تی وی تو
دورتموند
هرتابرلین

شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۸:۰۰

پخش زنده بوندسلیگا آلمان

بازی زنده دورتموند و هرتابرلین امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی دورتموند هرتابرلین را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی دورتموند هرتابرلین امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش بازی دورتموند و هرتابرلین به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی دورتموند هرتابرلین را از تی وی تو دنبال کنید . بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی دورتموند هرتابرلین را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال دورتموند هرتابرلین را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی دورتموند هرتابرلین

در چارچوب هفته هفدهم بوندس‌لیگا که آخرین هفته از نیم‌فصل اول این مسابقات محسوب می‌شود، به مصاف هرتابرلین رفت و با نتیجه ۳ بر ۲ شکست خورد.

ایشاک بلفودیل در دقیقه ۵۱ و مارکو ریشتر در دقایق ۵۷ و ۶۹ دروازه زنبورها را باز کردند و یولیان برانت و استفن تیگس در دقیقه ۸۳، گل‌های دورتموند را به ثمر رساندند. هرتا در دقیقه ۱۵ صاحب ضربه پنالتی شد که میزبان مائولیدا نتوانست از آن استفاده کند.بدین ترتیب در پایان پخش زنده بازی دورتموند هرتابرلین اختلاف امتیاز دورتموند با صدر جدول به ۹ امتیاز افزایش یافت.

پخش زنده بازی دورتموند هرتابرلین

 

هرتابرلین دورتموند 
۴۱%مالکیت۵۹%
۵شوت در چارچوب ۴
۵شوت خارج از چارچوب۵
۲مهار دروازه بان۲
۳۷۶تعداد پاس۵۵۳
۲۸۲پاس صحیح۴۴۶
۱۳سانتر۲۰
۱کرنر۵
۴خطا۱۹
۱آفساید۳
۰کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی دورتموند هرتابرلین

 

پخش زنده فوتبال دورتموند هرتابرلین

دورتموند و هرتابرلین در چارچوب رقابت های بوندسلیگا به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری ۲-۰ دورتموند خاتمه یافت.در این بازی یولیان برانت که در غیاب مجدد جیدون سانچو فرصت یافته بود تا از ابتدا برای زنبورها به میدان برود، توانست با یک گل زیبا نهایت استفاده را از موقعیت پیش آمده ببرد و قدرشناس فرصتی باشد که ترزیچ در اختیارش قرار داده بود.

دیگر گل دورتموند را یوسوفا موکوکو ۱۶ ساله ۷ دقیقه پس از ورودش به زمین (به جای مارکو رویس مصدوم) به ثمر رساند. داریدا در دقیقه ی ۸۰ با کارت قرمز اخراج شد تا برلینی ها ۱۰ نفره به این دیدار ادامه دهند. 

در پایان بازی دورتموند هرتابرلین زنده ، دورتموند که در هفته قبل مقابل بایرن مونیخ شکست خورده بود و در برابر سویا هم یک تساوی منجر به صعود کسب کرده بود و توانست به مسیر پیروزی برگردد، بدون اینکه پس از چند هفته اثری از نام سانچو و هالند در لیست گلزنانش به چشم بخورد.

پخش زنده بازی دورتموند هرتابرلین

 

دورتموند هرتابرلین 
۷۱%مالکیت۲۹%
۴شوت در چارچوب ۰
۷شوت خارج از چارچوب۱
۰مهار دروازه بان۲
۷۹۸تعداد پاس۳۱۹
۷۲۲پاس صحیح۲۴۴
۲۴سانتر۸
۷کرنر۰
۶خطا۱۱
۳آفساید۰
۱کارت زرد۱
۰کارت قرمز۱

پخش زنده بازی دورتموند هرتابرلین

 

پخش آنلاین بازی دورتموند هرتابرلین

در نخستین شب از هفته هشتم بوندس‌لیگای آلمان،  تیم دورتموند در یک بازی خارج از خانه مقابل هرتابرلین با نتیجه ۵ بر ۲ به برتری رسید که چهار گل از پنج گل این تیم توسط مهاجم نروژی‌‌اش ارلینگ هالند به ثمر رسید. هالند در دقایق ۴۷، ۴۹، ۶۲ و ۷۹ گلزنی کرد و دیگر گل دورتموند هم در دقیقه ۷۰ توسط رافائل گوئررو به ثمر رسید. هر دو گل تیم هرتابرلین هم توسط ماتیوس کانیا در دقایق ۳۳ و ۷۹ (از روی نقطه پنالتی) رقم خورد.

در پایان پخش زنده بازی دورتموند و هرتابرلین دورتموند با کسب ششمین پیروزی‌اش ، در شبی که بایرن مونیخ مقابل وردبرمن متوقف شد، مجموع امتیازاتش را به ۱۸ افزایش داد تا اکنون با تنها یک امتیاز کمتر نسبت به باواریایی‌های صدرنشین در رده دوم جدول قرار بگیرد. هرتابرلین هم با قبول پنجمین شکستش در این فصل و با هفت امتیاز به رده سیزدهم جدول ۱۸ تیمی بوندس‌لیگا سقوط کرد.

 

پخش زنده فوتبال دورتموند هرتابرلین – تی وی تو

 

هرتابرلین دورتموند 
۴۰%مالکیت۶۰%
۳شوت در چارچوب ۸
۳شوت خارج از چارچوب۳
۳مهار دروازه بان۱
۴۳۸تعداد پاس۶۴۹
۳۶۱پاس صحیح۵۷۲
۱۷سانتر۱۱
۴کرنر۳
۱۳خطا۱۷
۱آفساید۱
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال دورتموند هرتابرلین – تی وی تو

 

پخش بازی دورتموند هرتابرلین از اینترنت

دو تیم دورتموند و هرتابرلین از چارچوب هفته ۳۰ رقابت های بوندس لیگا به مصاف هم رفتند. نیمه اول این بازی نه چندان جذاب با تساوی ۰-۰ به پایان رسید. ۱۰ دقیقه از نیمه دوم گذشته بودکه دورتموند با شوت جانانه امره جان اولین گل را به ثبت رساند. بعد از این گل بازیکنان هرتابرلین که ترسیده بودند حمله را آغاز کردند که نتیجه ای جز دریافت دو کارت زرد نداشت. در نهایت٬ بورسیا دورتموند موفق شد در هفته سی‌ام رقابت‌های بوندس لیگا با یک گل هرتابرلین را شکست دهد و ین دیدار با پیروزی۱-۰ دورتموند خاتمه یافت. با این پیروزی دورتموند ۶۳ امتیازی شد و با ۴ امتیاز بیشتر از لایپزیش جایگاه دوم خود را مستحکم تر کرد؛ هرتابرلین هم با ۳۸ امتیاز و با تحمل دوازدهمین شکست فصل، در رده نهم جای گرفت.

پخش زنده فوتبال دورتموند هرتابرلین – تی وی تو

دورتموندهرتابرلین
۶۳٪مالکیت۳۷٪
۳شوت در چارچوب۱
۷شوت خارج از چارچوب۱
۱مهار دروازه بان۲
۷۴۴تعداد پاس۴۲۰
۶۶۵پاس صحیح۳۳۴
۱۴سانتر۹
۶کرنر۰
۷خطا۱۱
۴آفساید۱
۰کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال دورتموند هرتابرلین – تی وی تو

پخش زنده فوتبال دورتموند هرتابرلین

در چارچوب هفته سیزدهم رقابت‌های بوندسلیگا، هرتابرلین در ورزشگاه المپیا اشتادیون پذیرای بروسیا دورتموند بود که این بازی در نهایت با برتری ۲-۱ شاگردان فاوره به پایان رسید. زنبورها بازی را بهتر آغاز کردند و حملات این تیم در دقیقه ۱۵ نتیجه داد. پاس در عمق عالی برانت، موقعیت را برای جیدون سانچو مهیا کرد و او با یک بغل پای دقیق دروازه کرافت را باز کرد. چیزی از این گل نگذشته بود که اشرف حکیمی از راست نفوذ کرد و پاس زمینی او با ضربه تورگان هازارد تبدیل به گل دوم دورتموند شد اما در ادامه میزبان بازی را در دست گرفت و در دقیقه ۳۴، ولادیمیر داریدا پاس عالی لوکباکیو را به گل تبدیل کرد تا نیمه اول با برتری ۲-۱ دورتموند به پایان برسد.

نیمه دوم بازی زنده دورتموند هرتابرلین با برتری میزبان و البته اخراج متس هوملز به دلیل دریافت کارت زرد دوم، شروع شد و در دقیقه ۴۸، دیوی سلکه گل دوم را هم برای هرتا به ثمر رساند اما بررسی VAR، گل را مردود اعلام کرد. در ادامه تلاش‌های دو تیم ثمری نداشت تا زرد‌پوشان به سه امتیاز شیرین این بازی دست پیدا کنند.

پخش زنده فوتبال دورتموند هرتابرلین – تی وی تو

هرتابرلیندورتموند
۴۸٪مالکیت۵۲
۳شوت در چارچوب۵
۵شوت خارج از چارچوب۱
۳مهار دروازه بان۲
۵۰۲تعداد پاس۵۴۳
۴۰۸پاس صحیح۴۴۵
۱۳سانتر۹
۲کرنر۲
۱۴خطا۱۰
۴آفساید۰
۳کارت زرد۲
۰کارت قرمز۱

پخش زنده فوتبال دورتموند هرتابرلین – تی وی تو

پخش بازی زنده دورتموند و هرتابرلین

دورتموند موفق شد با پیروزی بر هرتابرلین به ادامه فصل امیدوار بماند. بازی با برتری هرتابرلین آغاز شد و سالومون کالو در دقایق ابتدایی بازی موفق شد روی ریباند یک موقعیت خوب، گل اول این تیم را وارد دروازه دورتموند کند. دورتموند خیلی سریع درصدد جبران درآمد و در دقیقه ۱۴  و با ضربه توماس دلینی که با اشتباه دروازه‌بان هرتابرلین نیز همراه بود، موفق شد گل تساوی را به ثمر برساند. اما میزبان دوباره حملات خود را آغاز کرد و صاحب یک ضربه پنالتی شد و گل دوم هرتابرلین به دورتموند با ضربه سالومون کالو در دقیقه ۳۵  به ثمر رسید.

در ادامه پخش زنده دورتموند و هرتابرلین و در نیمه اول اتفاق خاصی رخ نداد و هرتابرلین با برتری ۲-۱ راهی رختکن شد. اما دورتموند نیمه دوم را هجومی آغاز کرد و در همان دقیقه ۴۷  موفق شد با ضربه سر زاگادو یک بار دیگر بازی را به تساوی بکشاند. در ادامه دو تیم تلاش زیادی برای زدن گل پیروزی داشتند اما موقعیت ها تبدیل به گل نشد تا در نهایت مارکو رویس در دقیقه ۹۲  با یک ضربه تماشایی گل سوم و برتری بخش دورتموند را به ثمر برساند.

پخش زنده فوتبال دورتموند هرتابرلین – تی وی تو

هرتابرلیندورتموند
۴۷٪مالکیت۵۳٪
۴شوت در چارچوب۸
۳شوت خارج از چارچوب۹
۵مهار دروازه بان۲
۴۱۷تعداد پاس۴۴۴
۳۱۶پاس صحیح۳۵۱
۰سانتر۴
۴کرنر۱۰
۵ضربه ایستگاهی۱۰
۱۰خطا۶
۶آفساید۵
۳کارت زرد۳
۲کارت قرمز۰

پخش زنده فوتبال دورتموند هرتابرلین – تی وی تو