تی وی تو
فوتبال  دورتموند فرایبورگ زنده

فوتبال دورتموند فرایبورگ زنده

پخش زنده فوتبال دورتموند فرایبورگ امروز جمعه ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ . در رقابت‌های بوندسلیگای آلمان و از ساعت ۲۳:۰۰ تیم‌های دورتموند و ‌فرایبورگ بازی خواهند داشت. دورتموند مقابل ‌فرایبورگ را آنلاین تماشا کنید. پخش زنده فوتبال دورتموند فرایبورگ ۱۵ بهمن ۱۴۰۱ در جریان بازی های هفته پنجم بوندسلیگا، تیم های دورتموند و فرایبورگ با هم
دورتموند
فرایبورگ

جمعه ۲۰ بهمن ۲۳:۰۰

پخش زنده بوندسلیگا آلمان

پخش زنده فوتبال دورتموند فرایبورگ امروز جمعه ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ . در رقابت‌های بوندسلیگای آلمان و از ساعت ۲۳:۰۰ تیم‌های دورتموند و ‌فرایبورگ بازی خواهند داشت. دورتموند مقابل ‌فرایبورگ را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال دورتموند فرایبورگ

۱۵ بهمن ۱۴۰۱

در جریان بازی های هفته پنجم بوندسلیگا، تیم های دورتموند و فرایبورگ با هم دیدار کردند. فرایبورگی ها از همان ابتدا، بازی را با خشونت آغاز کردند و در نتیجه سیلدیلیا در دقیقه ۱۷ با دریافت کارت زرد دوم از زمین اخراج شد. دورتموند با استفاده از شرایط حریف با ضربه اشلوتبرگ به گل رسید که البته این برتری با مقابله هولر به تساوی ۱-۱ بدل شد.

در نیمه دوم پخش زنده فوتبال دورتموند فرایبورگ اما طوفان حملات دورتموند آغاز شد . این تیم با ضربات ادیمی، هالر، برانت و رینا دروازه حریف را در هم کوبید و در پی اعتراضات استریج ، این بازیکن از نیمکت فرایبورگ اخراج شد تا در نهایت، دورتموند با نتیجه ۵-۱ حریف خود را شکست داده باشد.

پخش زنده بازی دورتموند فرایبورگ

دورتموند فرایبورگ 
۷۷%مالکیت۲۳%
۱۰شوت در چارچوب ۳
۸شوت خارج از چارچوب۱
۲مهار دروازه بان۵
۶۸۶تعداد پاس۲۱۰
۶۲۸پاس صحیح۱۵۷
۲۸سانتر۲
۱۴کرنر۰
۱۳خطا۱۴
۱آفساید۱
۳کارت زرد۴
۰کارت قرمز۲

پخش زنده بازی دورتموند فرایبورگ

پخش زنده بازی دورتموند فرایبورگ

۲۱ مرداد ۱۴۰۱

در چارچوب هفته هفدهم بوندسلیگا، ماینتس میزبان بروسیا دورتموند بود. شاگردان بو اسونسون خیلی زود به گل رسیدند اما طولی نکشید تا یولیان رایرسون بازیکن تازه وارد دورتموند، پاسخ آن‌ها را بدهد. در ادامه هر دو تیم به حمله کردن ادامه دادند، هر چند که ماینتس بیش‌تر چشم به ضد حملات دوخته بود و موفق شدند چندین موقعیت خطرناک نیز روی دروازه کوبل ایجاد کنند که البته برای‌شان ثمری نداشت.

پخش زنده بازی دورتموند فرایبورگ به همین صورت ادامه پیدا کرد و انتظار می‌رفت دو تیم به نتیجه تساوی رضایت دهند تا اینکه جیووانی رینا که به جای امره جان وارد زمین شده بود، موفق شد در واپسین دقایق گل برتری دورتموند را به ثمر برساند و مانند بازی مقابل فرایبورگ سه امتیاز را برای زنبور‌ها به ارمغان آورد. ادین ترزیچ نیز بار دیگر ثابت کرد که استاد تعویض‌های طلایی برای تغییر نتیجه بازی‌های تیمش است.

پخش زنده بازی دورتموند فرایبورگ

 

ماینتس دورتموند 
۳۸%مالکیت۶۲%
۴شوت در چارچوب ۶
۷شوت خارج از چارچوب۳
۴مهار دروازه بان۳
۳۹۵تعداد پاس۶۶۱
۲۷۷پاس صحیح۵۴۶
۱۱سانتر۱۵
۲کرنر۳
۱۵خطا۷
۲آفساید۰
۲کارت زرد۰

پخش زنده بازی دورتموند فرایبورگ

 

پخش آنلاین بازی دورتموند فرایبورگ

در چارچوب هفته دوم بوندسلیگا، فرایبورگ در اروپا پارک اشتادیون میزبان بروسیا دورتموند بود و توبیاس ولس نیز قضاوت این بازی را به عهده داشت. فرایبورگ در نیمه اول با تک گل میشائیل گرگوریش پیش افتاد و شاگردان کریستین استرایش از آن پس تیم برتر میدان بود تا اینکه ادین ترزیچ با تعویض‌های خود، جریان بازی را به سود دورتموند تغییر دارد. 

جیمی باینو گیتنس بازیکن جوان و ۱۸ سالع دورتموند گل اول را با کمک مارک فلکن دروازه بان فرایبورگ و اشتباه مهلک او در دقیقه ۷۷ پخش زنده بازی دورتموند فرایبورگ به ثمر رساند. در ادامه بازی، دیگر تعویض ترزیچ و یکی دیگر از بازیکنان جوان دورتموند یعنی یوسوفا موکوکو، گل دوم و برتری زنبور‌ها را در دقیقه ۸۴ به ثمر رساند. ماریوس وولف که او هم نیز به عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین شده بود، در دقیقه ۸۸، تیر خلاص را به پیکره فرایبورگ وارد کرد تا دورتموند با نتیجه ۳-۱ پیروز این بازی شود.

پخش زنده بازی دورتموند فرایبورگ

فرایبورگ دورتموند 
۳۹%مالکیت۶۱%
۷شوت در چارچوب ۶
۵شوت خارج از چارچوب۶
۳مهار دروازه بان۶
۳۰۳تعداد پاس۵۰۷
۲۱۹پاس صحیح۴۲۴
۲۹سانتر۱۵
۹کرنر۲
۱۶خطا۱۰
۳آفساید۲
۱کارت زرد۳

پخش زنده بازی دورتموند فرایبورگ

 

پخش زنده بازی دورتموند فرایبورگ

۲۴ دی ۱۴۰۰

در هفته ۱۹ بوندسلیگا دورتموند میزبان فرایبورگ بود که به سود دورتموند به پایان رسید.این شاگردان مارکو روس بودند که در این دیدار تیم برتر میدان بودند و در نیمه اول سه بار دروازه میهمانشان را باز کردند.

این روند در نیمه دوم هم ادامه داشت و زنبورها دوبار هم در این نیمه گلزنی کردند. این در حالی بود که فرایبورگ تنها در دقیقه ۶۱ یکی از گلهای خورده را جبران کرد.

توماس مونیر و ارلینگ هالند که به تازگی از بند مصدومیت رهایی پیدا کرده هر کدام دو بار و داهود سکبار برای تیم میزبان گلزنی کردند. دمیروویچ هم تنها چل فرایبورگ را به ثمر رساند.

در پایان پخش زنده بازی دورتموند فرایبورگ زنبورها با کسب سه امتیاز این بازی ۴۰ امتیازی شدند و پشت یر بایرن ۴۳ امتیازی در رده دوم جدول قرار گرفتند. فرایبورگ هم با ۳۰ امتیاز در رده چهارم جدول جای دارد.

پخش زنده بازی دورتموند فرایبورگ

 

دورتموند فرایبورگ 
۶۶%مالکیت۳۴%
۷شوت در چارچوب ۴
۹شوت خارج از چارچوب۱
۳مهار دروازه بان۲
۶۷۹تعداد پاس۳۴۶
۵۸۶پاس صحیح۲۴۷
۲۰سانتر۹
۹کرنر۲
۸خطا۸
۱آفساید۱
۲کارت زرد۰

پخش زنده بازی دورتموند فرایبورگ

 

تماشای زنده فوتبال دورتموند فرایبورگ

۳۰ مرداد ۱۴۰۰

در هفته دوم از سری رقابتهای بوندس لیگای آلمان تیم دورتموند با نتیجه دو بر یک بازی را به تیم فرایبورگ واگذار کرد . فرایبورگ که در این دیدار ار امتیاز میزبانی برخوردار بود خیلی زود و در دقیقه ۶ این دیدار به گل اول خود دست یافت . گریفو مهاجم ایتالیایی این تیم زننده این گل بود . نیمه اول این دیدار با همین تک گل به سود فرایبورگ پایان پذیرفت .

در شروع نیمه دوم باز هم این فرایبورگ بود که توانست باز هم در همان دقایق ابتدایی به گل برسد . شالای مهاجم مجارستانی فرایبورگ موفق شد در دقیقه ۵۳ این گل را وارد دروازه دورتموند کند و اختلاف را به دو برساند . در ادامه پخش زنده بازی  دورتموند و فرایبورگ خیلی زود تیم دورتموند توانست یکی از گلها را جبران کند . در دقیقه ۵۹ کیتل هافبک تیم فرایبورگ به اشتباه دروازه خودی را باز کرد تا خیلی زود اختلاف دوباره به یک گل برسد .

بعد از این گل مارکو رز سرمربی تیم دورتموند مهره های هجومی خود را وارد میدان کرد تا بتواند از این شکست بگریزد اما هیچ یک از یاران تیم دورتموند موفق به گلزنی نشدند و در نهایت این فرایبورگ بود که در این دیدار خانگی موفق به پیروزی و گرفتن سه امتیاز در برابر حریف قدرتمندش یعنی دورتموند شد .

پخش زنده بازی دورتموند فرایبورگ

 

فرایبورگدورتموند
۲۴مالکیت۷۶
۴شوت در چارچوب ۴
۲شوت خارج از چارچوب۱۰
۴مهار دروازه بان۲
۲۱۷تعداد پاس۶۹۹
۱۴۷پاس صحیح۶۱۹
۹سانتر۲۵
۰کرنر۱۰
۱۴خطا۱۴
۰آفساید۱
۱کارت زرد۴

پخش زنده بازی دورتموند فرایبورگ

 

پخش آنلاین بازی دورتموند فرایبورگ

۱۸ بهمن ۱۳۹۹

در ادامه ی بازی های هفته ی بیستم رقابت های بوندسلیگا ، تیم های فرایبورگ و دورتموند با یکدیگر دیدار کردند. از همان لحظات اول کریستین اشترایش با پرس شدید دورتموند خط دفاعی را آزار داد و فرایبورگ در نیمه اول فوتبال زنده دورتموند و فرایبورگ موقعیت های زیادی خلق کرد. البته دورتموند هم بدشانس بود ، ضربه امره جان در دقیقه ۲ به تیر برخورد کرد و فلورین مولر در دقیقه ۱۹ ضربه ارلینگ هالند را به زیبایی مهار کرد.

در دقیقه ۵۲ ، سانتر جاناتان شمید روی دستان هیتس فرو آمد ، اما با برخورد توپ به تیر دروازه به طرز عجیبی هیتس در سه دقیقه دو گل به میزبان هدیه داد. زننده ی گل اول چئونگ و زننده ی گل دوم اشمید بود.

بی برنامگی هافبک ها و مهاجمان دورتموند مشخص بود و دروازه فرایبورگ آنطور که باید تهدید نمیشد. ادین ترزیچ موکوکو را به زمین مسابقه فرستاد تا کمی جریان بازی تغییر کند.در دقیقه ۷۶ روی پاس ارلینگ هالند ، یوسوفا موکوکو اختلاف را به حداقل رساند تا دورتموند کار را امیدوارانه تر دنبال کند. اما تقریبا تمام شوتها توسط فلورین مولر مهار شد و یا به مدافعان فرایبورگ برخورد کرد.

 

پخش زنده فوتبال دورتموند فرایبورگ – تی وی تو

 

فرایبورگ دورتموند 
۳۲%مالکیت۶۸%
۳شوت در چارچوب ۶
۲شوت خارج از چارچوب۴
۵مهار دروازه بان۱
۳۲۱تعداد پاس۶۹۳
۲۳۴پاس صحیح۶۰۶
۶سانتر۱۴
۱کرنر۱
۱۲خطا۱۲
۲آفساید۱
۱کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال دورتموند فرایبورگ – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال دورتموند و فرایبورگ

۱۷ مهر ۱۳۹۹

در هوای بارانی ورزشگاه وستفالن دیدار دو تیم دورتموند و فرایبورگ در چارچوب هفته سوم بوندسلیگا آغاز شد. در ۳۰ دقیقه ابتدایی حمله خاصی صورت نمی گرفت و هافبک های دورتموند مدام در حال پاسکاری بودند. تا اینکه در دقیقه ۳۱ با تعویض منطقه حضور هوشمندانه هالند و پاس جیووانی رینا ، وایکینگ نروژی توپ را در کنج دروازه قرار داد.حملات دورتموند کمی شدت گرفت اما نیمه اول با همین نتیجه خاتمه یافت.

کمی بعد از شروع نیمه دوم پخش زنده دورتموند و فرایبورگ ، امره جان  از سانتر زیبای رینا به خوبی استفاده کرد و با یک ضربه سر محکم حوالی نقطه پنالتی ، شوارتز گلب را دو بر صفر پیش انداخت.کمی بعد از این اتفاق ، کریستین اشترایش سه مهره هجومی خود (پترسن ، سالای و هولر) را از زمین بازی خارج کرد و گریفو ، وو یونگ جونگ و اشلوتربک را به زمین آورد ، اما این تعویض ها هم  هم بی نتیجه بود. زیرا ارلینگ هالند ۱۰ دقیقه بعد با ضربه محکم به زیر طاق دروازه فلورین مولر ، گل سوم را بثمر رساند.

جیو رینا با پاس گل سوم خود در این دیدار ثابت کرد که بهترین جانشین  برای کریستین پولیسیچ است.لوسین فاوره که هیچ نگرانی دیگر بابت این بازی نداشت تصمیم گرفت از پنج تعویض خود استفاده کند. او یولیان برانت ، توماس دلینی ، رینیر ، فلیکس پاسلاک و نیکو شولتز را به جای رویس ، بلینگهام ، رینا ، مونیه و گریرو به زمین فرستاد.هالند که به کابوس خط دفاع فرایبورگ تبدیل شده بود ، چیزی نمانده بود که با شوت محکم اش از پشت محوطه یکی از زیباترین گلهای فصل را بزند ، اما توپ با بدشانسی به تور کناری دروازه برخورد کرد.فاوره که به ضعف دفاع رقیب روی ضدحملات پی برده بود ، از همین روش به دنبال گلهای بیشتر بود. ارلینگ هالند در دقایق پایانی میتوانست هتریک کند ، اما پاس کوتاهی به فلیکس پاسلاک داد و هافبک ۲۲ ساله چهارمین و آخرین گل بازی را زد.

 

پخش زنده فوتبال دورتموند فرایبورگ – تی وی تو

 

دورتموند فرایبورگ 
۶۶%مالکیت۳۴%
۷شوت در چارچوب ۲
۷شوت خارج از چارچوب۱
۲مهار دروازه بان۳
۷۶۹تعداد پاس۳۸۶
۶۸۷پاس صحیح۳۱۵
۱۱سانتر۱۲
۳کرنر۲
۸خطا۱۲
۱آفساید۰
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال دورتموند فرایبورگ – تی وی تو

پخش بازی زنده دورتموند فرایبورگ

۱۰ اسفند ۱۳۹۸

دو تیم دورتموند و فرایبورگ در چارچوب رقابت های هفته بیست و چهارم بوندسلیگا به مصاف یکدیگر رفتند که این این دیدار در نهایت با پیروزی ۱-۰ زنبورها به پایان رسید؛ موضوعی که باعث شد این تیم جایگاه خود را در رتبه سوم جدول تثبیت کرده و همچنان در کورس قهرمانی باقی بماند.در دقیقه ۱۵ بازی تورگان هازارد با یک حرکت فردی فوق العاده وارد محوطه جریمه فرایبورگ شد و با یک ارسال پاس عالی ستاره انگلیسی زنبورها یعنی جیدون سانچو را مقابل دروازه خالی صاحب توپ کرد و این بازیکن نیز موفق شد گل اول تیمش را به ثمر برساند.

بازی در ادامه نیمه اول پخش زنده فوتبال دورتموند و فرایبورگ نیز به شکل متعادلی پیش رفت و دو تیم چند موقعیت روی دروازه یکدیگر ایجاد کردند اما همه آنها بی حاصل بود تا بازی در نیمه اول با همان یک گل به سود تیم لوسین فاوره به پایان برسد.در دقیقه ۶۳ بازی لوسین فاوره ستاره این روزهای تیم خود یعنی ارلینگ هالند را به جای جولین برانت به زمین آورد اما او با وجود خلق چند موقعیت نتوانست به روند گلزنی فوق‌العاده خود ادامه دهد تا بازی با همان نتیجه ۱-۰ به سود دورتموند خاتمه پیدا کند.

پخش زنده فوتبال دورتموند فرایبورگ – تی وی تو

 

دورتموند فرایبورگ 
۶۴%مالکیت۳۶%
۲شوت در چارچوب ۴
۸شوت خارج از چارچوب۴
۳مهار دروازه بان۱
۷۹۱تعداد پاس۴۲۵
۷۱۶پاس صحیح۳۴۶
۱۰سانتر۱۵
۶کرنر۴
۵خطا۹
۱آفساید۱
۱کارت زرد۰

 

پخش زنده فوتبال دورتموند فرایبورگ – تی وی تو

پخش فوتبال زنده دورتموند فرایبورگ از اینترنت

از ابتدای بازی برنامه فرایبورگ پرس، دفاع فشرده و انتقال سریع توپ از دفاع به حمله هنگام مالکیت بود. در همین راستا دورتموند با پاس‌های پی در پی و حضور پرتعداد در نیمه زمین رقیب سعی در ایجاد موقعیت داشت. ایجاد موقعیت برای بروسین‌ها با دفاع و فشار پرس فرایبورگ سخت بود.دقیقه ۱۰ اولین موقعیت دورتموند با ارسال از سمت چپ خط هجومی و شوت سرضرب مارکو رویس ایجاد شد. توپ با برخورد به دفاع حریف به کرنر رفت. چند کرنر پیاپی دورتموند در ادامه این صحنه حاصلی را به همراه نداشت.دقیقه ۱۷ روی یک ضدحمله و پاس عمقی بلند، والد شمیت با بورکی تک به تک شد، ضربه او از زاویه بسته از بالای دروازه به بیرون رفت.سه دقیقه بعد دورتموند روی یک کرنر و با والی زیبای اکسل ویتسل به گل رسید.دقیقه ۲۵ فرایبورگ فرصت جبران نتیجه را داشت.

ارسال روی دروازه و اثری که بازیکن فرایبورگ روی توپ گذاشت باعث شد تا گونتر در موقعیت خوبی صاحب توپ شود، ضربه چکشی گونتر از کنار دروازه به بیرون رفت.بازی بدون موقعیت جدی دنبال می‌شد. دقیقه ۴۰ توپ‌گیری گونتر از اشرف حکیمی لب خط در موقعیت مشکوک به اوت با ایجاد موقعیت برای والدن اشمیت همراه شد. شوت محکم والدن اشمیت راهی به چارچوب دروازه نیافت.در وقت‌های تلف شده نیمه اول پخش زنده بازی دورتموند و فرایبورگ تورگان هازارد با شوتی دیدنی دروازه فرایبورگ را تهدید کرد که با واکنش خوب شولو توپ به کرنر رفت.

کرنر ارسالی نیز با ضربه سر رویس بیرون رفت تا نیمه اول با برتری ۰-۱ دورتموند به پایان برسد.نیمه دوم بازی زنده دورتموند و فرایبورگ باز هم شوت‌زنی والدن اشمیت بود که برای فرایبورگ موقعیت ایجاد کرد. دقیقه ۴۹ ضربه او از کنار دروازه به بیرون رفت. در نهایت شوت‌زنی‌های والدن اشمیت نتیجه داد و دقیقه ۵۵ ضربه او از پشت محوطه گل مساوی را در پی داشت.

بازی بدون موقعیت جدی روی دروازه دو تیم دنبال می‌شد تا اینکه اشرف حکیمی با یک حرکت زیبای انفرادی باز هم تیمش را پیش انداخت. دورتموند بازی را در دقایق پایانی بازی کنترل کرده بود که اشتباه عجیب آکاجی و بورکی سبب شد تا گل تساوی به ثمر برسد.گل دقیقه ۸۹ فرایبورگ باعث تا بازی با تساوی ۲-۲ به پایان برسد.

پخش زنده فوتبال دورتموند فرایبورگ – تی وی تو

 

فرایبورگ دورتموند 
۳۴%مالکیت۶۶%
۱شوت در چارچوب ۴
۵شوت خارج از چارچوب۳
۳مهار دروازه بان۰
۳۹۱تعداد پاس۷۶۴
۲۹۲پاس صحیح۶۶۱
۱۴سانتر۱۸
۳کرنر۱۱
۱۰خطا۸
۱آفساید۲
۰کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال دورتموند فرایبورگ – تی وی تو

برچسب‌ها: