تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

دورتموند
هوفنهایم

چهارشنبه ۱۰ آبان ۲۰:۳۰

پخش زنده جام حذفی آلمان

فوتبال زنده دورتموند و هوفنهایم. امروز چهارشنبه ۱۰ آبان ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای جام حذفی آلمان و از ساعت ۲۰:۳۰ تیم های دورتموند و هوفنهایم بازی خواهند داشت. دورتموند مقابل هوفنهایم را آنلاین تماشا کنید.

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی دورتموند هوفنهایم را در همین صفحه دنبال کنید.خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال دورتموند هوفنهایم را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی دورتموند و هوفنهایم

۶ اسفند ۱۴۰۱

در چارچوب هفته پنجم بوندسلیگا، بروسیا دورتموند میزبان هوفنهایم بود. شاگردان ترزیچ از همان ابتدا کار را بهتر شروع کردند و نبض بازی را در دست گرفتند تا اینکه مارکو رویس موفق شد در دقیقه ۱۶ تک گل پیروزی بخش زنبور‌ها را به ثمر برساند. در نیمه اول همچنین یک صحنه مشکوک به هند در محوطه جریمه هوفنهایم نیز وجود داشت که داور بازی دنیل سیبرت پس از مشورت با (VAR)، لازم ندید که صحنه را بازبینی کند. جیمی باینو گیتنس بازیکن جوان دورتموند نیز که عملکرد خوبی را از خود در این فصل به نمایش گذاشت، دقیقه ۴۴ به دلیل مصدومیت جای خود را به تورگان هازارد دارد.

در نیمه دوم پخش زنده بازی دورتموند و هوفنهایم نیز هوفنهایم کمی به خود آمد و با اینکه دورتموند هنوز هم تیم برتر میدان بود اما بازی کمی متعادل‌تر شد. با این حال حملات هر دو تیم هیچ نتیجه‌ای برای‌شان در بر ندارد تا بازی با همان یک گل به پایان برسد. در این بین همچنین نمی‌توان از نقش جو سنگین وستفالن نیز گذشت که تاثیر آن روی عملکرد بازیکنان هوفنهایم کاملا مشهود بود. دورتموند با این سه امتیاز موفق شد به طور موقت به صدر جدول بوندسلیگا برسد.

پخش زنده بازی دورتموند و هوفنهایم

دورتموند هوفنهایم 
۵۰%مالکیت۵۰%
۵شوت در چارچوب ۲
۸شوت خارج از چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۴
۴۵۰تعداد پاس۴۴۰
۳۶۷پاس صحیح۳۶۵
۱۷سانتر۲۶
۵کرنر۸
۱۴خطا۱۵
۲آفساید۲
۳کارت زرد۴

 

پخش زنده بازی دورتموند و هوفنهایم

 

پخش زنده فوتبال دورتموند و هوفنهایم

۲ بهمن ۱۴۰۱

در چارچوب هفته بیستم بوندسلیگا، هوفنهایم میزبان بروسیا دورتموند بود که در نهایت زنبور ها موفق شدند با نتیجه ۳ بر ۲ هوفنهایم را شکست دهند. با اینکه بروسیا دورتموند برنده این بازی شد، اما در مجموع بازی نزدیک و برابری بین ۲ تیم برقرار بود. دفاع ۲ تیم افتضاح بود، هر چند در خط حمله موقعیت های خوبی بر روی هر ۲ دروازه ایجاد می شد.

دونیل مالن ستاره زنبور ها در این بازی بود و روی هر ۳ گل دورتموند تاثیر مستقیم داشت. درخشش مالن مطمئنا خبر خوبی برای زنبور ها خواهد بود. این بازیکن به عنوان جایگزین سانچو به خدمت گرفته شود ولی تاکنون عملکرد خیلی خوبی از خود به نمایش نگذاشته بود. در طرف دیگر ایحلاس ببو نیز بازی خوبی از خود ارائه داد و خط دفاع دورتموند را بسیار آزار داد و حتی توانست یک پاس گل بدهد.

کراماریچ نیز با گلزنی در پخش زنده فوتبال دورتموند و هوفنهایم به رکورد ۱۰۰ گل زده برای هوفنهایم رسید. در نهایت این برد برای زنبور ها پس از حذف دردناک از دی اف بی پوکال بسیار لازم بود و نکات مثبتی از جمله روحیه مثبت موجود در اردوی دورتموند را نشان داد. آن ها با این برد فعلا به ۳ امتیازی بایرن مونیخ رسیدند و حال باید منتظر لغزش باواریایی ها بمانند.

پخش زنده بازی دورتموند و هوفنهایم

 

هوفنهایم دورتموند 
۵۸%مالکیت۴۲%
۳شوت در چارچوب ۲
۹شوت خارج از چارچوب۲
۰مهار دروازه بان۲
۶۰۹تعداد پاس۴۵۶
۵۲۹پاس صحیح۳۶۷
۲۶سانتر۸
۷کرنر۳
۱۴خطا۷
۵آفساید۱
۲کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی دورتموند و هوفنهایم

 

پخش آنلاین بازی دورتموند و هوفنهایم

۵ شهریور ۱۴۰۰

در هفته سوم از رقابت های بوندس لیگای آلمان تیم دورتموند موفق شد در ورزشگاه خانگی خود سیگنال ایدونا پارک با نتیجه سه بر دو از سد تیم هوفنهایم عبور کند . بر خلاف بازی جذاب و پر گل این دو تیم نیمه اول این دیدار بدون گل سپری شد و دو تیم به تساوی در نیمه اول رضایت دادند . نیمه دوم این مسابقه جذاب کاملا از نیمه اول مجزا بود . شروع آتش بازی دو تیم با گلزنی رینا در دقیقه ۴۹ برای دورتموند آغاز شد .

کریستوفر بومگارتنر در دقیقه ۶۱ حساب کار را به تساوی کشاند . هشت دقیقه بعد بلینگام دوباره دورتموند را پیش انداخت . هوفنهایم که میخواست در این دیدار حداقل یک امتیاز را کسب کند موفق شد در دقیقه ۹۰ توسط دایور بار دیگر نتیجه بازی را به تساوی بکشاند .

اما این پایان کار گزارش زنده بازی دورتموند و هوفنهایم نبود و اریک هالند مهاجم گلزن دورتموند یک دقیقه بعد برای تیمش گلزنی کرد و با این گل تیم دورتموند در این دیدار به برتری رسید . در نهایت دورتموند با نتیجه سه بر دو توانست مهمان خود را شکست دهد و سه امتیاز این دیدار را کسب کند . 

پخش زنده بازی دورتموند و هوفنهایم

 

دورتموندهوفنهایم 
۵۹مالکیت۴۱
۱۳شوت در چارچوب ۵
۷شوت خارج از چارچوب۲
۳مهار دروازه بان۱۰
۵۴۲تعداد پاس۳۶۵
۴۶۷پاس صحیح۲۷۱
۱۷سانتر۱۷
۴کرنر۷
۹خطا۱۲
۴آفساید۲
۲کارت زرد۳

 

پخش زنده بازی دورتموند و هوفنهایم

 

پخش بازی زنده دورتموند و هوفنهایم

۲۵ بهمن ۱۳۹۹

دورتموند و هوفنهایم در چارچوب هفته بیست و یکم بوندسلیگا به مصاف یکدیگر رفتند.دورتموند در حالی که با گل سانچو در دقیقه ی ۲۴ ، بازی را به خوبی آغاز کرده بود، با یک پاسخ محکم از سوی هوفنهایم رو به رو شد و ۲ گل دریافت کرد. دابور در دقیقه ی ۳۱ و بیبو در دقیقه ی ۵۱ دو بازیکنی بودند که برای هوفنهایم گلزنی کردند. در دقایق پایانی نیمه ی دوم بود که ارلینگ هالند با گلزنی در دقیقه ۸۱، مانع از شکست دورتموند شد. زنبورها با این تساوی همچنان در رده ششم جدول باقی ماندند.

 

پخش زنده فوتبال دورتموند هوفنهایم – تی وی تو

 

دورتموند هوفنهایم 
۵۴%مالکیت۴۶%
۳شوت در چارچوب ۶
۱شوت خارج از چارچوب۵
۴مهار دروازه بان۱
۵۰۸تعداد پاس۴۲۰
۳۹۶پاس صحیح۲۹۹
۱۶سانتر۱۳
۱کرنر۷
۲۰خطا۱۶
۳آفساید۰
۳کارت زرد۷

پخش زنده فوتبال دورتموند هوفنهایم – تی وی تو

 

پخش فوتبال دورتموند و هوفنهایم

در هفته چهارم بوندسلیگا، دورتموند در ورزشگاه راین نکر آرنا، مهمان هوفنهایم بود و موفق شد این تیم با نتیجه خفیف ۰-۱ شکست دهد. تک گل این دیدار را مارکو رویس با همکاری خوب ارلینگ هالند، در دقیقه ۷۶ به ثمر رساند و سومین پیروزی تیمش را در رقابت‌های بوندسلیگا رقم زد.این پیروزی روحیه شاگردان فاوره را قبل از نخستین مصاف شان در رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، بسیار بالا خواهد برد و انگیزه آن‌ها برای پیروزی برابر لاتزیو را دو برابر خواهد کرد.زنبورها با این پیروزی با ۹ امتیاز از چهار بازی در رتبه دوم جدول قرار گرفتند و پس از لایپزیک ۱۰ امتیازی در رده دوم قرار دارند. هوفنهایم با این شکست شش امتیازی ماند و موقتا در رتبه هشتم قرار گرفت.

پخش زنده فوتبال دورتموند هوفنهایم – تی وی تو

 

هوفنهایم دورتموند 
۴۵%مالکیت۵۵%
۳شوت در چارچوب ۵
۴شوت خارج از چارچوب۶
۳مهار دروازه بان۳
۴۵۹تعداد پاس۵۶۷
۳۶۸پاس صحیح۴۶۹
۱۵سانتر۱۱
۴کرنر۶
۱۳خطا۱۱
۰آفساید۳
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال دورتموند هوفنهایم – تی وی تو

 

پخش بازی زنده دورتموند و هوفنهایم از اینترنت

دو تیم دورتموند و هوفنهایم در چهارچوب آخرین هفته رقابت‌های بوندس‌لیگا به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی در نهایت با نتیجه ی عجیب ۴-۰ به سود تیم مهمان خاتمه یافت. در دقیقهی ۸ و برخلاف انتظار، هوفنهایم به گل اول خود دست یافت و روی پاس پاول کادرابک و ضربه نهایی و فوق العاده آندره کراماریچ از پشت محوطه جریمه، دروازه دورتموند را باز کرد. مسابقه با برتری نسبی تیم میزبان یعنی دورتموند دنبال می شد اما این هوفنهایم بود که باز هم در دقیقه ۱۹ توسط آندره کراماریچ به موقعیت دیگری دست یافت؛ موقعیتی که البته راهی به دروازه نداشت.

در حالی که بعد از گل، دورتموند توپ و میدان را در اختیار گرفت اما باز هم این تیم مهمان بود که یک بار دیگر توسط کراماریچ به گل دست یافت. این بازیکن روی یک کش و قوس و در دهانه دروازه گل دوم تیمش را به ثمر رساند. دورتموند بعد از دریافت گل دوم چند حمله روی دروازه حریف ترتیب داد اما همه آنها بی اثر بود تا بازی در نیمه اول با همان دو گل به سود هوفنهایم خاتمه پیدا کند. درخشش فوق العاده مهاجم هوفنهایم در نیمه دوم پخش زنده دورتموند و هوفنهایم نیز ادامه داشت و کراماریچ در ابتدای نیمه دوم در مصافی تک به تک با دروازه دورتموند، گل سوم خود و تیمش را به ثمر رساند تا هت تریک کرده باشد.

این اما پایان روز باور نکردنی و فوق العاده کراماریچ نبود. او تنها یک دقیقه بعد و این بار از روی نقطه پنالتی گل چهارم و هوفنهایم را به ثمر رساند. در ادامه بازی دورتموند چند حمله روی دروازه هوفنهایم ترتیب داد اما همه آنها بی نتیجه ماند تا مسابقه با همان چهار گل به سود مهمان خاتمه یافته باشد و پایان تلخی برای زنبورها رقم بخورد.

 

پخش زنده فوتبال دورتموند هوفنهایم – تی وی تو

 

دورتموندهوفنهایم
۵۹%مالکیت۴۱%
۴شوت در چارچوب ۷
۱شوت خارج از چارچوب۴
۳مهار دروازه بان۴
۶۸۴تعداد پاس۴۵۷
۶۰۸پاس صحیح۳۹۱
۱۸سانتر۲۱
۲کرنر۵
۷خطا۵
۱کارت زرد۰

 

پخش زنده فوتبال دورتموند هوفنهایم – تی وی تو

 

پخش زنده بازی دورتموند و هوفنهایم امروز

در نخستین بازی از هفته ی هفدهم رقابت‌های بوندسلیگای آلمان، هوفنهایم در ورزشگاه پری‌زیرو آرنا میزبان بروسیا دورتموند بود که این دیدار در نهایت با برتری ۲-۱ شاگردان آلفرد شرودر خاتمه یافت. دورتموند برای نگه داشتن خود در کورس بالانشینان پای به این میدان گذاشته بود و بازی را بهتر شروع کرد. در دقیقه ۱۵، کرنر ارسالی هازارد با ضربه متس هوملز از کنار دروازه بومان به بیرون رفت. اما دقایقی بعد، پاس کات‌بک اشرف حکیمی از سمت راست با ضربه ماریو گوتزه تبدیل به گل اول میهمان شد. تلاش‌های دو تیم ادامه داشت و در دقیقه ۳۳، این بار اشرف حکیمی خودش می‌توانست در نقش گلزن ظاهر شود اما ضربه او با واکنش بومان راهی به دروازه نداشت. دقایقی بعد تورگان هازارد هم مقابل سنگربان میزبان ناکام ماند تا نیمه ی اول در نهایت با برتری ۱-۰ زنبورها پایان یابد.

دورتموند در نیمه  ی دوم بازی زنده دورتموند و هوفنهایم هم تیم برتر میدان بود و در دقیقه ۵۰، پاس سانچو فرصت را برای برانت مهیا کرد اما ضربه او هم با واکنش بومان به بیرون رفت. دو تیم همچنان در پی گلزنی در نیمه دوم بودند و بالاخره در دقیقه ۷۹، هوفنهایم توسط سرگیس آدامیان به گل تساوی رسید. چیزی به پایان بازی نمانده بود که این بار آدامیان در نقش گل‌ساز ظاهر شد و آندری کراماریچ سانتر او را با ضربه سر تبدیل به گل برتری میزبان کرد. در ادامه اتفاقی رخ نداد تا بازی با برتری ۲-۱ هوفنهایم به پایان برسد.

 

پخش زنده فوتبال دورتموند هوفنهایم – تی وی تو

 

هوفنهایمدورتموند
۴۸%مالکیت۵۲%
۳شوت در چارچوب ۵
۶شوت خارج از چارچوب۴
۴مهار دروازه بان۱
۵۵۱تعداد پاس۵۸۸
۴۵۹پاس صحیح۵۰۵
۱۲سانتر۱۹
۰کرنر۸
۸خطا۱۲
۵آفساید۲
۰کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال دورتموند هوفنهایم – تی وی تو

پخش زنده فوتبال دورتموند و هوفنهایم

 در هفته ی بیست و یکم رقابت های بوندس لیگا ی آلمان دو تیم دورتموند و هوفنهایم به مصاف هم رفتند. حدودا در ۲۰ دقیقه ی آغازین بازی،  دورتموند در ایجاد موقعیت ناتوان بود. پرس و دفاع فشرده هوفنهایم از یک سو و نبود رویس از سوی دیگر بازی‌سازی دورتموند را با مشکل مواجه کرده بود. دورتموند با سانچو به گل رسید اما بعد از بازبینی صحنه با VAR، داور حکم به ایجاد مزاحمت گوتسه برای دفاع حریف ، در آفساید داد. میزبان دو بار با شوت‌های ویتسل و فیلیپ روی دروازه  ی هوفنهایم خطرساز شد. سرانجام دقیقه ۳۲ دورتموند با حرکت فوق‌العاده سانچو به گل رسید ، پس از این گل مقداری از فشار بازی روی بروسین‌ها کاسته شد. در دقیقه ی ۴۳ گل دوم دورتموند روی یک ضدحمله به دست آمد. شوت سانچو، دفع باومن و استفاده گوتسه از توپ مقابل دروازه خالی، میزبان را به گل دوم رساند. بدین ترتیب ، نیمه اول پخش زنده بازی دورتموند و هوفنهایم با حساب ۲-۰ به سود میزبان به پایان رسید.

نیمه ی دوم فوتبال زنده دورتموند و هوفنهایم با پرس سنگین هوفنهایم و اشتباهات پیاپی مدافعان دورتموند تحت این فشار آغاز شد. از سوی دیگر در ضدحملات نیز بروسین‌ها ضعیف عمل می کردند  و به جز یک گل گریرو در دقیقه ۶۶، این ضدحملات حاصلی را به همراه نداشت. فرصت‌ها پیاپی از دست می‌رفت و در جدی‌ترین آن سانچو دقیقه ۷۵ توپ را به تیر زد تا در برگشت روی اشتباه عجیب دیالو در دفع توپ، بلفوضیل دروازه ی دورتموند را باز کرد. این پایان کار نبود، دقیقه ۸۳ توپراک به جای گوتسه وارد زمین شد. این تعویض عملکرد دفاعی دورتموند را بهبود نداد.

همان دقیقه ۸۳ ارسال توپ روی دروازه دورتموند با جای خالی دادن اشرف حکیمی و ضربه سر کادرابک گل دوم هوفنهایم را به همراه داشت. تنها ۴ دقیقه بعد،  شلیک نهایی هوفنهایم به دورتموند را شاهد بودیم. یک ارسال ایستگاهی و ضربه سر بلفوضیل تبدیل به گل سوم هوفنهایم شد. دورتموند بازی ۳-۰ برده را در ۱۲ دقیقه با تساوی عوض کرد تا بایرن مونیخ شانس نزدیک‌‌تر شدن به دورتموند را داشته باشد. در نهایت این بازی با تساوی ۳-۳ خاتمه یافت.

 

پخش زنده فوتبال دورتموند هوفنهایم – تی وی تو

 

دورتموندهوفنهایم
۵۹%مالکیت۴۱%
۷شوت در چارچوب ۶
۶شوت خارج از چارچوب۵
۳مهار دروازه بان۴
۶۱۹تعداد پاس۴۱۵
۵۴۰پاس صحیح۳۳۷
۴سانتر۶
۷کرنر۸
۱۴ضربه ایستگاهی۷
۷خطا۱۴
۳آفساید۱
۰کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال دورتموند هوفنهایم – تی وی تو

آخرین بروز رسانی : اکتبر 31, 2023