقه ۸۶  پخش زنده فوتبال دورتموند کلن ، اشرف حکیمی ستاره مراکشی دورتموند گل دوم را به ثمر رساند و در دقیقه ۹۰ پاکو آلکاسر اسپانیایی سومین گل این فصل خود را روی پاس سانچو به ثمر رساند تا زنبورها با توجه به پیروزی پرگل هفته اول، با ۶ امتیاز در صدر جدول بوندسلیگا قرار بگیرند.

 

گزارش زنده فوتبال دورتموند کلن

 

کلندورتموند
۲۶%مالکیت۷۴%
۱شوت در چارچوب ۶
۷شوت خارج از چارچوب۴
۳مهار دروازه بان۰
۲۳۲تعداد پاس۶۷۵
۱۵۲پاس صحیح۵۹۰
۱۶سانتر۱۴
۷کرنر۸
۱۲خطا۱۱
۲آفساید۱
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال دورتموند و کلن

 

پخش آنلاین بازی دورتموند و کلن ۳ بهمن ۹۶

در هفته بیست و یکم از بوندسلیگا تیم دورتموند توانست با دو گل و یک پاس گل بازیکن تازه وارد خود، باتشوایی، در خانه کلن مقابل این تیم به پیروزی برسد. در دقیقه ۳۵ مهاجم بلژیکی اولین گل را برای تیم جدید خود به ثمر رساند. در دقیقه ۶۰ سیمون زولر روی ریباند ضربه سولر با ضربه سر دروازه زنبورها را باز کرد و حساب کار را مساوی کرد. دو دقیقه بعد دوباره میچی بود که با هورن تک به تک شد و توپ را از بین پاهای او روانه دروازه کرد. تساوی دوم در دقیقه ۶۹ توسط خورخه مره حاصل شد. اما در نهایت در دقیقه ۸۴ باتشوایی شورله را صاحب توپ کرد و او گل پیروزی دورتموند را به ثمر رساند.

 

پخش آنلاین بازی دورتموند کلن

 

کلن دورتموند
۴۸%مالکیت۵۲%
۵شوت در چارچوب ۷
۴شوت خارج از چارچوب۷
۳مهار دروازه بان۳
۴۶۶تعداد پاس۵۰۷
۳۷۹پاس صحیح۴۲۹
۸سانتر۷
۵کرنر۲
۱۶ضربه ایستگاهی۱۲
۱۵خطا۱۶
۱آفساید۳
۲کارت زرد۱

 

گزارش آنلاین بازی دورتموند کلن