تی وی تو
دورتموند
ماینتس

شنبه ۶ خرداد ۱۷:۰۰

پخش زنده بوندسلیگا آلمان

بازی دورتموند و ماینتس امروز – نتیجه زنده بازی دورتموند ماینتس – گزارش زنده بازی دورتموند ماینتس را رایگان تماشا کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی دورتموند ماینتس امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش فوتبال دورتموند و ماینتس به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی دورتموند ماینتس را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید نتیجه بازی دورتموند ماینتس را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال دورتموند ماینتس را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی دورتموند و ماینتس

ماینتس و دورتموند در جریان بازی های هفته بیست و پنجم بوندسلیگا به مصاف هم رفتند که در نهایت زنبورها با نتیجه ی ۱-۰ به پیروزی دست یافتند.نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس گلزنی خود را در نیمه ی دوم امتحان کنند. در نیمه ی دوم شاهد بازی بهتری بودیم و تک گل این دیدار را ویتسل در دقیقه ی ۸۷ به ثبت رساند.

در پایان و با این پیروزی، فاصله دورتموند با صدر جدول بوندسلیگا به چهار امتیاز کاهش یافت تا امیدهای این تیم برای قهرمانی بوندسلیگا زنده بماند.

پخش زنده بازی دورتموند و ماینتس

ماینتس دورتموند 
۴۱%مالکیت۵۹%
۱شوت در چارچوب ۴
۷شوت خارج از چارچوب۴
۳مهار دروازه بان۱
۲۹۷تعداد پاس۴۴۳
۲۱۱پاس صحیح۳۴۳
۱۴سانتر۱۶
۵کرنر۵
۱۸خطا۱۰
۱آفساید۲
۳کارت زرد۴

پخش زنده بازی دورتموند و ماینتس

 

پخش زنده فوتبال دورتموند و ماینتس

بروسیا دورتموند در چهارچوب هفته هشتم رقابت‌های بوندسلیگا، در ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک میزبان ماینتس بود و موفق شد این تیم را با نتیجه ۱-۳ شکست دهد. مارکو رویس دردقیقه ۳ گل و  ارلینگ هالند دردقیقه ۵۴ از روی نقطه پنالتی و ۴+۹۰ گل های زنبورها را به ثمر رسانده و برتری تیم شان را رقم زدند. جاناتان بورکارد نیز در دقیقه ۸۷ برای ماینتس گلزنی کرد اما با این گل مانع از شکست تیمش نشد.

در پایان پخش زنده فوتبال دورتموند ماینتس دورتموند با کسب این پیروزی ۱۸ امتیازی شد و بالاتر از بایرن مونیخ ۱۶ امتیازی قرار گرفت. بایرن مونیخ در حساس ترین دیدار این هفته فردا با بایرلورکوزن دیدار خواهد کرد.

ماینتس هم با ۱۰ امتیاز اندوخته خود از دیدارهای قبلی خود در جایگاه هشتم جدول رده بندی باقی ماند.

 

پخش زنده بازی دورتموند ماینتس

 

دورتموند ماینتس 
۶۸%مالکیت۳۲%
۵شوت در چارچوب ۲
۵شوت خارج از چارچوب۲
۱مهار دروازه بان۱
۶۸۷تعداد پاس۳۲۶
۵۷۳پاس صحیح۲۲۸
۱۹سانتر۶
۶کرنر۲
۷خطا۱۳
۲آفساید۱
۲کارت زرد۴

پخش زنده بازی دورتموند ماینتس

 

پخش زنده فوتبال دورتموند مقابل ماینتس

در هفته ۳۳ از لیگ برتر آلمان موسوم به بوندسلیگا دو تیم دورتموند و ماینتس به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری سه بر یک دورتموند همراه بود . زنبور در همان نیمه اول توانستند دو بار دروازه میزبان خود را باز کنند . در دقیقه ۲۳ رافائل گوریرو و در دقیقه ۴۲ مارکو رویس دو گلزن دورتموند در نیمه اول بودند . یولیان برنات در دقیقه ۸۰ زننده گل سوم این تیم بود . در دقیقه ۹۱ روبین کوایسون توانست یکی از گلها را از روی نقطه پنالتی جبران کند  و در نهایت با پایان پخش زنده بازی دورتموند مقابل ماینتس این بازی با برتری سه بر یک دورتموند به پایان رسید . 

پخش زنده بازی دورتموند ماینتس

 

ماینتسدورتموند
۳۴مالکیت۶۶
۵شوت در چارچوب ۴
۴شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۴
۳۵۱تعداد پاس۶۸۱
۲۷۵پاس صحیح۶۰۹
۱۵سانتر۱۰
۴کرنر۲
۹خطا۱۱
۱آفساید۰

 

پخش زنده بازی دورتموند ماینتس

 

پخش آنلاین بازی دورتموند و ماینتس

در هفته شانزدهم بوندس‌لیگای آلمان، دورتموند میزبان ماینتس پایین جدولی بود و با تساوی یک-یک متوقف شد. اوزتونالی در دقیقه ۵۷ ماینتس را پیش انداخت که این گل را مونیه در دقیقه ۷۳ پاسخ داد. دقیقه ۷۶ رویس شانس داشت تیمش را به گل برتری برساند، اما ضربه پنالتی‌اش به بیرون رفت.

با این یک امتیاز، دورتموند ۲۹ امتیازی شد و در رده چهارم جای گرفت. ماینتس هم با ۷ امتیاز در رده هفدهم قرار دارد.

 

پخش زنده فوتبال دورتموند ماینتس – تی وی تو

 

دورتموند ماینتس 
۷۳%مالکیت۲۷%
۷شوت در چارچوب ۳
۷شوت خارج از چارچوب۵
۲مهار دروازه بان۶
۷۲۸تعداد پاس۲۵۸
۶۳۹پاس صحیح۱۷۰
۱۵سانتر۱۱
۱کرنر۲
۱۰خطا۱۹
۴آفساید۰
۱کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی دورتموند و ماینتس

 

پخش زنده بازی دورتموند مقابل ماینتس

در ادامه هفته سی و دوم رقابت‌های بوندسلیگا، بورسیا دورتموند در ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک میزبان ماینتس بود و با دو گل شکست خورد.در همان دقایق ابتدایی و روی پاس گریرو، اکسل ویتسل درون محوطه فرصت خوبی برای گلزنی داشت اما ضربه او به مدافعان حریف برخورد کرد.اما در دقیقه ۳۲ این ماینتس بود که بر خلاف جریان بازی به گل رسید. روی ارسال باکو، این بورکارت بود که موفق شد با یک ضربه سر محکم دروازه بورکی را باز کند.در اواخر نیمه اول و با ارسال پیسچک، اکسل ویتسل می توانست گلزنی کند که ضربه سر او راهی به دروازه نیافت و نیمه نخست با برتری ۰-۱ ماینتس به اتمام رسید.

ماینتس نیمه دوم پخش زنده بازی دورتموند و ماینتس را هجومی آغاز کرد و خیلی زود صاحب یک ضربه پنالتی شد که ماتتا موفق شد این موقعیت را تبدیل به گل کند و برتری ماینتس دو برابر شد.در دقیقه ۶۰ ماتتا باز هم فرصت خوبی برای گلزنی داشت، امت حضور به موقع مت هوملس مانع گل شدن ضربه محکم این بازیکن شد.

در دقیقه ۷۵ بازی زنده دورتموند و ماینتس،  اشرف حکیمی با یک ضربه ایستگاهی تماشایی دروازه ماینتس را تهدید کرد، اما ضربه او با حداقل اختلاف به بیرون رفت. در ادامه تلاش دورتموند برای جبران نتیجه ای نداشت و آنها با دو گل مغلوب ماینتس شدند.

پخش زنده بازی دورتموند و ماینتس

 

بورسیا دورتموندماینتس 
۷۰%مالکیت۳۰%
۴شوت در چارچوب ۵
۷شوت خارج از چارچوب۱
۳مهار دروازه بان۴
۷۴۳تعداد پاس۳۱۶
۶۵۷پاس صحیح۲۳۷
۲۵سانتر۹
۷کرنر۱
۱۴خطا۱۳
۱آفساید۰
۶کارت زرد۳

 

گزارش زنده بازی دورتموند و ماینتس

پخش فوتبال دورتموند و ماینتس از اینترنت

در ادامه هفته شانزدهم رقابت های بوندس لیگای یک آلمان، تیم بروسیا دورتموند در اولین بازی پس از اخراج پیتر بس و مربیگری اشتوکر به روند ناکامی هایش خاتمه داد. این تیم در بازی در زمین ماینتس به برتری ۲  بر صفر رسید تا پس از مدت ها در بوندس لیگا به برتری برسد. در وقت اضافه ی نیمه ی اول بازی زنده دورتموند و ماینتس ، اونیزیوو موفق شد تیمش را به برتری ۱-۰ برساند و در نیمه ی دوم نیز نیاخیت بود که با عملکرد خوبش در دقیقه ی ۵۵ گل دوم ماینتس را وارد دروازه ی دورتموند کرد. جبران این گل ها تا پایان بازی برای دورتموندی ها ممکن نبود و در نهایت این دیدار با برتری ۲-۰ ماینتس به پایان رسید.

 

نتیجه زنده بازی دورتموند و ماینتس

نتیجه زنده بازی دورتموند و ماینتس

پخش زنده دورتموند ماینتس امشب

 در جریان هفته پانزدهم بوندسلیگای آلمان، بروسیا دورتموند با یک بازی روان و یکدست و با استفاده از ضد حملات زهردار خود موفق شد با چهار شوت محکم و سرضرب از سد ماینتس عبور کند و با ۲۹ امتیاز جایگاه خود در رده سوم جدول را حفظ کند. در دقیقه ی ۳۲ بازیکنان دورتموند کرنر را به صورت کوتاه بازی کردند. تورگان هازارد توپ را به سانچو داد و سپس به داخل محوطه جریمه رفت.

سانچو بار دیگر هازارد را صاحب توپ کرد و ارسال وی با ضربه سر هوملس رو به عقب به مارکو رویس رسید تا وی با یک شوت زیبا گل اول مسابقه را به ثمر رساند. در نیمه ی دوم حملات دورتموند افزایش یافت. در دقیقه ی ۶۶ بود که دن اکسل زاگادو توپ را از بازیکنان ماینتس ربود و حدود ۶۰ متر را دوید و توپ را در داخل محوطه جریمه با پاسی کاتبک به سانچو رساند تا وی با یک شوت به گل دوم تیمش بدل کند.

در سه دقیقه ی بعد پخش زنده بازی دورتموند و ماینتس ، ضد حمله سریع بازیکنان دورتموند و پاسکاری های این تیم موجب شد توپ به مارکو رویس برسد و وی نیز با یک پاس، تورگان هازارد را در موقعیتی تک به تک با دروازه بان قرار داد، تا وی با یک شوت زیبا از پشت محوطه جریمه دروازه ماینتس را باز کند. در دقیقه ی ۸۴ نیز حمله بازیکنان بروسیا دورتموند موجب شد توپ به جیدون سانچو برسد و پاس وی در محوطه جریمه به نیکو شولتس با شوت این بازیکن به گل چهارم تبدیل شد. در نهایت نتیجه زنده دورتموند و ماینس ۴-۰ بود و با برد دورتموند به پایان رسید.

 

نتیجه زنده بازی دورتموند و ماینتس

 

ماینتس بورسیا دورتموند
۳۷%مالکیت۶۳%
۰شوت در چارچوب ۷
۷شوت خارج از چارچوب۳
۳مهار دروازه بان۰
۳۹۰تعداد پاس۶۴۹
۲۹۸پاس صحیح۵۶۰
۱۳سانتر۱۹
۳کرنر۵
۹خطا۱۰
۲آفساید۱
۱کارت زرد۰

 

بازی زنده دورتموند و ماینتس